Jump to content
Sign in to follow this  
CBZ

Wiejski Tuning

Recommended Posts

nawet sie nie spodziewalem jak motoryzacja na wsiach poszla do przodu, niektorzy nawet adaptuja rozwiazania z lotnictwa w swoich wozach. ten pan np bardzo sie spieszyl. jak wiadomo czas to pieniadz, wiec stawanie na stacjach aby zatankowac kosztuje wiecej niz samo tankowanie. jak rowniez wiadomo polak potrafi i nie ma sensu wymyslac kola od nowa - skoro sa juz dzialajace rozwiazania, czemu nie dostosowac systemu IFR (in-flight refueling) do swojego wozu, coby wydluzyc zasieg maszyny bez koniecznosci marnowania czasu.

Dołączona grafika

Polonez przerobiony na Audi by mnie nie zdziwił, ale Audi przerobione na Poloneza... tudzież GMC Delorean to już tragedia.

Może Tobie się nie podoba, mi też niespecjalnie, ale chciałbym mieć kasę, która poszła na te dodatki to samochodu - sam bodykit to jakieś 1000 PLN

Miło by się tym jeździło po polskich drogach ;) Może komuś sie to podoba ale troszkę przedobrzyli chyba. Klik yeah bardzo gustowny tył a przód przypomina nexie pomieszana z Mondeo :rolleyes:

Może Tobie się nie podoba, mi też niespecjalnie, ale chciałbym mieć kasę, która poszła na te dodatki to samochodu - sam bodykit to jakieś 1000 PLN

Jakby tak zeskrobać i sprzedać te wszystkie debilne naklejki, spojlery, rury od piecyka, wieśniackie body-kity, niebieskie diodki i siatexy z tego tematu, starczyłoby na jakieś M3 dla ciebie i nawet nie musiałbyś przerabiać na gaz.

I jeszcze by zostało na Deltę Integrale w sensownym stanie.

Miło by się tym jeździło po polskich drogach ;) Może komuś sie to podoba ale troszkę przedobrzyli chyba. Klik yeah bardzo gustowny tył a przód przypomina nexie pomieszana z Mondeo :rolleyes:

Jest LPG, jest tuning :>

@jonas ty to na serio piszesz z tą kasą na ten plastik ? bo nie chce mi się wierzyć w Twoje słowa :P

@jonas ty to na serio piszesz z tą kasą na ten plastik ? bo nie chce mi się wierzyć w Twoje słowa :P

serio serio

http://www.allegro.pl/item862681012_bmw_m3...el_757_099.html m3 bez potrzeby przerabiania na gaz

http://www.allegro.pl/item858935245_lancia...9_ixo_1_43.html delta w sensownym stanie

Fu. Skrajne wieśniactwo i brak gustu - wygląda jak te kiczowate "obrazy" tworzone sprayami, gazetami i innymi szrotami we wszystkich chyba większych miastach Polski :D

A ja będę inny i powiem, że pomijając całokształt, to rysunki bardzo mi się podobają. Może na Mercedesie Vito należącym do sklepu z farbami bardziej by pasowały, ale mimo wszystko wygląda inaczej, niż reszta samochodów na parkingu. Weźcie pod uwagę, że fotki takiej jakości i rozmiarów nie są w stanie oddać wyglądu rzeczywistego. Myślę, że na żywo robi to piorunujące wrażenie - i nie takie negatywne, jak by się mogło wydawać.

O ile przy okazji tamtej Alfy mozna by polemizowac, czy modyfikacja jest smaczna czy nie, Twoj wanik zabija ;)

O kuffa, lampy od Vectry przyczepione do zderzaka xD

Edited by QrVicH

Przecież to pick up jest :D

Batmobil :ph34r:

Cholera, zastanawiam sie co czuje wlasiciel bujajac sie takim wynalazkiem.

Na BMW to może by przeszło ale na Alfie? Nie, to auto jest wystarczające w standardzie, jedynie można obniżyć albo kupić wersję GTA ;]

A to Alfa to jakiś ideał, którego się nie rusza ? ;) Imho na taki status zasługuje np. Aston Martin, a alfa jak alfa... np. ja nie "czuję" tej "magii" marki. ;)