Skocz do zawartości
nrl

Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos moze wie, dlaczego po instalacji dema Crysis, nie widze w systemie NIGDZIE tej instalki? Kupilem dzis pelna wersje i jest ta sama sytuacja - wszystko bezproblemowo sie instaluje, ale nie ma tej gry nigdzie widocznej :o

 

Co sie stalo sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO beznadziejne. Nie wiem jak na tym jest wyświetlana grafika. Obraz chyba musi być rozciągnięty. IMO kolejny marketingowy bubel.

 

http://pclab.pl/news30535.html - nie wiem czy bylo Panowie, jak cos to nie bijcie.

 

 

I niech teraz Ci co narzekali na tą grę ,że grafika i fizyka jest przereklamowana (a slyszałem takie opinie ) schowają się z powrotem pod swój kamień ;)

 

BTW. Szkoda ,że nigdzie nie mogę znaleźć takiej edytowanej mapki z taką ilością beczek.Chętnie bym zobaczył na własne oczy. Myślałem by samemu takie coś zrobić ,ale za dużo przy tym zabawy.

 

P.S fajny domek z beczek ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na Viście można odpalić tę grę na DX9. ?

 

 

Tak. Klikasz prawym na ikonkę crysisa i wybierasz DX9.

Klikam prawym myszy na ikonę crysisa i nic tu nie ma o DX9, są tradycyjne 4 zakładki "Ogólne, Zgodność, Zabezpieczenia, Szczegóły"

 

więc czy można grę crysis na Viście uruchomić na DX9 ?

 

OK. Już mam trzeba utworzyć nowy skrót a w nim "X:\Gry\Electronic Arts\Crytek\Crysis\Bin64\Crysis.exe" -dx9

Edytowane przez Maciej_27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak grać to ja rozumiem :)

Ja tam wole kwadratowe monitory bardziej niż panoramy a to to już imo przegięcie...

Najlepiej zróbmy skale 40:6 i bedzie gg.

I bez zadnych PhysXow i innych srixow wszystko idzie jak zloto.

Czy ja wiem ? 8spf to płynnie nie jest ;d ale przy sys_cpu_1 jest normalny framerate. Wiadome ze: graficznie i fizycznie Crysis jest najlepszy ale poza tym dla mnie gra jako całość zadna rewlka. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadome ze: graficznie i fizycznie Crysis jest najlepszy ale poza tym dla mnie gra jako całość zadna rewlka.

Bo ja wiem czy graficznie jest najlepszy ? To zależy od sprzętu. Przy ustawieniach gwarantujących płynną rozgrywkę na moim sprzęcie dużo lepiej wygląda COD 4, Gears of War, Bioshock, (w tych wszystkich grach miałem praktycznie ustawione maksymalne detale). Ale poza tym, zgadzam się że jako całość gra nie jest zbyt rewelacyjna. Każda z wymienionych przeze mnie gier jest imho sporo lepsza od Crysisa. Wg mnie ta gra to chyba największe rozczarowanie roku. Zobaczymy co pokaże Far Cry 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod4 SP zal, nie po raz 4 te same skrypy + pompatyczne sceny rodem z filmow hoolywood, jak to amerykanie sa wielcy i elo. Cod 2 mial lepszy gameplay, Crysis jest imho niedoceniany, sp jest duzo lepszy niz Cod4 czy Bioshock - nudy po 1/3 gry. Nikt mi nie narzuca stylu gry, nie ograniczaja mnie niewidoczne sciany, murki i plotki niedoprzeskoczenia, kolesie ktorzy musza mi drzwi otworzyc. No i fizyka a raczej jej brak. Jako calosc napewno jest lepszy niz Cod4, ratuje go MP, a w Crysis MP jest nastawioany na myslacych, doswiadczonych graczy. Gears of War jest inny i nie nalezy go rozpatrywac jako FPS.

 

Mam dosc placzu ludzi ktorzy nie moga pograc w full detalach i skreslaja ta gre. Tu naprawde grafika wplywa na gameplay.

 

Edit

Sig twoj wiedze, pisalem ogolnie ( caly post tez ).

Cod 4 nie daje mi tej przyjemnosci ze zdobywania terenu i fragowania co Crysis. Wydaje mi sie jak by Sp w Call .. by dany tak na sile, na pokaz, ze jest. Caly zachwyt wsrod moich znajomych to MP , przynajmniej na poczatku.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod4 SP zal, nie po raz 4 te same skrypy + pompatyczne sceny rodem z filmow hoolywood, jak to amerykanie sa wielcy i elo. Cod 2 mial lepszy gameplay, Crysis jest imho niedoceniany, sp jest duzo lepszy niz Cod4 czy Bioshock - nudy po 1/3 gry.Nikt mi nie narzuca stylu gry, nie ograniczaja mnie niewidoczne sciany, murki i plotki niedoprzeskoczenia, kolesie ktorzy musza mi drzwi otworzyc Jako calosc napewno jest lepszy niz Cod4, ratuje go MP, a w Crysis MP jest nastawioany na myslacych, doswiadczonych graczy. Gears of War jest inny i nie nalely go rozpatrywac jako FPS.

 

Mam dosc placzu ludzi ktorzy nie moga pograc w full detalach i skreslaja ta gre. Tu naprawde grafika wplywa na gameplay.

De gustibus :-) Ja akurat nie musze narzekac na brak detali. Wczoraj skonczylem i COD4 i Crysis i coz, dla mnie jednak COD4 ma lepszy gameplay, Crysis niestety kuleje jesli chodzi o przeciwnikow. A pompatycznosci to i w Crysisie rowniez nie brakuje :-)

 

Ale przynajmniej na zakonczenie widac, ze w przeciwienstwie do tworcow COD4 w Cryteku nie grali w Call of Juarez ;-)

 

A Crysis - coz, mimo wszystko uwazam, ze jest lepszy jesli chodzi o rozgrywke niz np Far Cry. Ach, realia WWII na silniku Cryteka... rozmarzylem sie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De gustibus :-) Ja akurat nie musze narzekac na brak detali. Wczoraj skonczylem i COD4 i Crysis i coz, dla mnie jednak COD4 ma lepszy gameplay, Crysis niestety kuleje jesli chodzi o przeciwnikow. A pompatycznosci to i w Crysisie rowniez nie brakuje :-)

 

Ale przynajmniej na zakonczenie widac, ze w przeciwienstwie do tworcow COD4 w Cryteku nie grali w Call of Juarez ;-)

 

A Crysis - coz, mimo wszystko uwazam, ze jest lepszy jesli chodzi o rozgrywke niz np Far Cry. Ach, realia WWII na silniku Cryteka... rozmarzylem sie...

Czepiłeś się przeciwników w Crysis, a co dobrego można powiedzieć o przeciwnikach w CoD4, że są ?? że wybiegają ciągle za rogu z respawnem szybszym niż spuszczenie wody w WC ?? że biegną bez ładu i składu tylko po to by dostać za chwilę kulkę ?? jeśli już porównywać AI Crysis'a z AI CoD4 to tak jak porównać fizykę w obu grach. Realia II WW jak najbardziej do przyjęcia pod pewnym warunkiem Bałkany, Środkowa Europa, Skandynawia tam też była wojna nie tylko we Francji ja już na sam widok plaży Omaha mam odruchy wymiotne dosyć przemierzania całej żabolandii i ratowaniu żabojadów w innych krajach Europy też była wojna i też byli tam amerykańscy "superheroes".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod 4 jest o tyle lepszy od crysisa , że aż leży na półce i chyba będzie ;) leżał dalej. Powstaje dużo modów do crysisa i ta gra się rozwija , a cod4 to skrypty i nie wiele da się tam rozwinąć . Osobiscie czekam na ten park jurajski zobaczymy co to będzie. Ostatnio doinstalowalem tego ragdola i juz jest bardziej widowiskowo.

Jesli chodzi o multi to polecam Advanced Powerstruggle Tutorial_High Quality moze wtedy cos to rozjaśni w niektórych głowach o co tam wogóle chodzi ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy, panowie, to gra tylko :-)

 

Koreancy sa zalosni. A juz pomysl, zeby wlaczac koreanska gadke na hardzie uwazam, za rewolucyjny wprost. Takie utrudnienie dla kumajacych po angielsku ;-)

Coz, osobiscie wole skrypty i respawny w COD4 niz skrzyzowanie latajacej osmiornicy z odkurzaczem. A pomysl na zakonczenie? Uwaga Boss. No to sru, dostaje tam nascie rakiet. Hallo, to nie koniec, teraz bedzie Mega Boss...

Ale sa mody itp ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemal kazda ostatnio wydana gra FPP jest lepsza od Crysisa nawet SOF3 mimo ze sredniak dostarczyl mi wiecej radochy niz Crysis bo mial to cos co przyciagalo do minitora

Tak wystarczy wejść do topicu o SOF3 i przekonać się, że 3/4 wypowiadających się o tej grze pisze wprost "crap", a 1/4 nie grała i nie wie czym to grozi. Szczerze to trzeba być na prawdę ślepym i głuchym żeby pisać o SOF3 średniak to jest crap nad crapy już stara 2 choć nie najlepsza jest setki tysięcy razy lepsza od tego Czeskiego Crapa, którego ktoś nazwał SOF tylko po to by wycisnąć parę groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych to cos to chyba skrypty :( i w kółko powtarzalny ten sam układ gry. No nic nie ma co o gustach dyskutować . Jeden będzie twierdził , że fiat to dobry samochód a drugi powie , że fiat [ciach!]o wart ;).

Znaczy sie... w Crysisie nie ma skryptow wcale, nie? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

signap

 

No jak juz porownujesz SOF3 ( Niewypal Roku ) do Crysisa

elllo to cos z toba chyba nie teges albo to celowa prowokacja .

no przegiecie

albo sobie jaja z nas robisz

ewentualnei sam robiles tego trzeciego sofa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze Sofik 3 jest dobra pozycja jest mocnym sredniakiem ale daje wiecej funu (przynajmniej dla mnie) niz bawienie sie fizyka w Krysi lub z glupim AI ew kombinezonem - ja nie porownuje go pod wzg grafika,itd lecz gameplayu ktory dla mnie sie liczy najwiecej - przestalem patrzec na grafike bo developrzy ja dopieszczaja ale wazny element gry jest pomijany - gameplay. Bioshokowi udalo sie dac dobra grafike jak rowniez klimat i przyjemnosc z grania, ja grajac w Crysisa odczuwam tylko ze graficznie (fizyka) nie ma konkurenta ale reszta juz byla - wole juz gre ktora powtarza elementy gatunku jakim jest FPP ale miala to cos co przyciagnie mnie i innych graczy do monitora - np. taki COD4 - ciagle to samo ale MP kosi kazda inna gre.

Dziwne ze taki crap jakim jest 3 wyglada lepiej niz Kane and Lynch (gra od tworcow Hitmana ale juz nawet Blood Money na HIGH wyglada lepiej mimo ze jest starszy o kilka latek)... ale gra nadrabia klimatem i gameplayem ktorego brak nowym grom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na crysisa narzekaja Ci ktorzy nie moga rozkoszowac sie grafika i plynnoscia... gra jest niesamowita, pod kazdym wzgledem... misja z tankami, klimat, koreance... naprawde mozna sie wkrecic :F cod4 wlasnie przychodze, wciaga mnie tak, ze az 1 misje tygodniowo okolo robie, a moze i nawet nie :| bioshock rowniez slabszy moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość v1per86

niemal kazda ostatnio wydana gra FPP jest lepsza od Crysisa nawet SOF3 mimo ze sredniak dostarczyl mi wiecej radochy niz Crysis bo mial to cos co przyciagalo do minitora

Jak ja czytam takie komentarze to az mne skreca zeby Ci krzywde zrobic. Kazdy ma swoje zdanie, ale jesli nie stac Cie na odpowiedni komputer by w to pograc to nie opowiadaj takich bzddur z czystej zazdrosci bo zal pl

na crysisa narzekaja Ci ktorzy nie moga rozkoszowac sie grafika i plynnoscia... gra jest niesamowita, pod kazdym wzgledem... misja z tankami, klimat, koreance... naprawde mozna sie wkrecic :F cod4 wlasnie przychodze, wciaga mnie tak, ze az 1 misje tygodniowo okolo robie, a moze i nawet nie bioshock rowniez slabszy moim zdaniem

Dokladnie to mialem na mysli Edytowane przez v1per86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja czytam takie komentarze to az mne skreca zeby Ci krzywde zrobic. Kazdy ma swoje zdanie, ale jesli nie stac Cie na odpowiedni komputer by w to pograc to nie opowiadaj takich bzddur z czystej zazdrosci bo zal pl

Jeżeli gra jest świetna, to nie ważne czy gra sie na LOW czy ultraveryokufahigh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre masz oko ;)

Dzięki za nfo.

 

Crysis™ aktualizacja 1.1

 

2008-01-08

Poprawki:

 

* Poprawiono: Potencjalne zawieszenie gry w D3D10

* Poprawiono: Pomarańczowe bloki, które pojawiały się po wczytaniu na słabym komputerze stanu gry wykonanego na mocnym komputerze.

* Poprawiono: Zmienne uszkodzenia pojazdów przy ostrzele z LAW-a.

* Poprawiono: Rozdzielczość odbić pod D3D10; poprawka wyświetlania odbić przy kilku procesorach graficznych.

* Poprawiono: Wyciek pamięci w trybach pełnoekranowego antyaliasingu.

* Poprawiono: Możliwość włączenia nieskończonej amunicji.

* Poprawiono: Wycieki pamięci pod D3D10 przy zmianie trybu ekranu.

* Poprawiono: Optymalizacja trybu wieloosobowego

* Poprawiono: Kiedy gracz zadawał cios wręcz podczas odtwarzania animacji podniesienia broni, jego broń pozostawała w podniesionej pozycji.

* Poprawiono: Zawieszenie gry podczas wczytywania stanu poziomu właśnie wyeksportowanego z edytora.

* Poprawiono: Wirtualna klawiatura nie funkcjonowała poprawnie po podłączeniu kontrolera do gry.

* Poprawiono: Użytkownicy mogli stracić możliwość rozglądania się za pomocą prawego drążka.

* Poprawiono: Ustawienie domyślnej rozdzielczości uniemożliwiało wybranie ostatnio używanej rozdzielczości ekranu.

* Poprawiono: Błąd przy zmianie rozdzielczości w D3D10

* Poprawiono: Problemy z głębią pola oraz kroplami wody pod D3D10

* Poprawiono: Zawieszenie gry przy ostrzeżeniu o braku funkcji liczbowej.

 

Aktualizacje:

 

* Dodano: Opcje interfejsu rozmycia oraz synchronizacji pionowej

* Zoptymalizowano: Rozmycie

* Zoptymalizowano: FSAA (Pełnoekranowy antyaliasing)

* Zoptymalizowano implementację dźwięku

* Włączono obsługę synchronizacji pionowej pod D3D10

* Nowe pliki testowania wydajności komputera dla programu testującego procesor.

* Chroniona hasłem zdalna sesja http/xmlrpc

* Oznaczono zmienne używane w trybie debug jako oszustwa

 

* F12 (zrzut z ekranu) działa teraz także w trybie ograniczonym

 

Usprawnienia:

 

* Zmniejszono obrażenia obszarowe LAW-a przeciwko piechocie w trybie walki o władzę

* Nieznacznie zmniejszono szybkość pocisków rakietowych w rozgrywkach wieloosobowych

* Wyłączono bryły brzegowe przy wieżyczkach automatycznych na pojazdach, aby zapobiec problemom z wykrywaniem trafień z LAW-a

* Zmniejszono promień wybuchu granatu w rozgrywce wieloosobowej

* Ograniczono teselację wody, aby zapobiec oszukiwaniu w trybie wieloosobowym

* Usprawniono działanie wielu procesorów graficznych przy zmianie mapy głębokości

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja czytam takie komentarze to az mne skreca zeby Ci krzywde zrobic. Kazdy ma swoje zdanie, ale jesli nie stac Cie na odpowiedni komputer by w to pograc to nie opowiadaj takich bzddur z czystej zazdrosci bo zal pl

Signup nie robi nic innego jak wyraża swoją opinie. A Ty przeczytaj lepiej regulamin; pomoge Ci, punkt II.11:

 

Użytkownik zobowiązany jest dbać o porządek na forum; w tym celu należy:

Powstrzymywać się od nadmiernego wyrażania dezaprobaty z powodu tematu wątku, poziomu czyjeś wypowiedzi etc. Jeżeli uważasz, że czyjś post narusza regulamin lub prowokuje do tego innych, proponujemy zgłosić go administratorowi/moderatorowi (ikona raportuj w danym poście).

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...