Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jaaa ludzie porównujcie 2 screeny, d2 ok ale d3 to może różne rodzaje podziemi, jedne jaśniejsze, drugie mroczne...zresztą nie zrobią z gry horroru bo granica wieku pójdzie w górę i $$$ w dół, proste. Pomyślcie nie tylko o swoim obrazie gry ale tez o ekonomii i wymogach rynku i potencjalnych nabywcach produktu. I tak będzie liczyć się grywalność, niskie wymaganie, multiplayer i TO JEST DIABLO, PRODUKT BLIZZARDA, oni jak stwierdzą że im gra nie poszła to wydadzą patcha (lub wogóle nie wydadzą gry w XXI wieku:P) i tyle, zresztą to nie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno co mi się trochę nie podoba to to, że ciała za szybko znikają. Ale to mało istotne.

 

Edit: A właśnie, chyba gdzieś mi mignęło 16+ odnośnie Diablo 3.

na oficjalnej stronie d3 jest "Rating Pending" tak wiec musialo Ci sie przewidziec ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie d3 jest "Rating Pending" tak wiec musialo Ci sie przewidziec ;]

No wlasnie. Gra dostaje rate na podstawie finalnej wersji - wiec narazie jest Rating Pending.

 

Dołączona grafika

 

http://www.esrb.org/ratings/ratings_guide.jsp

 

skad wy wyciagacie te bzdury 16+, wszystkie dotychczasowe czesci Diablo byly Mature.

 

Dołączona grafika - czyli 17+ . Nie ma nawet takiego rate'a 16+ ... ehh

Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad wy wyciagacie te bzdury 16+, wszystkie dotychczasowe czesci Diablo byly Mature.

 

czyli 17+ . Nie ma nawet takiego rate'a 16+ ... ehh

W ESRB nie ma, w PEGI jest.

 

"Game not rated yet. Expected rating 16+" - takie było info przed trailerem na konferencji.

Edytowane przez borsuczy_król

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos sie nie doczekalem chyba tej 2 czesci muza leciala potem bnyla zpaowiedz konca imprezy na innej sccenie i koniec . CO Wiec bylo w tej rozmowie z tworcami?? albo czy bedzie mozna ja ogladnac gdzies

To chyba inacj stream idzie, bo wlasnie odpalilem obie sceny i na obu muza ludzie biegajacy po scenie i ustawiajay gitary i tyle. Czekam na skrot :D

Pewnie oglądałeś na początku stream z Main Stage, gdzie ludzie właśnie latali ;) po scenie i muzyczka grała im pogrywała. Diablo III Panel była zaś na Tournament Stage :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba także nie mogę się doczekać żeby zagrać i mam nadzieję że gra wyjdzie w rozsądnym czasie.

Na samą grę nie ma co narzekać jeszcze prawie wszystko może ulec zmianie. Jak każdy ja też mam mała bolączkę ten cały ekwipunek jakoś mnie cofa jak na to patrze wolałem po prostu 10 raz tamte z poprzednich gier a tu właśnie bardzo mi sie to kojarzy z L2 czy Wow takie te malutkie ikony broni, zbroi itd patrząc na rozmiar ekwipunku to może być tak że barbarzyńca będzie mógł ze sobą nosić z 10 zbroi i 15 toporków bo po tyle samo kratek zajmują i to mnie trochę boli może jednak to zmienią. W D2 aż miło było popatrzeć na takie właśnie różne bronie, rożne obrazki z bronią a jak już się dorwało czasami jakiś brązowy przedmiot to przeważnie miał taki wypasiony kształt i jakieś ozdoby że hej a tu w d3 to lipnie to wygląda jak przymierzalnia w WoW. Moim zdaniem mogli by to zrobić na wzór tego z d2 i dodać z boku zakładkę tak w ekwipunku która by właśnie otwierała okno z wyglądem postaci gdzie mogli byśmy sobie poobracać pooglądać naszego heros itd. Mam nadzieję że blizzard posłucha fanów i to przerobią a jeśli nie to jakoś to przeboleję.

 

P.S.

Przypomnijcie sobie jak wyglądała zbroja turniejowa w Kurast u handlarza albo płytowa ewentualnie ogromy topór. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie co do ekwipunku, wydaje mi sie ze zmienili to zeby mozna bylo wiecej nosic. Ale z gameplaya wiemy ze beda dostepne woreczki(Bagi) , moze na gemy , krysztaly , runy, albo na dodatkowy lot tak jak w wow'ie wlasnie. Sadze ze rozwiazanie z bagam nie jest zle ale jednak bron w pelnych wymiarach mialo wiele lepszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ciepla nadzieje ze oprawa muzyczna w 3 czesci zajmie sie

autor 2 pozostalych

Matt Uelmen

Mistrzostwo - dla tego Goscia

 

Edit

A jednak nie - panowi z Blizza ponoc i jego sie wyzbyli :-(

teraz strona muzyczna ma sie zajac Tommy Tallarico

(profanacja)

ktos to moze potwierdzic?

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam ciepla nadzieje ze oprawa muzyczna w 3 czesci zajmie sie

autor 2 pozostalych

Matt Uelmen

Mistrzostwo - dla tego Goscia

 

Edit

A jednak nie - panowi z Blizza ponoc i jego sie wyzbyli :-(

teraz strona muzyczna ma sie zajac Tommy Tallarico

(profanacja)

ktos to moze potwierdzic?

Dlaczego Ty ciągle na siłę szukasz wad gry, która wyjdzie nie wiadomo kiedy? Ta muzyka, która leciała w tle gameplay'a jest w/g mnie o wiele ciekawsza niz to, czego dane mi było słuchać podczas paru lat ciupania w d2. Nieważne, kto będzie odpowiedzialny za muzykę, ważne, żeby była możliwie najlepsza, i o to, znając Blizzarda, nie musimy się martwić :unsure:

 

E: To nie ja się spinam o każdy szczegół, jestem wyluzowany w przeciwieństwie do niektórych...

Edytowane przez darkx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Ty ciagle uwazasz ze Szukam Wad ?

tak sie sklada ze Uelmen - praktycznie od zawsze tworzyl muzyke do najlepszych gier blizzarda

Wiec gdyby robil to rowniez do czesci 3 bylo by juz same w sobie gwarancja ze bedzie Rox

 

Wyluzuj - ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytania się nasuwają. Diablo powróci sam czy z braćmi(czy może jakoś ich przyzwie)? Ciekawe jak będą wyglądać miasta czy też wioski czy będzie po jednej na akt jak w D2 czy dużo więcej. Czy dane nam będzie odwiedzić lokacje z D2 bo D1 podobno tak - kościółek z tristram. Czy spotkamy lokacje takie jak pustynie, lasy tropikalne itd. Miejmy nadzieję że nowe informacje będą ukazywać w miarę szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie trzeba tę datę przyjąć z dużym przymróżeniem oka.

 

Zauważyliście jak postacie biegają? Ślamazarnieeeeeeee :/

A zauwazyles tez ze wypada po 150zlota z potworka?

Jednym slowem NIE WIEMY na jakim lvl owe postacie byly i tyle;] a trabka barba dla mnie byla bardzo dynamiczna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jak postacie biegają? Ślamazarnieeeeeeee :/

to tylko zludzenie wywolane przez animacje postaci ( dobrze animacja biegania nie sklada sie z 4 klatek jak w D2 ), normalnie w porownaniu z poprzednia czescia postac przesuwa sie po planszy z podobna szybkoscia, no i w pokazie nie mial itemkow do biegnia szybszego. Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zauwazyles tez ze wypada po 150zlota z potworka?

Jednym slowem NIE WIEMY na jakim lvl owe postacie byly i tyle;] a trabka barba dla mnie byla bardzo dynamiczna:)

Z filmiku można wywnioskować, że postacie były już odpowiednio napakowane i nie były to małe lvl, bo przeciwnicy padali jak muchy. Z bossami też nie było większego problemu.

 

Szkoda, że DIII nie wygląda tak jak DII tylko z bajerami i w 3D :sad:

 

Dołączona grafika

 

 

Diablo III Developer Panel

Part 1: http://www.youtube.com/watch?v=1HEGrnpqe4Q

Part 2: http://www.youtube.com/watch?v=IODgVVRLiMk

Part 3: http://www.youtube.com/watch?v=BxoHm3XieQc

Part 4: http://www.youtube.com/watch?v=XlHBIgM_XRw

Part 5: http://www.youtube.com/watch?v=3iw9CURkfxY

 

Denizens of Diablo III

Part 1:

Part 2:

Part 3:

 

Also, these guys sure are excited for Diablo III:

http://www.youtube.com/watch?v=DU5LPosyeOE

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku można wywnioskować, że postacie były już odpowiednio napakowane i nie były to małe lvl, bo przeciwnicy padali jak muchy. Z bossami też nie było większego problemu.

To wez wlacz ten filmik i uwaznie go obejrzyj, to przeciwnicy sa oslabieni.

Skille ktorych uzywal pokazane przy przekladaniu pokazuja 15dmg , wiec jak mogly byc dopakowane.

 

 

Szkoda, że DIII nie wygląda tak jak DII tylko z bajerami i w 3D :sad:

szkoda ze marudzisz nad gra ktora nie wyszla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z filmiku można wywnioskować, że postacie były już odpowiednio napakowane i nie były to małe lvl, bo przeciwnicy padali jak muchy. Z bossami też nie było większego problemu.

rotfl...kiepski loot (niski lvl zobacz co oni nosili!) slabi przeciwnicy to padali jak muchy, malo zlota raczej na 10000% postacie byly jeno grywalne;] i na pewno na normalu, a pakowanie przyjdzie z czasem. ( zresza forgotten tower wskazywalby na poczatek gry;P) Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wez wlacz ten filmik i uwaznie go obejrzyj, to przeciwnicy sa oslabieni.

Skille ktorych uzywal pokazane przy przekladaniu pokazuja 15dmg , wiec jak mogly byc dopakowane.

 

 

 

szkoda ze marudzisz nad gra ktora nie wyszla

To spodziewasz się, że Blizzard się nawróci i zmieni cały wygląd gry :lol2:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dane nam będzie odwiedzić lokacje z D2 bo D1 podobno tak - kościółek z tristram. Czy spotkamy lokacje takie jak pustynie, lasy tropikalne itd. Miejmy nadzieję że nowe informacje będą ukazywać w miarę szybko.

 

Tak - zostalo potwierdzone ze odwiedzimy wiele lokacji z d1 d2 jak i NCP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...