Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

Cudowne ;)

 

"Średnie spalanie to oloło 100 kg suchego drewna na 100 km"

 

"Zasada działania jest bardzo prosta lecz odpalenie takiego samochodu trwa do 20 minut"

 

Aż chyba dam przerobić swojego turbognoja na napęd drewnem, koniecznie świerkiem, by było świątecznie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zdjecie z maluchem to nie jest przypadkiem fotka sprzed przedszkola przy polach mokotowskich;)?

 

post-152072-1198589729_thumb.jpg

 

heh:)

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje ferrari to fotomontaz. Juz nie mowie tu o wspanialej mieszance chromu z lakierem xD oraz o tylnym spojlerze wycietym zywcem z nfs. Glownie chodzi o to czy istnieje na ziemii idiota, ktory zeszpecil by w ten sposob taki wozek?

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze to cos ala bmw m3 z fotek ponizej;)

 

post-152072-1198600006_thumb.jpg

 

post-152072-1198600016_thumb.jpg

 

ps. mi sie to bmw podoba;P

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koko_

Krotka prosba :arrow: Ogranicz p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e do swojego malego dzialu Nowosci.

Dziekuje za uwage.

specjalnie dałem kropki pomiędzy literkami bo mnie cenzura dotyczy...

 

 

Punktacja systemu ostrzeżeń

 

Celowe unikanie cenzury i nadużywanie wulgaryzmów - 10% +5 dni ZPP.

:lol: :lol:

dlaczego cenzura nie działa w sosunku do moderatorów ?? :blink:

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy.

Tylko szczerze mi odpowiedz czy M3 na polerowanej aluminiowej karoserii nalezy do kategorii Wiejski tuning :?: Idac dalej takim tokiem myslenia nalezaloby karac wszystkich za to ze jezdza innym niz posiadane auto.

Ale jak chcesz jestem gotow sobie strzelic ZPP zebys poczul sie szczesliwy w swieta.

 

Pozatym ja nie omijam cenzury. Swiatecznie mowie prosto z mostu ze irytuje mnie cos takiego. 3 dni w roku mozna byc szczerym, prawda? Szczegolnie wobec wielokrotnie banowanego uzytkownika ktory popycha wielce zwiazane z tematyka forum nowosci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko szczerze mi odpowiedz czy M3 na polerowanej aluminiowej karoserii nalezy do kategorii Wiejski tuning

ono jest chromowane nie malowane... poza tym nie doczytales do czego odnosi sie fotka z bmw ale coz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry - edycja posta o 17:51 a samo re: z 17:27.

No tak, mea culpa. Wsadzasz zdjecie przyjemnego samochodu do tematu o kadetach gsi "wiecej plastiku niz mocy". Mozna lekko sie poirytowac na posty bez zwiazku z watkiem.

EOT z mojej strony. Moze nawet wyedytuje swoj post.

 

 

 

Nie chce mi sie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

icon_question.gif Idac dalej takim tokiem myslenia nalezaloby karac wszystkich za to ze jezdza innym niz posiadane auto.

nie wiem do czego się odnosisz bo w poście Koko_ napisał, że mu się podoba, widocznie edytował tak jak piszesz więc nie wiem co tam wcześniej pisało, w każdym razie to bmw jest ok.

Ale jak chcesz jestem gotow sobie strzelic ZPP zebys poczul sie szczesliwy w swieta.

zapytałem tylko dlaczego cenzura nie działa i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba troche ozywic temacik ;). Podrecznikowy niemalze przyklad wiejskiego tuningu ;)

 

Dołączona grafika

 

 

Zauwazcie, ze ten maluch ma prawei identyczny body kit (a wlasciwie progi) co wstawiony wczesniej przez MaSella. Ktos widac niezle zarabia na tym hehehe.

 

Pozdro.

Edytowane przez martian1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha... mistrzostwo. Omega wedlug mnie nr 1 chociaz pozostale wozki depcza jej po pietach :zonk:

 

...Co do samego zdjecia to widac czlonkowie jakiegos moto-gangu osiedlowowego sobie zrobil fotke na pamiatke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...