Skocz do zawartości
eQ.

Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Grecja za swój "styl gry" powinna w ogóle nie wyjść z grupy :lol:

Co z resztą jest całkiem możliwe...;]

Jeden sukces za pomoca murowania bramki i liczenia na stale fragmentu juz mieli. Teraz mam nadzieje , ze odpadna z zerem punktow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz, Szwedzi pokazali im, ze taka taktyka nie jest rozwiazaniem wszystkich problemow :P Choc druga bramka byla smiechowa, w tej plataninie rak i nog trudno bylo ustalic, kto wlasciwie wbil tego gola. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudek89

Gdzie ja napisałem pięknego :blink: ?

 

Mnie się ich styl nawet podoba bo tylko oni tak grają :lol:. Tak zdobyli ME mimo, ze nikt na nich nie stawiał. Zgasili Por - 2 razy :lol:. Antyfootball ale skuteczny (do wczoraj).

 

Mam nadzieje ze dziś Czechy zagrają z Portugalią tak samo jak ostanio z Holandią. Nie było jeszcze wyrównanego meczu na tych ME z dużą ilością goli (>= 3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może przesadziłem ;) Przepraszam, późno to pisałem i niedopatrzenia się znalazły.

Też liczę na to, że Czesi jednak zagrają to co grali np. 4 lata temu.

Nie musisz przepraszać bo przecież to Twoje zdanie/opinia więc spox :).

 

Jakoś nie przepadam za Holendrami (nie licząc Davidsa, Sedorfa i Snidera) ale to oni jak narazie mi najbardziej zaimponowali. Zresztą oni prawie zawsze grają ofensywnie wiec to sie może podobać.

 

Oby dzisiaj i Czesi i Portugalczycy zaprezentowali offensywny football na tak :P. No i żeby mecz był wyrównany a nie jednostronny.

 

A zapomniałem dodać terminarz.

 

g. 18.00 Czechy - Portugalia

g. 20.45 Szwajcaria - Turcja

 

Tylko 4 zespoły z 16 nie bedą grały o 18:00. Wśród nich jeden z pretendentów do tytuły Mistrza Europy: Polska :P :wink2:

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze nie było 2-2 ale mecz ujdzie ;).

 

Czyli Polska jak wyjdzie z grupy bedzie grałą z Portugalia - czyli w sumie luz. SUI - Turcja = jeden z zespołów prawdopodobnie już sie pożegna z ME :).

 

1. O ile wyjdzie

2. Pewnie ze luz. Z luzem to Portugalia pojedzie tych synow Dzepetta... i to juz nie bedzie 2-0 ale ze 4-0 w sumie z luzem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUI - Turcja = jeden z zespołów prawdopodobnie już sie pożegna z ME :).

Mysle, że pożegnają sie Turcy. Szwajcarzy grają u siebie, i będą gotowi wypruc sobie flaki na boisku,ale wygrają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia bramka ciekawa

jestem przekonany że raczej ze spalonego.

generalnie bardzo niski poziom sędziowania - tam gdzie trzeba było pokazać kartkę - nie dał, a gdzie zupełnie nie było mowy o kartoniku to kartkował. gwizdał każde drobne starcie i każdy symulowany faul. zabijał grę i widowisko. najsłabszy sędzia jakiego dotąd widziałem na Euro.

połowa z tych gwizdków w poważnych ligach nie ma prawa bytu - gra jest kontynuowana, a zawodnik sam wstaje bo nie ma sensu leżeć i udawać. zdecydowanie jestem też za kartkowaniem symulantów! mecz raczej mało ciekawy choć bramki ładne.

portugalski bramkarz to jakaś okręgówka. do żadnej wrzutki nie wychodzi. więcej szczęścia niż rozumu ale na finał to chyba zbyt mało.

Pepe to taki ciosany zawodnik, że z powodzeniem mógłby grać w naszej lidze, a jego bramki to również chyba zasługa szczęścia.

Cristiano nieźle kryty i choć go nie lubię to grał na wysokim poziomie.

Cała siła Portugalii w dynamicznych wyjściach ofensywnych.

Proszę też zauważyć bardzo ciekawą taktykę gdzie Nuno cały czas stara się kryć stopera i w efekcie bardzo modne odegranie piłki do tyłu stanowi poważne zagrożenie ~ pomysłowe, podoba mi się :)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hopp Schwitz!!! :P A ja opłakuje tą niewykorzystaną 99% sytuację Szwajcarów sprzed 2 minut.

 

 

Edit: A niewykorzystane sytuacje się mszczą jak widać... ;-) 2:1

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezła dobitka ;]. Jednak wole aby Czesi byłi 2 bo wtedy bedą grali z Niemcami. Może nie są już tak dobrzy jak zawsze ale Niemców powinni nastukać ;o.

 

Jutro bardzo ważne mecze:

12. czerwca g. 18.00 Chorwacja - Niemcy

12. czerwca g. 20.45 Austria - Polska

 

Niemcy muszą wygrać z Chorwacja najlepiej wiecej jak 0-2 a my z AUT wiecej niż 0-1 a wtedy styknie remis z Chorwacją w trzecim meczu.

 

DO BOJU BIAŁO CZERWONI :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 czerwca 2008 powiesił się we własnym domu w Klagenfurcie[1]. Przyczyną decyzji o samobójstwie były problemy rodzinne. Ledwoń współpracował z Polsatem przy obsłudze mistrzostw Europy, jednak zaginął po meczu z Niemcami i już się w studiu telewizyjnym nie pojawił. [2]

nie wiem czy mozna wierzyc w to info wikipedii :x Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Ledwonia to prawda. Nawet Mati Borek na koniec programu o tym powiedział..

Co do dzisiejszego meczu. [ciach!]a Turcja :damage_wall: Grr,chciałem żeby SUI jeszcze coś powalczyło a tak to nici. A jutro 3-1 do Polaków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda Szwajcarów bo zagrali dwa rewelacyjne mecze. od Czechów już bardziej podobają mi się Grecy i szczerze życzę kolejnej porażki naszym południowym sąsiadom bo to jedyne zwycięstwo zupełnie im się nie należało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam panowie nastroje przed dzisiejszym meczem? Co czujecie w kościach tudzież moczu? :razz:

Po mojemu mogłoby być tak: Deutsche dostają po pupie od Chorwatów 0:2 (chociaż polski niemiec w formie, więc różnie może być), a My wygrywamy z Austrią 2:1 i gospodarz, żegna się z Euro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam czuba , ujdzie

Obysmy wygrali, tyle chce, niewazne jak wygrajmy, chce jeszcze poczuc ten dreszczyk emocji, to oczekiwanie na mecz, sledzenie newsow!

Wygrajmy...

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...