Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co nie pokazuje że wydadzą triala przed wydaniem pełnej wersji gry. Zapewne to będzie coś podobnego do starter packa w sc2.

 

 

Przed wydaniem gry na pewno nie dadzą triala/demo. A i tak, to będzie coś jak stater w sc2/wow. Możliwość stworzenia postaci do x (np. 13) lvla i któregoś tam zadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed wydaniem gry na pewno nie dadzą triala/demo. A i tak, to będzie coś jak stater w sc2/wow. Możliwość stworzenia postaci do x (np. 13) lvla i któregoś tam zadania.

 

Z tego co napisałeś to dadzą bete tylko że "otwartą"
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co napisałeś to dadzą bete tylko że "otwartą"

 

 

To chyba to ciśnienie dziś, ale napisze prostu z mostu. Żadnej otwartej bety nie będzie (i niczego, po za beta zaproszeniami), dopiero po wydaniu gry ma być trial (demo), podobne do tego co mamy w SC2 i WoW.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba to ciśnienie dziś, ale napisze prostu z mostu. Żadnej otwartej bety nie będzie (i niczego, po za beta zaproszeniami), dopiero po wydaniu gry ma być trial (demo), podobne do tego co mamy w SC2 i WoW.

 

Ja wiem że nie będzie, a słowa "otwarta beta" użyłem w odnieśieniu co ten trial będzie zawierał. Z tego co napisałeś to beta ma te ograniczenia co ten trial ma mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie tak, tylko zrob chargeback uslugi z ktorej sie w pelni korzystalo...

Najdluzsze chargebacki jakich uswiadczylem w WoWie byly po 10-12 dniach.

 

Terminowo dluzsze chargebacki zdazaja sie czesciej, ale nie z checi wlasciciela karty, a podejrzanych transakcji na karcie i automatycznym oflagowaniu karty.

 

Zreszta nawet jesli, to w takim przypadku chargeback konczy sie banem konta jesli chargeback zostal zrobiony na prosbe wlasciciela konta/karty. Czesto gesto permem, a nie do czasu wyrownania zaleglosci...

 

PS. Jest to najlepszy sposob zeby zakonczyc gre permanentnie i odzyskac czesc kasy z billingu terminowego :D

 

No i blizz się dobrał do [gluteus maximus] tanim annualom, praktycznie u wszystkich ludzi co kupowali zostały cofnięte lewe RaFy na 1 miesięcy, sprzedawcy się nagle pozapadali pod ziemię i ludzie zostali z ręką w nocniku, bo albo płacą dalej z własnej kieszeni albo blokada konta i ban.

I co na to Aurora001, taki pewny byłeś ? ;>

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i blizz się dobrał do [gluteus maximus] tanim annualom

 

:lol:

 

...bo blizz tak już ma, że przez miesiące pozwala działać botom, hackom, exploitom, a potem jednego dnia wszystkich hurtowo ________ płetwą...

 

W każdym bądź razie, jeszcze miesiąc czekania na luzie, wczoraj załapałem się na kolejną falę bety mopa z annuala więc bez ciśnienia na diabła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli poczekać, aż ludzie nazbierają sobie itemów, i wtedy blokada konta, i odblokowanie tylko po wykupieniu pełnego annuala :)

Chociaż pewnie więcej by stracili, bo jednak większość zagra w d3 tylko chwilę, przejdą raz na normalu, i na tych by stracili więcej niż na garstce fanatyków którzy przycisną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie tylko dlaczego ludzie sie oburzaja i rzadaja niewiadomo czego od sprzedawcow skoro wiedzieli ze mieszkajac w Polsce nie maja prawa z tego korzystac. Dostali szanse z ryzykiem anulowania i teraz powinni sie zwyczajnie zamknac. A Diablo bezplatne B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i blizz się dobrał do [gluteus maximus] tanim annualom, praktycznie u wszystkich ludzi co kupowali zostały cofnięte lewe RaFy na 1 miesięcy, sprzedawcy się nagle pozapadali pod ziemię i ludzie zostali z ręką w nocniku, bo albo płacą dalej z własnej kieszeni albo blokada konta i ban.

I co na to Aurora001, taki pewny byłeś ? ;>

 

Zrodlo twoich informacji? :oops:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

płacą dalej z własnej kieszeni albo blokada konta i ban.

 

Przyczytalem tylko pierwsza i ostatnia strone i raczej nie mam problemu czytaniu ze zrozumieniem jak i moich poprzednich wpisow.

 

Wyraznie zaznaczalem jesli ktos annuluje payment to osobie wysylajacej zaproszenie cofniete zostana TAKZE wszystkie benefity.

 

Zadnego perma sie nie dostanie, annual pass mozna CANCELOWAC telefonicznie. Nie jest to umowa... I tyle wystarczy zrobic. A ze ktos kase wtopil? Zly wybor RAF'a.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A minusikujcie sobie dalej :lol:

 

Moj przekaz byl jasny, szczegolnie post #1584.

RAF nadal dziala i jest to dobry sposob na przedluzenie waznosci konta / annual pass. Jak nie rozumiecie co blizzard wlasnie robi z nieuczciwymi RAF'ami to nie wiem.

 

Osoba WYSYLAJACA ZAPROSZENIA jest bezpiecznia, jedyne co w przypadkach powyzej trzeba dzwonic i cancelowac annual passa jesli ktos zrobil chargeback. Powazne konsekwencje nakladane sa na konta akceptujace zaproszenie do RAF'u.

 

A to ze ktos nieuczciwy sprzedaje RAF, nie znaczy ze tani RAF nie istnieje, i ze pobanuja wam konta jesli kupowaliscie.

Oszust to oszust, rownie dobrze mozna zamowic worek ziemniakow z allegro :) Szansa jest zawsze. Co nie znaczy ze worek ziemniakow dostanienie z malaria, syfilisem i innymi chorobami :lol:

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to opłacają lewymi kartami stary przejrzyj na oczy.. kumpel kupił i gościu mu podał dane do karty jakiejś babki razem z kodem do weryfikacji, mógł za to natrzaskać na necie jakieś zakupy.. eh.

Akurat annual jest umową wyobraź sobie. Jesteś słabo doinformowany i jedyne co widzisz to tania okazja na wyrwanie d3 i abonamentu a martwić się będziecie później.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni to opłacają lewymi kartami stary przejrzyj na oczy.. kumpel kupił i gościu mu podał dane do karty jakiejś babki razem z kodem do weryfikacji, mógł za to natrzaskać na necie jakieś zakupy.. eh.

Akurat annual jest umową wyobraź sobie. Jesteś słabo doinformowany i jedyne co widzisz to tania okazja na wyrwanie d3 i abonamentu a martwić się będziecie później.

 

Ty za to jestes jeszcze bardziej zajebiscie doinformowany Annual pass moze zostac zerwany bez konsekwencji

 

Co do uzywania kradzionych kart, jak ktos jest idiota to nic mu nie pomoze.

Wiec otrzasnijcie sie i przestancie trollowac ze chainowanie RAF'u skutkuja banami.

 

PS. Kraj na ktore zarejestrowane jest konto mozna zmienic ;)

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze english trudna jezyk, ale oficjalne maila'e i wy jeszcze sie rozczulacie nad sensem RAF'u i zagrozen LOL.

A przeciez to nie ja sie tym zasłaniam tylko ath ktory jest w bledzie. Zastanawiam sie czy ty nawet przyczytales pierwszego posta ze swojego linka :blink:

 

Hello,

We are writing to inform you that, regrettably, due to a payment issue related to one of the accounts you “referred” via the Recruit-a-Friend system, the free month(s) subscription issued to your account has been disabled. Please note that this is not a penalty for your account, but it may require you to update your subscription details if you wish to continue to play.

 

However, the duration of your World of Warcraft Annual Pass has been extended accordingly so you can still take advantage of this special promotion. Please note that we can only discuss this issue with the “referred” account with the account owner of that account, and unfortunately, we will be unable to answer any of your questions relating to that account. If your referee has any question or concerns, (s)he can contact us using the Blizzard customer service website

Mozna tylko wałkowac, referent nie jest odpowiedzialny w zadnym stopniu za pomylki/problemy osoby akceptujacej RAF.

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dochodzi motyw, że aby w ogóle skorzystać z tego, trzeba mieć konto na inny kraj, co już samo jest oszustwem. Gość do którego pisałem maila, powiedział że nie zwraca kasy, jeżeli ktoś napisze do supportu blizzarda (w obojętnie jakiej sprawie), oni wtedy sprawdzą że logujesz się z PL (nie z kraju w którym raf jest dostępny) i na tej podstawie cofają ci wszystko co dostałeś dzięki raf. Nie dlatego że rafy są lewe, ale dlatego że nie masz prawa korzystać z tej promocji z terenu Polski.

Nie można nic zrobić tym sprzedawcom z allegro, bo samemu dopuszczamy się oszustwa, podając/zmieniając na fałszywy kraj. Chyba że ktoś autentycznie np. mieszka teraz w UK, ale taka osoba raczej nie robiłaby sobie tyle kombinacji żeby zarobić "70zł".

Edytowane przez aerial
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dochodzi motyw, że aby w ogóle skorzystać z tego, trzeba mieć konto na inny kraj, co już samo jest oszustwem. Gość do którego pisałem maila, powiedział że nie zwraca kasy, jeżeli ktoś napisze do supportu blizzarda (w obojętnie jakiej sprawie), oni wtedy sprawdzą że logujesz się z PL (nie z kraju w którym raf jest dostępny) i na tej podstawie cofają ci wszystko co dostałeś dzięki raf. Nie dlatego że rafy są lewe, ale dlatego że nie masz prawa korzystać z tej promocji z terenu Polski.

Nie można nic zrobić tym sprzedawcom z allegro, bo samemu dopuszczamy się oszustwa, podając/zmieniając na fałszywy kraj. Chyba że ktoś autentycznie np. mieszka teraz w UK, ale taka osoba raczej nie robiłaby sobie tyle kombinacji żeby zarobić "70zł".

 

To powiem Ci lepszy myk. Kumpel ostatnio skorzystał na allegro z "usługi" zmiany kraju w profilu battle.net, gościu przysyła fakturę np. za wodę z uk, wysyłasz ticketa do blizza, że zmieniłeś miejsce zamieszkania i oto dowód w postaci tej faORT: ORT: ktury. Wszystko oczywiście pisane z polskiego ip i po kilku godzinach support odpisał, żeby tylko się wylegitymował, że on to on i.. miał zmieniony kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wszystko wytłumaczone, użycie śmiałych kolorów jest jednym z kluczowych elementów grafiki wszystkich gier blizzarda:

 

GDC - Art of Diablo

 

Wspomniane jest to na zakładce Blizzard Art Philosophy.

 

Dlatego zmiana stylu na bardziej mroczny i realistyczny mija się z główną polityką blizza. Śledziłem intensywnie tematy odnośnie D3 od paru miesięcy, zobaczyłem parę h gameplaya z bety oraz niezliczoną ilość newsów, ale po odkryciu Path of Exile a następnie dotacji do zamkniętej bety zmieniło się moje nastawienie. Kupię kiedyś D3, ale ma niższy priorytet niż PoE obecnie, które realizmem i swoim klimatem w starym stylu bardziej mi pasuje. Zmieniłem plany odnośnie planowanego wcześniej preordera D3.

Edytowane przez Kikas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest wszystko wytłumaczone, użycie śmiałych kolorów jest:jednym z kluczowych elementów grafiki wszystkich gier blizzarda:GDC - Art of DiabloWspomniane jest to na zakładce Blizzard Art Philosophy.Dlatego zmiana stylu na bardziej mroczny i realistyczny mija się z główną polityką blizza. Śledziłem intensywnie tematy odnośnie D3 od paru miesięcy, zobaczyłem parę h gameplaya z bety oraz niezliczoną ilość newsów, ale po odkryciu Path of Exile a następnie dotacji do zamkniętej bety zmieniło się moje nastawienie. Kupię kiedyś D3, ale ma niższy priorytet niż PoE obecnie, które realizmem i swoim klimatem w starym stylu bardziej mi pasuje. Zmieniłem plany odnośnie planowanego wcześniej preordera D3.

 

Milo z ich strony, ze probuja dostosowac graczy do swojej polityki (stylu graficznego) a nie odwrotnie ;)

Edytowane przez Carson
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...