Skocz do zawartości
Gość CBZ

Wiejski Tuning

Rekomendowane odpowiedzi

tak na marginesie w peżocie wrc zderzaki muszą być takie długie i wysunięte po to aby dlugosc samochodu przekraczała 4metry co jest długoscią minimalną aby samochód zaliczany do klasy WRC ;)

Poznajcie mądrego człowieka ;) . Z tego co pamietam 206 WRC ma aż o 5mm wiecej niz wymaga specyfikacja ;) Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

 

Wiejski tuning? Czy tez moze fajnie/ciekawie zrobione auto? Dla mnie ten przedni zderzak troche "abstrakcja" :D

jakiś jest z tego pomysł na probe ;] probe @ rx7 ? :> i te łapacze powietrza po bokach,, to jest tani b-kit,, nie robi nic poza wyglądaniem

 

 

ja coś się chyba starzeje ,, wszystko ponad fajne fele wiochą zalatuje a pojeździłbym sobie jakimś kombi ;) najlepiej subaru, najlepiej 2.4-3,0 ;) bez tuningu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozkladacie mnie na lopatki :lol: Macie jakies kompleksy zwiazane z tuningiem wizualnym? Wydaje mi sie ze wiekszosc tych ktorzy sie tu udzielaja w ogole NIE TRAWI tuningu, czy to wiejskiego czy tego zrobionego z glowa i jakims stylem. A juz smiac mi sie chce od czytania ekspertow ktorzy po spojrzeniu na bodykit (lepszy czy gorszy) potrafia od razu stwierdzic co siedzi pod maska i czy ma lpg :damage_wall: Ta tigra na zewnatrz jest porzadnie zrobiona, nie wnikam czy ladnie czy nieladnie bo to kwestia gustu ale widac ze ktos sie przylozyl i podciaganie tego pod wiejski tuning jest moim zdaniem nienormalne. Pomijam wnetrze bo wyglada tandetnie i "smierdzi plastikiem".

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swój sposób patrzenia na świat, dla mnie ta tigra jest najzwyczajniej przesadzona... oceniam całokształt a nie "jak by wyglądała jak by była bez spoilera i z innym wnętrzem" całokształt tego samochodu się mi nie podoba i tyle, dla mnie ładny samochód to zadbany i sprawny technicznie pojazd z co najwyżej ładną felgą sportowym niskim zawieszeniem, dopasowanym body-kitem czy delikatnym spojlerem, ewentualnie lekko przyciemnione szybki, a nie pstrokate "coś" gdzie każdy z elementów układanki nie pasuje do pozostałych.

 

nie podoba mi się też takie coś:

http://allegro.pl/item343445731_audi_s8_ex..._wybrancow.html

może i ma 360koni pod maską ale po co robić na siłę z samochodu od którego ma bić klasą pseudo wściekłą oczojebną rajdówkę, każdy ma swój gust i ma prawo tutaj wrzucić swoje 5groszy tak jak ty masz prawo to zanegować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wtrace swoje piec groszy: spojler z tyłu większy nie mógł chyba być, naklejka na wlew paliwa :) miodzio, poza tym te plomienie na przednim blotniku troche nie powiazane z cala reszta, no i ta tylna tarcza hamulcowa jakos mi nie pasi, jedno ze jest wielka, dwa w tigrze byly z tylu juz tarcze? no i moj ulubiony silnik 1.4 LPG choc w tigrze zapewne niezle sobie radzi wkoncu autko male, a ze jest to forum to kazdy ma prawo wyrazic tu swoja opinie chocby niektorym sie wydawala na najdurniejsza, wrecz debilna i nie kazdemu musi sie podobac taki czy inny samochod, przy tuningu wazn kwestia jest jednak zachowanie umiaru, nie mieszkamy w LA gdzie wsystko ma doslownie bic po oczach

Edytowane przez siwy05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zaskoczę wszystkich, ale ta Calibra niebieska podoba mi się. Ktoś zadał sobie wiele trudu, by zrobić ze starego już coupe całkiem ciekawe auto. Nie wszystkim musi się podobać, ale gwarancja że każdy obróci głowę jest. Dla mnie to nie jest wiejski tuning lecz gruntowna przeróbka samochodu, by mieć unikat na skalę światową. Czy replikę Ferrari na bazie Fiero lub MR2 też nazwiecie wiejskim tuningiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie rozkladacie mnie na lopatki :lol: Macie jakies kompleksy zwiazane z tuningiem wizualnym? Wydaje mi sie ze wiekszosc tych ktorzy sie tu udzielaja w ogole NIE TRAWI tuningu, czy to wiejskiego czy tego zrobionego z glowa i jakims stylem. A juz smiac mi sie chce od czytania ekspertow ktorzy po spojrzeniu na bodykit (lepszy czy gorszy) potrafia od razu stwierdzic co siedzi pod maska i czy ma lpg :damage_wall: Ta tigra na zewnatrz jest porzadnie zrobiona, nie wnikam czy ladnie czy nieladnie bo to kwestia gustu ale widac ze ktos sie przylozyl i podciaganie tego pod wiejski tuning jest moim zdaniem nienormalne. Pomijam wnetrze bo wyglada tandetnie i "smierdzi plastikiem".

Tigra bylaby dobrze zrobiona, gdyby nie spoiler, ktory IMHO kompletnie rozklada caly efekt.

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=150224336920

to jest honda civic, po prostu istne przegiecie paly imo ;/

Technicznie jest super, jednak po diabla na BMW jest robiona? Jak dla mnie kompletnie rozklada to calego moda, ktory mogl byc piekny...

Ten korek od wlewu w kontrastujacym kolorze tez jest IMHO brzydki, lepszy bylby w kolorze nadwozia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calibra Team!

 

Umarłem ze śmiechu :D

 

http://pl.youtube.com/watch?v=gdpMuO66EP8

 

Diody i płomienie to właśnie sobie cenię

Kali mam uhum... Bardzo dobrze sie na nim znam

Mówię wam, Kali mam, Opla mam czyli styl mam

Gaz już potrafię zatankować sobie sam

[gluteus maximus] wyrywam, jeżdżę na disco..

Jedna [gluteus maximus] zaprosiła mnie

Do Gnojewa na ognisko

Kali mam, ja... Ja powtórzę wam,

Przejeżdżone 2 zero, i LPG, to się wie!

To ma siłę, każdy o tym wie,

Lubię jak mnie oślepiają moje diody...

O! Mam pomysł nowy, wsadzę sobie metrowy spoiler tjuningowy

będzie kultowy, będzie kul...

 

Kalibera ma dwa zera,

Szuka frajera

Zawieszenie od hummera,

Wozi się po mieście tera

45 przy????? zajebiście bajera

On ma Kali i się chwali

A za rogiem tak go pali

eLPiDżi zatankowali

Neon niebieski się pali

Ale jestem zajebisty

Przecież jestem tak na fali

Ja ma diody i chłopaki zajebiste naklejki

Wożę się i puszczam disco

Jaki ja jestem wielki

Wciskam gaz zapinam szelki

4 dychy już na blacie

Jeszcze minuta do setki

Tylko nie mów o tym tacie

Wchodzę w zakręt i sram w gacie

Edytowane przez Ghazi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle wulgarne, co żałosne. Wstyd mi za gościa, bo ma BMW w loginie YT.

To, że nie podoba mi się większość Cali po przeróbkach nie oznacza jeszcze, że mam się z tego naśmiewać. Równie dobrze mogę śmiać się i ich lamp lexuslook i crystal w ich "dresiarskich" E36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogę śmiać się i ich lamp lexuslook i crystal w ich "dresiarskich" E36.

To się śmiej...

Calibry sobie zasłużyły na taki "imidż".

Taki polski opel manta :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.suponix.com/images/portfolio/3d...suponix.com.jpg taka calibra moze uchodzic za ladna...ale to cos co pokazales...ekhm

 

albo ta :)

http://www.furious.pl/article/robin_calibra/001.jpg

Wiesz, to wszystko zależy od gustu. A o gustach sie nie dyskutuje.

A racja co do tego która jest ładna, jest jak du.pa - kazdy ma swoja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, to wszystko zależy od gustu. A o gustach sie nie dyskutuje.

A racja co do tego która jest ładna, jest jak du.pa - kazdy ma swoja ;)

Skoro się nie dyskutuje to po co ten temat ;) Przecież wszystkm tuningowcom, których samochody zostały sfotografowane i umieszczone w tym temacie, muszą się podobać ich wózki, a o gustach się nie dyskutuje, więc co mamy przestać wklejać nowe zdjęcia? :lol2:

Edytowane przez Black_war

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

civic @ bmw - wklad pracy i kasy imponujacy, jednak bmw z vtec'iem i fwd... btw ciekawi mnie zawartosc butli z logo NX ;)

juz Ci mowie: powietrze :] w opisie bylo nigdy nienapelniana.

 

IMO przerost formy nad trescia. juz mogl kupic BMW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Calibry, to powiem wprost że nie lubie tego samochodu, głównie prez ludzi tworzacych mu opinię, ale ta Calibra

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4278931

jest bardzo ładna i chętnie bym ją przyjął

z tym sie zgodze, zadnych spojlerow, naklejek itd, body-kit, lambo doors :) do tego felgi, ladnie to pomalowane kolor nietypowy ale przynajmniej nie jest zarowiasto pomaranczowy i choc nie lubie calibry ta akurat mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...