Skocz do zawartości
marco

Giełda - Możliwość Przypinania Ogłoszeń

Rozwój działu giełda  

94 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile byłbyś skłonny zapłacić za możliwość przypięcia swojego ogłoszenia na 7 dni

    • Nie jestem zainteresowana/zainteresowany
      47
    • 2 PLN
      34
    • 4 PLN
      8
    • 6 PLN
      2
    • 9 PLN
      3
    • więcej
      0
  2. 2. Czy byłbyś zainteresowany płaceniem za ogłoszenia gdy były by one promowane na głównej stronie PurePC / Forum?

    • Tak, często
      8
    • Tak, sporadycznie (kilka razy do roku)
      37
    • Raczej nie
      18
    • Na pewno nie
      22
    • Nie jestem zainteresowana/zainteresowany
      9
  3. 3. Preferowana przez Ciebie metoda płatności to:

    • Premium SMS
      31
    • Zwykły przelew
      25
    • Przelew natychmiastowy (platnosci.pl, dotpay)
      10
    • Karta płatnicza/kredytowa
      1
    • Nie jestem zainteresowana/zainteresowany
      27


Rekomendowane odpowiedzi

a od jakiej formy platnosci US nie pobierze prowizji?

Bierze od wszystkiego. Ale przy założeniu, że 3/4 wartości sesemesa łyka operator, ta forma płatności jest IMHO bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm skoro brakuje :)

 

1. pomysł z przyklejonymi jest okej,, mało inwazyjne,, można by to zorganizować w formie licytacji 10-12 przyklejonych na tydzień i zainteresować tym sklepy

2. pomysł z dotowaniem serwera, zbiórką imho trafiony i go go ;)

3. pomysł z płaceniem za rejestrację - ja bym nie protestował :)

4. dla chętnych meile w domenie, czemu nie

 

i coś już się nazbiera

 

optymalnie, poza rejestracją bo to za wolne, -> przelewy

 

może by tak stać się organizacją pożytku publicznego,, szerzenie wiedzy ?? http://www.pozytek.ngo.pl/x/90763;jsession...D56DA862EC4B4C9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymm skoro brakuje :)

 

1. pomysł z przyklejonymi jest okej,, mało inwazyjne,, można by to zorganizować w formie licytacji 10-12 przyklejonych na tydzień i zainteresować tym sklepy

2. pomysł z dotowaniem serwera, zbiórką imho trafiony i go go ;)

3. pomysł z płaceniem za rejestrację - ja bym nie protestował :)

4. dla chętnych meile w domenie, czemu nie

 

i coś już się nazbiera

 

optymalnie, poza rejestracją bo to za wolne, -> przelewy

 

może by tak stać się organizacją pożytku publicznego,, szerzenie wiedzy ?? http://www.pozytek.ngo.pl/x/90763;jsession...D56DA862EC4B4C9

1. Właśnie dlatego proponujemy bo są nie inwazyjne. Lubimy Was ;)

2. Nie ;)

3. W życiu. Chociaż ile by problemów z powracającymi po banie ubyło ;))

4. W czasach kiedy wszyscy używają gmaila ;) ?

 

Organizacja PP - po moim trupie. Przerabiałem temat raz (nie, nie Pure ;) i nie mam w planie powtórek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już myślałem że coś mądrego wymyśliłem ;)

 

nad pkt2 bym się zastanowił,, mnie żadne usługi nie interesują ale - chętnie zrobiłbym wpłatę jakby była zorganizowana akcja daj dwie dychy ;]

 

może inaczej :) jako wieki miłośnik nubów wprowadziłbym wersję z reklamami dla userów under 2mce na forum,, takich co wpadną klikną jest najwięcej, mogą w tym czasie pozamykać [gluteus maximus] na ekranie ;) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A może podczas zlotu jakaś niezobowiązująca zbiórka, tak po cichu? :>

Jedyna zbiórka jaka obowiązuje podczas zlotu to "na wódkę"! :D i na pewno nie jest po ciuchu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. pomysł z dotowaniem serwera, zbiórką imho trafiony i go go ;)

2. Nie ;)

Możemy sprzedawać czasowe licencje na takie fajne wygaszacze PPC co to nigdy nie zostały publicznie udostepnione ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten od wódki sie odezwał :lol:

Jeszcze nie dawno (no dobra, dawno) , jak razem piliśmy to miał "wstręt" ale widzę, że już mu przeszło :lol2:

 

A co do tego płacenia etc, to ja bym zostawił tak jak jest, jak ktoś czegoś szuka na giełdzie to znajdzie jak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich swoich? Uzytkownicy forum nie sa czlonkami spolki, wspolwlascicielami czy akcjonariuszami, wiec jakiekolwiek wplaty sa z punktu widzenia forum przychodem, od ktorego placi sie podatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Jakich swoich? Uzytkownicy forum nie sa czlonkami spolki, wspolwlascicielami czy akcjonariuszami, wiec jakiekolwiek wplaty sa z punktu widzenia forum przychodem, od ktorego placi sie podatek...

Załóżmy, że jest zbiórka i potem ta kasa idzie na portal w postaci pieniędzy powiedzmy marco w postaci "kasa od właściciela spółki", przecież mógł tą kasę wygrać w pokera/znaleźć/dostać od kogoś tam/nie wiem co jeszcze... Nie ma czegoś takiego?

 

 

 

Moze po prostu czesciej klikajcie w reklamy?

A ty jak często klikasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem podatki od dobrowolnych dotacji nie są takie same jak od zakupu przyklejenia tematu, czy zakupu czegoś innego? Jedno i drugie to "przychód", więc nie wiem dlaczego zrzutka nie, a sprzedawanie ogłoszeń tak.

 

Jak coś to można przecież sprzedawać plik jpg z logiem purepc i napisem "pomogłem" - rozdzielczość zależna od wysokości wpłaty :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy czasem podatki od dobrowolnych dotacji nie są takie same jak od zakupu przyklejenia tematu, czy zakupu czegoś innego? Jedno i drugie to "przychód", więc nie wiem dlaczego zrzutka nie, a sprzedawanie ogłoszeń tak.

Są, ale to dosyć kłopotliwe. Zresztą zupełnie szczerze: nie potrzebujemy jałmużny. Jeśli mamy coś co uważamy, że ma wartość jako produkt to chcemy to sprzedać. A stałych czytelników wolimy rozpieścić a nie wykorzystywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...