Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

2.7 GHZ grafa DF MSI OC

12801-1024 XP ustawienia High AF-8x

2008-06-16 06:41:34 - Crysis

Frames: 378 - Time: 10429ms - Avg: 36.245 - Min: 35 - Max: 37

Dołączona grafika

czekamy

@Sideband fajne miejsce ale sa bardziej wymagajace,ale bledu nie da sie tu zrobic

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zakładce FPS zaznacz trzy dolne opcje

 

 

:damage_wall: :damage_wall:

zaraz wszystko się wyjaśni,odpowiedz bardzo inteligentana jak 5 latka

Ale co chcesz udowodnić? Że karta, która nie miała jeszcze premiery ma niedopracowane sterowniki? No i co z tego? Poczekaj kolego do premiery to je dopracują, w innych testach wypada nadspodziewanie dobrze co zapewne w tym samym topiku z którego skopiowałeś swoje rewelacje literka do literki jest bardzo dobrze widoczne.

Tak jak ci pisałem wcześniej, jak dobrze wybierzesz testy to gtx280 jest gorsza od gtx9800 a ta znów przegrywa z 4850. Przyjmując logikę jaką się kierujesz to mamy już odpowiedź, ze 4850 jest najlepsza po pokonała 9800 które pokonało (w jednej grze ale zawsze) 280. A od wszystkich jest lepsza stara ale jara 8800gt bo pokonała w jednym teście 4850 :blink:

Edit: zwróćcie jednak uwagę, ze 280 i 4850 występują z niedopracowanymi sterownikami z przed premiery a 9800 i 8800 z jak najbardziej dopracowanymi.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GG niemam proste save to co podal kolega wzucasz do katalogu

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\My Games\Crysis\SaveGames

w sterownikach AF ustawiasz na 8x

odpalasz gre ustawiasz 1280-x1024 w ustawieniach wysokie(high),wczytujesz save odczekujesz jak HDD sie uspokoi wciskasz F11 bo paru sekundach jeszcze raz F11 i odczytujesz wyniki w FRAPSLOG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz udowodnić? Że karta, która nie miała jeszcze premiery ma niedopracowane sterowniki? No i co z tego? Poczekaj kolego do premiery to je dopracują, w innych testach wypada nadspodziewanie dobrze co zapewne w tym samym topiku z którego skopiowałeś swoje rewelacje literka do literki jest bardzo dobrze widoczne.

Ktore wynik nadspodziewanie dobrze bo slepy jestem,marki tym zyjesz czy moze Custom config do Crysis daj spokoj ze sterownikami co myslisz ze ze to cos zmieni w r600 od 1.5 praktycznie sie niezmienilo a to drugi lifting R600 wiec maja opanowane sterowniki. Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok wczytal sie save i postac stoi w miejscu skierowana w jakies krzaki to mam sie obrocic do około czy jak? :D

dokladnie nie ruszaj nic odczekaj jak HDD sie uspokoi i robisz pomiar

Pamietaj AF na 8 1280x1024 ustawienia wysokie razem z teksturami one czasami ustawiaja sie na M jak reszte ustawisz na H

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

o lol, ale wyjdzie pomiar. nie pogadasz. TESTUJMY CRYSISA W KRZAKACH, OSTATNI KRZYK MODY :mur:

O lol , ale zrozumiales problem. ON ZAPYTAL JAK MA TO ZROBIC !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

444, 12088, 30, 42, 36.731

 

 

nie jest zle ; ) biora pod uwage ze do 2160@2,7ghz

 

aa tekstury high sprawdzone 2x i w sterach x8 anzo

Edytowane przez got3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miejsce niezależne od cpu , między 2ghz a 3ghz jest 0.1-0.2fps różnicy, rzeżbi grafike jak się patrzy :wink:

 

Tylko dlaczego masz min 30fps??? Musi być extremalnie niestabilny fps , czyli nie dopracowany sterownik , albo masz coś w tle włączonego.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

444, 12088, 30, 42, 36.731

 

 

nie jest zle ; ) biora pod uwage ze do 2160@2,7ghz

 

aa tekstury high sprawdzone 2x i w sterach x8 anzo

8800GT

Frames: 378 - Time: 10429ms - Avg: 36.245 - Min: 35 - Max: 37

4850

Frames: 444 - Time: 12088ms - Avg: 36.731 - Min: 30 - Max: 42

poukadaem tak jak ma byc

Edytowane przez Maxforce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

got3n

a masz zainstalowane cos wiecej na kompie ? jak spisuje sie ta grafa w normalnym uzytkowaniu ( nie chodzi mi o subiektywne crysisowe testy ) w innych grach. nie wiem co miales wczesniej wsadzone ale duza roznice dostrzegasz ?

 

maxforce

ale ty jestes uparty z tym 8800 ... :mur: zasmiecasz niepotrzebnie topic , co nas obchodzi twoj 8800gt, chcesz sie dowartosciowac ?

 

polecam zapuscic testy Cryshita w 1600x1200 zobaczymy wtedy czy ma wiekszy zapas mocy ...

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To miejsce niezależne od cpu , między 2ghz a 3ghz jest 0.1-0.2fps różnicy, rzeżbi grafike jak się patrzy :wink:

 

Tylko dlaczego masz min 30fps??? Musi być extremalnie niestabilny fps , czyli nie dopracowany sterownik , albo masz coś w tle włączonego.

Albo wrzucił test jak HDD się jeszcze nie uspokoił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore wynik nadspodziewanie dobrze bo slepy jestem,marki tym zyjesz czy moze Custom config do Crysis daj spokoj ze sterownikami co myslisz ze ze to cos zmieni w r600 od 1.5 praktycznie sie niezmienilo a to drugi lifting R600 wiec maja opanowane sterowniki.

Powyżej moich oczekiwań crysis w dx9. Da się grać nawet w Full HD przy high quality.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

558, 13971, 33, 46, 39.940

 

 

to bez anzo i DX9 niby czekalem chwile bo dysk to stara 40gb ; ) Wczytalo sie powoli obrot drugi szybszy i stop ; )

 

No to instaluje grida.

Edytowane przez got3n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej moich oczekiwań crysis w dx9. Da się grać nawet w Full HD przy high quality.

A nie chcial bys wiecej niz jest bo ja tak tyle to 8800GT zapewnia,ja sie spodziewalem wiecej od nowej grafy niz wydajnosc karty sprzed 8 miesiecy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dysk już kompletnie nie pracuję jak pojawia się scena, więc nie wiem na co czekać :wink:

 

A tak btw. na GTS'ie stock wygląda to tak

2008-06-17 12:43:37 - Crysis

Frames: 1902 - Time: 50514ms - Avg: 37.652 - Min: 37 - Max: 38

 

i bez anizo

2008-06-17 12:52:40 - Crysis

Frames: 1700 - Time: 40688ms - Avg: 41.781 - Min: 42 - Max: 42

 

Ludzie piszą o Crysis, bo w innych grach nie ma problemów z płynnością :rolleyes:

 

Imo Crysis na High wygląda jak podrasowany Far Cry, dopiero V.High pokazuję prawdziwą oprawę :wink:

 

Widać, że załączenie anizo w nowych radkach nie powoduję jakiegoś dramatycznego spadku wydajności :wink: pzdr

Edytowane przez chemiczny_ali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dysk już kompletnie nie pracuję jak pojawia się scena, więc nie wiem na co czekać :wink:

 

A tak btw. na GTS'ie stock wygląda to tak

2008-06-17 12:43:37 - Crysis

Frames: 1902 - Time: 50514ms - Avg: 37.652 - Min: 37 - Max: 38

 

Ludzie piszą o Crysis, bo w innych grach nie ma problemów z płynnością :rolleyes: pzdr

 

Imo Crysis na High wygląda jak podrasowany Far Cry, dopiero V.High pokazuję prawdziwą oprawę :wink: pzdr

 

No ciut lepiej, tak sie jeszcze przyjrzalem to te stery z plytki to caty 8,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg

558, 13971, 33, 46, 39.940

8800GT

2008-06-16 07:25:39 - Crysis

Frames: 621 - Time: 16235ms - Avg: 40.659 - Min: 39 - Max: 42

4850

2008-06-16 07:25:39 - Crysis

Frames: 558 - Time: 13971ms - Avg: 39.940 - Min: 33 - Max: 46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...