Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Musze przyznać że na very high wygląda oszałamiająco :) fps spadł o ok 5 klatek (jest 20+) jakby tak w finalnej wersji troche zoptymalizowali + nowsze stery będzie gites :D

 

Skoro już odblokowano very high na dx9 to co kryje jeszcze dx 10 :> ?

czyżby... nic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem pojecia ze ktos juz na to wpadl, tym bardziej nie wiedzialem o tych plikach...no faktycznie dziwnie to wyglada teraz...ale nie bede sie tlumaczyl. Poza tym nie oskarzaj nikogo o plagiat czy podszywanie sie pod czyjes odkrycie bez pewnosci ;)

 

do Nierealnego

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak liniowe do bólu, z nie za dobrą fabułą jak to w FPSach jest Cool i Elo. Akcja widzisz ja jakoś sobie potrafię tą akcję z organizować. Przed chwilą walczyłem 20 minut z wioską pełną koreańców oczywiście na najtrudniejszym poziomie tyle akcji nie dało mi łącznie Halo 1 i 2. Może po prostu nie potrafisz grać gdy programiści nie prowadzą za rękę ? No ale to moje zdanie argumenty takie. Nigdzie nie widziałem lepszego AI ( to w FEAR latało jak baletnice tutaj potrafią flankować i zabijać nie używając AIMa ), nigdzie nie widziałem takiej interakcji z otoczeniem, nigdzie nie widziałem tak pięknych przerywników na silniku gry z tak dobrą mimiką, grafiki lepszej nigdzie też nie widziałem, o taką swobodę w nowych grach też trudno.

No no, twoja argumentacja sprawia ze padam na kolana... ze smiechu :lol2:

 

Jak sie gra mi nie podoba to juz nie umiem grac w nieliniowe gry? No to dziwne ze zarówno FC jak i wszystkie GTA przeszedłem...

 

A co do mimiki twarzy to jest dobra... ale nie tak dobra jak w Half-life 2... i to jest fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczyles? po co dwa razy wklejasz swoja wypowiedz?

 

Nie, poprostu denerwuje mnie jak ktos zgrywa cwaniaczka. Napisalem juz ze doszedlem do tego sam, a o istnieniu tych plikow i sposobu nie wiedzialem, ale ty usilnie probujesz mnie oczernic na forum, no litosci. Zreszta ze tego co wlasnie przejrzalem te pliki z twojego linka to widac ze nie sa takie same. Ehhh co za ludzie

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość l33tno0b1n

No no, twoja argumentacja sprawia ze padam na kolana... ze smiechu :lol2:

 

Jak sie gra mi nie podoba to juz nie umiem grac w nieliniowe gry? No to dziwne ze zarówno FC jak i wszystkie GTA przeszedłem...

 

A co do mimiki twarzy to jest dobra... ale nie tak dobra jak w Half-life 2... i to jest fakt.

Ty argumentów nie masz ja tylko chce podyskutować a nie krzyczeć, że Crysis lepszy i kropka.

 

Widzisz w nieliniowych grach można stać pod drzewem i narzekać a można lecieć z nożem i wykosić całą wieś więc wydaje mi się, że to jak wygląda gameplay głównie wygląda od gracza. W CoD4 o to jak przebiega rozgrywka zadbali programiści skryptem na skrypcie.

 

W Half Life 2 nie widziałem tak ładnych powiek, takich spojrzeń i deformujących się policzków no ale może ślepy jestem.

 

@Nierealny no na horyzoncie GoW i BiA które być może w końcu pokaże jakieś duże obszary. Same świetne gry tej zimy będą ale NV i ATI dało pupy :/

Edytowane przez l33tno0b1n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kiego CH wy sie klocicie o duperele...? Carson poszperał w grze i pozmieniał i git. Far Cry tez dawalo sie ładnie regulować taim samym sposobem. a zaraz jak napiszę ze Total Commanderem można rozpakować wszystei PAK'i Crysisa i wyciagnac tekstury i muzyke to tez mnie o plagiat posądziecie? ;-) hihi

 

w ogole fajna sprawa bo na HIGH widac wolumetryczne "cienie" rzucane przez obiekty na powietrze. beka, bo to bylo, o ile pamietam wczesniejsze screeny - zarezerwowane dla dx10, a i na dx9 wida to to. niegrywalne fps co prawda, ale milo przez chwile popodziwiac.

 

w kazdym razie gra na shadows i shaders MEDIUM a reszt HIGH na ustawianiech Carsona i innych podrasowanych wyglada jeszcze lepiej, koszem niewielkiego spadku klatek. i ilez radości z ładnej, aczkolwiek "głupiej" gry komputerowej hehe ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KaszaWspraju no to bylo konkretne :lol: hehe, to jest najlepsze w tej grze, ze mozna zalatwiac przeciwnikow na multum sposobow.

Zabawy ciag dalszy

 

Wodujemy lodz : KLIK, drugi film.

 

Film nr 1 .

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X2 generalnie na tą gre jest za słabe ...

Moj toledo na 2700 przy ustawieniach 1280x1024 i wszystko na maxa + AAx4 nie daje rady ...

przy "cieplejszych" akcjach jest slide show ...

pozmieniałem ustawienia na MID ale to już LIPA ...

gra w cokolwiek innego niż VERY HIGH mija się z celem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

skopiowalem pliki do katalogu itd.

Ale za Chiny nie moge wlaczyc Very High ustawien.

Co jeszcze musze zrobic??

Jak zastąpiłeś pliki tak jak trzeba to ustawiasz w grze wszystko na high, a masz very high, może prościej teraz opcja high w menu robi za very high.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep Ultima jest spoko?

Na gram.pl wyprzedane (szkoda, bo tam kupuję zawsze)

 

edit

WoW, ale wysokiej jakości muza w pak'ach. Fajnie się słucha.

nie martw ty się... "nakład wyprzedany". pęknę ze smiechu. to ze wqrwia mnie ordynarne wyciaganie kasy to jedno, a to ze kupisz na pewno ta kolekcjonerska edycje za jakis czas to jest na 100 % pewne... poza tym muzyke wyciagniesz sobie z gry z palcem w nosie ( poczytaj wyzej ). książeczkę rozumiem, ale "dodatkowy pojazd dla trybu multiplayer". dobra dobra. hehe. tylko "kolekcjonerzy" pograją unilanym pojazdem. bo nie jestem Don Wasyl. i tyle o nim :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X2 generalnie na tą gre jest za słabe ...

Moj toledo na 2700 przy ustawieniach 1280x1024 i wszystko na maxa + AAx4 nie daje rady ...

przy "cieplejszych" akcjach jest slide show ...

pozmieniałem ustawienia na MID ale to już LIPA ...

gra w cokolwiek innego niż VERY HIGH mija się z celem :]

Weś lepiej wyłącz to AA , to wtedy się przekonasz , że to nie proc umiera :wink:

 

Na ultra high + wyłączony blur wygląda tak jak powinno , ten blur strasznie pierniczy wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam takie pytanko - czy na detalach high lub very high da sie uzyskac taka grafe i plynnosc jak na tym intro na samym poczatku demka (co prezentuje wszystkie mozliwosci stroju) ?? :D Jesli tak to jak mozna to osiagnac czy 8800GTX wystarczy bo chyba sie skusze :D

 

Ja gralem 1024x768 medium / ~40fps non-stop i grafika mnie i tak powalila no ale to jak wyglada to intro to co innego :D

 

Tez zolw na samym poczatku to mial prze[ciach!]e pewnie 99% graczy na nim robilo pierwsze testy strenght mode itd. :D

 

Nie ma to jak trening rodem z kickboxera , podchodzi sie do drzewka, maximum strenght, i napierdala az sie polamie hehe :wink:

Edytowane przez Itachi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Half Life 2 nie widziałem tak ładnych powiek, takich spojrzeń i deformujących się policzków no ale może ślepy jestem.

HL2 to imho bieda jakich wiele , calkowicie nie podobala mi sie ta gra , nudna a strzelanie dretwe , zasnac idzie. FC rulez do dzis z Deusem.

 

pozmieniałem ustawienia na MID ale to już LIPA ...

gra w cokolwiek innego niż VERY HIGH mija się z celem :]

Gralem na med i nie nazekalem , grafika mi sie podobala , FC idzie na polke.

 

Weś lepiej wyłącz to AA , to wtedy się przekonasz , że to nie proc umiera :wink:

 

Na ultra high + wyłączony blur wygląda tak jak powinno , ten blur strasznie pierniczy wszystko.

Side , mowisz to na podstawie swojego kompa? Na ultra szlo Ci bez blura ?? :unsure: U mnie na 8600GT bez ocowania zadnego na 163.76 mialem 25-30 FPS ale blur chyba zaniza ilosc klatek we Frapsie bo celowanie przy 25 nie jest plynne , a ja mialem bardzo i nie narzekalem na celowanie :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania tej gry mnie dołują, żeby płynnie grać w 1360x768 muszę większość ustawień dać na low i wyłączyć AA, grafika traci cały urok. Lot samolotu na samym początku to slideshow. Przesada. :(

Żadna przesada - do takich efektów i fizyki potrzeba mocy i tego się nie przeskoczy. Na dużą poprawe po optymalizacjach bym nie liczył.

 

Dla mnie gra świetna pod każdym względem! Dźwiękowym też!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...