Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przesluchalem troche utworkow

Bez gry sluchajac samego podkladu to tak srednio lezy ...

Prawde mowiac Soundtrack z Diablo2/1 bardziej mi sie podobal

Jednym natomiast z Lepszych(naprawde dobrych) kawalkow Diablo 3 jest

CALDEUM - Czuc klimat Diablo ;-)

Edytowane przez Strongmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłuchałem wszystkie kawałki i...:

 

- jako ilustracja dźwiękowa/tło ujdzie, ale hitów tam nie ma (takich, żeby specjalnie ich słuchać poza grą)

- jak dla mnie za dużo "operowych" wokali/smyczków, a brakuje gitary (no, w New Tristram coś tam jest), kotlów (tylko w paru kawałkach), instr. dętych i chórów - generalnie soundtrack jest mało 'epicki' i bez rozmachu

- brzmiało to wszystko dziwnie znajomo, aż sobie sprawdziłem, że gość (Russel Brower) napisał też ścieżkę dźwiękową do WoW: The Burning Crusade. Sytuacja podobna - kilkanaście utworów, a żaden nie chwyta za serce/gardło. Soundtrack do "podstawki" WoW to jest coś (Jason Hayes) - sporo kapitalnych kawałków.

- brak (z wyjątkiem New Tristram) nawiązań muzycznych do motywów z poprzednich części - szkoda (z drugiej strony przy UT3 próbowano to zrobić z kiepskim skutkiem)

- brak fajnego motywu przewodniego łączącego soundtrack w całość/przewijającego się w kilku utworach

 

trochę się rozpisałem (i w sumie bardziej na "nie"), ale muzyka w grach to dla mnie super ważna sprawa :-)

Edytowane przez Night_Bird

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi, którzy chcą coś posiekać przed wielkim wtorkiem dla treningu - Path of Exile ma teraz otwarty weekend, wystarczy zarejestrować się na forum i pobrać klienta. Można potrenować klikanie myszą, porównać do bety Diablo 3 i zmniejszyć ból oczekiwania. Wprowadzono sporo zmian ułatwiających grę i poprawiających klimat. Fani Diablo 1 i 2 powinni być zadowoleni. Otwarta beta rusza właśnie w tej chwili. Będzie można katować do poniedziałku 9 rano. Więcej info o grze w wątku Path of Exile.

Edytowane przez Kikas
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejk - Mnie rowniez ten OST nie zachwycil

poza klilkoma utworami.\

Obawiam sie, ze rezygnacja pracy Matta Uelman-a z tego projektu, moze okazac sie wielkim ciosem.

Ale coz zobaczymy w praktyce jak muzyka wkomponuje sie scene gry.

Co do POE - to mam pytanie - dodali jakies tam nowe Akty/Lokacje ?

bo z tego co pamietam gra konczyla sie na 3 akcie ;/ i pozniej juz troche nudno sie robilo

(a gralem ostatni raz w marcu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecane fakty o guest pass:

2 karty guest pass znajdziecie w każdym pudełku z Diablo III - zarówno w wersji standardowej jak i kolekcjonerskiej. Są to drukowane karty z kodem, więc otrzymają je wyłącznie osoby, które kupią pudełkową wersję gry

Guest pass pozwala na granie bez limitu czasowego do starcia z Królem Szkieletem - czyli zwiedzenie contentu dostępnego w becie. Kod guest pass dodajecie do konta tak, jak kod pełnej wersji gry i możecie zacząć z nim grać, gdy tylko ruszą serwery.

Postępy w przechodzeniu gry zostają zachowane, jeśli ulepszycie guest pass do do pełnej wersji gry.

 

 

 

To tak w sprawie sprawdzenia gry dla tych niezdecydowanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przystępnej cenie to chyba już się skończyły. Najtaniej pewnie będzie w którymś ze sklepów, np. saturn

 

Dołączona grafika

 

chociaż np. takie tesco 189..

 

ja kupowałem jakieś 2 tyg temu na kontagier za 149,9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kogo mam się uśmiechnąć w kwestii tego kodziku ? ;)

 

Ja zamawiałem pudełkową, tylko głąbom z thehut pewnie się nie będzie spieszyło i wyślą dopiero 15. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden kod będę mógł odstąpić, ale dopiero 15.05 po 17 (jakoś tak wracam z pracy i mam nadzieję, że kurier nie nawali i paczka będzie na mnie czekać). Swoją drogą - czy ktoś orientuje się czy osoby grające na guest pass będą mogły dołączać się do gier osób grających normalnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przystępnej cenie to chyba już się skończyły. Najtaniej pewnie będzie w którymś ze sklepów, np. saturn

 

Dołączona grafika

 

chociaż np. takie tesco 189..

 

ja kupowałem jakieś 2 tyg temu na kontagier za 149,9

 

w tesco

 

W dniu premiery (15.05.2012 r.)

Gra PC Diablo III

184,99 zł/szt.!

 

ale i tak drogo, orientuje się może ktoś jaka będzie cena w carefurze albo empiku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow jak Empik będzie miał 15-go takie ceny to niezła lipa w euro rtv agd Diablo za 179 zl

 

179,

zawsze 5zł na wino umilające grę :D

 

no to coś czuje, że we wtorek będę miał mały trip przez miasto w poszukiwaniu jakiejś znośnej ceny za diabełka ;p

 

ja tak samo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Swoją drogą - czy ktoś orientuje się czy osoby grające na guest pass będą mogły dołączać się do gier osób grających normalnie ?

 

 

Wszystkie typy kont mogą grać razem, z tym że na starter jest ograniczenie max lvl 13 i do zadania z Skeleton King'iem (później można albo powtarzać w kółko poprzednie zadania/terytoria, albo zaktualizować konto o pełną wersje). Czyli dokładnie ta sama zawartość co w becie.

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: jeśli pobraliście grę w wersji EU GB to musicie odpalić nowy instaler i dociągnie wam brakujące (~500MB) pliki.

 

50MB, nie 500 :wink: ale dzieki za info, uniknalem paniki w poniedzialek

 

ktos wie w jaki sposob beda losowane affixy na przedmiotach legendarnych? To znaczy czy otrzymujemy statystyki z przedzialu dla najlepszego affixu dostepnego z danej kategorii czy moze sie trafic totalny grap z affixami z samego dolu? Kiedys bylo mowa o specjalnej puli affixow dla legendarnych, ale to wydaje sie malo prawdopodobne teraz.

Edytowane przez ZlyDzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50MB, nie 500 :wink: ale dzieki za info, uniknalem paniki w poniedzialek

 

ktos wie w jaki sposob beda losowane affixy na przedmiotach legendarnych? To znaczy czy otrzymujemy statystyki z przedzialu dla najlepszego affixu dostepnego z danej kategorii czy moze sie trafic totalny grap z affixami z samego dolu? Kiedys bylo mowa o specjalnej puli affixow dla legendarnych, ale to wydaje sie malo prawdopodobne teraz.

 

 

Każdy legendarny (i setowy) item ma kilka afixów z góry narzuconych (np. + min/max dmg) i ich wartości są generowane losowe i 1/kilka affix/ów totalnie losowych. Coś takiego wyczytałem na incgamers.

 

For instance, The Windforce legendary bow. Level 60 found item (not crafted). It has 6 total affixes, with five preset. They are 1) Increased damage, 2) Min/max damage, 3) knockback on hit, 4) Increased attack speed, 5) Hatred regeneration. You get one random affix tacked on at the end, which might make or break the item.

Źródło

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś kupował w tym slepie? To jakis sklep krzak jakcshop.pl na allegro tylko 25 komentów

 

W tytule aukcji "Czytaj opis", hmm ... choć nie widze niczego dziwnego w aukcji to tego typu tytyłu zazwyczaj wskazują na wałki. Jakieś sugestie?

 

Sklep na stronie nawet adresu żadnego nie ma.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...