Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry ze nie uscislilem. To lista sklepow w ktorych miala byc rzekomo prowadzona nocna sprzedaz a jednoczesnie najwieksi mozliwi dostawcy gry. Jak bedzie okazja poodwiedzam i podzwonie tez do innych lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to mamy jzu 3 sklepy/sieci anulujace zamowienia na d3 - ultima komputronik i muve.

 

przegladalem tematy w stylu "jak przetrwac pierwsza noc z d3" i trafilem na to:

GUINNESS WORLD RECORD: D3 MARATHON

transmisja live na kanale www.twitch.tv/hzrdirl

 

obecny rekord to 109h :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad ta informacja ze Ultima anuluje zamowienia?

Zamowilem u nich preorder w okolicach marca i nie dostalem zadnego info ze sa jakies problemy.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy fani Diablo odpowiedzcie mi proszę na parę pytań:

 

1) Kupując gierkę bezpośrednio na battle.net płacimy 60 euro - więc sporo więcej niż w przeliczeniu na PLN w Polsce i w dodatku nie otrzymujemy pudełka, płyt itp.? Zyskujemy coś?

 

2) Jeżeli przejdziemy gierkę w trybie single offline nie możemy postaci przenieść na BN? Więc od razu lepiej zacząć na BN? Jest tam taki tryb, że gramy samemu czy gracze się dołączają? Czym te tryby się różnią?

 

3) Wyjaśni mi ktoś ten wszystkie tryby na battlenecie? Dodatkowo będą laddery (rankingowe) i nie-rankingowe? Czym one się różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zyskujesz to, że grasz od razu jak tylko włączą serwery, ale jest to dość niekorzystna opcja bo można taniej dostać sam klucz na maila

2. Nie ma czegoś takiego jak tryb offline, musisz grać na BN, nawet na singlu

3. Nie ma ladderów w D3

Edytowane przez koloboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skad ta informacja ze Ultima anuluje zamowienia?

Zamowilem u nich preorder w okolicach marca i nie dostalem zadnego info ze sa jakies problemy.

 

przeciez dalem link do artykulu...

•• Problemy z kolekcjonerką Diablo III - Ultima anuluje zamówienia

 

poza tym czytam rozne fora i ludzie sie skarza, zobacz chocby na BN:

 

ULTIMA.pl DIABLO 3 ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ EK - Fora - Diablo III

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez dalem link do artykulu...

•• Problemy z kolekcjonerką Diablo III - Ultima anuluje zamówienia

 

poza tym czytam rozne fora i ludzie sie skarza, zobacz chocby na BN:

 

ULTIMA.pl DIABLO 3 ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ EK - Fora - Diablo III

 

Aha zapomniales dodac ze chodzi tylko i wylacznie o edycje kolekcjonerska, mnie to nie dotyczy. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc idiota zeby kupowac kolekcjonerke powyzej 350zł(po tyle bedzie w sklepach) przeciez jak juz ktos koniecznie chce kolekcjonerke i koniecznie zaczac grac a polnocy niech idzie na nocna premiere, w samych zlotych tarasach ma byc 500 sztuk EK a wersji podstawowej ilosc nieograniczona. Nie jest mi wcale zal takich ciuli podobnie jak tych ktorzy placili po 600$ za bete :D Sam nie kupie w zadnym preorderze bo to dla mnie najwieksza glupota, za gre zaplaciles 3 miesiace wczesniej a mozesz ja dostac dzien po premierze... to ja juz wole isc w dniu premiery do sklepu i ja kupic chociaz pewnie sam bede kupowal klucz na allegro 14 maja :D a pudelko kupie jak beda po 5zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć połączenie cały czas żeby grać, tracisz połączenie, wywala cię z gry.

 

Swoją drogą fajnie tłumaczą w wywiadach brak trybu offline, zawsze dla Blizzarda priorytetem jest troska o gracza :lol:, nigdy nie wspominają, że głównym celem tego jest walka z piractwem, i maksymalizacja sprzedaży w dniu premiery. Trudno ich za to wprawdzie winić, ale nazwanie rzeczy po imieniu nie przechodzi przez marketingową papkę.

Gdyby był tryb offline, i w dniu, lub dzień po na piratebayu pojawiła się scrackowana wersja gry umożliwiająca przejście całości w trybie solo (tak jak to miało miejsce w przypadku starcrafta 2), drastycznie odbiłoby się to na wynikach, jako że spory procent ludzi zainteresowanych, chce przejść grę tylko raz. Przy obecnej konstrukcji klienta, coś ruszy dopiero kiedy postawią pirackie serwery a to zajmie jak nie miesiące to nawet lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć połączenie cały czas żeby grać, tracisz połączenie, wywala cię z gry.

 

Swoją drogą fajnie tłumaczą w wywiadach brak trybu offline, zawsze dla Blizzarda priorytetem jest troska o gracza :lol:, nigdy nie wspominają, że głównym celem tego jest walka z piractwem, i maksymalizacja sprzedaży w dniu premiery. Trudno ich za to wprawdzie winić, ale nazwanie rzeczy po imieniu nie przechodzi przez marketingową papkę.

Gdyby był tryb offline, i w dniu, lub dzień po na piratebayu pojawiła się scrackowana wersja gry umożliwiająca przejście całości w trybie solo (tak jak to miało miejsce w przypadku starcrafta 2), drastycznie odbiłoby się to na wynikach, jako że spory procent ludzi zainteresowanych, chce przejść grę tylko raz. Przy obecnej konstrukcji klienta, coś ruszy dopiero kiedy postawią pirackie serwery a to zajmie jak nie miesiące to nawet lata.

 

 

Blizz wspominał o tym już na samym początku, przy wprowadzeniu gry tylko przez internet. Był jeszcze drugi powód, ale jak na tą wczesną godzinę to trudno mi go sobie przypomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka wywiadów ostatnio, to "kierujemy się dobrem graczy", ewentualnie "security issues", tzn., bez całej gry dostępnej w trybie offline, trudniej robić różne hacki. Ale nie spotkałem ani jednej wypowiedzi, że chodzi o zwyczajne uniemożliwienie piractwa, prawie jakby taka drobnostka ich nie obchodziła, wszystko dla dobra gracza :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=2RM5o5l_UsM

 

edit: nowy link, poprzedni vid usunęli

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też olałem wszystkie pre-ordery chociaż kusiło mnie ostro, ale postanowiłem, że w dniu premiery odwiedzę empik, a jak tam nie dostane to jakiś najbliższy supermarket ^^ w ostateczności kupię klucz przez neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć połączenie cały czas żeby grać, tracisz połączenie, wywala cię z gry.

 

Swoją drogą fajnie tłumaczą w wywiadach brak trybu offline, zawsze dla Blizzarda priorytetem jest troska o gracza :lol:, nigdy nie wspominają, że głównym celem tego jest walka z piractwem, i maksymalizacja sprzedaży w dniu premiery. Trudno ich za to wprawdzie winić, ale nazwanie rzeczy po imieniu nie przechodzi przez marketingową papkę.

Gdyby był tryb offline, i w dniu, lub dzień po na piratebayu pojawiła się scrackowana wersja gry umożliwiająca przejście całości w trybie solo (tak jak to miało miejsce w przypadku starcrafta 2), drastycznie odbiłoby się to na wynikach, jako że spory procent ludzi zainteresowanych, chce przejść grę tylko raz. Przy obecnej konstrukcji klienta, coś ruszy dopiero kiedy postawią pirackie serwery a to zajmie jak nie miesiące to nawet lata.

 

 

Hmm tak jak w grach Ubi czy innych gdzie trzeba być online by grać mnie to wkurza i g... nie kupuje tak tutaj mi to kompletnie zupelnie nie przeszkadza bo i tak nawet singla bym przechodzil na battle.necie w prywatnej grze tak by pakować postać na później :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co powiesz jak ci neta odetną :)

 

a ja jestem ciekawy co oni zrobia jak Michaelius do nich wpadnie w szale, zacznie ich bic i szukac przedmiotow :lol2:

 

I WILL NOT BE DENIED!!!

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także ultima anulowała zamówienie na Diablo 3 EK. No cóż... Zaproponowali mi rabat 5% na zwykłą edycję. Zresztą po przemyśleniu wydał bym tylko 200 zł więcej za bajerki, które i tak odłożył bym potem w kąt ;). Więc daje sobie spokój z EK i zamawiam zwykłą edycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał na YT, że narrator brzmi jak Balgruuf ze Skyrim. Zrobiłem małe śledztwo i faktycznie miał rację :) To ta sama osoba.

 

Link

 

Polecam - hear voices -> character singing i ostatnia pozycja :lol2:

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mavic.team

Hmm tak jak w grach Ubi czy innych gdzie trzeba być online by grać mnie to wkurza i g... nie kupuje tak tutaj mi to kompletnie zupelnie nie przeszkadza bo i tak nawet singla bym przechodzil na battle.necie w prywatnej grze tak by pakować postać na później :)

 

Jakiś czas temu UBI robiło porządki na servach i nie można było grać. lol qfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...