Skocz do zawartości
marco

Nowy Wygląd Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis jest teraz ładniejszy, choć zmieniłbym kilka szczegółów, ale to kwestia gustu. Oby za nowym wyglądem poszła też poprawa ilości tekstów i wiadomości, bo to moim zdaniem było najsłabszą stroną serwisu :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana na spory plus.

 

Natomiast mam pytanie co do tla - czy to mialo byc jednolite przejscie tonalne od ciemnego do jasniejszego ?

 

Bo u mnie widac tam paskudne gradienty, a trzeba sie liczyc z tym ,ze wiekszosc userow ma monitory z 8 lub 6 bitowym kolorem , a nie Eizo i profesjonalne Neci i wiekszej liczbie osob moze wycinac akurat ten kawalek odcieni.

Imho jednolity kolor jak na dole strony bylby lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast mam pytanie co do tla - czy to mialo byc jednolite przejscie tonalne od ciemnego do jasniejszego ?

 

Bo u mnie widac tam paskudne gradienty, a trzeba sie liczyc z tym ,ze wiekszosc userow ma monitory z 8 lub 6 bitowym kolorem , a nie Eizo i profesjonalne Neci i wiekszej liczbie osob moze wycinac akurat ten kawalek odcieni.

Imho jednolity kolor jak na dole strony bylby lepszy.

W którym miejscu sa te straszne gradienty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Layout nawet nawet ;). Mógł by być bardziej smukły ale i tak mi pasuje. Jedyne co mnie martwi to treść ;]. Za mało własnych artykułów, mało newsów i co najgorsze niewłasne newsy tylko często "newsy reklamowe" jak np ten:

http://www.purepc.pl/node/1891

Przecież to wygląda praktycznie na reklamę a nie na newsa własnoręcznie napisanego newsa przez redaktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wy chcecie od newsów.

 

Od jakiegoś miesiąca na portalu dziennie pojawia się parę newsów.

 

Ci co piszą, że jest mało newsów widocznie za rzadko czytają co znajduje się na portalu...

 

Co innego arty, chociaż ostatnio jakoś więcej ich jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym logowaniem, każdemu działa, bo mam że użytkownik nie istnieje.

 

Co do nowego stylu to na plus, szkoda że forum nie jest w tych samych barwach.

Edytowane przez umbrados

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym logowaniem, każdemu działa, bo mam że użytkownik nie istnieje.

 

Tym co trzeba (czyt. redakcji) to dziala, reszta soon... marco musialby sie w tej kwestii wypowiedziec dokladniej kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana na spory plus.

 

Natomiast mam pytanie co do tla - czy to mialo byc jednolite przejscie tonalne od ciemnego do jasniejszego ?

 

Bo u mnie widac tam paskudne gradienty, a trzeba sie liczyc z tym ,ze wiekszosc userow ma monitory z 8 lub 6 bitowym kolorem , a nie Eizo i profesjonalne Neci i wiekszej liczbie osob moze wycinac akurat ten kawalek odcieni.

Imho jednolity kolor jak na dole strony bylby lepszy.

obawiam sie, ze osoba ktora to robila miala na tyle kiepski panel, ze wygladalo to na nim dobrze, u mnie na lapie asusa za 2k prawie tego nie widac, a na imacu widac bardzo wyraznie

dodam, ze nigdy wczesniej nie spotkalem sie z czyms takim, mi to bardziej wyglada na jakas kiepska kompresje, bo jak zrobie gradient w psie to nic takiego nie ma

ogolnie layout na penwo lepszy niz poprzedni, jeszcze, zeby bylo go czym wypelnic i bedzie pieknie, ten baner z reklam google na samej gorze troche psuje to wszystko, no ale wiadomo o co chodzi

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O RLY?

 

Data ostatniego postu:

Asrock 939Dual: Wczoraj, 17:43

Venice 3000+: Wczoraj, 11:46

DFI NF4: 5 marzec 2008 - 04:52

6600/GT: 6 marzec 2008 - 21:26

 

Reszta nie wiem, skad sie tam wziela ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mała uwaga na temat wyglądu ;).

 

Chodzi mi o ten boczny pasek (po prawej stronie) który jest jak sie wejdzie w artykuły, czytaj dalej itp. (chodzi o pasek Najnowsze artykuły, Najnowsze tematy na forum i to co ponieżej. Imo ma to za dużą szerokość i dzięki temu samo miejsce na artykuł jest za mało szerokie ;] (przynajmniej na 1024x768). Można by ciutek zmniejszyć szerokość tego bocznego paska ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ten pasek z boku zajmuje prawie 1/3 miejsca ;]. A imo powinien z 1/4 max. Przez to główny tekst wygląda na "ściśnięty". A po za tym z lewej strony nie ma żadnego "ogranicznika" i lewa krawędź miejsca na tekst główny kończy sie wraz z końcem ekranu co jest imo mało estetyczne. Ofc chodzi mi wygląd w artykułach a nie na głównej stronie:

http://www.purepc.pl/karty_graficzne/ati_r...850_i_hd3870_x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tabelkę wywaliło(to tak ma być ;) ) w recenzji ATI Radeon HD3850 i HD3870 X2

Szczegółowe dane techniczne kart:

Dołączona grafika

 

i dodajcie Nowy artykuł:/[recenzja]/Nowa recenzja... ATI Radeon HD3850 i HD3870 X2, bo nie wiadomo czy to jest jakaś recenzja czy news.

Dołączona grafika

 

Przydałaby się funkcja "Skomentuj" na każdej stronie w Artykule - obok "Wydrukuj"

 

Edit

 

Można jeszcze dorzucić po prawo zamiast "Najnowsze artykuły" Menu/Spis treści danego Artykułu.

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...