Skocz do zawartości
marco

Nowy Wygląd Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na FF 3.0.3 problem jest a tym razem IE 7 okazał się dorobioną przeglądarką bo tam działa <_<

 

Żeby zalogować się na stronie trzeba być najpierw zalogowanym na forum? To tak ma być czy to błąd?

Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tym razem z serii proste pytanie - prosta odpowiedź.

 

Czy moglibyście zmienić spis treści w artach z aktualnego na taki jak jest np. na PCLabie?

Fajnie jest znać zawartość strony przed kliknięciem, o wygodzie przy wyszukiwaniu konkretnej treści nie wspominając.

 

/jedna literka za dużo [;

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny news o pamieciach a DATA żywcem przekopiowany z idiotycznym dopiskiem o OPTYMALIZACJI (sprzętowej) PAMIECI RAM POD SYSTEM 64 BITOWY ... no ludzie litości... ktos kontroluje ten poziom tych bzdur co tam ci newsmani dopisują?? wielka mi robota wziac na chama skopiować coś mało tego i nie podać nawet żródła informacji.. ktoś się w koncu do was przywali ze łamiecie prawo...

 

Przepraszam ale juz mnie szewska pasja ogarneła... tak merytoryczne forum i tak bzdurne newsy w portalu...

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny news o pamieciach a DATA żywcem przekopiowany z idiotycznym dopiskiem o OPTYMALIZACJI (sprzętowej) PAMIECI RAM POD SYSTEM 64 BITOWY ... no ludzie litości... ktos kontroluje ten poziom tych bzdur co tam ci newsmani dopisują?? wielka mi robota wziac na chama skopiować coś mało tego i nie podać nawet żródła informacji.. ktoś się w koncu do was przywali ze łamiecie prawo...

 

Przepraszam ale juz mnie szewska pasja ogarneła... tak merytoryczne forum i tak bzdurne newsy w portalu...

 

POZDRAWIAM

Dzięki.

News usunięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co mamy zmienic jak większosc artów nie ma dodanego spisu tresci?

Spis tresci wygląda tak http://www.purepc.pl/procesory/amd_phenom_x3_8750

Masz rację, źle się wyraziłem. Chodzi mi o to, by spis treści pojawiał się w każdym arcie, a nie tylko ta lista stron na samym dole arta.

Sorry za nieścisłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny news o pamieciach a DATA żywcem przekopiowany z idiotycznym dopiskiem o OPTYMALIZACJI (sprzętowej) PAMIECI RAM POD SYSTEM 64 BITOWY ... no ludzie litości... ktos kontroluje ten poziom tych bzdur co tam ci newsmani dopisują?? wielka mi robota wziac na chama skopiować coś mało tego i nie podać nawet żródła informacji.. ktoś się w koncu do was przywali ze łamiecie prawo...

Cłopaki piszą jak piszą - uczą się, ofc na błędach, zweryfikować wszystkiego nie dajemy rady w "pierwszym czytaniu" jak jest xx newsów do sprawdzenia - zatem liczymy po częsci na waszą spostrzegawczość i opinie - kto i jakie błędy robi :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wyglądu działu redakcja to przy chwili wolnej, będzie zrobiona przebudowa tego działu...

 

Będzie nabór na nowych redaktorów więc również przebudowa samej redakcji o wszystkim jednak już nie długo, teraz dogrywam sprawę nagród do konkursów i uruchomieniem platformy testowej po kolejnej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam bardzo często newsy i artykuły i tak doszedłem do wniosku, czy nie przydałaby się czasem data (gdzieś może przy tytule)?

Bo jednak jak się czasem przegląda artykuły i wchodzi w linki z "Zobacz również" to i czyta się jakiegoś "newsa", ale dopiero jak się zejdzie do komentarzy to się okazuje, że ma już rok a nawet kilka lat. A jak nie ma komentarzy, to ktoś kto nie przegląda co dziennie portalu może uznać coś z archiwum za newsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...