Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

To jak potraktować wydanie battlechest zawierające 1 i 2 oraz LoD, które notabene posiadam?

 

 

Jako kompilację? Kolekcjonerką toto nie jest :-) sam miałem Battlechest, przedtem coś co się zwało 'Edycja Kolekcjonerska Końca Tysiąclecia', jeszcze przedtem zwykłe premierowe pudełka. Jedyną inną grą, którą miałem w tylu wydaniach był stary dobry UT 2k4 ;-)

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zaskoczyłeś :rolleyes:

Tak swoją droga, to co zawierała kolekcjonerka D2? Battlechest miał sporo materiałów w postaci książek, poradników, muzyki z gry.

Do dzisiaj zresztą trzymam pudełko w dobrym stanie, tak jak i te od BG I BGII :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak potraktować wydanie battlechest zawierające 1 i 2 oraz LoD, które notabene posiadam?

 

Jako All in One :)

Diablo 2 Ek mialo

POradnik do Gry - nawet niezle przetlumaczony

WideScreen DVD movies - taki dodatek

Instrukcja

Soundtrack

Podkladke pod myszle (moja juz po blisko 10 latach sie rozleciala)

BTW

Pamietam ze D2 EK byla relatywnie niedroga w stosunku do wersji podstawowej

roznica zaledwie 50 czy 60 zl - teraz wydaje sie nam smieszne ale wtedy stanowilo to cene blisko 1/2 wersji podstawowej

podstawka w dniu premiery 129zl :)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska Końca Tysiąclecia to polska wersja czegoś co Blizzard wydał jako Exclusive Gift Set (zawartość - tak jak napisał Strongmen).

 

Oryginalna angielska kolekcjonerka zawierała m.in. kostki do gry ^^

 

Destructoid - SilverDragon1979's Community Blog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu kolekcjonerek ;) zwykła masówka wzbogacona o jakieś bzdurne dodatki, a ludzie się tym jarają jakby złapali za dziób białego kruka =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D3 wTesco - lista sklepów z nocną premierą. Cena 184,99zł. A miałem kupić w Go2Arena gdzie wczesniej bylo bodajze 169 z wysylka boxa, a teraz 179,90zl. Czyli roznica 5zl. Pytanie jak bedzie z dostepnoscia i przede wszystkim iloscia (vide poprzednie posty) ;/

Edytowane przez KuBaB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie grę kupisz bez problemu w Tesco/MM/Saturn/Empik w dniu premiery. A jak jesteś nadgorliwy to zapłać kasjerce w Tesco niech ci odłoży jedno pudełko, bo podobno na każde Tesco maja być tylko 4 sztuki ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie grę kupisz bez problemu w Tesco/MM/Saturn/Empik w dniu premiery. A jak jesteś nadgorliwy to zapłać kasjerce w Tesco niech ci odłoży jedno pudełko, bo podobno na każde Tesco maja być tylko 4 sztuki ;)

 

W tesco ma byc sporo sztuk podsatwowej wersji - wiec te ironiczne komentarze sa zbedne :lol2:

Tak czy inaczej czekamy na zdjecie z pulek sklepowych MM/Saturn gdzie bedzie pelno EK :lol: tak jak obiecales :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezupelnie, musisz zagrac ponownie dany rozdzial akutu zeby dojsc do bossa, tak jak to mialo miejsce w becie.

 

W becie zauważyłem (albo i się mylę) że przy ponawianiu rozdziału cofamy się z rozwojem postaci?

ps.

dostałem dzisiaj info od Empik'a, że moja kopia gry została wysłana :-):-):-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W becie zauważyłem (albo i się mylę) że przy ponawianiu rozdziału cofamy się z rozwojem postaci?

ps.

dostałem dzisiaj info od Empik'a, że moja kopia gry została wysłana :-):-):-)

 

Nie ma zadnego cofania sie w rozwoju postaci :) Co wbiles to twoje :P Jedyne w czym sie mozesz cofnac to postep danego questa (jesli go zaczniesz od nowa) :) itemy, exp, wszystko zostaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ładnie sobie na keye.pl w ch*** polecieli, kilka dni do premiery to od razy cena w górę ;p na szczęście na innych stronkach są tańsze klucze.

 

Normalne zasady popytu i podaży. Jak kończą się egzemplarze gry to chyba logiczne, że na te ostatnie podniosą ceny bo i tak się sprzedadzą? Zainteresowanie rynku jest ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne zasady popytu i podaży. Jak kończą się egzemplarze gry to chyba logiczne, że na te ostatnie podniosą ceny bo i tak się sprzedadzą? Zainteresowanie rynku jest ogromne.

 

Kończą się egzemplarze zwykłej edycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu chca zarobic na frajerach ktorzy sa gotowi zaplacic kazda cene za Diablo 3. W poniedzialek pewnie beda po 250zł edycja z wykla i 2500zł edycja kolekcjonerska, a w dniu premiery zdziwko, w Media Markt pelen diablo w cenie 179/349zł :D

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie potrafi szukać i wybiera pierwszą-lepszą ofertę, to jego problem. Tobie do jego pieniędzy nic do tego, z całym szacunkiem.

Edytowane przez zzizzy
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty znajdziesz? Słaba dostępność towarzyszy wypuszczeniu wielu kolekcjonerek, więc trzeba się liczyć z tym, że ktoś zaklepie swój egzemplarz zanim Ty się w ogóle zorientujesz, że sklep puścił partię do sprzedaży. 15 marca zaczęły preordery, trzeba było się załapać. Teraz pozostaje łowienie na Allegro, eBayu, sprowadzenie z zagranicy bądź wyprawa na Złote Tarasy.

 

Unikałbym natomiast Empików i MM - egzemplarze znikną zanim pojawią się na półkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty piszesz że ludzie nie potrafią szukać, nie ja.

 

Ja ogólnie mam na to ciach!ne, śmieszą mnie jedynie osoby płacące takie kwoty za EK.

Przypomina to sytuację z cukrem albo z dyskami HDD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce soundtracka, niby jest na what.cd upload z płytki wersji kolekcjonerskiej. Dzisiaj dużo ludzi dostało paczki, więc pewnie wkrótce pojawi się większa ilość źródeł.

Mi podesłał znajomy soundtrack, własnoręczny rip z jego CE którą dostał dzisiaj (nie mam konta na whatcd), i jest nieźle, dużo lepsze kawałki niż w becie. Oczywiście do obiektywnej oceny trzeba to przetrawić, i zobaczyć czy szybko się nie znudzi.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...