Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

coz faktycznie - ale jednak:)

Zainstalowalem origin od nowa , zrobilo sie update, podmienilem exe na to od razor 911 i gra dziala:) wiec narazie origin trzeba zostawic zainstalowany do updejtów i potem copy exe to swinstwo wylaczyc i mozna grac z poziomu www bez spyware:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuściłem sobie bf3 na rzecz MW3 i nie z powodu wyżej wymienionych lecz z całkowicie odmiennych stylu rozgrywki.

Bf3 bardzo mi się podoba tak jak BC2 ale i w mw2 lubię grać a to ze skłoniło mnie do mw3 to to że lubimy pograć wieczorami w mw2 z kumplami jest to po prostu szybkie miłe i przyjemne małe mapy prosta rozgrywka itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może o co chodzi z tymi ostatnimi unlockami dla poszczególnych klas?

Np. dla szturmowca:

Dołączona grafika

 

 

Dwa ostatnie normalne (nie za coop) unlocki to AK-74M i M16A3 - czyli podstawowe bronie - o co biega?

 

Nie jest tak, ze M16A3 jest w US, a do odblokowania w RU, i na odwrót?
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos Origin i BF3 > opinie na Amazon.de <. Nie ma co, ponad 3 tysiące pojedynczych gwiazdek i niezbyt pochlebnych opinii to troszkę dużo jak na tak dobry tytuł. A to wszystko dzięki świetnemu pomysłowi na Origin. Ciekawe tylko czy taka sytuacja w jakikolwiek sposób przemówi do rozumu EA, bo jak na razie to kolokwialnie mówiąc dali d*py.

Eula już też została zmieniona

Doing a quick google on german sites, they changed the EULA this way

- they promise to use the user’s data only in conscientious and “appropriate” ways

- they deleted the part about being allowed to monitor online activities (wonder how that should work, they need it for matchmaking etc, no?)

- they added “We don’t share personal information, except if forced by law or to enforce EAs rights (they didn’t delete the part about scanning for legitimate licenes of other games)

- they still force you to participate in regular surveys known from the voluntary steam ones (scanning hardware info, operating system)

ale i tak dziwne ,że żadna organizacja praw konsumenckich jeszcze się do nich nie przyczepiła?

Exe od Razor jest więc dobrze ,że chociaż Ci "źli" dbają jeszcze o graczy :D

Edytowane przez yoshik
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że korzystając z exe-eka narażamy się na kłopoty z update-em prawda?

 

Podejrzewam ,że to i to da się jakoś rozwiązać.

 

Ogółem na bana. [;

 

Z dwojga złego wolę zagrożenie banem niż jakiś badziewny program pałętający mi się po dyskach. Już nadszedł rok Orwellowski czy ja może czegoś nie wiem :D

 

ps.

Czy mi się tylko wydaje czy jest jakiś nagły i duży wysyp aimbotów?

Edytowane przez yoshik
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam ,że to i to da się jakoś rozwiązać.

 

 

Z dwojga złego wolę zagrożenie banem niż jakiś badziewny program pałętający mi się po dyskach. Już nadszedł rok Orwellowski czy ja może czegoś nie wiem :D

 

 

Masz rację nie jest to fair - coraz częściej czuje się inwigilowany , na każdym kroku można już sie na to natknąć,

nie sądziłem że pójdzie to w kierunku gier...

 

Avira wykrywa mi w bf3.exe jakiś podejrzany wpis... hm

 

 

PS. Chcę zmienić kartę na ATI HD5830.. wiem że 2 jaja będą mnie blokować ale za pół roku i CPU wymieni

- pytanko takie czy odczuję duży wzrost FPS? gra ktoś na 5830?

Edytowane przez SubMaFioZo.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację nie jest to fair - coraz częściej czuje się inwigilowany , na każdym kroku można już sie na to natknąć,

nie sądziłem że pójdzie to w kierunku gier...

 

Avira wykrywa mi w bf3.exe jakiś podejrzany wpis... hm

 

 

PS. Chcę zmienić kartę na ATI HD5830.. wiem że 2 jaja będą mnie blokować ale za pół roku i CPU wymieni

- pytanko takie czy odczuję duży wzrost FPS? gra ktoś na 5830?

 

Pewnie niewielki, 5830 z tego co wiem jest słabsza o parę procent od 4890. Weź lepiej używaną 5850 lub 5870.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o problemy z update to narazie wystarczylo uruchomic origin - update - kopia poprzedniego exe i gramy.

Czemu narazam sie na bana? to co mam oddac te gre do sklepu skoro nie chce takiego szpiegujacego dziadostwa?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o problemy z update to narazie wystarczylo uruchomic origin - update - kopia poprzedniego exe i gramy.

Czemu narazam sie na bana? to co mam oddac te gre do sklepu skoro nie chce takiego szpiegujacego dziadostwa?

 

Gdyż łamiemy zasady z EULA, która nomem omen pewno sama łamię parę paragrafów.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z wywalaniem do windows:

 

- Ustaw pamiec wirtualna na 8096 min i max na wszystich dyskach.

 

Działa na 100%.

 

Czyli jak ktoś ma 3 dyski, to będzie miał niemal 24 GB zajęte przez "pamięć wirtualną"? - super :wink2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

64 graczy w BF3 ma sens tylko na Caspian border, reszta map jest zrobiona pod max 48. Czuję się jakbym grał w port z konsoli, myślałem że mapy będ większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wogole Operation Metro i Damavand Peak to dwie najgorsze mapy. Kompletna bezmyslna sieczka na nich odchodzi. Poza tym spieprzyli spawny w pojazdach - kto to wymyslil ?! Taksamo denerwuja spawny w punktach, ktore akurat przejmuje przeciwnik, czesto gesto spawnujemy sie wprost pod lufe wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie singla. Czy tylko ja mam problem z misją, gdzie trzeba z samolotu wyeliminować uciekinierów? Za cholerę nie widzę na powierzchni nic co by uciekało, ani w podczerwieni ani bez niej. Strzelanie w zaznaczone pomarańczowe punkty tez nic nie daje. Ma ktoś jakiś pomysł co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Mapa w metrze, gdzie jest kilkudzięsięciu graczy nawet nie da się złapać oddechu. Prawie przy każdym respawnie dopada headshot. :/

 

Na tej wogóle, podbój na max 24 graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o myśliwce, to na powiększeniu masz chyba 4 czarne hangary i znich wyjeżdżąją Su-27. Potem, przy owych hangarach na placu ląduje śmigłowiec, obok niego są ciężarówki wraz z uciekinierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszne te ograniczenia , Wake Island wyglada na mniejsza niz w orginale na silniku z przed 6 lat , jaja sobie robia ?

juz mnie to zaczyna wkur....

 

 

b.t.w

Na pewno Karkand nie zawiedzie

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...