Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakim to było serwerze? Z miłą chęcią pognębiłbym takiego gościa z dice ;]

 

 

chyba na takim:

oTw-Clan German Ranked by 4Netplayers

 

@fisher - bf`y to bardzo dobry test stabilności. Swego czasu testowałem ustawienia wszystkimi sposobami i nic. odpalałem bf2 i zwis. Trzeba było zejść z taktami.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie.

 

Brat dostal BF3, niestety kompa bedzie miec zlozonego za pare dni bo musze mu wyslac moja grafe do innego miasta.

Jest mozliwosc stworzyc konto przez neta i zassac gre jak World of Warcraft, Starcraft itp?

 

Czy musze walic instalke z plyty... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktos linka gdzie sie rozpoczyna rejestracje? Jak ja nie trawie takich platform...

 

Dobra mam...

 

EDIT: Zainstalowalem origina, zrobilem konto.

Teraz jak do diabla dodac klucz BF3?

 

Wchodze podaj kod produktu, otwiera sie male okno i zostaje puste...

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i w te puste pole wpisujesz kod. Po wpisaniu kodu produktu gra nie zawsze pojawia się od razu na koncie (po restarcie origin bankowo będzie), ale powinieneś otrzymać info o rejestracji Battlefield 3. Jak numer nie trybi to kontaktuj się z ea live chat.

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ vinoo - To nie puste pole, tylko 'blank' window bylo :)

 

HAHAHAHA panowie

Tak myslalem co jest tego przyczyna.

 

Oczywiscie, okno nie wyskoczy dopoki sie nie zamnknie steama. Testowane 3 razy. Pogratulowac EA.

 

 

Zastanawiam sie, jakim cudem origin ssie BF3 z predkoscia 600KB/s na laczu 2Mbit ktore trzyma parametry?

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś trochę od 12 do teraz. Po 17 grałem z wami. :) Na różnych serwerach odchodzą coraz to lepsze akcje, np. jakiemuś kamperowi ze mojej drużyny zająłem miejscówkę i mnie kropnął. :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odswiezyles strone serwera zeby sprawdzic jego status?

ja mam takie "CTD" jedynie jak serwer zgona zaliczy.

z reguly gram ze znajomymi, siedzimy na vencie, wiec od razu wiemy co sie stalo, jak wszyscy maja rownoczesnie "ctd" ;)

serwer tez w przegladarce odswiezam, zeby na wlasne oczy sie przekonac

 

Server ciągle działał, nawet grał tam paniczmax, więc wiem że wróciłem na ten sam serv, z tym że przydzielono mnie do ruskich. Może to te usa :P

 

Kurde 2x4gb od goodrama play chyba nie są kompatybilne z moją płytą gł. Nie da się wejść do biosu, ehh :(

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograł ja troche przez weekend, efekt level37, odblokowałem wszytko dla czołgu, samolotu i heli szturmowego, kurcze jety wiele straciły i w sumie grałem z przymusu i ciekawości ostatniego unlocka, co to mabyć zero bomb, wiem że w bf2 zgrana para w su wygrywała mape i pewnie stękali piechurzy że czasem grac nie mozna ale to co odstawili w bf3 to jakaś szopka smoloty wielozadaniowe bez bomb, porażka, za to w heli gra mi sie dość przyjemnie i juz w miare opanowałem sterowanie, z bystrym gunnerem (tyle że bardzo mało takich) wygrywam mape niszcząc wszelkie pojazdy i wiekszośc sprzetu latającego, niech tylko rakietę TV naprawia bo to co teraz odpiernicza to jakaś szopka a można by nią by nia wiele zdziałać ma spory zasieg

 

cofam to co napisałem o jetach zobaczcie ten airshow

Edytowane przez ptys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wygraniu pucharu otwarcia w ESL 4v4 Squad Rush, moge powiedziec ze gra ma potencjał w competitive gaming, irytują hitboxy ciagnace sie za postacią, elementy podloza o ktore postac sie blokuje, a nie powinna.

W tym przypadku w lidze zabronione było uzywanie latarek, laserow, c4, nv, min i granatnika, co wg mnie bylo bardzo dobrym posunieciem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Ptys ja miałem taką misje ze 23-0 było u mnie ;]

 

lubie grac p.plot jak ja w nim siedzę to nic nie-polata już :D co te 23 kille miałem to mnie prosili bym dał im polatać :D

 

z p.plot jest tak jak w BF2 albo i lepiej

 

 

mnie boli że w heli jest odwrotnie oś zrobiona ;/ po xxx h w bf2 jestem za bardzo przyzwyczajony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. Fajny serwer na punkty znalazłem :D 24h metro 1150 ticket'ów i 64 graczy :D

 

Plus jeden ruski aimboter :D Byłem tam, tzn cały czas jestem tam bo nie chce mi się dalej szukać, ale mam ochotę wsiąść w najbliższy lot do Rosji i znaleźć i powiesić goscia.

Tylko jedno mnie zastanawia, przez ostatnie parę dni paru takich już widziałem i na battlelogu nigdy celność nie przekracza 10-14%. Wtf? Oo Czy w takim przypadku to raczej nie powinno być coś koło 99%? Czy staty są źle naliczane?

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauważyłeś że giną? :) Opcja jest taka - ściągasz specjalnego bocika, stawiasz na noc, on praktycznie udaje gracza tak, by wywalił 90pocisków obok łbów, a resztę między oczy :) w ten sposób masz 10% celności, 200 zabitych do 10 zgonów... :D Screen: cheater :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa jak pe*is mały to trzeba się jakoś dowartościować... Szkoda tylko ,że system jest tak zje---any że nawet jak go po raportach zbanują to po minucie będzie miał kolejny klucz.

Za to przed chwilą miałem niespodziankę, nawet dość sporą, zabiłem MAV'em. Hmm nawet nie wiedziałem ,że to możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centralnie wleciałem w przeciwnika, nie wiem czy to zdarzenie losowe ale na razie nie udało mi się tego powtórzyć/.

Edyta:

A jednak można użyć MAV jako zabawki do zabijania :D Jak się w kogoś wleci z odpowiednią prędkością to można zabić przy czym MAV zostaje cały, gdy by tylko sterowanie było ciutke lepsze.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zauważyłeś że giną? :) Opcja jest taka - ściągasz specjalnego bocika, stawiasz na noc, on praktycznie udaje gracza tak, by wywalił 90pocisków obok łbów, a resztę między oczy :) w ten sposób masz 10% celności, 200 zabitych do 10 zgonów... :D Screen: cheater :D

 

no to jest normalnie gnuj,, ja to jestem noobkiem (18lvl w przeciągu 14h) ii nie znam się aż tak na multi gamingu bo to jest dopiero moja trzecia gierka sieciowa i dziwiło mnie jak to możliwe że gość miał 52 kille i 1 ded .. brak mi słów . to nie jest fajne - banować

klucze takim powinni.

 

Coraz częściej widzę jak otwiera się okienko czatu w grze i piszę bla bla bla "nick" kicked from server - powód cheat itp - przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przestancie bo jak nie ogarniacie to sie nie dziwcie ze ktos moze miec 30-0 lub lepiej ;)

Mowie to jako ex Pro w CSa, to co czlowiek robi na FFA wiekszosci ludziom przechodzi pojecie.

 

Nie ma trybu specta w BFie zeby ocenic czyjas gre jak w CSie?

 

BF3 na kompie, odpalam kampanie na razie.

Na kompie z podpisu chodzi bardzo ladnie na ultra z AA wylaczonym, ale gra troche kuleje bez AA :P

HD5850 + 1900*1200. Wyglada to po prostu pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora001

 

Ze co nie powinnismy rozmawiac o cheaterach ? .

Wejdz na youtube albo wygoogluj ile tego jest , kazdy z grajacych dluzej niz kilka godzin musial miec stycznosc z cheaterem :-\

 

Temat jest bardzo powazny , szkoda ze cheaterow przybywa .

Edytowane przez Bemx2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...