Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

a ja wam napisze jakie zachowanie mnie najbardziej irytuje w tej grze.

jest tak, rozpoczyna sie mapa - wiadomo, trzeba odczekac te 15-20 sek. zeby gra sie rozpoczela.

3...

2...

1...

.. i .. pooooszli!!! kazdy do czegokolwiek co jezdzi badz lata.

wejdzie taki debil do helikoptera szturmowego, nie zaczeka na strzelca (mimo iz masa osob leci w strone jego heli) tylko od razu do gory i do boju - prosto w strone wroga :mur:

przeleci 15 sek nad obszarem wroga i stracaja go czymkolwiek.

po czym koles (ten romantyczny pilot helikoptera) wyzywa na czacie przeciwnika od noobow.

serio, tego typu zachowanie jakie opisalem (a tyczy sie to rowniez czolgow, badz pojazdow opancerzonych) to 100% przejaw skrajnej glupoty i debilizmu.

tepota jak np. wjechanie samochodem na rondo z wlaczonym kierunkowskazem w lewa strone :lol:

takim graczom powinno sie blokowac konta i dawac w zamian gry na ich poziomie - np. super mario bros

 

Wczoraj bardzo przyjemnie grało mi się na Kharg Island, miałem Javelina a zemną gościu z soflamem i do tego żołnierz wsparcia. Nie przepuszczaliśmy żadnych czołgów, pojazdów poza wzniesienie. Szkoda że tak mało ludzi gra w BFa drużynowo, każdy tylko biega. Najgorsi to są medycy co wskrzeszają byle dostać 100pkt, a wkoło wróg i zaraz po wskrzeszeniu kolejny dead. Dobry team i gra się w BF tak miodnie że od PC się nie chce odejść, a czasami trafia się na takie serwery gdzie tylko wyzywanie się od noobów, lub swawolka i byle dostać pkt...

 

stary, masz dokladnie te same odczucie co ja.

ja rowniez sie wkurzam, ze tak malo ludzi gra zespolowo.

to moj profil:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/bitowski/

dodaj mnie do znajomych, zagrajmy razem i masz 100% wsparcia z mojej strony bez wzgledu na styl rozgrywki, czy przyjeta taktyke B-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi to są medycy co wskrzeszają byle dostać 100pkt, a wkoło wróg i zaraz po wskrzeszeniu kolejny dead.

 

do statow i tak to sie nie liczy

a takiego reviva mozesz przeciez odrzucic i poczekac na spawn

 

tepota jak np. wjechanie samochodem na rondo z wlaczonym kierunkowskazem w lewa strone :lol:

 

 

kolega widze nigdy na prawdziwym rondzie nie byl, skoro taka opinie sobie wyksztalcil

dobrze ze niewielki odsetek kierowcow podziela ten poglad bo dopiero bylyby ceny za ubezpieczenia - kosmiczne.

 

ed.

wlasnie poszukalem jak to jest dokladnie ujete w slowach w kodeksie polskim

to o tym nowym przepisie mowa, tak?

w takim razie to w zupelnie innym duchu jest niz powod dla ktorego uzywa sie tego kierunkowskazu na swiecie

Edytowane przez yngwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jestem amatorem w tej grze, kupiłem ja w święta i coś tam grałem przez ten czas. może jakimś orłem nie jestem ale przy odpowiednim wsparciu myślę, że gra byłaby sporo lepsza. właśnie ja pobieram na laptopa(bo już blaszaka nie mam) i jeśli ktoś miałby ochotę DRUŻYNOWO pograć to jestem jak najbardziej za :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/gronio89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni znowu robia z tym punkbusterem!? banda idiotow! Tym razem Game disconnected: you were kicked by PunkBuster. Stated reason: PunkBuster kicked player 'Kekqlool' (for 0 minutes) ... RESTRICTION:

 

10sek grania doslownie. Czy ma ktos taki problem lub zna jego rozwiazanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na brak gry druzynowo, narzekacie na kiepskie serwery i brak czatu głosowego... A jest podklejony temat, gdzie znajdziecie - Adres serwera PurePC oraz IP Do TeamSpeak 3.. Tyle że nikt na nim nie gra - Ludki które mogą zarządzać serwerem milczą dłuższy czas oraz przestali grać... A serwer za miesiac wygasa bodaj... ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dresiarz_biczysz

a ja wam napisze jakie zachowanie mnie najbardziej irytuje w tej grze.

jest tak, rozpoczyna sie mapa - wiadomo, trzeba odczekac te 15-20 sek. zeby gra sie rozpoczela.

3...

2...

1...

.. i .. pooooszli!!! kazdy do czegokolwiek co jezdzi badz lata.

wejdzie taki debil do helikoptera szturmowego, nie zaczeka na strzelca (mimo iz masa osob leci w strone jego heli) tylko od razu do gory i do boju - prosto w strone wroga :mur:

przeleci 15 sek nad obszarem wroga i stracaja go czymkolwiek.

po czym koles (ten romantyczny pilot helikoptera) wyzywa na czacie przeciwnika od noobow.

serio, tego typu zachowanie jakie opisalem (a tyczy sie to rowniez czolgow, badz pojazdow opancerzonych) to 100% przejaw skrajnej glupoty i debilizmu.

tepota jak np. wjechanie samochodem na rondo z wlaczonym kierunkowskazem w lewa strone :lol:

takim graczom powinno sie blokowac konta i dawac w zamian gry na ich poziomie - np. super mario bros

 

 

stary, masz dokladnie te same odczucie co ja.

ja rowniez sie wkurzam, ze tak malo ludzi gra zespolowo.

to moj profil:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/bitowski/

dodaj mnie do znajomych, zagrajmy razem i masz 100% wsparcia z mojej strony bez wzgledu na styl rozgrywki, czy przyjeta taktyke B-)

 

 

Kiedyś było tak że się rozstawiało soflam i sam namierzał, teraz trzeba czasami zajrzeć w niego i ponownie ustawić, nie namierzy sam nic nawet jeżeli ma np: czołg w środku celownika, tak jakby się wyłączał. Zauważyłem to dopiero po back to karkand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zozol ma racje chcecie to korzystajcie z TSa ;) My ostatnio jak gralismy to nie bylo mocnych ;) we dwoch w czolgu i naprawde wygrywalismy rundy za caly zespol ;)

Edytowane przez Buziak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard, a jak są rakiety i osoba z odblokowanym trzecim miejscem, która namierza pojazdy to już w ogólę pogrom. Strzelec też się przydaje bo kierowca nie zawsze może zatłuc całą piechotę w około. W heli to samo, jestem dość sprawnym gunnerem i jak trafię na dobrego pilota to można zmienić przebieg bitwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

do statow i tak to sie nie liczy

a takiego reviva mozesz przeciez odrzucic i poczekac na spawn

 

 

Masowe revive-y w tej grze są dobre, bo revive nam zmniejsza licznik śmierci. Jak nas od razu zabiją, to wychodzi na to samo, a zawsze jest szansa uciec albo zabić kogoś pistoletem.

 

W BC2 takie coś to była porażka, bo nie dość że śmierci nabijało, to jak nas non stop revivował to sie nie dało nawet samobójstwa popełnić. Tu też tylko jeden revive, wiecej nie można. Jak dla mnie ten aspekt rozwiązano idealnie.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jestem amatorem w tej grze, kupiłem ja w święta i coś tam grałem przez ten czas. może jakimś orłem nie jestem ale przy odpowiednim wsparciu myślę, że gra byłaby sporo lepsza. właśnie ja pobieram na laptopa(bo już blaszaka nie mam) i jeśli ktoś miałby ochotę DRUŻYNOWO pograć to jestem jak najbardziej za :)

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/gronio89

 

gronio, wysłałem Ci zaproszenie na BF3, moze uda sie zagrac druzynowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie gdzies liste broni, do ktorych mozna zaaplikowac zwiekszony magazynek? chcialem przejrzec zeby wybrac ewentualnie cos godnego uwagi ale nigdzie nie widze. wole nie wertowac wszystkich broni zeby sprawdzic. M60, pp-2000, mp7, co jeszcze znacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standard, a jak są rakiety i osoba z odblokowanym trzecim miejscem, która namierza pojazdy to już w ogólę pogrom. Strzelec też się przydaje bo kierowca nie zawsze może zatłuc całą piechotę w około. W heli to samo, jestem dość sprawnym gunnerem i jak trafię na dobrego pilota to można zmienić przebieg bitwy.

 

 

HA! Ale nigdy nie ma 3 który chce namierzać... :< Bo ostatnio właśnie powiedziałem chłopakom że biorę rakietę z namierzaniem i niech ktoś wskoczy, ale akurat jedyna osoba która miała 3 miejsce nie była na TS-ie :<

 

A i co do soflamu i namierzania - Owszem, trza przy nim stać. Nie wiem z doświadczenia, bo bawiłem się nim przed dodatkiem, ale ostatnio co jest soflam i go niszczę czołgiem z drugiego konca mapy to zawsze kogoś zabijam... ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA! Ale nigdy nie ma 3 który chce namierzać... :< Bo ostatnio właśnie powiedziałem chłopakom że biorę rakietę z namierzaniem i niech ktoś wskoczy, ale akurat jedyna osoba która miała 3 miejsce nie była na TS-ie :<

 

A i co do soflamu i namierzania - Owszem, trza przy nim stać. Nie wiem z doświadczenia, bo bawiłem się nim przed dodatkiem, ale ostatnio co jest soflam i go niszczę czołgiem z drugiego konca mapy to zawsze kogoś zabijam... ;>

 

Ja 3 miejsce mam juz odblokowane ;) mozna sie zgadac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie ale o co chodzi z tym 3 miejscem ? :P

co do grania zespołowo, moja przygoda z kumplem zakończyła się fiaskiem. Niestety na TS albo Skype nie możemy sobie pozwolić (ja grałem na iplusie)

Ogólnie ciężko nam było ogarnąć co i jak - w końcu znaleźliśmy serwer podłączyliśmy się ale wywaliło nas do różnych drużyn. Kiedy w końcu byliśmy w jednej to brakowało szybkiej komunikacji (ROSE) bo pisanie na chacie w drużynie - w tej grze niezbyt jest na to czas. Ogólnie darowaliśmy sobie granie w BF3 razem na odległość ...

W niedziele wracam do pracy więc w wolnych chwilach pogramy na laptopach obok siebie, zdam wtedy relację czy coś się zmieni w stylu rozgrywki ;)

 

ps. "pędzący na pałę" (tak ich nazywam) są strasznie irytujący, marnują sprzęt albo nie pozwalają się szybko przemieścić z pkt do pkt. Ile razy strzelałem do własnego heli aby pilot "zaskoczył" że przy mu się ktoś w kabinie....rzadko ktoś reaguje. Ale są sytuacje i takie że ja wsiądę do heli i czekam na strzelca...a tu chętnych brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soflama mozna postawic i sobie pojsc w jakies bezpieczne miejsce i sobie namierzac wszystko ;]

 

dokladnie tak ;)

ja wczoraj zagralem zespolo z M1siek i jego kumplem, co prawda bez voip - ale i tak przez to, ze wspolpracowalismy we trzech ze soba, to na wszystkich mapach na ktorych gralismy, nasza druzyna wygrala dzieki przewadze jaka uzyskalismy grajac wlasnie zespolowo.

a byly mapki, na ktorych przeciwnicy mieli w swoim teame zdecydowanie wiecej pro graczy (sadzac po rank)

taktyka jaka zastosowalismy byla dziecinnie prosta, ale miazdzaco skuteczna.

trzech graczy - zwiadowca, technik i wsparcie ustawiaja sie w odpowiednim miejscu.

zwiadowca rozstawia soflam, technik strzela z javgelin do celow ktore namierza zwiadowca, wsparcie rzuca ammo dla technika + ubezpiecza posterunek B-)

mowie wam - nic nie mialo prawa przeleciec albo przejechac :lol2:

juz nawet zdesperowani przeciwnicy jechali czolgami na wzgorze prosto w miejsce, na ktorym sie ulokowalismy :lol:

probowali nas zalatwic czolgami, heli, snajperami.. no nie ma opcji.

ja sie schowalem daleko od soflam, misiek gdzies tam na chwile tylko wyskakiwal zeby odpalic javelin, a trzeci gracz ogarnial najblizszy teren zeby nikt nie podszedl ;)

cos pieknego.

moze nie zdobylem za wiele fragow (ani punktow), ale satysfakcja na maxa jak widac golym okiem kiedy nasza druzyna zdobywa przewage glownie dzieki udzialowi naszej trojcy ;]

zapraszam innych chetnych do gry zespolowej - battlefield to przede wszystkim teamplay/coop, a nie strzelanie ala quake/UT

battlefield 3 + teamplay = 100% fun

 

ps. M1siek nastepnym razem gramy z TeamSpeak ;]

proponuje serwer purepc TS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BeatX dokładnie bardzo przyjemnie się wczoraj grało. Niema sprawy dziś będzie głosowo, jak wrócę do domu to podładuję słuchawkę. Tak jak pisał BeatX drużynowo to jest to, nawet na metro da się dobrze pograć jak się wybierze odpowiednio klasy w drużynie, ale to też zależy od graczy w całym team czy się zablokuje na schodach czy nie (bardzo lipne miejsce na tej mapie). KaszaWspraju fakt sam ściągam takie grupi z heli (choć moimi ulubionymi celami są łodzie oraz helikoptery), ale wczoraj jakoś nie dawali nam rady :blink:, chyba za blisko chcieli podlecieć a wtedy buumm i po nich.

 

Jeśli ktoś chce grać zespołowo lub pograć razem (heli czy czołg) zapraszam http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/M1si3k/

zawsze można też dodać do skype: misiek175

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nikt z przeciwnej drużyny was w "helli" nie rozwali to nie mam pytań przeciwko komu graliście. Sam jeden w " żmiji" przesiadając się na "ganera", z wysokiego pułapu likwiduję takie grupki.

 

hehehehehe ;) nieto zebym chcial tutaj rozpoczac jakas rywalizacje, czy cos - ale pamietaj, ze taki "soflam team" tez odpowiada ogniem (i to bardzo celnie, wkoncu naprowadzanie laserowe a nie reczne)

ja namierzalem przede wszystkim heli, pozniej czolgi i na koncu jet.

moze i z pulapu bys strzelal w nasza strone, ale pamietaj ze w twoja polecialyby tez jakies javeliny B-)

jedno trafienie w heli i juz musicie zwiewac, zeby go naprawic - a wtedy my znowu strzelamy do czolgow.

naprawde ta taktyka, gdyby sie ja dopracowalo zeby zgranie w druzynie bylo jak w szwajcarskim zegarku, to jest zajebiscie trudny orzech do zgryzienia.

a co najwazniejsze - taki posterunek zwiazuje w ogniu znaczna czesc sil przeciwnika, przez co wrog oddala sie od wykonania celow misji.

tu nie chodzi o pojedynek kto jest lepszy, ale o skutecznosc jaka daje teamplay.

za jakis czas popracuje troche nad innymi taktykami dla poszczegolnych map, w zastosowaniu dla druzyn 3 i 4 osobowych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty wydaje mi się, że nie wiecie o tym, że jest możliwa komunikacja głosowa przez battlelog. Wystarczy zrobić party i można gadać. Raz padł nam serwer mumble i graliśmy chwile na tym battlelogowym i dawał radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehehe ;) nieto zebym chcial tutaj rozpoczac jakas rywalizacje, czy cos - ale pamietaj, ze taki "soflam team" tez odpowiada ogniem (i to bardzo celnie, wkoncu naprowadzanie laserowe a nie reczne)

ja namierzalem przede wszystkim heli, pozniej czolgi i na koncu jet.

moze i z pulapu bys strzelal w nasza strone, ale pamietaj ze w twoja polecialyby tez jakies javeliny B-)

jedno trafienie w heli i juz musicie zwiewac, zeby go naprawic - a wtedy my znowu strzelamy do czolgow.

naprawde ta taktyka, gdyby sie ja dopracowalo zeby zgranie w druzynie bylo jak w szwajcarskim zegarku, to jest zajebiscie trudny orzech do zgryzienia.

a co najwazniejsze - taki posterunek zwiazuje w ogniu znaczna czesc sil przeciwnika, przez co wrog oddala sie od wykonania celow misji.

tu nie chodzi o pojedynek kto jest lepszy, ale o skutecznosc jaka daje teamplay.

za jakis czas popracuje troche nad innymi taktykami dla poszczegolnych map, w zastosowaniu dla druzyn 3 i 4 osobowych ;)

 

To atakowali Was pojedynczo? Jak przeciwnik nie jest zgrany to tego typu akcje przejdą, ale jak w Waszym kierunku leci heli, dwa czołgi plus piechota to nie ma szans żebyście przetrwali :P. Przeładowanie Javelina trwa na tyle długo, że zgrany team obstawiłby Was pojazdami (oczywiście najpierw muszą wiedzieć gdzie jesteście). Po prostu czasami trafia się na serwer, w którym jedna z drużyn jest bardzo słaba i zatrzymanie ich na jednym posterunku piechoty jest bardzo proste. Wiele razy zatrzymywałem wroga jednym czołgiem, ludzie w heli latają często tak nisko, że z powodzeniem można niszczyć ich czołgiem, piechota biega w grupach i pocisk odłamkowy zabija kilku na raz (nadaje się też na heli). Czołgi przeciwnika możesz niszczyć dowoli mając jedną osobę naprawiającą. Ze zgranym przeciwnikiem jest już jednak inaczej i trzeba stosować bardziej wyspecjalizowaną taktykę dostosowaną bezpośrednio do poczynań drużyny wroga.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, atakowali dosyc chaotycznie.

ale wiesz, to juz jest filozofowanie na zasadzie "a gdyby"

a co by bylo gdybysmy mieli dwa takie zespoly soflam? + jeszcze wiecej zgranego luda? ;)

hehehe mozna tak do rana gdybac, a odpowiedz i tak bedzie jedna wielka niewiadoma.

mysle, ze to o czym piszesz (chodzi mi o zgranie atakujacych, zeby zniszczyc nasz posterunek) to jest teamplay na poziomie zawodow w bf3 a nie grania, ot tak - dla zabawy, gdzie w 90% gracze sa samotnymi wilkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, dlatego można łoić noobow aż miło patrzeć (szkoda, że się to szybko nudzi) ;). Jedna zgrana drużyna może wiele zmienić, jednak wolę grać na serwerze, gdzie ludzie przedewszystkim myślą drużynowo. Grając na polskich serwerach tego nie uświadczam, u nas to liczy się tylko dobiegnięcie do pojazdu i zniszczenie go po 100m...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia na jaki srv traficie. Na całe szczęście soflam wali po gałach czerwonym świałem, jeden ogarnięty heli bądź jet i was nie ma, przynajmniej soflamu. Chyba, że rozstawicie więcej tych gówien.. Co mnie lekko irytuje, to że gość rozstawi to ustrojstwo i inny typek może mnie zdjąć javelinem, natomiast gdy zlokalizuje już soflam to niszczę samo urządzenie, bo reecon leży w krzakach po drugiej stronie mapy.. Obsługa soflamu powinna odbywać w miejscu, w którym został rozłożony. Jeżeli taki duet może zdjąć heli to czemu heli ostrzeliwując miejsce, w którym znajduje się soflam, ma niszczyć tylko sam sprzęt? Brakuje do kompletu zdalnie sterownych mortarów i samo wędrujących min na wskazane miejsce na mapie..

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOF Laser Marker (SOFLAM) AN/PEQ-1

 

Physical Characteristics

...

Operation: Manual or remote control

...

 

 

 

 

oczywiscie nie wiem na jakim modelu wzorowali sie tworcy bf'a

ale jak widac sa soflamy sterowane zdalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...