Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znajdz tez stary zrzut z as sdd jak mozesz bo jestem ciekaw czy czas dostepu miales taki od nowosci czy sie podniosl z biegiem czasu/uzytkowania

 

Nie ma szans, nie znajdę go, ba - teraz to nie jestem pewien czy go w ogóle zrobiłem. Ten access time może być taki a nie inny bo robiłem jakieś rzeczy na kompie podczas tego testu a dysk talerzowy na USB cały czas zapisywał 1MB/s - może przez to?

 

Zrobię dzisiaj drugi test zaraz po restarcie i podczas bezczynności, bo faktycznie coś dziwnie wysoki jest czas reakcji.

Edytowane przez qhash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja domyslnie miala trwac do 14 wrzesnia.

Jak aukcja z allegro sie konczyla to jeszcze ok 80 dyskow bylo ?

Szybko im to poszlo, sam zamawialem dla kumpli dwa akie ssd

12 wrzesnia i nie wiem czy im zrealizuja to zamowienie ;x

Edytowane przez wroner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data złożenia zamówienia: 2012-09-12 Data potwierdzenia zamówienia: 2012-09-12

 

Zamowilem 2, nie wiem jak z realizacja bo na telefony nie odpowiadaja, na maile odpisuje po 3-4 dniach.

Chcialem zamowic w katowickim prolinie vertexa 4 to tez jakies problemy podobno na linii katowice-centrala wystapily

i mam sie odezwac dzisiaj/ jutro no a wlasnie nie wiem co z tym kingstonem, bo jak zrealizuja mi to, i bedzie spoko to 1 pojdzie do kolegi a drugi sobie zostawie a powiem, ze juz nie bylo nie stanie i przyszedl jeden tylko ;p w koncu 329 a 435 to jest roznica..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nowsze są również, to brać V200 czy nie ? czy czekać i dołożyć do plextora ?

 

Nie ma ani jednego posta po wyjściu nowego FW w którym ktoś by napisał że dysk znacznie zwalnia z zapełnieniem. Wszystko to było przed kwiecień/maj tego roku.

 

Co do wyboru dysku; albo nie masz kasy i kupujesz dysk budżetowy (m.in. V200) albo cię stać i dokładasz do średniej półki. Sam wiesz najlepiej co w Twojej kieszeni siedzi. Plextor na pewno pewniejszy i lepszy wydajnościowo dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zwalniania Kinstona V200... Z dysku korzystam od miesiąca jako jedyny dysk w komputerze. Zapełniłem go już w 65%. Podczas benchmarku miałem otwarte 5 innych programów i korzystałem normalnie z kompa.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Spadł zapis sekwencyjny i czas dostępu przy odczycie się wydłużył, ale nie odczuwam żadnego spowolnienia tego dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie mobo i wersja sterowników?

 

H1X/P7320 & Tapatalk 2

 

Asrock Z77 Extreme4-m, szczerze mówiąc nie wiem, które są od dysków - pełno jest sterowników różnej maści na stronie Asrocka i nie wiem które instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tam sata3 driver ale to do tego dodatkowego kontrolera (2 porty na płycie w innym kolorze), lepiej podłącz ten dysk natywnych portów intelowych, to pewnie będzie ten INF driver + Intel Rapid Storage, pewnie tu w środku są sterowniki AHCI/RAID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej, jutro na trzeźwo pokombinuje, bo teraz pewnie nie zobaczę które są w innym kolorze niż reszta. Martwi mnie tylko słaby czas dostępu w porównaniu do testów tego Vertexa, transfery mnie tak nie interesują. Dzięki za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem INF, który spowodował reset systemu, potem Intel Rapid Storage. Dysk jest podłączony chyba po Intel'a, ostatnie porty Sata mają dziwne końcówki w nazwie typu A0,A1 i to są chyba te dodatkowe. Wyniki jakie otrzymałem po instalacji sterowników są gorsze niż przed.

Dołączona grafika

 

Wyłączyłem w biosie całkowicie dodatkowy kontroler SATA, ustawiłem OCZ jako SSD, włączyłem SMART i odczyty znów spadły. Wracam do biosu kombinować ;)

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że HyperX to nie V200 i jest na SF Dołączona grafika

 

Wyniki bardzo podobne jak V200, trochę słaby czas dostępu. Ciekaw jestem jak SF sobie poradzi po zapełnieniu, wrzuć wyniki za miesiąc.

HyperX jest na pamięciach synchronicznych - nie ma żadnych problemów z zapełnieniem.

Edytowane przez rafa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafa, czemu ten Hyper ma takie słabe wyniki skoro jest na synchronicznych?

AS SSD pracuje na niekompresowalnych danych?

Wroner- jak robiłeś test używałeś kompa do czegoś? Albo może tuż przed tym jak robiłeś test wrzucałeś na dysk gigabajty danych?

Poszukałem na sieci wyników Hypcia i 4K R/W powinno wynosić w okolicach 20/95 MB/s a jest prawi połowę mniej

Edytowane przez Gerlath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...