Skocz do zawartości
misieek

9800GT i GTX

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego sadzisz, ze fake? btw: 88ultra wyciaga gdzies ok 8000 w tej rozd.

Po pierwsze: 4 jest widoczna czyli nie jest to 2560x1600 tylko 1280x1024

Dołączona grafika

Po drugie: Po przeliczeniu przez kalkulator M3kk'a (3Dmark2006 Score Calculator) wychodzi 16161.

 

GeForce 9800 GX2, 9800 GTX & 3870 X2 Compared

Dołączona grafika

VR-Zone has gotten some preliminary 3DMark06 scores on the upcoming GeForce 9800 GX2 and 9800 GTX cards. The setup : Core 2 Quad Q6700 2.66GHz processor on a P965 board with Forceware 173.67 drivers and Catalyst driver version 8.451. GeForce 9800 GX2 scored 14225, 9800 GTX scored 13167 while Radeon HD 3870 X2 scored 14301. Nvidia is still tuning up the drivers and the clock speeds aren't finalized yet so we should be seeing some improvements when launched. Currently, 9800 GX2 is slated for March 18th launch while 9800 GTX is slated for end March.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

to jest to samo co 88GTS tylko,ze ma wyzej taktowane pamieci i jeszcze jak to ma byc drozsze-nvidia dala [gluteus maximus] i tyle.O nazewnictwie juz nie wspomne,kto wpadla na taki poamysl,ze ta karte tak nazwac.

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overclking Test

 

Dołączona grafika

Cooling by Zalman VF-900 ,

ambient=17c

no additional cooling

at vGPU=1.1v and such bad cooling, i think it's an nice overclking

GPU=713mhz, Ram=1065mhz, shader=1782mhz

with shader>1845, i can't clk ram>1000mhz, same situation happened on 88gt/gts

Cóż powiedzieć - odgrzewany kotlet z nowym numerkiem :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do fotek i testów wyżej - to raczej przecieki z rąk Wang`a są prawdziwe, tak jak miało to miejsce z 8800 ;)

 

Swoją drogą 23k w Smarku05 :blink: przy 4.5Ghz

To szto ja mam 25k na 4.1Ghz <_<

Jeżeli te donosy o 9800 są prawdziwe - to nVidia zaliczy straszną wtope - no chyba że ceny będą w granicach ~1k na starcie... ale znając realia, to... :mur:

 

Overclking Test

 

Dołączona grafika

 

Cóż powiedzieć - odgrzewany kotlet z nowym numerkiem :lol2:

Dokładnie...

Co do fotek i testów wyżej - to raczej przecieki z rąk Wang`a są prawdziwe, tak jak miało to miejsce z 8800 ;)

 

Swoją srogą 23k w Smarku05 :blink: przy 4.5Ghz

To szto ja mam 25k na 4.1Ghz <_<

Jeżeli te donosy o 9800 są prawdziwe - to nVidia zaliczy straszną wtope - no chyba że ceny będą w granicach ~1k na starcie... ale znając realia, to... :mur:

Edytowane przez PoulN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierd**** co za sko*** two

 

QUOTE

Nvidia wyznaczyła ceny nowych kart z dziewiątej generacji GeForce'ów. Trzeba przyznać, że niejednego mogą one przyprawić o ból głowy. Model 9800 GTX (pisaliśmy o nim już tutaj), o którym warto pamiętać, że jest jedynie odświeżoną wersją 8800 GTS, wyposażony będzie standardowo w 768 MB pamięci, a jego cena wyniesie 399 euro plus VAT.

 

Dwuchipowy 9800 GX2 - kanapkowy układ, o którym słyszeli już chyba wszyscy czytelnicy gram.pl - będzie miał cenę równie niebotyczną, jak parametry. Wyniesie ona bowiem 549 euro plus VAT. Daje to nieracjonalnie dużą sumę, czyniąc zakup tej karty praktycznie nieopłacalnym dla przeciętnego użytkownika. Z tej oferty mogą skorzystać jedynie profesjonaliści wymagający wydajności Quad SLI.

 

 

ceny usa odpowiednio 399 dolarów i 599 dolarów

 

arge.gif

 

i żyj w tym zadupiu uni , złodzieje

 

tak to by było odpowiednio

 

9800GTX 980zl + watt

 

9800GX2 1380zl + watt a złodzieje uni dowala nam odpowiednio

 

 

9800GTX zl 1800zl+ watt

 

9800GX2 zl 2700zl + watt

 

pier*** kupie chyba 8800GTX za 800zl lub 8800GTS za 1000zl

 

nóż sie w kieszeni otwiera co za przelicznik?? pojeb***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

A skąd te ceny wziałeś? Bo raczej sie nie sprzeda ani jedna sztuka patrząc po wynikach wydajności. Jakoś wydaje mi sie to w pełni nieprawdopodobne aby twoje ceny były prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny chyba cos nie tak

ja obstawiam 1200 za 9800GTx w wersji 512 i 1400 w wersji 1G , a tego dwujajcowego kotleta na poziomie 1500-1600

inna sprawa to to że poza niższym poborem nic nowego 9800GTX nie oferuje , ultra nadrobi lepszą magistralą pamięci w extrymalnych przypadkach , .... ale jedno jest oczywiste kupiłem grafę ponad rok temu i nadal nic lepszego nie wyjdzie na pojedyńczym GPU , bo wydajność o 5 większa to śmiech po roku - czasami.A w grach zobaczymy .... co to będzie lecz moim zdaniem 384 bity czasem pokażą swoją przewagę nad taktami karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ceny chyba cos nie tak

ja obstawiam 1200 za 9800GTx w wersji 512 i 1400 w wersji 1G , a tego dwujajcowego kotleta na poziomie 1500-1600

inna sprawa to to że poza niższym poborem nic nowego 9800GTX nie oferuje , ultra nadrobi lepszą magistralą pamięci w extrymalnych przypadkach , .... ale jedno jest oczywiste kupiłem grafę ponad rok temu i nadal nic lepszego nie wyjdzie na pojedyńczym GPU , bo wydajność o 5 większa to śmiech po roku - czasami.A w grach zobaczymy .... co to będzie lecz moim zdaniem 384 bity czasem pokażą swoją przewagę nad taktami karty.

 

Ale wedlug tego co napisal Rav85 i ktos tam na pclab 9800GTX bedzie mial jednak 384 bity i 768MB ?? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie poszuka to można wyrwać używkę komplet z pl za ok 800-850zl, były nawet na allegro 2szt ktoś sprzedawał bo szykował sie na 9800 jak bym wiedział ze beda takie ceny to nie sprzedawał bym swojego GTSa albo kupił bym tego GTXa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...