Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Rowniez jestem za kupowaniem kluczy ( kupilem tak SC2 wlasnie ) ale obecnie jest to nieoplacalne bo sam klucz do gry kosztuje tyle samo co wersja pudelkowa (cenny z allegro) na chwile obecna proponuje sie wstrzymac z zakupem i czekac do samej premiery, moze sie okazac ze w dniu premiery ceny kluczy beda po 120-130zł a jesli nie beda proponuje wybrac sie do sklepu w dniu premiery i kupic pudelko. Preordera nigdy nie bralem i nie bede bral bo jest to nieoplacalne :)

 

Nie ma takiej opcji żeby w dniu premiery klucze były po 130 zł, cena nie zmieni się przez długie miesiące, zapewniam Cię... a co do kupowania boxa "bo jest w tej samej cenie" to wolę bez pudełka.

Właśnie ponownie instaluje Diablo. Nie mogłem odpalić gry bo launcher stał na "updating 0%", a dawny sposób zakończenia procesu Agent32.exe już nie działał, bo odpalał się automatycznie ponownie.

 

Wystarczyło skasować katalog battle.net (C:\programdata\battle.net\)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie macie jakiegos pomyslu na instalacje klienta przed premiera?:P

 

Kup gre na battle.net bedziesz mogl zainstalowac klienta przed premiera. Pewnie kilka dni przed premiera bedzie mozna sciagnac klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co można teraz zrobić to pobrać instalkę, ale krzyczy, że nie było daty premiery i nie chce się zainstalować. :)

 

Klienta można pobierać już od jakiegoś czasu - 7,60 GB. Jeśli chodzi o instalację to oczywiste że nie można, ale po co ktokolwiek miałby to teraz robić? :wink:

 

http://diablo.incgamers.com/blog/comments/download-diablo-iii-now

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z zamawiających preorder bierze udział w losowaniu unikatowych szat Decarda Caina. Najznamienitszy z Horadrimów nie jest ich pierwszym właścicielem. Legenda głosi, że artefakt wcześniej należał do kapłana Na'tanka.

:lol:

 

co do samej promocji, wszystko super ale ta dodatkowa gra blizza gratis jest bez klucza :wink:, samo dvd i pudełko

 

edit:

 

Swoją drogą, tak się zastanawiam. Jeżeli wersja cyfrowa, różni się tak cenowo między krajami (usa, eu, australia), to czy np. nie można kupić klucza gdzieś z jakiejś chińskiej stronki np? Tam powinno być jeszcze taniej. Jeżelli gra jest region free nie ma znaczenia skąd ten klucz pochodzi.

Też zastanawia, że np. sklepy u nas sprzedające mają box w identycznej cenie co klucz, tzn jeżeli ktoś zamawia klucz, to oni odczytują to z pudełka, i go nie wysyłają? :) Stąd też te oferty oryginalnych pudełek za grosze bez kluczy, które są "odpadem" właśnie ze sprzedaży kluczy.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Jak kupisz keya w Chinach to będziesz skazany na Chiński battlenet :)

Ale można by kupić np. tak jak było z battlefieldem 3...

Ktoś by musiał posprawdzać na aukcjach naszych sąsiadów... trzeba znać język.

 

A co do keya + gra to wiadomo.... ale przynajmniej za te 165 PLN dostajemy jakieś dodatki typu poradnik... chociaż nie wiadomo jak on będzie wyglądał.

Na innych aukcjach nie dają nic a cena podobna.

Płytkę można sobie później dokupić jak komuś jest potrzebna...

 

 

edit:

Trochę poszukałem i okazuje się że u naszych sąsiadów można kupić keya za ok. 100 PLN ale premierę mają dopiero 7 czerwca :)

 

edit2: teraz doczytałem że będzie to wyłącznie rosyjska wersja i nie będzie się dało zmnienić języka, więc chyba lipa.

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chinach cena taka jak u nas, więc pozostaje zakup na allegro w dniu premiery :)

 

Edit: dla sprostowania dodam jeszcze, że posiadając wersję EU będzie można się łączyć z

graczami z całego swiata. Ciekawe jak tam z lagiem...

Edytowane przez szpachla2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana daty systemowej nie pomaga?

 

Wypadałoby się z Internetem rozłączyć - ale wtedy instalka może nie przejść sprawdzania poprawności.

 

Jedyne co można teraz zrobić to pobrać instalkę, ale krzyczy, że nie było daty premiery i nie chce się zainstalować. :)

 

nie macie jakiegos pomyslu na instalacje klienta przed premiera?:P

 

Szukajcie na google, wystarczy zmienic nazwe instalatora i instalowac + patchowac przed 15 maja.

Edytowane przez Aurora001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, na keye.pl będą mieli pudełka z angielskiej wersji językowej czy polskiej? chętnie bym przygarnął to pierwsze, a jak nie to pozostanie mi kupno samego klucza (dziwny jestem, wiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, na keye.pl będą mieli pudełka z angielskiej wersji językowej czy polskiej? chętnie bym przygarnął to pierwsze, a jak nie to pozostanie mi kupno samego klucza (dziwny jestem, wiem)

 

Nie ma wersji jezykowych jako takich. Sciagasz dowolny jezyk przy instalacji jesli jest dostepny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja do grania na bn to porażka, nazwy przedmiotów, skilli, itemów, bardzo utrudnia porozumiewanie, czy znalezienie czegoś w internecie na temat gry (różne fora itp.). Nie ma co sobie utrudniać życia, chyba że ktoś jest fanem aktorów z naszych telenoweli, i chce posłuchać ich głosów podłożonych pod postacie. Ofc do przejścia na luzie gry to nie ma znaczenia, ale do "intensywniejszego" grania, tylko ang.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja do grania na bn to porażka, nazwy przedmiotów, skilli, itemów, bardzo utrudnia porozumiewanie, czy znalezienie czegoś w internecie na temat gry (różne fora itp.). Nie ma co sobie utrudniać życia, chyba że ktoś jest fanem aktorów z naszych telenoweli, i chce posłuchać ich głosów podłożonych pod postacie. Ofc do przejścia na luzie gry to nie ma znaczenia, ale do "intensywniejszego" grania, tylko ang.

 

można gdzieś posłuchać polskich tłumaczeń i dialogów postaci? wiem, że jest ten nowy filmik z demon hunterem i polski lektor-narrator daje rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh panowie fail z mojej strony. :damage_wall:

 

Zrozumialem ze instalator ze strony blizza wam sie nie odpala na kompie przez blokade. Wtedy trzeba zastosowac odpowiednia zmiane nazwy wstepnego installatora/downloadera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wersji jezykowych jako takich. Sciagasz dowolny jezyk przy instalacji jesli jest dostepny.

 

miałem na myśli język, w jakim będzie napisany tekst na pudełku czyli: "Heavens shall tremble" a nie "Niebiosa zadrżą" itp. ...

 

@up czysto kosmetyczne zmiany :)

Edytowane przez zal0st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą na innym forum, że ten wielki robal to nie boss, zwykły przeciwnik :wink:

 

 

Coś mi się nie wydaje, raczej stawiałbym to na championa lub minibossa (coś jak Skeleton King).

Szkoda tylko że filmik był nagrywany na normie, z postacią pewnie lvl60 <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość G.r.a.h.a.m.o.w.ski

Czyli mowicie ze dubbing i w ogole spolszczenie po raz kolejny zabilo gre?Z diablo 2 zrezygnowalem ze wzgledu na polski dubbing wlasnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...