Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ta, pisałem o tym ciut wyżej. :)

 

Zapraszam na kanał TeamSpeak3:

 

Server Adress: teamspeak3.gierman.pl

 

Pokój: BF3 - PurePC.pl

 

Hasło: purepc1

 

Zapraszamy ludzi z i bez mikrofonu, najlepiej na słuchawkach (gdy brak mikrofonu prosimy o wyłączenie w opcjach mikrofonu (pod opcjami jest znaczek głośnika i mikrofonu - po prostu go mute'ować)

 

Jak chce ktoś pograć - zapraszam za mną na serwer. Drunk_ZoZol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos napisze jak w tym teamspeaku dodac na stale ten adres/kanal na ktorym sie laczymy ??

szlak mnie trafia gdy za kazdym razem mam szukac :/

 

Czy to zalatujace ircem dziadostwo posiada wyszukiwarke pokoji ??

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktos napisze jak w tym teamspeaku dodac na stale ten adres/kanal na ktorym sie laczymy ??

szlak mnie trafia gdy za kazdym razem mam szukac :/

 

Czy to zalatujace ircem dziadostwo posiada wyszukiwarke pokoji ??

 

 

ustaw sobie bookmark i zaznacz lacz na starcie w opcjach na dole

Edytowane przez Dzieju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiękłem. Postawiłem system na nowo, wszystko świeże, nowe stery, stock na podzespołach. Odpalam BF3 szok że połączyłem się za pierwszym razem, myślę będzie git, nacieszyłem się całe 23 min i gra się zwiesiła jak zawsze.

 

Odstawiam to dziadostwo do czasu aż wyjdzie jakiś porządny patch.

 

Będę miał więcej czasu na Uncharted 3

 

pozdrawiam

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też nie pamięta kamuflaży. Wkurza mnie też ciągle przełączająca się mapa na widok domyślny na którym nic nie widze...

Wymiękłem. Postawiłem system na nowo, wszystko świeże, nowe stery, stock na podzespołach. Odpalam BF3 szok że połączyłem się za pierwszym razem, myślę będzie git, nacieszyłem się całe 23 min i gra się zwiesiła jak zawsze.

 

Odstawiam to dziadostwo do czasu aż wyjdzie jakiś porządny patch.

 

Z tego co opisujesz to Twoja wiedza najpierw wymaga patcha ;)

 

Męczysz soft a najwyraźniej hardware nie działa jak należy.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez kamuflaze sie nie zapisuja. Chociaz nie wiem czy to bug bo jak sie mapy zmienaja to i kamuflaz zmieniam. Za to wkurza mnie jak cale wyposazenie sie zapisuje, a sidearm wraca do M9 podczas, gdy ja wole Glocka lub Mp443 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, iż do teamu(party) może dołączyć tylko 8 graczy na raz, proponuję, by każdy kto chce grać, a nie ma miejsca już u nas w party pisał do mnie, wtedy może uda się zrobić 2x party, i osoba która założy drugie party po prostu dołączy za kimś z pierwszego party, zaznaczając opcje "join party". Wtedy będzie nas maks 16 osób, im więcej party tym więcej ludzi na serwerze pogra :) Może uda się wtedy wejść na jakiś pusty 32/64 i pogra samo PPC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem z pułkownikiem tzn przeciwko niemu i z kimś niby z DICE.

jak oni nie zrobią nic z cheaterami to gra padnie. a camperów jest coraz więcej.

 

ale jak już się uda respownować na dłużej ;) to gra się świetnie. szkoda że tak mało czasu na granie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram w bf3 tym bardziej dochodze do wniosku że to nie jest ta gra która zapowaiadli. To mi wyglada raczej na patch do bc2...

 

A mnie to bardziej wygląda na filmik w którym robimy co nam każą a nie grę,zero swobody,mowa o SP. DNO

Grafika też nie jest jakaś super,hiper...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Grafika też nie jest jakaś super,hiper...

 

Najlepiej wyglądająca gra od czasów Crysisa, i jeszcze źle. Niektórzy mają za dużo w [gluteus maximus], tylko nie wiem jakim sposobem, skoro przez ostatnie cztery lata większość gier wyglądała jak crap w porównaniu do BF3.

 

Mi poza sensowną teselacją w wersji PC nie brakuje niczego, grafika jest po prostu miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol - wczoraj pograłem z wami trochę wieczorem (serwer 64graczy - hardcore) ale przyznam że średnio mi się rozgrywka podobała, za duuużo ludzi. Jeden wielki chaos. Kilka przypadków res->death potrafi zniechęcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten serwer to masakra straszna była, po kilku rundach nie wytrzymałem i zmieniłem na inny.

 

Wkurza mnie że drużyny są tylko 4 osobowe, w ogóle zarządzanie drużynami w stosunku do BF2 to leży i kwiczy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika też nie jest jakaś super,hiper...

 

Nawet nie grasz na max jakości a marudzisz (Radeon 4850 nie pozwala na płynną grę z włączonym wysokim AA, na max detali w nawet 1680x1050 w BF3 - sam sprawdzałem). Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyglądająca gra od czasów Crysisa, i jeszcze źle. Niektórzy mają za dużo w [gluteus maximus], tylko nie wiem jakim sposobem, skoro przez ostatnie cztery lata większość gier wyglądała jak crap w porównaniu do BF3.

 

Mi poza sensowną teselacją w wersji PC nie brakuje niczego, grafika jest po prostu miodzio.

 

Tylko weż pod uwagę,że w takim "prehistorycznym" Crysis mieliśmy mega mapy i swobodę poruszania się w porównaniu do tego wąskiego tunelu w którym idziemy w BF3,po za tym tam można było korzystać z pojazdów jak się chciało a tu tego nie ma! Nawet w BF2 o ile dobrze pamiętam była taka możliwośc Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko weż pod uwagę,że w takim "prehistorycznym" Crysis mieliśmy mega mapy i swobodę poruszania się w porównaniu do tego wąskiego tunelu w którym idziemy w BF3,po za tym tam można było korzystać z pojazdów jak się chciało a tu tego nie ma! Nawet w BF2 o ile dobrze pamiętam była taka możliwośc

 

BF3 to przecież gra do multi, swoboda poruszania się i używania pojazdów jest w multi dostępna.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B@nita

 

Ktora gra posiada lepsza grafike i grywalnosc na zblizonym poziomie ??

Fakt ze SP moglbyc ciut bardziej swobodny sam na taki liczylem ale coz takei czasy wzorowane na seri CoD chyba :/

 

Zdecydowanie ten BF3 za malo nawiazuje do BF2 a za duzo do CoD czasami mam wrazenie ze BC2 blizej do BF2 :( ale to chyba z zalu ze sie zawiodlem troche .

Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B@nita

 

Ktora gra posiada lepsza grafike i grywalnosc na zblizonym poziomie ??

Fakt ze SP moglbyc ciut bardziej swobodny sam na taki liczylem ale coz takei czasy wzorowane na seri CoD chyba :/

 

Zdecydowanie ten BF3 za malo nawiazuje do BF2 a za duzo do CoD czasami mam wrazenie ze BC2 blizej do BF2 :( ale to chyba z zalu ze sie zawiodlem troche .

 

"ciut bardziej swobodny" :lol2: Singiel w BF3 to taka mniej nachalna wersja MW, przynajmniej tyle mogę powiedzieć po 1/3 kampanii. Ale w życiu nie powiem że jakby była ciut bardziej swobodna to było by super. Tej grze do swobody pola walki w singlu brakuje kilometrów kwadratowych mapy i 100 ton skryptów mniej ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drunk_ZoZol - wczoraj pograłem z wami trochę wieczorem (serwer 64graczy - hardcore) ale przyznam że średnio mi się rozgrywka podobała, za duuużo ludzi. Jeden wielki chaos. Kilka przypadków res->death potrafi zniechęcić

 

 

Zauważyłem, że w zależnosci od ilości graczy, trzeba się przestawić samemu w "tryb gry" :) Przy 64 - szybki rush drużyną na flagę, najlepiej pojazdem. Przy mniej niż 40 przełączam się na tryb "counter strike" i w sumie często sam idę (częściej ginę, ale nim to zrobię to zabiorę ze sobą ciut wrogów do okna respownów ;) ) Po prostu trzeba zmieniać styl własnej gry. :)

 

A że się ginie - Trzeba znaleźć dobrą miejscówkę, ostrzelać wroga i wbijać nim się odrodzi. Imo najlepsze wyjście. Bądź cofnąć się w okolice swoich, kupy gdzie biegają leczący medycy nikt nie ruszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora gra posiada lepsza grafike

 

Czy mamy tutaj dynamiczne oświetlenie,cienie jak w F.E.A.R. czy starym DOOM3.Czy może ta opcja nie działa na direct10 ?. Nie mam niestety możliwości obejrzenia tej gry w dx11,strzelam w lampę wiszącą na kablu a ona nic,ewentualnie zgaśnie Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyglądająca gra od czasów Crysisa, i jeszcze źle. Niektórzy mają za dużo w [gluteus maximus], tylko nie wiem jakim sposobem, skoro przez ostatnie cztery lata większość gier wyglądała jak crap w porównaniu do BF3.

 

Mi poza sensowną teselacją w wersji PC nie brakuje niczego, grafika jest po prostu miodzio.

 

Część textur woła o pomstę do nieba.

 

Dowód - http://www.pcgameshardware.de/aid,851277/Bilderschau-Battlefield-3-Von-Tops-und-Flops-sowie-Ostereiern-Neue-Textur-Fails-gesichtet-Bilder-des-Tages/Action-Spiel/News/

Edytowane przez sideband
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj grałem z pułkownikiem tzn przeciwko niemu i z kimś niby z DICE. ...

 

Na jakim to było serwerze? Z miłą chęcią pognębiłbym takiego gościa z dice ;]

 

spokojnie Panowie, gra jest młoda jeszcze tyle łatek wyjdzie, że hoho

 

Jak będą wypuszczać poprawki w takim tempie jak dla BC2 to ja dziękuję serdecznie. Coś mi się wydaje, że pierwszy patch na PC wyjdzie dopiero z B2K. Minęło 10 dni od premiery, mogliby wypuścić jakąś małą poprawkę usuwającą chociażby negatywną akcelerację myszki i niezapamiętywanie ustawień broni/dodatków dla pojazdów. Często się zdarza, że biorąc jeta mam heat seekrs zamiast rocket pods, które ustawiałem wcześniej, albo przykład czołgu: wszystko odblokowane a za cholerę nie mogę ustawić reactive armor ;|

 

Zauważyłem, że w zależnosci od ilości graczy, trzeba się przestawić samemu w "tryb gry" :) Przy 64 - szybki rush drużyną na flagę, najlepiej pojazdem. Przy mniej niż 40 przełączam się na tryb "counter strike" i w sumie często sam idę (częściej ginę, ale nim to zrobię to zabiorę ze sobą ciut wrogów do okna respownów ;) ) Po prostu trzeba zmieniać styl własnej gry. :)

 

A że się ginie - Trzeba znaleźć dobrą miejscówkę, ostrzelać wroga i wbijać nim się odrodzi. Imo najlepsze wyjście. Bądź cofnąć się w okolice swoich, kupy gdzie biegają leczący medycy nikt nie ruszy ;)

 

imo odwrotnie, ale w sumei kwestia też mapy. Przy mniejszej ilości graczy na cq to podstawa żeby siedzieć w jakimś pojeździe. Mniej piechoty na mapie i bardziej rozproszeni są a w pojedynkę to gość ma małe szanse przeciwko pojazdowi. Przy pełnym, serwerze jak ci czołg wjedzie na punkt a tam będzie 2-3 inżynierów to gość nie zdąży pierdnąć czołgiem natomiast 3 rakiety zrobią w sekundę mu niezłe kuku ;] Co mi się marzy, to żeby każdy dostosowywał się do rozgrywki a nie twardo trzymał się jednej klasy. Jak tu grać z 10 snajperami w teamie, bo każdy szuka swojego życiowego heda na dystans 1km.. Ale to może przyjdzie z czasem jak ludzie się "wyszumią" każdą klasą.

 

Taką miejscówkę? ;D

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=euxcbtFrp_g

Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co opisujesz to Twoja wiedza najpierw wymaga patcha

 

Męczysz soft a najwyraźniej hardware nie działa jak należy.

 

Powiem Ci że nie dopuszczałem tego do świadomości, bo testowane wszystko było po kilka godzin, ale najwyraźniej bf żyje swoim życiem i katował mi ostro kartę, nie widziałem że aż tak tam gorąco, wyjąłem cały sprzęt z obudowy. otworzyłem okno i o dziwo gra nie wywaliła przez godzinę.

 

Zostaje jeszcze problem bsodów ale mam nadzieje że to też wina przegrzania.

Edytowane przez Fisher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...