Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

mess i reszta ;)

 

skad wiecie jaki mam komputer? Podalem go kilka razy ale watpie bys pamietal jesli tak to sorry (umoliwia mi granie na medium ale dla mnie taka ilosc fps w grze FPP jest "zbyt niska") - wyrazilem opinie na temat Crysisa podajac argumenty dlaczego ta gra jest "slaba" ale ty/wy umiecie tylko powiedziec ze "mowicie tak bo nie macie kompa do tej gry" oraz ze grafika/fizyka super jest. Moze masz inne podejscie do gier ze na pierwszym miejscu stawiasz grafike a na reszte nastepne elementy gry ja mam odwrotnie. Jesli masz kompa ktory obsluguje ci ta gre na VHigh to i tak jestes w mniejszosci ;) - super ze masz takiego kompa ale nie kazdy moze sobie na nia pozwolic. Gra poza grafika nie ma niczego do zaoferowania w moim odczuciu i tak sadzilem jeszcze przed premiera, gdy zagralem w demo/full nadal to potrzymuje - nadzieja sa mody ale raczej TC

Edytowane przez signap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka leży od miesiąca w oczekiwaniu na patcha. W zapowiedziach miała być poprawiona obsługa SLI ale coś nie widzę wzmianek o tym. Czy ktoś ze SLI może potwierdzić czy coś poprawili w DX9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zmianach do patcha 1.1 napisali:

 

Updates:

Improved SLI / Crossfire support and performance

Improved overall rendering performance (DX9 and DX10)

Enabled VSync functionality in D3D10

Dzięki, widać na forum ktoś nie wszystko "spastował"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz ktos testowal poprawe wydajnosci SLi/CF ?? Ja w domu bede dopiero w weekend to moge zrobic testy i dac porownwanie przy moim cfg, o ile pc zyje bo starszy dzwonil, ze znowu sa problemy z mobo ;/ jesli znowu sie wywalila to juz tylko wymiana ASUSowi pozostaje inaczej moge stwierdzic, ze czuje sie zawiedziony tym mobo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do signap

 

Popieram cię w całej rozciągłości. Marna to gra, która przy ustawieniach medium traci tak dużo. Crysis nie jest grą złą ale nie jest też wybitną - dla mnie mocne 7,5/10 (może 8/10). Co ciekawe najbardziej podobały mi się levele, na które narzekało wielu forumowiczów (lotniskowiec i te strefy bez grawitacji)

A co do SOF 3 to zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Spodziewałem się strasznego crapa a dostałem całkiem fajną grę z ładną grafiką. Przeszedłem tą grę z przyjemnością (czego nie mogę powiedzieć np o Blacksite: Area 51). Może to wywołać wzburzenie u niektórych osób ale oceniam SOF 3 tylko trochę słabiej niż Crysis - to jest moja bardzo subiektywna ocena uwzględniająca posiadany sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przetestowalem na szybko i rzeczywiscie troszke lepiej chodzi. Podczas cut scenek nie spada ponizej 30, a wczesniej byly spadki. Ustawienia 1280/high Aniso x8 do tego woda, textury, postprocessing na Veryhigh i w momencie gdy jest wschod slonca i patrzymy na zatoke na poczatku gry mam 43FPSy wiec calkiem niezle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj ludzie wyniki testow wypisuja jak ktos chce INCRYSIS

 

PS: u mnie wbudowany benchmark nie dziala i wogole SLI nie dziala mi tylko w tej grze ale to temat rzeka :)

 

 

EDIT: test zadzialal, 1280/1024 HIGH XP

SLI average: 38fps

single: average 38fps

 

nie zdziwilem sie :/

Edytowane przez partyboy666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo bylo czekać na kolejny film z cyklu : Szaleni kaskaderzy.

Dziś przedstawiam 3 cześć extremalnych popisów. Zadanie, skoczyć w nocy na motorowce z wodospadu i przeżyć.

Film 3

Dla tych którzy po raz pierwszy nas oglądają, Linki do 2 pierwszych odcinków.

Film 1

Film 2

EDIT

Kolejny dziki wyczyn. Tym razem, skoczyć wyładowanym C4 "Hammer'em" z urwiska i zrobic demolke.

Film 4

Czekam na recenzje. Jesli kto ma problemy z Rapidshare, prosze przesłać na pw, adres wskazanego "uploader'a".

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Otoż jestem w porcie i wybiłem wszystkich koreańców. Moim zadaniem jest rozwalenie 3 działa przeciw lotniczego (artyleria) lecz nie mam ładunku wybuchowego. Ktoś wie skąd moge go wziąć?

edit: ok to już mam za sobą, teraz mnie ciągle czołgi zabijają...

Edytowane przez @hxc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prosto: edytujesz plik bat i wstawiasz "-DX9"

crysis.exe -DX9 -DEVMODE +map island +exec benchmark_gpu

 

lub ściągasz CrysisBenchmark i sobie wygodnie modyfikujsz ustawienia (również DX) bez wpływu na te, które masz zapisane w grze.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...