Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło o d1. W d2 jak się zdechło to zwłoki wraz z zawartością czekały w wiosce - easy mode.

Pamiętam w jedynce miałem już wytrenowane "esc - 4x strzałka w dól i enter" czyli błyskawiczne wyjście w kryzysowych sytuacjach jak się grało w multi, bo pauzy nie było. ;>

Kiedyś do multi i singla było oddzielne charki z tego co pamiętam a akurat levelowałem sobie postać na mp i oczywiście poziom hell, wlałem do katakumb, otwieram drzwi a tam rzygnęło na mnie z 10 piesków (te z prawej u dołu - click ) na raz, no i oczywiście zapisałem grę już po fakcie - ułamki sekund. :D

Straciłem najlepszy gear, w ogóle pod względem poziomu trudności ta gierka przebijała jedynkę. No i nawet mag mógł zostać dobrym łucznikiem albo wojownikiem, nie było sztywnego podziału na klasy itp. każdy mógł się wszystkich czarów nauczyć.

Trochę nostalgii się wdarło, ale trochę żal dupę ściska jak się widzi obecne produkcje. Z drugiej strony człowiek już "wszystko" widział i ciężko czymkolwiek zaskoczyć, może tutaj tkwi problem.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doookładnie i tylko multi po modemie/bn. ;> I tam nie było load game. :lol2:

 

Kurde żeby się porządnie zmotywować do gry w d3 to chyba będę musiał się zainteresować trybem hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A previous post by Zarhym said that making the path to Leoric easy enough for someone’s grandmother was a design goal. And the fact that Wyatt Cheng’s mother died to the zombies before Tristram was mentioned as significant tester feedback.

Wygląda na to że normal będzie mogła przejść moja babcia :D

Pamiętam w jedynce miałem już wytrenowane "esc - 4x strzałka w dól i enter" czyli błyskawiczne wyjście w kryzysowych sytuacjach jak się grało w multi, bo pauzy nie było. ;>

Kiedyś do multi i singla było oddzielne charki z tego co pamiętam a akurat levelowałem sobie postać na mp i oczywiście poziom hell, wlałem do katakumb, otwieram drzwi a tam rzygnęło na mnie z 10 piesków (te z prawej u dołu - click ) na raz, no i oczywiście zapisałem grę już po fakcie - ułamki sekund. :D

Straciłem najlepszy gear, w ogóle pod względem poziomu trudności ta gierka przebijała jedynkę.

 

Jestem przekonany że inferno będzie dużo trudniejsze od hell w d2 bo hell było robione pod posty na 60-80lvl, a inferno jest specjalnie pod wymaxowane posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta betę męcze od poczatku kiedy byla mozliwosc zagrania czyli mniej wiecej koncowka wrzesnia.

Przez ten czas "sporo" sie pozmienialo w samej grze, glownie z uwagi ze blizzard dokonuje zmiany patchami...

W obecnej formie Gra sie Bardzo przyjemnie i gra jest calkiem mila fajna i dosc zbalansowana.

Jednak obstaje przy swoim, ze czego mi brakuje? Przez dlugi czas nie wiedzialem czego - niby jest wszystko, to co w czesciach poprzednich + masa dodatkow i rozwinietych pomyslow

Dlatego tez odpalilem Stare Diablo 2 pogralem 3h

pozniej wrocilem ponownie do swiata trzeciej czesci.

Teraz juz wiem - brakuje KLIMATU -

ale okreslilbym to Klimatu, spier.... przez STYL graficzny tej gry ...

Mowie to z prespektywy naprawe niezliczonych godzin przegranych w diablo 1 i 2

Ta gra z uwagi na koncepcje przedstawienia grafiki w takiej formie i szacie kolorow - traci klimat.

Postacie sa ZBYT Groteskowe a efekty swietlne niczym z japonskich Bajek/ Pokemonow.

Gra ma zajee.... potencjał, jednak naprawde wiele traci przez styl graficzny w jakim ja przedstawiono.

Tak jeszcze odnosnie strony muzyczniej to jest dosc dobrze klimatycznie i pewnie to kwestia gustu, ale do Sciezki Diablo 2 sie nie umywa :-)

Blad ze zrezygnowali z MAtta Uelmena

Co do premiery to

Diablo 1 - Styczen 96

Diablo 2 - Czerwiec 2001

Diablo 3 - Obstawiamy ze Luty/marzec

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta betę męcze od poczatku kiedy byla mozliwosc zagrania czyli mniej wiecej koncowka wrzesnia.Przez ten czas "sporo" sie pozmienialo w samej grze, glownie z uwagi ze blizzard dokonuje zmiany patchami...W obecnej formie Gra sie Bardzo przyjemnie i gra jest calkiem mila fajna i dosc zbalansowana.Jednak obstaje przy swoim, ze czego mi brakuje? Przez dlugi czas nie wiedzialem czego - niby jest wszystko, to co w czesciach poprzednich + masa dodatkow i rozwinietych pomyslowDlatego tez odpalilem Stare Diablo 2 pogralem 3hpozniej wrocilem ponownie do swiata trzeciej czesci.Teraz juz wiem - brakuje KLIMATU - ale okreslilbym to Klimatu, spier.... przez STYL graficzny tej gry ...Mowie to z prespektywy naprawe niezliczonych godzin przegranych w diablo 1 i 2Ta gra z uwagi na koncepcje przedstawienia grafiki w takiej formie i szacie kolorow - traci klimat.Postacie sa ZBYT Groteskowe a efekty swietlne niczym z japonskich Bajek/ Pokemonow.Gra ma zajee.... potencjał, jednak naprawde wiele traci przez styl graficzny w jakim ja przedstawiono.Tak jeszcze odnosnie strony muzyczniej to jest dosc dobrze klimatycznie i pewnie to kwestia gustu, ale do Sciezki Diablo 2 sie nie umywa :-)Blad ze zrezygnowali z MAtta Uelmena Co do premiery to Diablo 1 - Styczen 96Diablo 2 - Czerwiec 2001Diablo 3 - Obstawiamy ze Luty/marzec

 

A tak sie wiekszosc nabijala z tych co "smecili" na temat stylu graficznego d3. Kreska jest z glebokiej du.py wzgledem d1 i d2 i psuje caly klimat, ktory wypracowaly poprzednie czesci. Do (nie)szczescia brakuje tylko mieczy 2x wiekszych od postaci.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez odpalilem Stare Diablo 2 pogralem 3h

 

 

Tylko ja tu widze jeden problem, przez 3 h nie mogles zalapac tego co bylo motorem napędowym d2....skupiles sie na klimacie generowanym przez grafike/audio i ta formie przekazu....a sadze ze grając w d2 2-3 lata nikt już nie patrzył na klimat jeno na UT, dobre runy, i porządna gildie...to co powodowało ze latami gracze potrafili po raz kolejny dobic do 99lvl....to cos nazwa sie GRYWALNOŚĆ, czyli coś czego nie sposób zasmakować w becie.

Ps. nie twierdze ze jest dobrze, sadze ze zmiany sa tragiczne....ale takie same odczucia mialem po premierze d2:) dlatego nie martwię się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W diablo 2 garalem regularnie przez 6 lat

Majac postacie na 99 levelu na hardcore - wiec co jak co ale o klimacie itp moge sie wypowiedziec :-)

Zaprzestalem grac w 2008.

Pobawilem sie nieco "modem" pod grafike

Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! (pliki trzeba wrzucic do katalogu z gra)

Wyglada znacznie lepiej - choc to dalej nie ten styl graficzny.

O samego gameplaya i pomysly sie nie boje i jestem spokojnym juz w Becie widac potencjal tak ze bedzie mlucka na calego :)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tu chodzi o coś innego, jeżeli grasz tyle w d2, to po pewnym czasie klimat nie ma żadnego znaczenia, podobnie jak i grafika. Liczy się sama rywalizacja między graczami, to jeden z tych typów gier, gdzie oprawa graficzna szybko schodzi na drugi plan. Klimat liczy się na początku, jak chcesz przejść spokojnie grę, słuchać npc, śledzić storyline, przejść klikoma klasami. Ale później, jak zaczyna się kombinowanie z itemami, duele, farming, przechodzisz te same części gry, tysiące razy, liczy się grywalność. A to w diablo jest to na co czeka większość graczy, nie chodzi im o ukończenie gry kilka razy, a on granie w to wiele miesięcy czy nawet lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm znalazlem sposob na Gumisiowa kolorystyke gry ...

 

Jak wam sie podoba teraz "ztuningowane" Diabolo :-)

(podczas przemierzania sanktuarium)

1.

Dołączona grafika

2.

Dołączona grafika

3.

Dołączona grafika

4.

Dołączona grafika

 

Sami chyba teraz przyznacie ze poprawa KOLOSALNA

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dużo bardziej podoba oryginalna kolorystyka, do której szybko się przyzwyczaiłem. Na początku na d2 wszyscy tez biadolili, że nie ma klimatu, co to za grafika itp. Moim zdaniem klimat w d3 jest, i to lepszy niż w d2. (d2 ceniłem za wiele rzeczy, ale klimat nie był jedną z nich).

 

Kurczę, chętnie bym komuś pożyczył betę gdyby nie to, że zapomniałem "sekretnej odpowiedzi" na pytanie, a powiązany z kontem adres e-mail jest już dla mnie niedostępny (konto zakładane z 6 lat temu). Może ktoś wie, czy da się jakoś ominąć to pytanie, nie mając dostępu do konta e-mail, na który było założone konto?

Edytowane przez blasphemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, sa gusta i gusciki - mnie oryginalna kolorystyka nieco draznila - choc fakt faktem ze jesli tylko koncentrowac sie na samej rozgrywce to mozna sie przyzwyczaic.

Co do diablo 2 - to mnie od SAMEGO poczatku podobala sie niesamowicie, wlasnie za klimat zespolony z rewelacyjna oprawa muzyczna.

Wiadomym faktem jest, ze na grafike/muzyke zwraca sie najwieksza uwage kiedy poznajemy gre , przechodzimy delektujac sie questami i cala jej otoczka, pozniej czlowiek koncentruje sie na bulidach itemach i maxymalizowaniu rozwoju postaci/bicia lv a oprawia audio/wizualna schodzi na boczny plan glownie tez ze wzgledu na przyzwyczajenie.

W kazdym razie gra ustawiona jak na moich screenach wyglada bardzo Klimatycznie/mrocznie - blizej do diablo 1 choc w calej tej "basniowej" oprawie przypomina teraz nieco horror.

Dla mnie Rewelacja i zupelnie inna "Bajka"

Napewno gdy wyjdzie pełna wersja pierwsze co zrobie to co w becie - by cieszyc sie doskonalym gameplay (DOSKONALYM!!!) i super klimatyczna mroczna grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz, sa gusta i gusciki - mnie oryginalna kolorystyka nieco draznila - choc fakt faktem ze jesli tylko koncentrowac sie na samej rozgrywce to mozna sie przyzwyczaic.Co do diablo 2 - to mnie od SAMEGO poczatku podobala sie niesamowicie, wlasnie za klimat zespolony z rewelacyjna oprawa muzyczna.Wiadomym faktem jest, ze na grafike/muzyke zwraca sie najwieksza uwage kiedy poznajemy gre , przechodzimy delektujac sie questami i cala jej otoczka, pozniej czlowiek koncentruje sie na bulidach itemach i maxymalizowaniu rozwoju postaci/bicia lv a oprawia audio/wizualna schodzi na boczny plan glownie tez ze wzgledu na przyzwyczajenie.W kazdym razie gra ustawiona jak na moich screenach wyglada bardzo Klimatycznie/mrocznie - blizej do diablo 1 choc w calej tej "basniowej" oprawie przypomina teraz nieco horror.Dla mnie Rewelacja i zupelnie inna "Bajka"Napewno gdy wyjdzie pełna wersja pierwsze co zrobie to co w becie - by cieszyc sie doskonalym gameplay (DOSKONALYM!!!) i super klimatyczna mroczna grafika

 

No ladnie CI wyszedl ten zabieg. A efekty swietlne zaklec nadal wygladaja jak gwiezdnych wojen czy tez je troche posmeral ten "filtr"? Kurcze potestowalbym ta betke ale narazie mozna pomarzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrasowalem nieco - konfig do FXAA injector - dodalem zbilansowany sharppnes by wyostrzyc krawedzie/textury i bardziej je zarysowac bo w oryginalnej wersji gladko jak pupa niemowlecia (oczywiscie zabieg bez przesady bo za duzo tez psuje efekt) co do kolorow to ograniczenie zieleni i niebieskiego ogolnie wyszlo jak wyszlo, choc uwazam ze mozna JESZCZE lepiej podrasowac do uzuskania niemal Perfekcyjnej barwy kolorow. Co do Efektow Graficznych swiatel to juz nie jest tak dobrze - oczywiscie poprawa jest ale nie w takim stopniu jakbysmy chcieli.

Tak czy inaczej jest to duzy krok na przod bo teraz to Wyglada na DIABOLO a nie jak

:lol: :damage_wall: Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się dużo bardziej podoba oryginalna kolorystyka, do której szybko się przyzwyczaiłem. Na początku na d2 wszyscy tez biadolili, że nie ma klimatu, co to za grafika itp. Moim zdaniem klimat w d3 jest, i to lepszy niż w d2. (d2 ceniłem za wiele rzeczy, ale klimat nie był jedną z nich).

 

Kurczę, chętnie bym komuś pożyczył betę gdyby nie to, że zapomniałem "sekretnej odpowiedzi" na pytanie, a powiązany z kontem adres e-mail jest już dla mnie niedostępny (konto zakładane z 6 lat temu). Może ktoś wie, czy da się jakoś ominąć to pytanie, nie mając dostępu do konta e-mail, na który było założone konto?

 

Mieć klimat lepszy od D2 to żaden wyczyn ;)
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, chętnie bym komuś pożyczył betę gdyby nie to, że zapomniałem "sekretnej odpowiedzi" na pytanie, a powiązany z kontem adres e-mail jest już dla mnie niedostępny (konto zakładane z 6 lat temu). Może ktoś wie, czy da się jakoś ominąć to pytanie, nie mając dostępu do konta e-mail, na który było założone konto?

 

Pisz do działu technicznego bliza ticketa i powinni pomoc. Ja ileś stron temu pisałem tutaj ,ze wklepałem zmyślone dane właściciela konta i zapomniałem hasła do niego.Na koncie 3 gry wiec było szkoda ,żeby się zmarnowało. Przeszukałem swoja pocztę w poszukiwaniu jakiś maili z blizza potwierdzających ,ze jestem właścicielem.Następnie założyłem nowe konto na bn ,wysłałem z niego ticketa ,że mam taki i taki problem + załącznik z numerem i treścią jakiegoś maila od nich +jakie gry były dodane. i mi przesłali kody itp.

 

Tydzień temu udało mi się dostać do bety i w sumie gra wciąga ,bo po paru godzinach powróciło to uczucie chęci do gry.. Co do mroczności to jest ok. Same postaci są w porządku. Moby faktycznie mogłyby być bardziej realistyczne jak teraz ,ale co zrobić. Troche mi się nie podoba ,że dmg ze skili jest zależny od dmg'u broni jaką nosimy ,bo może się pojawić sytuacja ,że czarodziejki będą latały z jakimiś toporami 2h itp.

 

Nie wiem jak tam reszta gry ,ale to co jest w becie wg. mnie jest na tyle dopracowane ,że gra mogła by już wyjść teraz.

 

Co do samych postaci to się nie wypowiadam ,bo do tego potrzeba max lvlu i całej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzis dzien i na max 13 lv to najsilniejsza jest zdecydowanie Czarodziejka i ew. Barb.

Calkiem niezle wypada tez Demon Hunter i Mnich (w tej kolejnosci) - najslabiej zas dla mnie Doctorek ale kto tam wie jak bedzie w wersji finalnej biorac pod uwage wszystkie umiejetnosci.

Co do "nowego" sposobu naliczania obrazen to jest on dla mnie ok. A co do widoku Sosy z 2 recznym mieczem - to nikogo nie powinno to dziwic

(sam tak obecnie gram - miecz 2reczny blisko 30dmg obrazen Rare B-) ) i dmg mam wiekszy niz barbem (leoric idzie na 3/4 magic hity)

W pelnej wersji zapewne granie TOPORAMI BULAWAMI itp sosa nie bedzie mialo sensu gdyz pojawia sie potezne bronie dla sosy niewiele ustepujace Dmg od broni a za to dajace wiele bonusow dla tej klasy - poza tym tez nie do przecenienia jest mozliwosc noszenia magic orba itp w drugije rece tak ze luz - wszystko jest tam z glowa zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...