Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości, to który poziom gry pod względem zaprojektowania/graficznym wam się podobał? Mi najbardziej podchodzi Halls of Agony oraz bardzo przyjemne są kanały z aktu II. A najmniej trawię początek aktu IV. Zupełnie nie podchodzi mi graficznie. Lepiej jest dalej. No i ruiny z aktu II też są takie średnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Szukałem ale nie znalazłem informacji na temat identyfikacji przedmiotów. POjawia się ona w jakimś akcie (jestem w II, chyba na końcu) czy wogóle jej nie ma? Mam kilka przedmiotów które chętnie zidentyfikuje ale nie wiem jak ;)

 

Dzięki

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie luz.

Nie zauważyłem. Inna sprawa że szukałem raczej kogoś kto to robi bo skoro moge to sobie zrobić sam to po co wogóle jest opcja identyfikacji i nie robi tego z automatu? Gram równolegle w D2 i stąd może moje nastawienie ;)

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mnie to zastanawiało.

Skoro mogę sam to po w ogóle się wypinać ..... Może dla podkreslenia wyższości żółtych. Chwili niepewnosci i nadziei, przed przekonaniem się co za crap wyskoczył ....

 

Żółte w d2 cieszyły, w d3 jedynie frustrują i wq ....

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę, że w końcu daje rady w akcie 2 i znalazłem odpowiedni build. Teraz mogę się przerzucić z farmienia Butchera na Zoltana :)

Edytowane przez twistet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobiłem rekord....1h spear za 58mln się sprzedał:)

1200dps +socket i inne ciach!ły

Dzieki temu ubrałem się po zęby i przy 50% crit chance /322% crit dmg wyciągam dh 85000dps...(bez ss)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko porównać

TEORETYCZNIE takie same, tylko więcej.

Praktycznie CAŁY stuff wartościowy który miałem/noszę wydropiłem na akcie 3.

Monk, barb i wizz z party, przed 1.0.3 farmili akt 1-2 nie mieli takich rezultatów

Teraz gramy w party 4 osoby akt 3/4 (ponyland) i oni mają także zauważalnie lepszy drop.

Jednogłośnie wszyscy wolimy akt 3 niż niższe.

 

Głosy bywają jednak odmienne, zresztą w tym temacie także parę osób radziło farmić akt 1-2 .

 

Gdy gramy solo (ja akt 3/4 oni 1-2) nie spotkałem się ze spektakularnym dropem u nich. Owszem bańkami operują, ale w ogólnym rozrachunku wypadają blado gdy porówna sie statysyki:

Ilośc zabitych elit: mają 2-3x WIĘCEJ NIŻ JA, a mimo to gorszy drop. Wniosek dla mnie oczywisty. Skoro zabiłem 2-3x mniej elit (bo trudniejsze) a mimo to lepszy loot dostałem to coś musi być na rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem w 2 akcie inferno wd narazie jedynym slusznym buildem na ta klase, czyli tankiem. Meczace sa walki z elitami bo ginac nie gine, ale dluga walka powoduje ze pojawia sie czaszeczka nad glowa i o ile w pierwszym akcie dalo sie z nia latac to w drugim mnie zabija dosyc szybko. Wiec im dalej w las to coraz bardziej zaczyna mnie meczyc ta postac.

 

Wysłane z mojego XT910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilośc zabitych elit: mają 2-3x WIĘCEJ NIŻ JA, a mimo to gorszy drop. Wniosek dla mnie oczywisty. Skoro zabiłem 2-3x mniej elit (bo trudniejsze) a mimo to lepszy loot dostałem to coś musi być na rzeczy.

 

Pochwal się ile masz tych elit zabitych, że łapiesz takie dropy... :)

Ja przez weekend miałem z 250 żółtych itemów z czego na AH nadawało się może z 10 i to w cenach max. 300-500k (i może ze dwa do 1M).

Farmię akt 1. i 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka najszybszej postaci, to polecam barba w sprint z tornado, do czasu aż będzie nerf, obecnie to jest bezkonkurencyjne. Z odpowiednim gearem, można wyczyścić cały a3 poniżej godziny (wszystkie dodatkowe poziomy, wszystkie elite packi w całym akcie). Co ciekawe można też zrobić to w grze na 4 graczy, dużej różnicy nie ma.. będzie tylko nieco wolniej. Ogranicza nas w zasadzie tylko jak szybko przemieszczamy się od jednego do następnego elite packa.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To screeny o ktorych wspominalem:

http://img507.images...062/statsym.jpg

http://img838.images.../7707/geare.jpg

 

Ze statystyk, wynika że ubiłem 4800 elit, tak jak wspominałem 2-3x mniej od znajomych

 

Wizz gra takim buildem:

http://eu.battle.net...QjSO!XdY!bYZYZY

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość geek.1992

Pytanie. Ile wam średnio zajmuje przejście gry? Poza tym słyszałem, że jednak czasami wieje nudą i absurdem w D]I[. Więc jak to jest? Proszę o odpowiedź głównie użytkowników grających w oraz pamietających D1 i D2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie doceniasz attack speedu Dołączona grafika tylko przy naprawdę szybkich elitkach mamy czas jedynie na 1 strzał. Do tego jeżeli idziemy w cryty, to więcej strzałów automatycznie oznacza większą szansę na kryta...

 

btw, goły strzał i tak będzie marny, pomyśl nad zmianą kuszy, na taką z dodatkiem critt dmg + slot :] to +50% critt dmg vs +150% critt dmg z samej kuszy, nawet kosztem mniejszego "białego" dps

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie Wy dropicie te itemy za grube miliony. Mi nie lecą nawet takie za 500 tys. w I i II akcie. Nawet jak wyskoczy jakiś ilvl 63 to po identyfikacji śmiech człowieka ogarnia. Moim mnichem czasami muszę dłuuuugo tłuc jakiegoś unikata i nic kompletnie nie leci... Zaczynam się poważnie zniechęcać do tej gry.

 

Oto dowód sprzed chwili:

Dołączona grafika

Edytowane przez cezar1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie doceniasz attack speedu Dołączona grafika tylko przy naprawdę szybkich elitkach mamy czas jedynie na 1 strzał. Do tego jeżeli idziemy w cryty, to więcej strzałów automatycznie oznacza większą szansę na kryta...

 

btw, goły strzał i tak będzie marny, pomyśl nad zmianą kuszy, na taką z dodatkiem critt dmg + slot :] to +50% critt dmg vs +150% critt dmg z samej kuszy, nawet kosztem mniejszego "białego" dps

 

attak speed musi byc:D, gdybym jednak na niego szedł wzialbym łuk:P i pierscienie z IAS....

O to mi chodziło gdy pisalem ze mnie attak speed nie interesuje (ba mialem ponad 3 grajac na 2x 1h xbow)

 

Atak 1.1 mnie nie interesuje...stąd np glovsy z attak speedem, za to bacon saila (klata legenda) olalem mimo iz mial 5% attack speed, tak samo inne buty, dzieki tym 2 z natali przedmiotom skoczyl mi dps po mimo spadku attak speed o 5%

W pogrubionym texcie sie mylisz.

Szansa jest taka sama, ot atakujac szybciej wiecej critow walniemy w jednostce czasu przy danym crit chance.

 

Co do kuszy oczywisice ze do wymiany, narazie nie bylo mnie stac na nic lepszego:) (jak widać 6 mln za to to moge sobie conajwyzej potiony kupowac:) a goly dps jest istotny wiec teraz jedynie musze dorwac kusze:

950 do 1400 i socket;) a to troszke kosztuje;) ale moja i tak ma 59% crit dmg wiec tu nawet krysztal za 20mln da mi tylko 40% crit dmg wiecej.

 

Cezar1125 tak jak pisałem akt 3/4;)

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar1125 tak jak pisałem akt 3/4;)

heh, trzeba mieć się za co ubrać.

A zresztą ilvl63 z aktu I i ten sam z aktu III powinien mieć jednakowe szanse na stanie się dobrym przedmiotem.

Dobrze gdzieś wyczytałem, że w grze w teamie NV się sumuje? Czyli wtedy jest kilkaset % mf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...