Skocz do zawartości
pmp

Asus P5q/p5q-e/p5q Pro/p5q Deluxe/p5q Premium

Rekomendowane odpowiedzi

nie ustawiac VNB wiecej niz 1,5v. p45 wydaje sie miec wiele wspolnego z 45nm ;-).

Nic dziwnego ze nowy NB nie trawi takiego vNB jak starsze chipsety, wkoncu nizszy proces technologiczny ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak teraz ja pozwole sobie nieco zasmiecic temat... zachwycony nowymi radkami pozbylem sie swojej 790i i szukam dobrej plytki pod cf hm pierwsza watpliwosc pisaliscie ze karty chodza na niej w 8x czy napewno??bylem przekonany ze smigaja 16x (tak np mozna przeczytac w specyfikacji na komputroniku) tak jak na x38 czy x48 czy to mocno wplywa na wydajnosc cf?? zastanawiam sie czy brac asusa deluxe o ktorym mimo wszystko piszecie tu duzo dobrego czy msi platinium cenowo to samo ktora plytka bedzie lepsza wiem lamerskie pytanie sam sklaniam sie do asusa ale msi tez ciekawe i teraz dla mnie chyba najistotniesjsza sprawa ktora wersje brac ddr2 czy ddr3?? co bedzie sie lepiej krecic bedzie stabilniejsze??ddr2 napewno tansze...konczac z plyt obslugujacych cf p45 chyba jest najlepszym wyborem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z niewielu którzy zrozumieli :rolleyes:

i co mi z tego 16 M na takim PL ?

Do low clocka się nie nada, ale np do 3D można proca wyżej puścić, co i tak będzie wydajniejszym rozwiązaniem niż niższe takty i małe PL.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "123"
Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta plyta to pomylka ,chyba kupię cos na p 45 ona stabilnie nie dziala nawet na 500 fsb ,dodatkowo przestawia pci-e na x8

hmmm,ciekawe jutro przyjdzie nowy ram a ja zamias proca bede mlotek w nia wkladal,co godnego pod ddr3?

pocieszajace jest to ze avatarek bedzie fajny,bo zaraz jak wsadze 2 kilo stali w plytke to zrobie zdjecie(chodzi mi o te zdjecie obok nicka,bo niewiem jak to sie moze inaczej nazywac) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcin255A zapytaj jeszcze 15 razy o punkt pomiarowy VCore albo zacznij czytać ze zrozumieniem co ludzie piszą, po co śmiecić po wątku ? którakolwiek z cewek przy sockecie a masz ich tam dosyć dużo, zmierzysz od pleców, tak najprościej.

może tabelke porównawczą niech ktoś wklei, dawno jej nie było, BPNSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...