Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Karkandu , znacie jakis trick zeby sie dostac na dach Hotelu ( pierwsza flaga ) ?

wczoraj gralem i kilku gosci nonstop sie tam spawnowalo , musi byc jakis blad w grze czy cos .

Dodam ze sa takie miejsca na Sharqi Peninsula gdzie jak postawicie Spawn Beacon to podczas spawnu wyrzuca was jakies 100m ponad gruntem

pewnie tym sposobem goscie ladowali na dachu ,tylko gdzie postawic w okolicach Hotelu Spawn Beacon ??

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i walą do ciebie nawet z 2 metrów z broni RPG ! ja to czesem mam ochotę monitor przez okno

rzucać jak widzę takie coś

 

hehe akurat wczoraj walnąłem komuś z rpg w twarz. wróg pojawił się gdy byłem w trakcie przeładowywania rakiety i bym nie zdążył zmienić broni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś oprócz mnie ma problem ze strasznymi lagami po zminimalizowaniu gry i jej przywróceniu? z tego co widzę, ten problem na pewno dotyczy radeonów serii HD58xx. Ma ktoś na to sposób, oprócz oczywiście odpalania gry od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Karkandu , znacie jakis trick zeby sie dostac na dach Hotelu ( pierwsza flaga ) ?

 

Hmm swego czasu dało radę dostać się praktycznie wszędzie wskakując na MAV Recona. AFAIK jeszcze tego nie spaczowali.

 

Mario2k, a nie pomyślałeś o desancie z helikoptera? Sniper rozstawia radyjko i całą mapkę tam przesiedzi.

 

Na karkandzie nie ma heli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Karkandu , znacie jakis trick zeby sie dostac na dach Hotelu ( pierwsza flaga ) ?

wczoraj gralem i kilku gosci nonstop sie tam spawnowalo , musi byc jakis blad w grze czy cos .

Dodam ze sa takie miejsca na Sharqi Peninsula gdzie jak postawicie Spawn Beacon to podczas spawnu wyrzuca was jakies 100m ponad gruntem

pewnie tym sposobem goscie ladowali na dachu ,tylko gdzie postawic w okolicach Hotelu Spawn Beacon ??

 

a to nie jest czasem tak ze kazdy beacon zrzuca Cie na spadochronie jezeli jest ustawiony na otwartej przestrzeni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jebak ktory tak ochoczo mnie minusuje w kazdym poscie chociaz napisze co mu nie lezy...

 

 

 

Jako moderator powinienes miec opcje sprawdzenia kto jest tym minusowym klikaczem

 

 

update

 

No wlasnie mnie gadzina dopadla i zaklikala minusem w plecy !!

 

 

a to nie jest czasem tak ze kazdy beacon zrzuca Cie na spadochronie jezeli jest ustawiony na otwartej przestrzeni?

 

Wiesz ze nie mam pojecia :/ dopiero zaczynam grac reconem Edytowane przez Mario2k
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos nie ma BF3 jeszcze to sprawdzajcie oferte Origin jutro i w sobotę, możliwe że da się wyrwać BF 3 za polowe ceny.

 

Tutaj link widac ze 24 grudnia jest -50% na gry, ale nie wiadomo jakie.

W newsletterze ktory dostalem jest jednak napisane że to" topowe gry z 2011..." i jest wsrod nich BF3 link

 

Oryginalny BF3 za 60zł panowie i panie. lepiej zebym sie nie mylil ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba było wyżej:

11. 30% zniżki na Need for Speed The RUN

12. Kup FIFA 12, a otrzymasz kupon na 40% zniżki na przyszły zakup w sklepie Origin

13. Kup grę Battlefield 3 - dostaniesz grę Medal of Honor gratis!

14. Kup grę podstawową The Sims™ 3 - dostaniesz 50% zniżki na dodatek The Sims™ 3: Zwierzaki

15. Bulletstorm za 24,90 zł

16. Wszystkie pakiety akcesoriów do gry The Sims™ 3 50% taniej

17. 50% zniżki na grę FIFA Manager 12

18. Kup grę Battlefield 3 - dostaniesz 50% zniżki na serwer Multiplay!

19. Dead Space 2 za 24,90 zł

20. Dragon Age 2 50% taniej

21. Battlefield Bad Company 2 za 24,90 zł

22. Kup grę FIFA Manager 12 - dostaniesz FIFA Manager 12 Live Season gratis

23. Kup grę Battlefield 3 - dostaniesz 50% zniżki na Powrót do Karkand

24. Korzystaj z 40% rabatu na wspaniałe gry dostępne w sklepie Origin - The Sims™ 3 Pets, NFS the Run, Crysis 2, Dragon Age 2, Dead Space 2

25. Podaj w koszyku specjalny kod "ADVENT", aby uzyskać 40% zniżki na swoje zamówienie. Oferta nie dotyczy zamówień wstępnych, punktów, kart abonamentu oraz gier BF3 i FIFA 12.

26. Kup grę FIFA 12 - dostaniesz 50% zniżki na grę FIFA Manager 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

Pamiętam jak na początku w październiku wymiatałem w battlefieldzie, teraz jest już masa pro graczy, ciężko się wybić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś poczułem swój brak doświadczenia na Karkandzie. Kulka, respawn, 10 sekund zycia , rpg, respawn, 10 sekund życia, kulka, itd.

 

Normalka , zalezy od servera ale na Karkandzie jest dosc trudno ,wielu moze sie zniechcecic ale z dobra ekipa jest miod malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po zmianie sprzętu zauważyłem jedną rzecz. Idzie mi gorzej. Znaaaacznie gorzej. o.0 Nie wiem, za szybko jakoś wsio działa, oraz po zmianie grafiki mam "dym" tzn. wcześniej nie miałem praktycznie dymu, a teraz jest i nie idzie nikogo ustrzelić bo go po prostu nie widzę o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O hehehe. Jak wymusić dx 10, też nie chcę dymu. :D

 

Gdyby tylko można było jakoś usunąć ten dym..

 

Musiałeś mieć coś Zozol konkretnie namieszane jak nie wyświetlało dymu. W BC2 był wałek na którychś tam sterach od nvidi, niektórym usuwało jeden z procesów renderingu narzucający mgłę, przy odpowiednich ustawieniach grafiki w opcjach.

 

Takich kwiatków ath jest więcej, wystarczy zerknąć na leaderboards wg. skilla battlelog.battlefield.com/bf3/leaderboard/None/show/Mp_Main_Skill/1/skill/soldier/1/0/ - praktycznie cała strona do zbanowania

 

Gość wymiata z rpg..

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=KtPquDCEPB8

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Kulka, respawn, 10 sekund zycia , rpg, respawn, 10 sekund życia, kulka, itd.

 

i to jest rzecz która mnie najbardziej wk.. denerwuje w tej grze. na BTK zginąłem 8x z rzędu przy respawnie przy jednej bazie w CQ. specjalnie wybierałem ten punkt i byłem ciekawy ile kur.. kurcze razy mnie sprzątną.

IMO kiedy w naszej bazie biegają obcy to respawn powinien być poza bazą kikanaście/dziesiąt metrów, a nie pod lufą atakujących :mur:. jak ginąc to w walce a nie jak stojąca [gluteus maximus].

ehhh przez takie ciach!a traci się chęci do giercowania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie to wysoki skill ;]

 

Ciekawe tylko skad ma tyle killi i taki score na minute...

 

Wczoraj grałem z nim na serwerze, kręcił się w kółko i walił heady instant jak w heli latałem. ;>

Szkoda, że takich gadów nie banują od ręki, ale w sumie rzadko spotykam na serwerach takie przeszczepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...