Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Dla posiadaczy Visty 32 i 64bitowej - To chyba najlepsze sterowniki do Crysisa - NGO NVIDIA Optimized Driver 1.16925 for Vista

http://www.ngohq.com/home.php?page=nvidia2

 

PS. ja posiadam Viste HP 64bit, po zainstalowani tych sterów gra ożyła,na Full detalach i roz. 1280x1024 chodzi płynniej. Przedtem miałem Forceware 169.28

Edytowane przez Maciej_27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Crysisa na rozdziałce 1680x1050? Stworzyłby może jakiś ciekawy config pod tą rozdziałkę ;) Ten od gregora to wolniej chodzi, a dużo lepiej (o ile w ogóle ;] ) od ustawień na high nie wygląda.

 

 

 

BTW. Czy mógłby ktoś wrzucić czyste pliki configowe, bo zapomniałem backupa zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej_27

 

Co myslisz ze jakis gostek pseudo NGO usprawnil stery zeby Crysis chodzil plynniej

zrobil sam cos czego nie potrafia zrobic programisci NVidi ??? :)

 

Cale te modyfikacje to sprytna zmiana ustawien jakosci grafiki

tu ujma tam zostawia :/ lipa

owszczem jest szybciej ale zawsze kosztem jakosci grafiki .

innej mozliwosci niema .

 

Screeny powyzej wygladaja nie ciekawie

widac ze obcieta ponad polowa polygonow

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej_27

 

Co myslisz ze jakis gostek pseudo NGO usprawnil stery zeby Crysis chodzil plynniej

zrobil sam cos czego nie potrafia zrobic programisci NVidi ??? :)

 

Cale te modyfikacje to sprytna zmiana ustawien jakosci grafiki

tu ujma tam zostawia :/ lipa

owszczem jest szybciej ale zawsze kosztem jakosci grafiki .

innej mozliwosci niema .

 

Screeny powyzej wygladaja nie ciekawie

widac ze obcieta ponad polowa polygonow

 

Ciężko powiedzieć czy coś wycieli na oko wygląda tak samo, mam ustawienia Ultra High, jedynie co zauwarzyłem to grafa grzeje się bardziej dochodzi do 93 st. przy 75% obr. wentylatora, może te stery faktycznie wyciskają więcej z grafy.

PS. Ciekawe ja sprawują sie Forceware 169.32 ?

Edytowane przez Maciej_27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w Crysisa na rozdziałce 1680x1050? Stworzyłby może jakiś ciekawy config pod tą rozdziałkę ;) Ten od gregora to wolniej chodzi, a dużo lepiej (o ile w ogóle ;] ) od ustawień na high nie wygląda.

BTW. Czy mógłby ktoś wrzucić czyste pliki configowe, bo zapomniałem backupa zrobić :)

Zwróć uwagę , że jest to wersja zrobiona na podstawie tego moda parę stron wcześniej - chodzi o to oświetlenie hdr wzmocnione. Ja gram na całkiem innym i nie narzekam.

http://www.speedyshare.com/648611836.html

Pod 16xx x xxxx nie robię, bo bez sli nie ma to sensu - nawet nie mam jak sprawdzić ;) Dla mnie 1360x768 powyższy cfg i jazda na maxa na TV ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos o co chodzi z tym Prorokiem? =/ najpierw walczy sie z obcymi ich bronia ochraniajac tego typka a potem trzeba eskortowac z kuli...jakiej kuli i jak to zrobic? =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej jak można: idź do zielonych kropek na min mapie, wskazują miejsca w których Prorok może się ogrzać. Ta kula, to strefa zimna którą należy opuścić. Etap kończy sie na moście.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Ja się zastanawiam nad jednym. Dlaczego nikt nie zrobił gry o wojnie w Wietnamie. Z takimi mżliwościami jak w Crysis. Tylko ciagle to piep....nie o ufokach. Już się robi nudne. Kolejny raz jak nie mutanci to ufoki. Wystarczyło by zrobić akcę w Wietnamie, Korei czy na Pacyfiku w czasie II wojny i klimat byłby 100 razy lepszy niż z tymi popapranymi Ufo. Rzygać się chce jak koleny raz trzeba tluć w kosmitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad jednym. Dlaczego nikt nie zrobił gry o wojnie w Wietnamie. Z takimi mżliwościami jak w Crysis. Tylko ciagle to piep....nie o ufokach. Już się robi nudne. Kolejny raz jak nie mutanci to ufoki. Wystarczyło by zrobić akcę w Wietnamie, Korei czy na Pacyfiku w czasie II wojny i klimat byłby 100 razy lepszy niż z tymi popapranymi Ufo. Rzygać się chce jak koleny raz trzeba tluć w kosmitów.

Chodzisz w szkole na historię :) ? A tak poza tym to gier w tych klimatach jest MULTUM. Pewnie da się zliczyć tyle co gier o IIwś, tylko o Iwś coś mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde nie moge zainstalowac patcha 1.1 :mur: :mur: :mur: wyskakuje mi blad ze nie prawidlowy instalator czu cos takiego!siedze na XP z SP2

 

mial ktos moze podobne problemy?

Edytowane przez dr@bollo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał może problem z powolnym zapisem i odczytem zapisanych gier (save'ów)? W trakcie części Onslaught na początku nieznacznie, ale z czasem coraz bardziej wydłuża się czas zapisywania i wczytywania zapisanych gier. Gdy w poprzednich częściach wszystko trwało (za wyjątkiem pierwszego wczytania) bardzo szybko i sprawnie, tak musiałem poświęcić parę godzin na ukończenie tej części, z czego 90% "robiłem sobie herbatkę" przy zapisywaniu/wczytywaniu gry. W końcu udało mi się dotrzeć do kolejnej części (Awakening) by przekonać się, że syndrom nie ustąpił. Myślałem bowiem, że to jakaś newralgiczna mapa.

 

Oczywiście patch 1.1 był wgrany jeszcze zanim zacząłem grę.

 

Przeskanowałem szukajką temat, ale nie znalazłem odpowiedzi. Będę wdzięczny za informacje, jeśli ktoś miał styczność z rozwiązaniem tego rodzaju problemów z Crysis.

 

Pozdrawiam

Tez mam tak samo. Do tej pory bylo ok ale teraz jestem w misji w ktorej kieruje czołgierm i zapisywanie stanu gry trwa strasznie długo. Zaczeło to mi sie robic pod koniec misji A s s a u l t i teraz w trakcie części Onslaught.

Moj sprzet GTS 512, 4 giga ramu, Vista 64, Q6600@3200.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazł ktoś z kolegów w sieci test dla dwóch kart 3870 X2 spiętych w CrossFire X dla gry w Crysis dla najwyższych detali DX10 (lub modowanych DX9) w rozdziałce 1680x1050 ?

 

Bardzo zależy mi na takim teście nowych 3870 X2 spętych ze sobą (4 rdzenie, 2 GB)

 

THX za każde info, link.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala mi punkbuster w crysisie

Niemoge sie zalogowac na servery z PB bo mi blad wyskakuje ani zaznaczyc PB w opcjach niemoge

Przed patchem nie dzialalo i po wgraniu patcha tez nie dzialal

Sciagnalem tez z oficjalnej strony pbsetup i zaktualizowalem ale dalej nie dziala

Mam orginalnego crysisa z patchem 1.1 i viste 64-bit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala mi punkbuster w crysisie

Niemoge sie zalogowac na servery z PB bo mi blad wyskakuje ani zaznaczyc PB w opcjach niemoge

Przed patchem nie dzialalo i po wgraniu patcha tez nie dzialal

Sciagnalem tez z oficjalnej strony pbsetup i zaktualizowalem ale dalej nie dziala

Mam orginalnego crysisa z patchem 1.1 i viste 64-bit

Punkbuster nie działa na 64 bitowych systemach, taka gów... niespodzianka, to jest śmieszne i żałosne, ale niestety prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z crysisem po spatchowaniu do 1.1, czytalem ze przeinstalowanie gry rozwiazuje problem ale niestety nie pomoglo. Nie dzialają questy i ekran robi sie czarny a slychac dzwieki. Pomyslalem ze savy sie zrypaly wiec zaczalem gre od poczatku ale nie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Mam problem z crysisem po spatchowaniu do 1.1, czytalem ze przeinstalowanie gry rozwiazuje problem ale niestety nie pomoglo. Nie dzialają questy i ekran robi sie czarny a slychac dzwieki. Pomyslalem ze savy sie zrypaly wiec zaczalem gre od poczatku ale nie pomoglo.

mam dokladnie to samo-i niewiem czy zapodawac patha ponownie czy tez olac go-pozatym gra w 1360@768 chodzi jak marzenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś rada na to długie zapisywanie/wczytywanie gry? Niestety też mam ten wkurzający problem. Do misji Core było wszystko w porządku, gdzieś tak w połowie Core się zaczęło... Każdy zapis gry powoduje freeza na ok 2 minuty... :?

Mam zainstalowanego patcha 1.1 - z tego co wyczytałem na forach to właśnie on powoduje taki problem... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...