Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Kasza mi tak samo. Bardzo fajnie zrobione levele, klimatyczne i z fajna atmosfera i w sumie nie jest to jakos strasznie dlugi etap w grze zeby zaraz stekac ;). Wszyscy jakos narzekaja, a przeciez jezeli chodzi o wystroj to jest jeden z najfajnieszych leveli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackWar:

ta gra jest genialna a kto uważa inaczej ten trąba. Po pierwsze, to jednak trzeba mieć do niej odpowiedni sprzęt, każda gra jest nie fajna gdy klatkuje.

Co byś zmienił kupując kompa 4 miesiące temu - MSI P35 Neo2 FIR, C2Duo E6750, Evga 8800 GTS 320, RAM Goodram 4x1024, X-Fi Gamer Pro, Tagan 500, Vista HPx64? I wbrew pozorom nic nie klatkuje, pomimo, że w tle nawet czasami NIS 2008 przeprowadza skanowanie systemu. Ta gra jest dobra (do geniuszu to jeszcze jej baaardzo duzo brakuje) - ale tylko do momentu wejścia na poziom CORE. Później nuuuuuda... Ale oczywiście o gustach sie nie dyskutuje, jeden woli chude, drugi grube, jeden blondynki, drugi brunetki, itd. Np. według mnie ta gra Quake`owi 4 nawet do pięt nie dorasta, choćby biorąc pod uwagę jakość dźwięku (tam pełny full wypas).

 

Firekage:

Jesli to oryginal boxowy to nie masz problemu , jesli oem z grafy to nie bardzo.

Dziękuję... zakupiłem w MM za 119 zeta, gdzieś chyba nwet rachunek mam. Edytowane przez półtoragościa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BlackWar:

Co byś zmienił kupując kompa 4 miesiące temu - MSI P35 Neo2 FIR, C2Duo E6750, Evga 8800 GTS 320, RAM Goodram 4x1024, X-Fi Gamer Pro, Tagan 500, Vista HPx64? I wbrew pozorom nic nie klatkuje, pomimo, że w tle nawet czasami NIS 2008 przeprowadza skanowanie systemu. Ta gra jest dobra (do geniuszu to jeszcze jej baaardzo duzo brakuje) - ale tylko do momentu wejścia na poziom CORE. Później nuuuuuda... Ale oczywiście o gustach sie nie dyskutuje, jeden woli chude, drugi grube, jeden blondynki, drugi brunetki, itd. Np. według mnie ta gra Quake`owi 4 nawet do pięt nie dorasta, choćby biorąc pod uwagę jakość dźwięku (tam pełny full wypas).

 

Firekage:

 

Dziękuję... zakupiłem w MM za 119 zeta, gdzieś chyba nwet rachunek mam.

Niestety tez tak uwazam, gry nie skonczylem, zatrzymalem sie zaraz po wyjsciu z Core ;) A co do dzwieku to chyba zartujesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CarsonPoland, w poście 1972 napisałem:

(aczkolwiek reżyser dźwięku wie za co kasę wziął)

co oznacza, że źle nie jest, acz podtrzymuję, że jak dla mnie ścieżka dźwiękowa w Quake`u 4 jest przynajmniej o 2 klasy wyżej... odsłuch na X-fi gamer Pro i Z-5500. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

półtoragościa

 

Nie miałem na myśli Ciebie tylko ogół ludności :) Jednak też utrzymuję się w przekonaniu, że w momencie, gdy kończymy zabawę z Koreańczykami gra traci klimat i zaczyna wiać nudą. Jednak i tak chyba dobrze, że dali element z obcymi, bo samą (prawie) dżunglę mieliśmy w Far Cry (którego nie przeszedłem, znużył mnie w połowie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black_War, FarCry przeszedłem (nawet 2 razy)... nawet miałem wrażenie, że ta gra nie ma końca. Natomiast Crysis moim zdaniem była chyba zbytnio rozreklamowana, i niestety oczekiwania w zderzeniu z rzeczywistością obnażyły zbyt duzo wad. Ja nie mam słabego kompa, ale kto to widział, żeby po 15 minutach gry wszystkie elementy były rozgrzane do "czerwoności", a po zakończeniu zabawy komp długo nie mógł dojść do siebie? Zresztą - ktos tu juz dobrze ocenił - ta gra to najlepszy benchmark, ale czy tak byc powinno? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor1230, a stać Cię na megasprzęt? I jeśli Cię stać to gratuluję - ale czy takich osób jest więcej? A moze więcej jest takich, których nie stać (im życzę, by ich było stać). Po prostu producent wygłupił się z tą grą, a teraz świeci oczami... Mówię to po sobie, bo nie wyobrażam sobie kupowania magakompa tylko po to, by zagrać w tę jedną grę - zresztą grę jak każda inna (ani lepsza, ani gorsza, no chyba, ze rozmawiamy o wymaganiach sprzętowych). Powiem tylko, że mój konfig pozwala na każdą nawet najtrudniejszą operację bez wpadania w zadyszkę, nawet najbardziej złożone akcje w programach do edycji video czy foto nie robia na nim żadnego wrażenia... powiem nawet, że zawodowcom w zupełności taki konfig powinien wystarczyć. A tu byle jaka gra i robi w zasadzie z każdego komputera wariata... A co do sprawiedliwej oceny - jestem jednym z nabitych w butelkę klientów, którzy dali się ponieść emocjom podsycanym przez marketingowców i pospolitych klakierów... I jeśli tak podejdziemy do sedna sprawy - to gratuluję Ci dobrego samopoczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pogramy w tą grę porządnie za rok ;). Jednakże z tym co mam w podpisie w 1280x1024 all high to nawet nie zająknie, gorzej już jest na vhigh , ale cienie na 3 i już lata ładnie.Nie ma aż takiego dramatu ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

półtoragościa

 

Swiete slowa piszesz .

Odwieczny problem z wygorowanymi wymaganiami gier , wiadomo ze wiekszosc graczy w Polsce posiada

sprzet do minimum-medium Detali w Crysis.

I napewno prawda jest ze mogli by tego Crysisa bardziej zoptymizowac ,

powiedzmy tak zeby smigal z 30% szybciej .

Ale swiat jest jaki jest zlekka popaprany i my wszyscy jestesmy po trochu za to odpowiedzialni

moim skromnym zdaniem Stanowczo Zbyt Malo Krytyki wobec braku optymizacji w grach i OS'ach ;) Vista..

Servisy ktore powinny sie zajac krytyka niedopracowanych gier dostaja prezenty

i wszystko sie kreci wedle tego jak zagraja producenci gier .

 

Co do tego ze kupno mocnego kompa nie ma sensu tylko dla Crysis'a

Nie moge sie zgodzic !!

Nadchodzi jeszcze bardzie j wymagajacy FAR CRY 2 , Assassin Creed

potem kolejna edycja Battlefielda i tak dalej .

Jesli ktos jest naprawde zapalonym graczem tak jak Ja ;)

zarabia w miare normalnie to sobie kompa "dozbraja" co 5-6 miesiecy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k, towarzystwa wzajemnej adoracji działają na całym świecie to fakt. Pewnie masz rację, ze nowe gry bedą miały jeszcze większe wymagania, ale - i mówię to tylko za siebie - jesli nie pójdzie to w parze z jakąś rozsądną obniżką cen za sprzęt - to ja wysiadam... Podobnie jak wysiadłem z foto - co pół roku nowy model body i nowy soft do RAW-ów i edycji zdjęć to już gruba przesada - jestem amatorem... dosyć zaawansowanym amatorem i może dlatego to co mam (a trochę mam) mi wystarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario2k, towarzystwa wzajemnej adoracji działają na całym świecie to fakt. Pewnie masz rację, ze nowe gry bedą miały jeszcze większe wymagania, ale - i mówię to tylko za siebie - jesli nie pójdzie to w parze z jakąś rozsądną obniżką cen za sprzęt - to ja wysiadam... Podobnie jak wysiadłem z foto - co pół roku nowy model body i nowy soft do RAW-ów i edycji zdjęć to już gruba przesada - jestem amatorem... dosyć zaawansowanym amatorem i może dlatego to co mam (a trochę mam) mi wystarcza...

Wystarczy zrobic tak jak to bylo z FC1 - duze wymagania - pare lat pozniej gra chodzi wiekszosci juz na VHigh - tak samo mozna zrobic z Crysisem (pewnie do tego czasu zrobia jakies mody), Assasins Creed (albo kupic konsole za ~1000zl i grac niz wydwac 3-4x tyle by gra chodzila na medium/high w 60fps), FC2 (widzialem przez chwile filmik pewnie bedzie podobnie jak z Crysisem chodz w miejszym stopniu). Od listopada nie wyszedl zaden killer czy dobra gra na pc wiec po co komus quad, 8800gtxs w sli, 4gb ram skoro gier brakuje a za rok wyjdzie kolejna gra ktore podniesie poprzeczke (konfig wyciagal high ale nowa gra juz bedzie chodzila na ustawieniach medium) wymagan bo teraz liczy sie grafika, brak optymalizacja, szybkie wydanie (czyt. zbuggowana gra) i kontynuawanie serii typu MOH, COD (w COD podnosi poziom ale tego nie mozna powiedziec od MOHu). Na pc zadko kiedy jest wysyp dobrych gier - na konsole wychodzi ich znacznie wiecej - nie mal w kazdym miesiacu jest jakis hit. Nie jest to co kiedys - kupowales 300mhz,128 ramu, jakis Voodo lub GF jesli byl bo nie pamietam i gierka ktora na 166 skakala tutaj juz lazi plynnie obecnie jest inaczej - trzeba kupic niemal 2/3x mocniejszy sprzet by starczyl na dluzej. Dlatego komputer to najgorsza inwestycja dla mniej bogatych - dla bogatych to zaden wydatek na nowego GF jesli sie pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc zadko kiedy jest wysyp dobrych gier - na konsole wychodzi ich znacznie wiecej - nie mal w kazdym miesiacu jest jakis hit.

Zapewniam Cię, że wcale nie jest tak różowo na konsole jak piszesz po zakupie X wziąłem od kuzynka wszystkie gry jakie miałe było ich ze 20 żeby zobaczyć co jest fajne i kupić bądź pograć i oddać. Po segregacji wyszło, że połowa gier jest na PC i chodzi równie dobrze, a niektóre nawet lepiej. Po dalszej segregacji zostało PGR4, Assasin Creed, Ace Comabat 6, Forza2. O tyle co w PGR4 po przejściu można bawić się w multi lub śmigać samemu to Assasin Creed i Ace Combat są to gry na raz. Odpadły takie gry jak CoD 4, Bioshock, GoW i Virtua Fighter 5 (nuda Panie nuda).

 

Dlatego komputer to najgorsza inwestycja dla mniej bogatych - dla bogatych to zaden wydatek na nowego GF jesli sie pojawi

Komputer to nie inwestycja, to tak jak z jedzeniem możesz zjeść w domu schaboszczaka z ziemniakami i się najesz i przeżyjesz, albo iść do restauracji i zjeść jakiś wypasiony obiad dla arystokratów za 200 zł od osoby, tak samo się najesz tylko jakość inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Tylko taka mala uwaga - w takie gry po prostu sie nie gra i nie szarpie nerwow. Soreks ale X360/PS3 sa mniej zaawansowane technologicznie od PC , maja tez znacznie mniej pamieci wiec takie konwersje , ktore nie laza poprawnie na PC powinno sie omijac szerokim lukiem po to by pokazac iz nie damy sie nabijac przez producentow/wydawcow. Czemu GOW moze swietnie lazic (pomijajac kwestie sejwow) na takich 8600? Bo widocznie ktos nad tym posiedzial. Skoro tak to mozna za to zaplacic , jesli ktos wydaje na szybkensa to niech nie liczy na zyski bo od tego jest net , dowiem sie tego i owego i nie kupie.

 

W temacie hitow na konsole. Moze jest ich wiecej , nie wazne - sa tez znacznie , znacznie , znacznie drozsze wiec przy cenie konsoli , gier wyjdzie mi na to samo przy pc jesli of koz kupuje oryginaly (swoja droga wiekszosc konsolowcow i tak smiga na "backupach" dlatego modczipy sa tak rozchwytywane). Dobra gre na pc kupujesz do max tych 100 zl (cena Krajzisa to juz wyjatek bo cos kolo 120 zl) , wiekszosc nowosci to 70-80 zl (COD4 itd) , a wiele mozna kupic po paru miechach juz za 50 , na konsole nie dostaniesz tego w takich cenach. Linkow nie przytaczam , tego jest pelno i mozna samemu sprawdzic ile kosztuja wlasnie te konsolowe hity.

 

Wracajac do Krajzisa. Mi on nie pasil , demo mi styka. Moze i fulla przeszedlbym na podobnej zasadzie jak z TDU. Demo mi sie maxymalnie nie podobalo , w fulla zagrywam sie od tygodnia i ciesze sie jak glupi. Z tym , ze problem sprzetowy. 8600 da mi to na med z dobra woda , ale czy chce mi sie ? Moze poczekac i jak wlasnie z FC....(choc tego przechodzilem na Duronie 800 , 256 ramu , FX5200U i woda na maxa :D). Z tego co wiem to Krajzis jest mocno zbugowany , poziom trudnosci pozniej dosc mocno wzrasta , ponoc snajperzy szaleja - a wiec odpada , gra ma byc przyjemna , nie chce sie denerwowac.

 

 

Choc miedzy nami mowiac , za 50 zl to bym Krajzisa lyknal (tez bym sie mocno zastanawial...kasa , kasa :| ), ale nie pale sie do wywalenia 120 zl i pozniejszym psioczeniu na bugi.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie wiem czego chcecie dostaliście najbardziej zaawansowaną technologicznie grę z najlepszą grafiką i fizyką w dziejach konsumenckiej elektroniki rozrywkowej i myślicie że da się grać na very high na 8600 ??!!

Na medium zagracie bez przeszkód, a i tak gra wygląda lepiej niż te całe GoW pozbawione fizyki z przestarzałą lśniąca jak psu jajca grafiką.

Musicie pojąć jedno ta gra ma kosmiczne wymagania tylko i wyłącznie przy ustawieniu very high, na high taki 8800GT co jest w cenie 900 zł osiąga średnio ponad 40 fps, a miejscami nawet ponad 50 w 1280x1024, dalej jak sama nazwa wskazuje 8600 to jest mid-end i owszem w Crysis da się grać bardzo dobrze na tej karcie właśnie przy ustawieniach na medium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie wiem czego chcecie dostaliście najbardziej zaawansowaną technologicznie grę z najlepszą grafiką i fizyką w dziejach konsumenckiej elektroniki rozrywkowej i myślicie że da się grać na very high na 8600 ??!!

Na medium zagracie bez przeszkód, a i tak gra wygląda lepiej niż te całe GoW pozbawione fizyki z przestarzałą lśniąca jak psu jajca grafiką.

Musicie pojąć jedno ta gra ma kosmiczne wymagania tylko i wyłącznie przy ustawieniu very high, na high taki 8800GT co jest w cenie 900 zł osiąga średnio ponad 40 fps, a miejscami nawet ponad 50 w 1280x1024, dalej jak sama nazwa wskazuje 8600 to jest mid-end i owszem w Crysis da się grać bardzo dobrze na tej karcie właśnie przy ustawieniach na medium.

Kolego co ty wypisujesz na High 40,50 fps no chyba że patrzysz sie na niebo, albo ziemię

Ja mam C2De6300@3.2, 4GB ram 800MHz@914, GF 8800 GTX@650/1611/2022 z wynikiem w 3DMark06_12449 i średnio tak jak napisałeś ta gra nie ma 40 FPS nie ma nawet 30 a karta gtx jest jednak mocniejsza od gt, nie ma się co oszukiwać gra powinna być zoptymalizowana pod względem sprzetowym. Przecież w momencie kiedy gra Crysis była pisana przez programistów to pewnie jeszcze nawet nie było karty GF8800gtx ciekawe jakie wtedy producenci zrobili sobie założeni sprzętowe tak żeby można było grać komfortowo na full detalach z AAx16.

Edytowane przez Maciej_27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nalezy przypomniec ze sa Tacy , Uczeni specjalisci w tym Threadzie

co 15 miesiecy temu twierdzili ze wszystkie filmy HD byly nagrywane na 7900GTX

1280x720 VeryHigh :)

Wlasnie dzieki setkom tysiecy takich niepoprawnych Optymistow na calym swiecie mamy

gry tak zoptymizowane , ach echh wspaniala i bedzie chodzic na maxa na 7900GTX :/

 

Stanoczo ,stanowczo zbyt malo krytyki wobec braku optymizacji .

 

Powracajac do tematu Ja tez w 1280x960 High Detale mam 25-55 fps average 39fps .

Gram caly czas na VeryHigh z drobnymi zmianami benchamrk pokazuje 16-38 fps

malo ale za to widoki zarabiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego co ty wypisujesz na High 40,50 fps no chyba że patrzysz sie na niebo, albo ziemię

Ja mam C2De6300@3.2, 4GB ram 800MHz@914, GF 8800 GTX@650/1611/2022 z wynikiem w 3DMark06_12449 i średnio tak jak napisałeś ta gra nie ma 40 FPS nie ma nawet 30 a karta gtx jest jednak mocniejsza od gt, nie ma się co oszukiwać gra powinna być zoptymalizowana pod względem sprzetowym. Przecież w momencie kiedy gra Crysis była pisana przez programistów to pewnie jeszcze nawet nie było karty GF8800gtx ciekawe jakie wtedy producenci zrobili sobie założeni sprzętowe tak żeby można było grać komfortowo na full detalach z AAx16.

Wyłącz AF i AA do tego zmień rozdzielczość na 1280x1024(960) i wtedy będziesz miał średnio 40 fps.

 

Powracajac do tematu Ja tez w 1280x960 High Detale mam 25-55 fps average 39fps .

O i jest średnia 40 fps.

 

Widzę, że niektórzy nie zrozumieli kurde jak grochem o ścianę, gra ma takie wymagania bo oferuje w zamian świetną grafikę (obecnie najlepszą) poczekajcie na kolejną generację kart i wtedy pogracie sobie z wyższym fps. Podejrzewam, a właściwie jestem pewien, że gdyby Crytek wywalił parę efektów zmniejszył jakość tekstur na v. high, ale w zamian gra trzymałaby 60 fps na 8800 GTX to by ludzie narzekali, że obiecywali taką, a taką grafikę, a jest gorsza niż na filmikach ble ble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierajac sie do tego lekkiego offtopa:

 

Doom 3

sierpień 2004

Dołączona grafika

Half Life 2

pazdziernik 2004

Dołączona grafika

Kto mial 3,5 roku temu karte ktora ciagnela te ustawienia powyzej 30fps? Ile wtedy kosztowala 6800ultra? Podpowiem - 1.2kPLN za R800XL placilo sie w okolicach sierpnia 2005.

Takze powiedzcie mi - nad czym placzecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierajac sie do tego lekkiego offtopa:

Kto mial 3,5 roku temu karte ktora ciagnela te ustawienia powyzej 30fps? Ile wtedy kosztowala 6800ultra? Podpowiem - 1.2kPLN za R800XL placilo sie w okolicach sierpnia 2005.

Takze powiedzcie mi - nad czym placzecie?

Bardzo dobry przykład wtedy większość ludzi miała 9600, albo gorzej i taki 9600 był jak dzisiaj 8600 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firekage - znajda sie i gry i za mniej niz 100zl (dosc "stare" ew uzywane)

oczywiscie nowki sa droze ale na konsolach znacznie czesciej sie sprzedaje.wymienia gry bo nie oplaca sie trzymac np. takiego Assasina ktory jest tylko na PS za 200zl - przejsci wymienic za inna.

 

Mario2k - bencz nie ma nic do co plynnosci w "grze" :)- podobnie bylo w FEARze u mnie - ustawienia wysokie - becz plynniutki lecz laczylem gre 20fpsow, a w Crysise chyba minimalne bylo ze 30fps (z wyz) ale gdy wlaczy sie gre na mediumie to jest gdzies 20-30 max

 

mastertab - duza role odgrywa tutaj portfel - niektorych stac na kompa za 3k a innych za 2k wiec kupuja komputer na czasie do "aplikacji" (nie mowie ze ktos kupi 1ghz dla worda :P) tylko znacznie wiecej ale nie kupu super karty - woli przeznaczyc kase na konsole i mnie problem z wymaganiami d nosie - mnie osobiscie podoba sie ze np. taki COD4 jest na PC i na konsole czy tez np. Lost Planet z 360 na PC bo jak sprzedam konsole to chetnie znow pogram w LP po jakims czasie czy nawet jak kupie nowszego kompa wiec dla graczy jest to dobra "oferta" - niewiem czemu ludzie narzekaja ze Bioshock wyszedl na PC i na 360 - "moj pc nie udzwignie tej gry mam konsole wiec zagram bez problemow"

Edytowane przez signap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi na 8800 gts 512 zrobilem testa gpu i srednia 33 fps all na low antylising off rodzielka 1280/1024 nie za malo ?

:blink:

Prawidlowo zainstalowales wszystko? Moze gdzies jeszcze masz wlaczona synchronizacje pionowa. Bo wynik jak na all low tragiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Prawidlowo zainstalowales wszystko? Moze gdzies jeszcze masz wlaczona synchronizacje pionowa. Bo wynik jak na all low tragiczny.

Te same ustawienia dalem ale zrobilem full screen i srednia fps 47 w benchmarku czy to nie nadal zamalo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ludzie ja nie wiem czego chcecie dostaliście najbardziej zaawansowaną technologicznie grę z najlepszą grafiką i fizyką w dziejach konsumenckiej elektroniki rozrywkowej i myślicie że da się grać na very high na 8600 ??!!

Na medium zagracie bez przeszkód, a i tak gra wygląda lepiej niż te całe GoW pozbawione fizyki z przestarzałą lśniąca jak psu jajca grafiką.

Ludzie ale czy MY oczekujemy od takiego 8600 maxa? Badz powazny. Co do medium. Wiesz , w 1024s768 fps jest do 29 , w 800x600 juz lepiej ,ale nie oszukujmy sie. Na med (czyli woda na high bo pociagnie bez problemow) to ta gra wyglada slabo i tyle. Tekstury sa niskich lotow. Wobec tego wybieram takiego COD4 na maxa bo lepiej wyglada i znacznie lepiej lazi.

 

Widzę, że niektórzy nie zrozumieli kurde jak grochem o ścianę, gra ma takie wymagania bo oferuje w zamian świetną grafikę (obecnie najlepszą) poczekajcie na kolejną generację kart i wtedy pogracie sobie z wyższym fps.

Jak wyzej , gra swietnie wyglada ale trzeba podkreslic - na drogich , topowych kartach. Reszta , majaca sprzety do 500 zl nie zobaczy przepychu graficznego , wrecz zobacza zalosc na ekranie (poza woda) wiec wybacz ale dla wiekszosci taki GOW odpalony na maxa ze swiecaca sie grafika i przestarzalym UE3.0 lub COD4 po prostu bedzie bardziej atrakcyjny.

 

>>> nie atakuje w zadnym stopniu tej gry >>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się zgadza , że Crysis na medium detalach wygląda biednie. Ale by grać na high i jedynie cienie medium nie jest potrzebna wypasiona grafika. A Gow nawet na na full detalach wygląda kupiasto , Bioshock wygląda o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie minimum 9/10 sie nalezy... co z reszta widac po sredniej ocen...

http://www.gamerankings.com/htmlpages2/931665.asp

 

Wieksze wrazenie pod wzgledem grafiki zrobil na mnie chyba tylko Unreal1 i FarCry...

Do tego rewelacyjna animacja! freedom, przepiekna jungla, klimat sf itd...

Minusy sa oczywiste, srednia opytmalizacja + AI czasami szwankuje, ale o tym juz wiecie;)

 

No i to zakonczenie... :/ A juz odpalalem fajke i przygotowywalem sie na wiecej...

 

Ale ogolnie... dawno juz nie gralem w tak dobra gre...

Grajac czulem sie jakbym ogladal bardzo dobre kino sf, cos ala skrzyzowanie predatora z matrixem;)

 

BTW:

Moja ulubiona lokacja:

Grafika w tym miejscu zamiata, oswietlenie tego wzgorza jest niesamowite, powiedzialbym fotorealistyczne...

 

screen-y :arrow:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

Hélder [HP] Pinto - Ultra High Quality Costum Config V1.3 FINAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...