Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam mały problem z misją :lol2: nie mogę nigdzie wyjść czyli co mam czekać aż się wszystko uspokoi? Nazwa misji--Reckoning

CO TO JEST? :lol2: bo nie wygląga jak Crysis, on nawet na moim starym 6800XT wyglądał lepiej na low...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie mnie za tego 85gt :damage_wall:...Screen tak wyglada bo jest w jpg. W grze obraz jest "ładniejszy" jeżeli można tak powiedzieć w rozdziałce 800x600 i detale srednio niskie... A z tymi drzwiami to najpierw trzeba przejść w tryb siły a tak to mogłem sobie walić...

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skomplikowane nie.. Ale wczoraj wieczorem "odważyłem sie" w ogóle odpalić Crysisa na 85gt. przez ten czas kiedy doszedłem do tej jak się okazało ostatniej misji nie używałem trybu "siły" :lol2: .

Edytowane przez Sopel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do multiplayera.

 

Czy na jednym CD-Keyu da sie zalozyc tylko jedno konto? Tzn. chodzi mi o cos takiego - ktos nie rejestrowal gry na EA, ale robil profil w grze (do gry online) - kupuje od niego gre - bede mogl zrobic sobie nowe konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak wyłączyć te czerwone 'kondomy' na przeciwnikach ? :) Skrin jest z lornetki, ale jak mam focus na przeciwnika tzn strzelam i trafiam w niego, to też jest taka czerwona poświata wokół niego :/

post-112033-1215969912_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczynasz gre i wybierasz poziom trudności to na dole ci pisze czym różni się on od reszty poziomów i właśnie w wyższych (albo tylko najwyższym) poziomach trudności nie ma tego podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ja grałem tylko na Delcie więc się zdziwiłem co to ; p

 

Tak na marginesie właśnie sobie włączyłem na chwilkę. Koło drzewa stał Koreaniec więc strzeliłem w drzewo dostał kawałkiem w głowe aż mu czapka spadła i się przewrócił xD jak dla mnie gameplay jest miodny kompletnie

 

I polecam ten config

http://www.crymod.com/thread.php?threadid=...er=0&page=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh...

 

Pograłem troche i .... irytowałem się coraz bardziej, z misji na misje... Mówiłem sobie przebrnę tą misje (totalna sieczka), kolejna będzie już normalna, ciekawa, wciągająca. I po jednej z takich sieczek jak mi się pokazała misja z czołgiem to powiedziałem koniec. Tragedia te misje. Wmawiałem sobie cały czas no, ale ile można. I czemu znowu misja z czogłiem, bez kitu, czy w każdej fpp trzeba jeździć czołgiem ? Nie ma innych pomysłów ? :| Normalnie misje w FC1 były ciekawsze.

 

Oczywiście nic nie ujmuje oprawie wizualnej, która jest prawdopodobnie najlepsza jaka była nam dana do tej pory i pewnie jeszcze przez jakiś czas tak będzie no ale litości w to się nie da grać!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią , że crysis to tylko grafika. Mi ta gra bardzo "podeszła" i czułem się jakbym oglądał jakiś film sensacyjny. Może to "zasługa" tego , że nie grałem w żadnego nowego od połowy 2007 oprócz cysisa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Wszyscy mówią , że crysis to tylko grafika. Mi ta gra bardzo "podeszła" i czułem się jakbym oglądał jakiś film sensacyjny. Może to "zasługa" tego , że nie grałem w żadnego nowego od połowy 2007 oprócz cysisa ;]

Mi też bardzo podeszła :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luuuudzie ta gra jest po prostu rewelacyjna. Gameplay cudowny, a grafika... po prostu szczeka opada.

Byc moze moje podniecenie bierze sie z tego, ze moim poprzednim kompem byl piecoletni grat (celeron, radek9200) i z tego, ze gralem dopiero pare minut, ale mowie wam gra jest poprostu zajedwabiasta.

 

EDIT

 

Jakiego polecacie moda do poprawy jakosci grafiki w single palyer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie przechodzę grę 3 raz i 2 pierwsze grałem na DX9 ale wtedy gra mi się już bardzo podobała pod względem grafiki, te wielkie mapy, cudo :D teraz jako, że mam viste grę mam na DX10 teraz to mi oczy wyłupało coś pięknego i dodatkowo odblokowały się bardzo wysokie ustawienia graficzne(a jestem dopiero na początku gry :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jako, że mam viste grę mam na DX10 teraz to mi oczy wyłupało coś pięknego i dodatkowo odblokowały się bardzo wysokie ustawienia graficzne(a jestem dopiero na początku gry :))

No i co takiego pięknego widzisz w ustawieniach na viście - przecież to ściema

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co takiego pięknego widzisz w ustawieniach na viście - przecież to ściema

:blink:

oj co sie czepiasz...chlopak widocznie nei w temacie i nie wie ze wszystko to co na viscie mozna miec na xp... no prawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czym naprawde rozni sie Crysis pod XP w DX9 od Crysis pod Vista w DX10 wiedza tylko ludzie ktorzy pracowali przy tej grze. Sa na tym forum tacy ?

 

DX11 zostal juz zapowiedziany oficjalnie. Czy nowy Crysis go obsluzy i w jaki sposob - pewnie niedlugo zaleje nas fala obietnic na temat niesamowitych efektow ktore ujrzymy dzieki niemu w kolejnych odslonach Crysis.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

To czym naprawde rozni sie Crysis pod XP w DX9 od Crysis pod Vista w DX10 wiedza tylko ludzie ktorzy pracowali przy tej grze. Sa na tym forum tacy ?

Przeciez Crysis pod DX10 to settings VH , gdy pod XP wystarczy zamienic pliki , dwa pliki , i juz masz VH na DX9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Crysis pod DX10 to settings VH , gdy pod XP wystarczy zamienic pliki , dwa pliki , i juz masz VH na DX9.

Że co???? Podmieniasz biblioteke dx9 na dx10 i zmieniasz nazwe także masz wszystko co masz na viscie :lol2:

Wiem o tym, walkowane to bylo w tym temacie milion razy.

 

Ale czy ktos z Was wie jakie funkcje oferuje boblioteka DirectX10 i ktore z tych funkcji znalazly zastosowanie w Crysis, a ktore nie ? Chodzi mi o profesjonalne podejscie, wynikajace z dokumentacji a nie z reklamy czy czczych obietnic. O takich rzeczach wiedza tylko programisci ktory pracowali nad ta "gra" . Reszta to albo spekulacje i domysly ( czyli ze nie ma kompletnie zadnych roznic po podmianie plikow ) , albo material od PiaRowcow.

 

A na forum PPC nie spotkalem nikogo kto programuje w Direct X , a juz napewno korzysta z 10 wersji.

 

dlatego traktuje te wszystkie opowiesci o mozliwosciach DX10, 11 ... itd jako nieznaczace fakty, to co widzialem w DX 9.0c pod XP jak narazie jest najwiekszym dorobkiem jesli chodzi o tworzenie grafiki 3D dla takiego szarego gracza jak ja. Moze dlatego ze nie uwierzylem M$ i na moim dysku w dalszym ciagu siedzi XP a nie Vista.

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dobra satou daj "se" spokoj. profesionalne podejscie....kogo to obchodzi, liczy sie to co jest widoczne. po podmianie plikow nie widac roznicy wiec po co ta dyskusja

 

ps. idz sobie zrob murzynka w 5min a nie bedziesz biblioteki dxa analizowal ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...