Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co na to Ci wielcy fani, którzy teraz płacą 400zł+ za EK, jak po premierze mają się pojawić normalnie w sklepach.

 

a skąd takie info? nawet blizz pisał, że ilość EK jest ograniczona, to raczej produkować ich już nie będą, no chyba że jakieś sklepy sobie złożyły zamówienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tłumaczenie jest zrobione, kwestia wrzucenia plików do klienta makowego. Pewnie można by to zrobić samemu, ale battlenet może wykryć nieoryginalne pliki. Zobaczymy po premierze co ludzie wymyślą.

 

Przy hack'n'slash średnio rozgarnięty szympans zrozumie ocb w wersji angielskiej:

 

"Kill 10 Dire Wolves"

"Fetch 15 crystals"

"Kill Diablo" :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Ci wielcy fani, którzy teraz płacą 400zł+ za EK, jak po premierze mają się pojawić normalnie w sklepach.

 

ostatnie co slyszalem na temat edycji kolekcjonerskich od blizza to ze wiecej nie bedzie, dlatego sa tak ekskluzywne (Bashiok, Twitter) jak masz wiarygodne zrodlo to mozesz podac.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie co slyszalem na temat edycji kolekcjonerskich od blizza to ze wiecej nie bedzie, dlatego sa tak ekskluzywne (Bashiok, Twitter) jak masz wiarygodne zrodlo to mozesz podac.

 

EK bedzie do kupienia normalnie w sklepach Media Markt/Empik na polkach sklepowych. Na nocnej premierze w zlotych tarasach bedzie 500 sztuk EK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z EK są wątpliwości bo identycznie mówili w przypadku innych gier, a dało się normalnie kupić np. rok po premierze. To dobry chwyt marketingowy przekonać, że to wersja limitowana, napędzić popyt. Nie ma danych ile dokładnie wynosi ten limit, zawsze mogą dodać kilkaset tysięcy pudełek i powiedzieć, że to ciągle było w ramach planowanego limitu.

 

Nie mówię, że tak musi być tym razem, ale nie jest to wykluczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EK bedzie do kupienia normalnie w sklepach Media Markt/Empik na polkach sklepowych. Na nocnej premierze w zlotych tarasach bedzie 500 sztuk EK.

 

z tym 'normalnie' to przesadzasz, bo beda dantejskie sceny w kazdeym z tych miejsc. ja mowilem o czym innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragniemy poinformować, że od 15 maja wszyscy fani będą mieli okazję nabyć Edycję Kolekcjonerską Diablo III w salonach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn.

CD Projekt: News - Komunikat CD Projekt w sprawie nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3

 

 

A także fakt, że podobna sytuacja miała miejsce z SC2. Każdy mówił że EK SC2 znikną bardzo szybko i później będą sprzedawane za grubą kasę, bo to unikat. A wyszło całkiem co innego :wink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten h'n's ma jednak rzekomo 25 tysiecy linii dialogowych, ktore nie zawsze sprowadzaja sie do powyzszego wiec pierwszy raz mozna smignac w rodzimym jezyku.

 

 

13-16 000 z czego 12 000 to gadanina głównego bohatera odmieniona przez wszystkie klasy i płeć. Reszta to właśnie " Kill 10 wolves", "Kill Diablo" itp. ;-)

 

Jeśli kolekcjonerka nie jest numerowana (a Blizz ostatnio ich nie numeruje), nic nie stoi na przeszkodzie by po premierze - jeśli będzie zapotrzebowanie - "doklepać" kolejną partię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EK bedzie do kupienia normalnie w sklepach Media Markt/Empik na polkach sklepowych. Na nocnej premierze w zlotych tarasach bedzie 500 sztuk EK.

 

A to ciekawe co piszesz...

Gdyz sam musialem "rozmawiac" z kierownikiem dzialu MM aby zostawil mi sztuke - oczywiscie nie bezinteresownie ...

Jak sie okazalo Na MM i saturny maja dostac doslownie po kilka sztuk - ktore i tak notabene sa juz "sprzedane" zanim sie pojawia na polkach

Tak ze powodzenia zycze temu kto mysli ze wejdzie do MM i kupi z polki EK

Wedle Informacji EK - ma byc limitowana edycja - potwierdzili to pracownicy blizzarda.

Limitowana to okreslenie wzgledne...

ktos pisze ze w przypadku SC2 nadal EK sa do kupienia ale jesli mnie pamiec nie myli nikt tam nie mowil o Limitowanej ilosci

zas D3 juz tak

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strongmen, chciałbym żebyś miał racje. Nie mówię ze nie jest tak, bo tego dopiero się dowiemy po premierze.

 

 

Przy okazji, tylko ja omijam wszystkie spoilery które ostatnimi dniami, wyciekły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe tylko Ty:)

Ja obecnie nic juz nie czytam na temat D3 :)

(przechodze risena 2)

15,05 na spokojnie przechodze D3 alone poznajac cale tajniki fabuly

 

 

wysle wam spoilery na maila :wink:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe co piszesz...

Gdyz sam musialem "rozmawiac" z kierownikiem dzialu MM aby zostawil mi sztuke - oczywiscie nie bezinteresownie ...

Jak sie okazalo Na MM i saturny maja dostac doslownie po kilka sztuk - ktore i tak notabene sa juz "sprzedane" zanim sie pojawia na polkach

Tak ze powodzenia zycze temu kto mysli ze wejdzie do MM i kupi z polki EK

Wedle Informacji EK - ma byc limitowana edycja - potwierdzili to pracownicy blizzarda.

Limitowana to okreslenie wzgledne...

ktos pisze ze w przypadku SC2 nadal EK sa do kupienia ale jesli mnie pamiec nie myli nikt tam nie mowil o Limitowanej ilosci

zas D3 juz tak

 

Sorry ale jesli zaplaciles jakiemus typkowi z MM zeby ci zostawil EK to jestes delikatnie mowiac "naiwny" :D Nie dosc ze placisz x2 tyle niz normalna wersja, za skrzydelka i pendrive i jakies bzdurne broszurki (oczywiscie kazdy placi za to za co chce ), to jeszcze musisz placic za "rezerwacje" - moj komentarz to "haha"

 

CD Projekt: News - Komunikat CD Projekt w sprawie nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3

 

Akurat bede robil zakupy w media/saturn/empik w dniu premiery specialnie zrobie dla ciebie fotke z EK. Jaracie sie ta "Limitowana" edycja, moze i jest ona limitowana zwyklych wersji bedzie (przyklad) 100 milionow, a EK tylko 10 milionow :D Pozdrawiam normalnych :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale jesli zaplaciles jakiemus typkowi z MM zeby ci zostawil EK to jestes delikatnie mowiac "naiwny" :D Nie dosc ze placisz x2 tyle niz normalna wersja, za skrzydelka i pendrive i jakies bzdurne broszurki (oczywiscie kazdy placi za to za co chce ), to jeszcze musisz placic za "rezerwacje" - moj komentarz to "haha"

 

CD Projekt: News - Komunikat CD Projekt w sprawie nakładu Edycji Kolekcjonerskiej Diablo 3

 

Akurat bede robil zakupy w media/saturn/empik w dniu premiery specialnie zrobie dla ciebie fotke z EK. Jaracie sie ta "Limitowana" edycja, moze i jest ona limitowana zwyklych wersji bedzie (przyklad) 100 milionow, a EK tylko 10 milionow :D Pozdrawiam normalnych :)

 

To co robie z moja kasa nie powinno Ciebie interesowac, gra w EK ma dla mnie wieksza wartosc dlatego place ile mi sie podoba, akurat stac mnie na to i nie narzekam.

Gdyby bylo tak Latwo kupic EK jak piszesz to nie bylo by az tylku rozzalonych ktorym sie to nie udalo a sklepy nie zmniejszaly nakladow, nie wspominajac juz o ludziach kupujacych po chorych cenach na allegro.

Mimo wszystko czekam na zdjecia 15 maja z media/saturn z pulek gdzie beda EK normalnie do kupienia :lol2:

Jesli takowego nie dasz ODSZCZEKASZ TO :lol2: i przeprosisz "NAIWNYCH"

EMpik pomijam bo ma byc Wystawa EK ale bedzie to na zasadzie KTO PIERWSZY ten lepszy przepychana tlok jak za komuny pod miesnym.

Mam dobre rozeznana sytuacje w tym temacie zeby brac na powaznie to co piszesz.

P.S

Jeszcze miesiac temu myslalem podobnie jak Ty... ale kilka telefonow i faktow pokazaly brutalnie, ze ograniczony naklad to niestety nie fikcja

Edytowane przez Strongmen
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym widzę za bardzo się podnosi ciśnienie jak myślą o DIABLO TRZY EDYCJA KOLEKCJONERSKA. Jak to mawiają nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, proponuje ochłonąć :D I na spokojnie przeczytać:

 

http://www.cdprojekt.pl/news/6051/Komunikat_CD_Projekt_w_sprawie_nakladu_Edycji_Kolekcjonerskiej_Diablo_3

 

Szczególnie fragment:

 

od 15 maja wszyscy fani będą mieli okazję nabyć Edycję Kolekcjonerską Diablo III w salonach sprzedaży Empik, Media Markt i Saturn.

 

A jeśli ktoś wam wmawia że będzie inaczej... cóż widocznie chce zarobić na naiwnych i nadgorliwych :)

Edytowane przez czullo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku a czy ty wiesz ile ma byc Sztuk na Pojedyncze MM??

Bo piszesz tak jakby tam mial TIR przyjechac z 1000 sztuk dla sieci tych sklepow...

To ja ci Powiem na krakow na MM/Satur na byc ok 40 sztuk slownie - Czterdziesci

podziel to na ilosc Punktow i pomnoz przez zorietowanych pracownikow ktorzy ostrza sobie na to zeby zeby odsprzedac potem drozej

Oczywiscie nie twierdze ZE szansy nie bedzie komus sie moze udac kupic normlanie(fartem?)

Osobiscie wole zaplacic pare groszy i miec pewnosc ze bedzie na mnie czekalo

Edytowane przez Strongmen
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widać, że do premiery niewiele czasu, bo na forum robi się nerwowo. Po weekendzie to już wszyscy chyba będą sobie skakać do gardeł o byle ciach!łę.

 

Panowie, nie dajcie się zwariować. EK trzeciego Diabełka jest mocno standardowa, żeby nie powiedzieć trochę biedna (jak na taki tytuł i miliony fanów). Nie pozwólcie, by portrety na B-net i pendrive 4 GB z D2, które i tak już macie, zaćmiły Wam rozum :-)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku a czy ty wiesz ile ma byc Sztuk na Pojedyncze MM??

Bo piszesz tak jakby tam mial TIR przyjechac z 1000 sztuk dla sieci tych sklepow...

To ja ci Powiem na krakow na MM/Satur na byc ok 40 sztuk slownie - Czterdziesci

podziel to na ilosc Punktow i pomnoz przez zorietowanych pracownikow ktorzy ostrza sobie na to zeby zeby odsprzedac potem drozej

 

A powiedział Ci to ten sam człowiek który wziął od Ciebie kasę za "rezerwacje" ;) czy masz może jakiś oficjalny komunikat z grupy MM/Saturn na temat dostępności EK, i chętnie się podzielisz linkiem ? :P Bo mi np. wujek kolegi który pracuje w MM powiedział ze będzie 40 sztuk na sklep, i co ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może teraz dostępność będzie mała, ale Activision zadba o to, żeby później rzucić na rynek więcej kolekcjonerek. Podobnie było z SCII.

 

Stawiam, że tak właśnie będzie. W rzeszowskim Empiku i M-Markcie EK kolejnych części WoW grzały miejsce na półce miesiącami po premierze. W sumie nawet teraz żałuję, że nie kupiłem jako lokaty kapitału :-)

Activision Blizzard bardzo lubi Wasze pieniążki, więc w razie potrzeby wyprodukuje więcej "limitowanych" EK DIII.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedział Ci to ten sam człowiek który wziął od Ciebie kasę za "rezerwacje" ;) czy masz może jakiś oficjalny komunikat z grupy MM/Saturn na temat dostępności EK, i chętnie się podzielisz linkiem ? :P Bo mi np. wujek kolegi który pracuje w MM powiedział ze będzie 40 sztuk na sklep, i co ? :P

 

Jezyka zasiegnelem bezposrednio bedac w kazdym MM/Saturnie u mnie w miescie (po tym jak wyjeb... ultima), udalo sie dowiedziec jaka planowala ilosc maja dostac 14maja

Dlatego liczba podana wczesniej nie wziela sie z powietrza.

Jednoczesnie Widac bylo widac ze sprzedawcy "wiedza" o co chodzi.

Bedzie jak bedzie 15 sie juz przekonamy, ja tam wole doplacic "pare groszy" i miec pewnosc ze bede mial EK odlozona bez calej tej nagonki

a sadzac po tym jak ludzia odrzucaja zamowienia skladane nawet mase czasu temu cos jednak jest na rzeczy i nie wzielo sie to z czyjejs chorej wyobrazni.

Ktos powie ze dodatki EK sa niewarte 339zl (taka cena ma byc ponoc w MM) dla mnie Diablo to gra kultowa Pierwsza jak i Druga czesc mam w Edycji Kolekcjonerskiej wiec nie moze byc inaczej z trzecia odslona

PEACE :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...