Skocz do zawartości
XvAK

Ati Radeon Hd58xx

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja nie mam bo nie ma sensu kupić tego radka a karty graficzne są do GIER !!!! a gier nie ma i tyle. Już pisalem ze jak ktoś chce i ma szmal to może sobie podłączyć płyty główwne i karty graficzne ile chce tylko poco .

Gry są. Wszystko zależy w jakich detalach i jakich rozdzaiłkach chcesz grać więc nie pitol tutaj że nie ma. Nie spamuj tutaj bzdurnymi komentarzami bo się ośmieszasz. 

 

Nie chcesz kupowac nie kupuje nie chcesz grać nie graj proste jak 2+2

 

EOT 

 

Pojawiło się kilka niezłych recek u nas o dziwo nawet na pclolu. 

 

Teraz pozostaja 2 pytania: 

 

1. Co wypuści konkurencja? 

 

2. Jak będzie z ceną i dostepnościa tych kart? 

 

 

 

 

Co sądzicie o zapodaniu 5850 a 8800GTS-512 zostawieniu do physX? Jest sens?

 

Gdzieś czytałem że w nowszych sterach od zielonych to nie będzie działać ale mogę się mylić. 

Edytowane przez mib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja coś z naszego podwórka. Nie wszyscy zaglądają na pclab a tam ostatnio testy nieco lepsze więc też warto porównać z innymi.

Mi się na pclab artykuł nie podoba zalatuje chłodem i ciągle tylko:

całkiem nieźle/co i tak nie jest złym wynikiem/ale nie zmienia faktu, że 60% to niewiele / A tymczasem jest całkiem nieźle.

 

60% niewiele ? mi się wydaje że całkiem nieźle :blink: , jeszcze te durne komentarze z skąd oni je biorą ? po tych komentarzach to wyszło że 5870 to lipa i nic tylko sie powiesić :mur: Dobrze chociaż napisali o chłodzeniu itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się na pclab artykuł nie podoba zalatuje chłodem i ciągle tylko:

całkiem nieźle/co i tak nie jest złym wynikiem/ale nie zmienia faktu, że 60% to niewiele / A tymczasem jest całkiem nieźle.

 

60% niewiele ? mi się wydaje że całkiem nieźle :blink: , jeszcze te durne komentarze z skąd oni je biorą ? po tych komentarzach to wyszło że 5870 to lipa i nic tylko sie powiesić :mur: Dobrze chociaż napisali o chłodzeniu itd...

Co do samego artu, jest gorszy bo w ogóle pomija minimalny FPS co ładnie pokazał bench nie ma w nim jaja jak na przykład w techpowerup z symulacją 5850 czy anandtechu z CF. Ale mimo to do porównania wyników z innymi portalami w tych samych tytułach warto zajrzeć. A co i jak komentują ludzie o inteligencji mrówkojada tego chyba nikt nie zrozumie ;) Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lysyn i @Michael

 

Z tego co wiem to jak towaru nie ma na magazynie czyli dostępność w ich systemie sprzedaży (www) jest 0, to odrzucają takie zamówienie i trzeba ponownie składać, tak mi przynajmniej tłumaczyli w jednym oddziale i kazali ponownie składać jak będzie na stanie. Ponadto jak nawet się załapiecie to jak w centrali nie będziecie odbierać to poczekacie na paczkę do następnego tygodnia.

Ja zamawiam to trochę na innych warunkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

jeszcze te durne komentarze z skąd oni je biorą ? po tych komentarzach to wyszło że 5870 to lipa i nic tylko sie powiesić :mur: Dobrze chociaż napisali o chłodzeniu itd...

Moze stad , ze plansze reklamowe mowily o mega-boscie , moze wreszcie stad , ze w zasadzie Crysis w HD z AA nadal jest rzecza niemozliwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chcial zobaczyc test nowej army, ale chyba nigdzie nie ma... Moze dostali zakaz ;) w koncu glupio by bylo zobaczyc 10-15 fps w 1920x1200 na takim potworze ;)

 

imho powinni sie wstydzic :x do czego oni porownywali tego radka - nie ma gtx 285, 295 ani x2... cena zobowiazuje, a to wlasnie w tym przedziale bedzie ta karta Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze stad , ze plansze reklamowe mowily o mega-boscie , moze wreszcie stad , ze w zasadzie Crysis w HD z AA nadal jest rzecza niemozliwa...

A jak po OC? Przecież ta karta może się dobrze kręcić, nie wiem, czy nie lepiej niż 4890 bo jest w końcu chłodna i ma 40nm proces jak 4770.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A jak po OC? Przecież ta karta może się dobrze kręcić, nie wiem, czy nie lepiej niż 4890 bo jest w końcu chłodna i ma 40nm proces jak 4770.

Prosze bez tych tekstow "z oc" bo 4890 tez mial "od cepa" robic na AC 1GHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam bo nie ma sensu kupić tego radka a karty graficzne są do GIER !!!! a gier nie ma i tyle. Już pisalem ze jak ktoś chce i ma szmal to może sobie podłączyć płyty główwne i karty graficzne ile chce tylko poco .

Oświeć mnie miszczu jak połączyć kilka płyt i grafik, tak żeby gierki na tym hulały. Innej opcji jak zsieciowanie kilku kompów nie widzę, jednak nie wiem czy istnieje choćby jedna gra, która wykorzystywałaby taki układ, a nawet jeśli to nie skalowałoby się to praktycznie wcale ze względu na wąskie gardło jakim jest przesył danych przez sieć. Także przestań mędrkować. Co do gier, to jest ich wiele, więc nie pier....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze bez tych tekstow "z oc" bo 4890 tez mial "od cepa" robic na AC 1GHz...

Ok, to pokaż test crysisa warhead 1920*1080 z AA na dobrym sprzęcie po OC. i Powiedz i tak za mało a nie wygadujesz byle co. Czemu bez OC? Karta ma możliwość podkręcenia więc jeżeli brak wydajności to naturalnie sprawdza się i z OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest chętny na zakup Radeona HD 5870 za 1500zł??

Jutro będę miał 100% odpowiedź ile sztuk, przyjedzie do mnie tych kart. Jedną mam dla siebie zarezerwowaną, jest szansa, że będę miał jeszcze 4 do sprzedania. Oczywiście wszystko z polski. karty najprawdopodobniej HISa. Faktura wystawiana przez firmę IMBAR (www.imbar.pl), dystrybutor sprzętu sieciowego z Łodzi. Ktoś chętny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Ok, to pokaż test crysisa warhead 1920*1080 z AA na dobrym sprzęcie po OC. i Powiedz i tak za mało a nie wygadujesz byle co. Czemu bez OC? Karta ma możliwość podkręcenia więc jeżeli brak wydajności to naturalnie sprawdza się i z OC.

Nie rozmiekczaj mnie :

http://www.pcgameshardware.com/aid,695689/...Reviews/?page=9

 

19x12 z AAx4 i masz slajd szow. Uwazasz , ze dzieki OC nagle dostaniesz z 15FPs dzieki czemu bedziesz mial zupelny komfort? Co bedzie z DX11 skoro dzis 2 letnia gra w HD DX10 nadal nie jest grywalna przy AA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmiekczaj mnie :

http://www.pcgameshardware.com/aid,695689/...Reviews/?page=9

 

19x12 z AAx4 i masz slajd szow. Uwazasz , ze dzieki OC nagle dostaniesz z 15FPs dzieki czemu bedziesz mial zupelny komfort? Co bedzie z DX11 skoro dzis 2 letnia gra w HD DX10 nadal nie jest grywalna przy AA.

Nie no jasne ;) przy 1920*1200 a przypomnę że sporo monitorów ma teraz 1920*1080 i AA4 mamy 24FPS. Podkręć to o jakieś 10% i masz 28FPS całkiem grywalne.

Dla porównania GTX295 dał "fantastyczną średnią" 17FPS i 12FPS minimum :blink:

Sam podałeś ten test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym byl wstepnie ale musialbys wystawic na to fakture Vat. I karta musi miec 3 lata gw. HIS daje tylko 2 lata.

Napisałem, że faktura VAT jest wystawiana przez firmę IMBAR(www.imbar.pl) z Łodzi. A jak ja mam Ci wyczarować 3 lata u HISa??

 

Zainteresowani pisać na PW...jutro będę wiedział na 100% czy będę miał więcej sztuk...

Edytowane przez Michael86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne ;) przy 1920*1200 a przypomnę że sporo monitorów ma teraz 1920*1080 i AA4 mamy 24FPS. Podkręć to o jakieś 10% i masz 28FPS całkiem grywalne.

Dla porównania GTX295 dał "fantastyczną średnią" 17FPS i 12FPS minimum :blink:

Sam podałeś ten test.

Po pierwsze te karty to nawet 10% nie kręcą się , po drugie gpu jest limitowane przez przepustowość pamięci , także te 10% na gpu nie przełoży na 10% wydajności. Jak zwykle wymyślasz dyrdymały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze te karty to nawet 10% nie kręcą się , po drugie gpu jest limitowane przez przepustowość pamięci , także te 10% na gpu nie przełoży na 10% wydajności. Jak zwykle wymyślasz dyrdymały.

No to udowodnij testem a nie piszesz, że dyrdymały. I kto powiedział, że ram się nie kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreca, nie kreca - nie ma co od razu zakladac ze kreca sie zle czy bardzo dobrze po jednym tescie na OC bo nie wiadomo jaka mieli sztuke, sam poczatek produkcji byc moze mieli pecha i trafila im sie padaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreca, nie kreca - nie ma co od razu zakladac ze kreca sie zle czy bardzo dobrze po jednym tescie na OC bo nie wiadomo jaka mieli sztuke, sam poczatek produkcji byc moze mieli pecha i trafila im sie padaka.

tym bardziej, że zrobili OC wyłącznie proca i720 i to bardzo umiarkowane, do 3,5GHz ;) Karta nie jest kręcona w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to udowodnij testem a nie piszesz, że dyrdymały. I kto powiedział, że ram się nie kręci?

Masz na guru3d temperatury i oc , bez oc masz tempy ok 80stopni , a lato się skończyło. Ati zawsze na def ustawiało wysokie zegary i zostawiali niewielkie możliwości oc , w tye kwestii nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...