Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrażenie że coraz ciężej się gra tj. trudniej uzyskać ratio na +. no w sumie to prawie logiczne bo wszyscy są coraz lepszajsi = skill ;)

ale jak na mnie to w głównej mierze przez wszechobecne kamperstwo. no $%^&&*!!! nie ma rundy żeby mnie kamper nie ubił przy respawn'ie. coś tu jest spierdzielone, w BC2 tego nie było albo przynajmniej nie w takiej skali.

 

Przesunięte pole bitwy było w BC2 czego nie ma w BF3. Tzn. np. w rushu obrońcy nie mogli się za bardzo zbliżyć do bazy atakujących, a teraz mogą...

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem ostatnie strony ale za nic nie mogę znaleźć. Ktoś pisał, że zmienił nick na originie. Chciałem się tej osoby dowiedzieć czy po zmianie nicka zresetowały się wszystkie unlocki i staty. Czatowałem w tej sprawie z suportem i uzyskałem odpowiedź "probably", więc chciałbym się upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem ostatnie strony ale za nic nie mogę znaleźć. Ktoś pisał, że zmienił nick na originie. Chciałem się tej osoby dowiedzieć czy po zmianie nicka zresetowały się wszystkie unlocki i staty. Czatowałem w tej sprawie z suportem i uzyskałem odpowiedź "probably", więc chciałbym się upewnić.

 

Ja zmieniłem, nic na tym nie tracisz. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to co się dzieje to jest masakra jakaś. Wysadzanie samolotów c4, niszczenie pojazdów czy głupie strzelanie do swoich (dzisiaj jeden typ wyciął osoby broniące jednego punktu przez co przegraliśmy mapę...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoshik

Wlasnie, gram na jakims AW Conquest Caspian 24/7 i PL Elite Company Caspian 24/7 ... na polskim ciut lepiej, ale i tak szlag czlowieka trafia. Moze rzuca sie dzieciaki na MW3 ...

 

Pożyjemy zobaczymy, po obejrzeniu odcinka WTF is od TB mogę powiedzieć ,że miałem nosa co by nie kupować.

Dlatego warto by było doprowadzić sprawę z serwerem PPC do końca, można by zawsze mieć kontrolę nad tym co się dzieje, gdy by nie to ,że ostatnio mam coraz mniej czasu z chęcią wziąłbym to na swoje barki ale praca mnie wykańcza na tyle że połowę doby spędzam w letargu.

 

a nie ma mozliwosci ustawienia na serwerze za 2-3 kile autokicka/autobana na jakis czas?

 

Są, nie wiem tylko czy jest to dostępne z poziomy panelu konfiguracyjnego serwa czy też innego oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyłączyć friendy fire?

 

Da,da. Kwestia ustawień serwera, HC a domyślnych ma FF włączone, na paru normalnych też FF już widziałem. Trochę potrafi napsuć krwi ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale ta gra powinna byc od 18 tego roku zycia i nie powinna byc sprzedana nikomu ponizej tego wieku.Moze wtedy nie bylo by tego calego go...a co jakim jest spawn killing i camping - doprowadza mnie to do szalu.A najbardziej nie nawidze jelopow ze sniperami co czaja sie po krzakach i dachach - czlowiek czasem nie moze sie wychylic za rogu bo dostanie od razu w leb.

Dziciaki maja za duza swobode i dostep do wszystkich dobrodeziejstw internetu.

 

Jestem za tym,zeby na sewrwerze PPC blo jakies ograniczenie wiekowe (choc z tym moze byc trudno) i co najwyzej 2 sniperow na mape per Team - wtedy moze bedzie mozna pograc normalnie.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ale ta gra powinna byc od 18 tego roku zycia i nie powinna byc sprzedana nikomu ponizej tego wieku.Moze wtedy nie bylo by tego calego go...a co jakim jest spawn killing i camping - doprowadza mnie to do szalu.A najbardziej nie nawidze jelopow ze sniperami co czaja sie po krzakach i dachach - czlowiek czasem nie moze sie wychylic za rogu bo dostanie od razu w leb.

Dziciaki maja za duza swobode i dostep do wszystkich dobrodeziejstw internetu.

 

Jestem za tym,zeby na sewrwerze PPC blo jakies ograniczenie wiekowe (choc z tym moze byc trudno) i co najwyzej 2 sniperow na mape per Team - wtedy moze bedzie mozna pograc normalnie.

 

I tak i nie. Po prostu dzieciarnia teraz jest wychowywana, wróć, zostawiana samopas i takie są tego efekty. Ja jak miałem naście lat i zaczynałem od multi w Quake to słuchałem starszych,bardziej doświadczonych graczy dzięki którym nabrałem nawyków prawidłowej netykiety gier multi a dzisiaj jak komuś zwrócisz uwagę to od razu dostaniesz łacińską wiązankę o Tobie i Twojej rodzinie. Dlatego lubię pograć sobie w Day of Defeat, gra stara jak świat, mało który niedzielny gracz ją zna, a na dobrym serwie zabawa jest przednia.

Tutaj się po trochu muszę zgodzić ,że czasem myślę sobie iż net powinien prosić o dowód przed wejściem :D

Gra czasem nie ma znaczka +18? W Irlandii dzieciak sam w sklepie nie kupi, musi być osoba pełnoletnia.

Co do ograniczeń wiekowych, nie zawsze gracz który ma +18 będzie się zachowywał jak regulamin stanowi. Rozwiązanie jest proste. Prosty i w miarę zgrabny regulamin kto się nie będzie potrafił dostosować ban i po sprawie.

Blackwhite ale zapominasz ,że nie każdy snajper siedzi tylko w krzakach i czatuje. Wielu to tak zwane jednostki frontowe, między innymi ja, gdzie idziemy na pierwszy front co by wspomóc zespół czy to przez ustawienie mobilnego punktu gdzieś na przodzie czy też wsparcie w innej formie. Jak dla mnie ilość dwóch snajperów na drużyny byłą by nie do przyjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoshik Oczywiscie ,ze nie kazdy sniper to to samo.Ja sam w BBC2 gram glownie sniperem, ale wlasnie ide w ogien a nie chowam sie po krzakach.Lubie rozpierdzielic czolg uzywajac C4, lubie uzywacv red dota zamiast lunety ,zeby lepiej wypasc w bliskim starciu, uzyc wykrywacza ruchu,zby pomoc druzynie.

Ja pisalem o sniperach co leza cala gre w krzakach i tylko czychaja na kogos , kto sie zblizy do flagi - co za przyjemnosc, co za frajda?

Niemniej jednak wiekszos sniperow w BF3 nie robi tego co powiedziales, moze 10% z nich tak, reszta wali do ludzi z krzakow ;)

 

@Hans15336 - ok rozumiem, ale nie kur.... przez cala gre i nie 10 sniperow na druzyne - jaka mam miec przyjemnosc z gry jak na kazdym kroku i za kazdym rogiem czai sie taki jelop?

Dlatego to juz nie nazwya sie sniperem a Recon - czyli rozpoznanie.Ma pomagac druzynie a nie walic headshoty tylko i wylacznie.Niestey ludzie myla pojecia. ;)

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoshik Oczywiscie ,ze nie kazdy sniper to to samo.Ja sam w BBC2 gram glownie sniperem, ale wlasnie ide w ogien a nie chowam sie po krzakach.

 

No widzisz, a może taki "kamper" wciela się w role snajpera w 100%? Wszak podstawa to element zaskoczenia...zdemaskowany snajper= martwy snajper...

O ile netykieta, i kampienie w typowych strzelankach (Quake/Unreal) powodowało u mnie gotowanie krwi, o tyle gdy widzę temat o BF3, grze wojennej, i nagle nagonka na snajperów....płacz że nic nie widać, że realizm zbyt duży (co za *&@#$ dał w tej grze krzaki) to sam nie wiem co myśleć.

 

Jak koleś nie czituje, a przydaje się drużynie to imho taki zakampiony snajper to bardzo dobra rzecz;), zresztą bardzo dobrze przedstawiono moje zdanie w misji snajperskiej (albo Recon :lol2: )w singlu..

 

ps. singla przeszedłem, multi nie tykam za to namiętnie gra brat i szwagier więc ich żale (podobne do tych na forum) powodują u mnie niezłe napady śmiechu...

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie grasz w multi (a ta gra do tego jest stworzona) to dlaczego wypowiadasz sie w tym kontekscie?Zagraj i wtedy pogadamy ;)

zdemaskowany snajper= martwy snajper...

Z tym sie nie zgodze, bo jak dobry sniper to da sobie rade ;) A jak kiepski to stac go tylko na kampienie ;)

 

A tym co lubia kampic polecam MW1/2 i 3 - ta gra i tak bardziej pezez camperow nie mopze byc skopana i im to pewnie nie przeszkadza.

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=fxIeCqaNi7k

Aż szkoda ,że gry idą w takim kierunku :P

A co do dyskusji o snajperach, ja ich nie neguje, co najwyżej takie osobniki które przez całą rundę siedzą w tym samym spocie czatując tylko na biednych przechodniów. A jak zbierze się takich grono to zaczyna być ciekawie. Dlatego Blackwhite po części ma racje, jeżeli powstanie serwer PPC limit na recon powinien być jedną z pierwszych rzeczy wziętych do dyskusji. O ile da się to rozwiązać przez rcon.

Edytowane przez yoshik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SubMaFioZo.: Powiedzmy, ze sypia sie twierdzace odpowiedzi, i? Nie lepiej od razu przejsc do sedna? to dyskusja a nie rozmowa.

 

dzik86: Ja zas twierdze, ze masz bardzo przyzwoita konfiguracje, choc nie wiem jak bedzie działac w multi przy duzych mapach... Ale nie zniechecaj sie :)

 

Blackwhite: podzielam Twoje zdanie. Zawsze zwiekszyloby to szanse na bardziej rozsadnych graczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na GTX280. Rozdziałka obniżona do 1680x1050, wszystko na średnie, tekstury na wysokie, załączone SSAO, brak AA. FPS niski, ale stabilny. Nie zauważyłem, żeby mi spadało poniżej 30. Mi się dobrze gra, w każdym razie na tyle by nie czuć dyskomfortu i na siłę szukać nowej grafy. Spokojnie przeczekam do premiery nowej generacji. Planuję jednak "przyszłościową" przesiadkę na 2500K i jakiegoś taniego asroka ze względu na braki RAM. Nie chcę kupować kolejnych 4GB DDR2 przy obecnych cenach (mam za to w szufladzie DDR3, które nie do końca stabilnie chce chodzić na obecnej płycie DDR2/DDR3). Obecnie mam tak, że można grać kilka godzin i nic nie mieli dyskiem, a czasami po paru minutach od rozpoczęcia sesji zaczyna mielić i trzeba przeczekać te parę chwil, aż się uspokoi. No i po załadowaniu nowej mapy wszyscy już są poza bazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to czy BF3 ma dużo większe wymagania niż BC2? Jakie są wasze odczucia?

W BC2 na AII X2 240 @ 3,6GHz + 2GB RAM + HD4850 grało mi się świetnie (60-100 klatek; 1280x1024 i oczywiście na low tak jak w każdym FPSie) i się zastanawiam, czy warto spróbować z BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość z was gra na HC. Przestawcie się na softa i problem snajperów, TK zniknie. W BC2 bardzo długo grałem tylko i wyłącznie na serwerach HC, po paru rundach na sofcie moja noga więcej na tym trybie nie postała. Bez urazy, ale kamperstwo na hardzie to jest szczyt szczytów. Na sofcie przynajmniej więcej się dzieje, ludzie nie boją się biegać po mapie a dmg broni wymaga celowania w banie (chociaż w porównaniu do softa z BC2 nie jest tak źle z obrażeniami broni). Jedyne co mnie wkurza to 3D spotting i mam nadzieję że w Bf3 jeszcze bardziej osłabią ten zbędny bajer.

 

IGN pokazuje jak zabawiać się w stat padding i ekspić szybko pkt, tylko im pogratulować..

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=tIOA08ZW0ms

jakby kogoś zainteresowało edytorki

 

Battlefield 3 - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 86

 

Tak w ogóle to czy BF3 ma dużo większe wymagania niż BC2? Jakie są wasze odczucia?

W BC2 na AII X2 240 @ 3,6GHz + 2GB RAM + HD4850 grało mi się świetnie (60-100 klatek; 1280x1024 i oczywiście na low tak jak w każdym FPSie) i się zastanawiam, czy warto spróbować z BF3.

 

Mam kręcone HD4770 (odpowiednik HD4850 w mniejszym procesie tech.), rozdziałka także 1280x1024, w parze z pockiem i5 750@3,6 np na caspian border mam 40-80fps, ale już na takim op. metro 20-55 (oświetlenie w metrze zjada tę grafikę) - wszystko na LOW. W BC2 na poniższych ustawieniach grałem na 60-90fps

 

[WindowSettings]

Width=1280

Height=1024

Fullscreen=true

RefreshRate=75

VSync=false

[sound]

Quality=high

VoipEnable=false

SpeakerCount=6

[Graphics]

Effects=low

Soldiers=high

Vehicles=high

Overgrowth=high

Undergrowth=high

StaticObjects=high

Terrain=high

Shadows=high

Bloom=false

HSAO=false

MSAA=0

Water=low

MainQuality=custom

Texture=high

DxVersion=9

Aniso=2

Detail=high

RenderAheadLimit=0

Fov=78

[Chat]

ChatWindowAlpha=40

SmallChatWindowTimer=5

 

Raczej będzie ciężko przy dwóch rdzeniach z hd4850

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że większość z was gra na HC. Przestawcie się na softa i problem snajperów, TK zniknie. W BC2 bardzo długo grałem tylko i wyłącznie na serwerach HC, po paru rundach na sofcie moja noga więcej na tym trybie nie postała. Bez urazy, ale kamperstwo na hardzie to jest szczyt szczytów. Na sofcie przynajmniej więcej się dzieje, ludzie nie boją się biegać po mapie a dmg broni wymaga celowania w banie (chociaż w porównaniu do softa z BC2 nie jest tak źle z obrażeniami broni). Jedyne co mnie wkurza to 3D spotting i mam nadzieję że w Bf3 jeszcze bardziej osłabią ten zbędny bajer.

Takze przeszedlem z HC w BC2 na soft w BF3 i nie mam zamiaru wracac do HC. Cieszy to, ze w soft w BF3 pociski sa silniejsze wzgledem BC2. Spotting takze jest znacznie lepiej rozwiazany i nie ma juz absurdalnych sytuacji ze wrog ukrywa sie za gorka i nadal ma znacznik na glowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...