Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

no tak, ale oni jakoś sami robią te staty :D bo np. tak jak ma Harry - takiej grafiki nie ma, a przynajmniej nie mogę znaleźć... [;

 

Ath - Słucham? miałem 1.27 3 tygodnie temu, przed b2k miałem 1.32. Wczoraj dopiero mapy poznałem, a nie grałem dość długo. No i co prawda to prawda, dym się zrobił upierdliwy. ALE TA GRA WYGLĄDA MEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D No ale spoko, jeszcze tak polatam w czołgach i bede miał 3.0

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale oni jakoś sami robią te staty :D bo np. tak jak ma Harry - takiej grafiki nie ma, a przynajmniej nie mogę znaleźć... [;

 

Ath - Słucham? miałem 1.27 3 tygodnie temu, przed b2k miałem 1.32. Wczoraj dopiero mapy poznałem, a nie grałem dość długo. No i co prawda to prawda, dym się zrobił upierdliwy. ALE TA GRA WYGLĄDA MEGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D No ale spoko, jeszcze tak polatam w czołgach i bede miał 3.0

 

Myślałem, że miałeś z 2 albo 3 ratio. :)

Wygląda ładnie, tylko te efekty oślepiania trochę przegięte no i kontrast na mapkach b2k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne efekty które mnie w<span style='color: red;'>[ciach!]</span>iają to: jak zmieniam widok z czołgu z nokto na normalny tryb - jasnooooo. Jak wychodzę z pomieszczenia - jasnooo, jak stoję "w drzwiach" nic nie widzę bo jest biało :/ więc z tą jasnością to prawda, a co do cząsteczek - fajnie, super, nie przeszkadza zbytnio, ale dym się strasznie długo utrzymuje, zwłaszcza zniszczone pojazdy - zostaje wrak i nic nie widzę póki go nie rozwalę. A tak to jest k. A co do płynności - Jak jest płynnie to przynajmniej trafiam strzelając z czołgu w helki i samoloty, co wczoraj widział buziak [;

 

 

A i co do tego co wcześniej pisałem - Ponoć ktoś sprawdzał (nie czytałem tematu po tym jak o tym napisałem) że zmiana z dx11 na 10 nic nie daje - Nie wiem. Wiem że na 4850 po prostu nie było tak gęstego dymu, mgły etc. i wszystko pięknie widziałem.

 

Btw. Nie wiem o co Wam chodzi z tymi nokto :D Na metrze owszem, nie idzie grać, ale na normalnych mapach normalnie mi idzie, jedynie jak do snajpera strzelam na ponad kilometr to walę z full auto z biodra - tak go zabijam, bo ta broń nie ma jakiegoś niesamowitego odrzutu, a wszystko praktycznie leci w jedno miejsce. Mowa o USAS. A i jak znajdę jakiś lamerski serwer, bądź już lepiej poznam mapki i opracuję taktyki - to wtedy popracuję nad innymi brońmi. Z ususa mam już ponad 1000 zabitych :D

Edytowane przez Drunk_ZoZol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk ale wczoraj na nerwy mi dzialales :D dzisiaj sie zrewanzuje bo przynajmniej bede przy biorku a nie jak ufolud z glowa miedzy nogami :P

 

jestes u kobiety miedzy nogami i w tym samym czasie grasz? wow, prawdziwy z ciebie multitasker ;)
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

no tak, ale oni jakoś sami robią te staty :D bo np. tak jak ma Harry - takiej grafiki nie ma, a przynajmniej nie mogę znaleźć... [;

 

Mówisz o moim obrazku? Ja sam tego siga zrobiłem, ale go na razie nie upubliczniłem, bo nie jest to ostateczna wersja, dlatego w przeglądarce go nie ma, można ręcznie sobie zmienić ID grafiki w linku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyne efekty które mnie w<span style='color: red;'>[ciach!]</span>iają to: jak zmieniam widok z czołgu z nokto na normalny tryb - jasnooooo. Jak wychodzę z pomieszczenia - jasnooo, jak stoję "w drzwiach" nic nie widzę bo jest biało

A w realu jak wychodzisz z ciemnego pomieszczenia na zewnątrz w słoneczny dzień to nie jest jasnoooo? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chodzi mi o to - Jak to zrobiłeś? :D Chcę zrobić podobny, ale taki jaki mi by się podobał ;>

 

Trzeba sobie tam konto założyć. Wtedy możesz stworzyć nową grafikę.

 

Tu jest cała lista możliwych statsów - http://api.bf3stats.com/360/player/?player=THU31&output=sig

 

Wypisywanie wartości to banał, ale jak sie chce ficzery typu "najlepsza broń" to trzeba robić skrypty porównujące wartości. Dużo gotowych skryptów jest tam na forum.

 

Siga najlepiej zacząc kopiując czyjegoś, ale chyba nie wszystkie sigi mają taką możliwość. Wtedy masz gotowy kod, i tylko zmieniasz co cie interesuje. Ja tak zrobiłem i od razu połapałem sie w kodzie tak że udało mi sie zrobić sig praktycznie od podstaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś stworzył dodatek do firefoxa - Better Battlelog, który między innymi poprawia niektóre błędy battleloga, rozszerza statystyki, umożliwia tworzenie czarnej listy serwerów i graczy itd. Tutaj temat na battlelogu.

Strona dodatku - better-battlelog.djbrainnrg.at/en/features

 

 

A i co do tego co wcześniej pisałem - Ponoć ktoś sprawdzał (nie czytałem tematu po tym jak o tym napisałem) że zmiana z dx11 na 10 nic nie daje - Nie wiem. Wiem że na 4850 po prostu nie było tak gęstego dymu, mgły etc. i wszystko pięknie widziałem.

 

Nie ma różnicy między dx10 a dx11 w tej kwestii. Tak jak pisałem, musiałeś mieć namieszane w sterownikach, albo bug z grafiką tego pokroju. Zresztą sam możesz sprawdzić różnice w grafice na dx10/11, stwórz plik user.cfg w katalogu gry i wrzuć do niego RenderDevice.Dx11Enable 0

 

 

Guliwer mode on ;]

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=Wb-XaP1BXz0

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wkurzyłem się, bo przez pół mapy miałem w czołgu rakiety, i nie było nikogo, kto miałby 3 miejsce w pojeździe, i nie było jak z nich korzystać :D No i jak się skupiam na zestrzeleniu czegoś, to mylę ten dźwięk z własnym alarmem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie grałem bo nie bylo kiedy. Wczoraj wlaczylem, sciagnelo mi jakiegos update 4gb i od tej pory gra nie chce sie wlaczyc. Wyskakuje ekran ladowania z innym obrazkiem niz wczesniej i bez zadnych napisow i stoi. Co z tym zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...