Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Co to miało być ? :| Ten sędzia niech lepiej od jutra chodzi z ochroniarzem. Co do meczu to niestety siedziałem w pracy i nie miałem czasu nawet wejść na neta by sprawdzić wyniki czy jakąś relację online. Ale po przeczytaniu paru recenzji jestem mocno .... Przez pierwszą połowę to praktycznie nas ponoć nie było.

 

P.S jest w ogóle jakaś szansa na 2 miejsce w tabelii po wygraniu z Chorwacją ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dożywotni zakaz wykonywania zawodu sędziego. Może Polacy nie grali najlepiej przez pierwsze 30 minut, ale wygrywa ten kto zdobywa bramki, bramki z PRAWIDŁOWO przeprowadzonych akcji. Chyba nawet w Korei i Japonii sędziowie nie odważyli się zrobić czegoś takiego. Brak słów i gorycz, szkoda, a już tak nie wiele brakowało. Nic to, mam nadzieję, że genialni panowie z PZPN nie wpadną na pomysł, żeby zwolnić Beenhakkera. Pozostaje MŚ 2010. Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało :) . Widać, że Boruc to chłopak z Siedlec :) .

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a ich mać! ja [ciach!]lę! po prostu nie wierzę! Stałem tam na tym stadionie, patrzyłem na ekran, trzymałem łapy na głowie i nie wierzyłem. Po golu dla aut prawie płakałem, a austriacy i chorwaci sie cieszyli! Myślałem, że nie wyrobie Znowu zdarłem sobie gardło wrzeszcząc przez cały mecz "Polska gola" na bandy chorwatów i austriaków i znowu po [ciach!]! Szlag mnie trafia! Sędzia był s[ciach!]iel, a polska drużyna to też banda pieprzonych pachołków i nawet wielki Leo nic z tym nie wskóra. Na mecz Polska-Chorwacja nawet koszulki nie ubieram i nie włożę jej na siebie do póki ten cały [ciach!]lony pzpn nie uprzątnie [ciach!]a zwanego Orange Extra(cciach!owa)-klasa którym nas raczy cały czas, a nasze patałachy nie zaczą grać tak jak przystało na dumny, porządny, głodny zwycięstw 40-milionowy naród wożący flagi na autach i zdzierający gardła na meczach. Jest mi przykro i jest mi wstyd...

 

PS. Go Kubica! :lol:

 

PS2. sorry za bardzo negatywny wydźwięk tego posta. Jutro pewnie poprawność polityczna weźmię górę nad moim prawdziwym zdaniem,i to zedytuję. Pozdrawiam kibiców. ;-)

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tych zmarnowanych Euro na bilety. Nie ma nic gorszego jak zawiedziony kibic. I nie mówię tu akurat o postawię Biało- Czerwonych, ale tego Angola, który przyznał niesłusznie rzut karny... To śmierdzi na kilometr i powinien ktoś się tym zainteresować :| Powinni zmienić przepisy do cho.. :| Jak jest podejrzenie oszustwa powinno się wprowadzić system powtórek i analizy przez innego sędziego, bądź grupę sędziów. Nie wiem jakiejś komisji czy czegoś podbnego. Bo to nie jest taka pierwsza sytuacja na wielkich imprezach... ŻAL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Austriacy to niech sie lepiej przygotują na spuszczenie Niemcom wpierd*** bo jak nie to pakujemy walizki...

nie ma takiej opcji [; Leo o tym wie i nikomu złudzeń nie robi, tylko jak zwykle media nakręcają temat teoretycznych szans na awans, tak samo jak podczas Mś2006, już to widzę jak nakręceni wicemistrzowie świata dają się pojechać kopaczom z 4tej ligi - to jest więcej niż niemożliwe Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, zarty zartami, ale przyszedl czas na jakies trzezwe spojrzenie na obraz sytuacji jaka sie klaruje. A wyglada to tak (co zreszta ma miejsce od bardzo dawna), ze jestesmy (jako reprezentacja w pilce) MARNI W RYJ. Mi najnormalniej szkoda czasu i oczu na ogladanie czegos takiego. Naturalizowany Brazylijczyk strzelajacy ledwo bramke ze spalonego - co najwyzej na to nas stac. Pomijaja kwestie sedziego, ktory dal du..y, to po prostu pilkarzy mamy jakich mamy i trzeba sie do tego przyznac: jeden Boruc i ewentualnie jakis Smolarek nie sprawia, ze bedziemy druzyna na europejskim poziomie. Ja bym sie raczej zaczal martwic o to jak sie przygotowac do "naszego" Euro - bo jesli pokazemy taka klase (a raczej jej brak) u siebie na podworku to bedzie dopiero kompromitacja. I proponowalbym w koncu skonczyc z podejsciem do pilki jako "sportu narodowego", ktory zawsze jest na 1 miejscu - takie podejscie to moga miec Anglicy, Hiszpanie, Wlosi czy ktokolwiek kto ma football na poziomie. A my pogodzmy sie z tym, ze ssiemy gale i przestanmy kazdy mecz rozdmuchiwac i traktowac jakby to byl drugi Grunwald, drugi Wieden, drugi cud na Wisla, drugie Wembley. 30 lat minelo a my nadal zyjemy legenda "Orlow Gorskiego". Zal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej optymizmu człowieku. Nie musisz nas poniewierać bardziej niż wczorajsza sytuacja z 92 minuty...ja to sie prawie rozpłakałem jak ten cymbał podyktował karnego. Jestem ciekawy co mu Leo powiedział po zakończeniu meczu. Może to naiwne ale wierzę że los może się odwrócić na naszą korzyść i wciąż trzymam kciuki za naszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

nie ma takiej opcji [; Leo o tym wie i nikomu złudzeń nie robi, tylko jak zwykle media nakręcają temat teoretycznych szans na awans, tak samo jak podczas Mś2006, już to widzę jak nakręceni wicemistrzowie świata dają się pojechać kopaczom z 4tej ligi - to jest więcej niż niemożliwe

Jacy wicemistrzowie? nie mamy Francji w grupie przecież :unsure:

 

Chlopaki, zarty zartami, ale przyszedl czas na jakies trzezwe spojrzenie na obraz sytuacji jaka sie klaruje. A wyglada to tak (co zreszta ma miejsce od bardzo dawna), ze jestesmy (jako reprezentacja w pilce) MARNI W RYJ. Mi najnormalniej szkoda czasu i oczu na ogladanie czegos takiego. Naturalizowany Brazylijczyk strzelajacy ledwo bramke ze spalonego - co najwyzej na to nas stac. Pomijaja kwestie sedziego, ktory dal du..y, to po prostu pilkarzy mamy jakich mamy i trzeba sie do tego przyznac: jeden Boruc i ewentualnie jakis Smolarek nie sprawia, ze bedziemy druzyna na europejskim poziomie. Ja bym sie raczej zaczal martwic o to jak sie przygotowac do "naszego" Euro - bo jesli pokazemy taka klase (a raczej jej brak) u siebie na podworku to bedzie dopiero kompromitacja. I proponowalbym w koncu skonczyc z podejsciem do pilki jako "sportu narodowego", ktory zawsze jest na 1 miejscu - takie podejscie to moga miec Anglicy, Hiszpanie, Wlosi czy ktokolwiek kto ma football na poziomie. A my pogodzmy sie z tym, ze ssiemy gale i przestanmy kazdy mecz rozdmuchiwac i traktowac jakby to byl drugi Grunwald, drugi Wieden, drugi cud na Wisla, drugie Wembley. 30 lat minelo a my nadal zyjemy legenda "Orlow Gorskiego". Zal.

hmm generalnie to zgodzę się, zwłaszcza z ostatnim zdaniem bo dla mnie to śmieszne jak w kółko wspominają "orłów Górskiego" xD, mówiłem to przed Euro to nikt mnie nie słuchał, wszyscy twierdzili, że mamy szanse :rolleyes: . Niby masz rację, ale mimo wszystko, porównaj sobie 3 mecze z MŚ 2006 i te 2 mecze, jest progres i to spory i chyba nie zaprzeczysz? imo jest coraz lepiej, ale dalej za słabo.

 

po austrii spodziewałem się mniej, sporo mniej, ale jak widać to, że prowadzili z Holandią 3:0 to nie był przypadek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, ale tu nie chodzi o optymizm tylko o trzezwe spojrzenie na REALNE mozliwosci naszego zespolu. Nie jestesmy w stanie podjac walki z europejskimi druzynami - to jest FAKT.

Jakoś z Portugalią wygraliśmy a potem był remis. Psychika nam pada na takich imprezach i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zawsze przegrywamy na najważniejszych imprezach bądź meczach. Tyczy się to nie tylko Futbolu, ale np. siatkówki (finałowy mecz z Brazylią) . Nie potrafimy grać do końca. Jedyni w tym meczu co tak naprawdę nie zawiedli to Boruc ,Roger i kibice. Jak kogoś nie wymieniłem to jest tuż za nimi. ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z Portugalią wygraliśmy a potem był remis. Psychika nam pada na takich imprezach i tyle.

 

Pilkarzom recznym i siatkarzom psychika nie siadala bo .... sa mocni i wiedza o tym.

 

Nasi kopacze wiedza ze sa slabi no i tak to wyglada, nie chodzi tu o nawet wyszkolenie techniczne a o motoryke, ludzie popatrzcie jakich my mamy wolnych pilkarzy :/ jedyny blaszczykowski ktory potrafi na szybkosci cos zrobic i pilka mu w tym nie przeszkadza. Mielismy najwolniejsza pare stoperow na mistrzostwach, najwolniejszy atak(nawet Roger jest wolny), do tego skrzydlowi bez polotu i fantazji, wogole nie ma dosrodkowan w naszej grze, a jak juz jakies sie trafi to niedokladne albo w polu karnym nie ma nikogo :/

 

Nie czarujmy sie jestesmy daleko w lesie i do tego nasze filary reprezentacji maja najlepsze lata za soba a mlodziezy nie widac :/

Czarno widze 2012 rok, szczegolnie ze moze zabraknac leo.

 

A wynik jest sprawiedliwy, Austryjacy lepsi w pierwszej polowie a my w 2. Niesmak pozostaje bo powinni normalnie wcisnac ta bramke nie w taki sposob.

 

jednym slowem ch**a :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy nie chciałem pisać bo bym chyba bana na dobre dostał za gamę bluzgów na sędziego :] Cóż wracałem do domu w rozpaczy po meczu. Dziś napisze tak wierzę w Naszych. Z Chorwacją trzeba wygrać 2:0 a Austria musi wygrać fartem 1:0... Ciągle wierze w Naszych. Pewnie przebudze się w Poniedziałek o 22:30, że to był tylko sen :(

Edytowane przez Radzyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że dzieje się tak źle, bo nasi zagrali dwa dobre mecze i nie zasłużyli sobie na powrót do domu

 

a tak dołączając się do krążących tu i ówdzie obrazków...

ja rano znalazłem taką, spóźnioną już, ulotkę reklamową:

 

http://img50.imageshack.us/img50/4067/meczdokupieniaje8.jpg

 

Webb się ogłosił i ktoś kupił, w sumie tanio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś z Portugalią wygraliśmy a potem był remis. Psychika nam pada na takich imprezach i tyle.

To tez jest integralna "czesc" dobrego sportowca - najlepszym przykladem jest Malysz i jego rezultaty po tym jak Tajner zatrudnil psychologa. Poza tym wygrana z Portugalia bardziej pasuje w przypadku Polakow to "raz do roku to i kura pierdnie" niz do "wypadku przy pracy". Nie to zebym mial cos przeciwko polskiej reprezentacji, ale tak jak wspomnialem, trzeba sie pogodzic z tym ze w gale kopana jestesmy kiepscy i juz. To nie koniec swiata, inne dyscypliny maja sie duzo lepiej wiec moze tam trzeba przesunac fundusze/promocje/kibicowanie etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zgadzam z maSTHa212. Pozatym juz w meczu z niemcami paradoks hehe, polska nie chciala Podolskiego. Musimy sobie kupic wiecej "rodzerow" wtedy cos ugramy, bo poza pewniakiem Borucem to tylko on tam gral, a reszta to kopala byle dalej od swojej bramki, chociaz dobrze, ze w dobra strone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...