Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD4850/4870

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, dobre te linki

ja czekam na oficjalną premierę...wraz z oficjalnymi sterownikami(nieważne dopracowane czy nie...) i wtedy można będzie naprawdę pogadać

bo póki co to na rynku z nowości działających i przetestowanych mamy tylko g200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 8800 GTX w marku '06 mialem wiecej

i to nie na quadzie tylko pentium DC

A czy w 3DMark Vantage na 8800 GTX w trybie Extreme można uzyskać wyniki GPU Score na poziomie 4300 punktów, jak ma to miejsce w przypadku 4870??

 

http://rage3d.com/board/showthread.php?t=33925643&page=4

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w 3DMark Vantage na 8800 GTX w trybie Extreme można uzyskać wyniki GPU Score na poziomie 4300 punktów, jak ma to miejsce w przypadku 4870??

 

http://rage3d.com/board/showthread.php?t=33925643&page=4

a czemu wyjezdzasz mi z Vantage skoro ja komentuje wynik w '06 ? :blink: Edytowane przez quo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pojedyńczej 4850 GRID wyciąga podobno 74 klatki w 1920x1200 AAx4 AFx16

Podobno...... Se kurde wybrałem moment na zmianę karty:/ ehh Tak się zastanawiam czy to coś bedzie wydajniejsze od 8800gts. No i ten Tv out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lub za tydzień ukażą się oficjalne stery od ATI, więc będzie troszkę więcej wiadomo na temat wydajności 4850.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj lub za tydzień ukażą się oficjalne stery od ATI, więc będzie troszkę więcej wiadomo na temat wydajności 4850.

A powiedz mi czemu taka rozbieżność "dzisiaj" lub "za tydzień" ?? Pytam z czystej ciekawości:) Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego niestety nie podano. Tylko platformę testową.

 

AMD Phenom 9850 @ 3Ghz

4 GB DDR2 1066 5-5-5-15

ASUS M3A32MVP Deluxe

Windows Vista Ultimate 64 Bit+SP1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki dołączane do 4850 to zwykłe Catalyst 8.5 z zmieniomym plikiem INF, żeby chodziły na nowych Radeonach. Dzisiaj lub za tydzień ukażą się Catalyst 8.6 i jakieś zmiany napewno wprowadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będzie porównywalne to już będzie warte tych 50zl dodatkowych czyż nie ... w końcu rusza na 350W zasilaczu i jest cichsze. Jak dla mnie to spory + bo nie mam za mocnego zasilacza..

 

W ECS cos dorgo chodza te GTS na allegro sa nowe za ~550zl

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednym z najdroższych krajów zjednoczonej Europy, Francji, pojawiły się karty graficzne z układami ATI Radeon HD 4850 i 512 MB pamięci RAM typu GDDR3.

 

Interesujące są oczywiście ceny. Jak dotąd najtaniej karty od firmy Sapphire można nabyć już za 148 euro, a więc niecałe 500 złotych.

zrodlo PCLab

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas Sapphire też będzie kosztował 500zł, skoro Asus kosztuje 600zł.

I ja myśle że takie ceny będą już od przyszłego tygodnia.

Z resztą cena zależy od testów. Jeśli testy wyjdą dobrze to cena podskoczy a jak porównywalnie lub gorzej niż 8800gts to automatycznie poleci na łeb na szyje i tyle;)

Edytowane przez czarecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...