Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Łał, szalejesz i powiem Ci, że niczego mi nie brakuje w ip ale jednak narobiłeś mi smaczka tymi skrinami. Myślisz, że jest sens bawić się w customizację wyglądu na 3g? Dodam, że wydajność to dla mnie priorytet i temu waham się czy winterboard jest najlepszym pomysłem... Z głupoty aktywowałem multitasking podczas jailbrake'a redsn0wem i i tak już mi się czasem aplikacje wysypują (chyba ram się kończy). Myślisz że będzie mocno chrupać?

 

Ja się głownie bawię w Lockscreen'y, oba z zaprezentowanych miał kolega na swoim 3G i specjalnie mu to systemu nie spowalniało (on nie ma włączonego multitasking). Swoją drogo iż nawet iOS 4.2.1 nie chodzi super szybko na 3G, ale cytując znajomego "teraz da się go używać" (mowa o 4.2.1).

 

Ciekawy pomysł z animowanym gif'em jako tapetą, choć sam styl dla mnie lekko za ciemny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. 4.2.1 nie rzuca na cycki wydajnością, ale jest bardzo ok w 3g, czego o z jailbreakowanym 4.1 nie mogłem w ogóle powiedzieć, bo to był koszmar. Potestuje sobie chyba już teraz na 4.2.1 a jak będę przechodził na 4.3 z porządnym jb (bez multi) to zdecyduję czy zostaję przy fabrycznym wyglądzie czy nie. Choć coś mi mówi, że jak raz zaczniesz, to ciągle chcesz więcej... ;-)

Pozdr

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. 4.2.1 nie rzuca na cycki wydajnością, ale jest bardzo ok w 3g, czego o z jailbreakowanym 4.1 nie mogłem w ogóle powiedzieć, bo to był koszmar. Potestuje sobie chyba już teraz na 4.2.1 a jak będę przechodził na 4.3 z porządnym jb (bez multi) to zdecyduję czy zostaję przy fabrycznym wyglądzie czy nie. Choć coś mi mówi, że jak raz zaczniesz, to ciągle chcesz więcej... ;-)

Pozdr

 

Niestety to prawda ;) Sam sobie dopiero co sprawiłem mały prezent w klimatach świątecznych ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały nie wygląda tak ładnie jak czarny. W 3G(S) jeszcze to jakoś wyglądało ale w 4 już nieszczególnie. No i masz brzydki pokrowiec :P

 

Dorwałeś już jakieś słuchawki czy nadal się męczysz na tym padle? [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały nie wygląda tak ładnie jak czarny. W 3G(S) jeszcze to jakoś wyglądało ale w 4 już nieszczególnie. No i masz brzydki pokrowiec :P

 

Dorwałeś już jakieś słuchawki czy nadal się męczysz na tym padle? [;

 

jakie polecasz słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny, pokaż go od przodu :)

 

To jest tylko tylni panel, że tak powiem zakupy na raty co za tym idzie nie ma po co przodu pokazywać ;)

 

Biały nie wygląda tak ładnie jak czarny. W 3G(S) jeszcze to jakoś wyglądało ale w 4 już nieszczególnie. No i masz brzydki pokrowiec :P

 

Dorwałeś już jakieś słuchawki czy nadal się męczysz na tym padle? [;

 

Czarny mi się od sierpnia już zdążył znudzić, próbuję szczęścia z innym kolorem. I co się czepiasz pokrowca, spełnia swoją role wyśmienicie :P Choć przyznam szczerze że planuję go zmienić na coś fajniejszego ;)

 

Natomiast co do słuchawek, dzięki Music Controls Pro które nie dawno wyszło, działają mi w końcu wszystkie klawisze w BH-214 od Nokii a do tego mogę już podłączyć wszystkie słuchawki bez ograniczania się do kilku modeli z pilotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie polecasz słuchawki?

Dokanałówki NuForce NE6, Monster Beats (jak się znajdzie w dobrej cenie, dużo podróbek się przewija), niedługo dostpępne A-Jays Four to chyba jedne z lepszych i tańszych rozwiązań jeżeli chcemy pilota. No i są Apple In-Ear które również dobrze grają a są w cenie NuForce'ów (trzeba się rozejrzeć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokanałówki NuForce NE6, Monster Beats (jak się znajdzie w dobrej cenie, dużo podróbek się przewija), niedługo dostpępne A-Jays Four to chyba jedne z lepszych i tańszych rozwiązań jeżeli chcemy pilota. No i są Apple In-Ear które również dobrze grają a są w cenie NuForce'ów (trzeba się rozejrzeć).

 

W a-Jays dopiero "czwórka" ma pilota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w serii A jedynki, dwójki i trójki są normalne. Jakiś czas temu na blogu Szwedzi zapowiedzieli wydanie czwórek z pilotem.

 

/edit

Na początku grudnia pojawiła się jedynie informacja 'coming soon'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, w serii A jedynki, dwójki i trójki są normalne. Jakiś czas temu na blogu Szwedzi zapowiedzieli wydanie czwórek z pilotem.

 

No właśnie te "czwórki" wpadły mi w oko/ucho (zwał jak zwał), wiadomo coś na temat premiery (bo rozumiem że nie ma ich jeszcze w obiegu) ?

 

/edit up

dzięki za info, czyli nic jeszcze nie wiadomo, mam na dzieję że 'coming soon' będzie 'soon' a nie jak ...

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie te "czwórki" wpadły mi w oko/ucho (zwał jak zwał), wiadomo coś na temat premiery (bo rozumiem że nie ma ich jeszcze w obiegu) ?

 

/edit up

dzięki za info, czyli nic jeszcze nie wiadomo, mam na dzieję że 'coming soon' będzie 'soon' a nie jak ...

 

Biały iPhone 4... :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega lubiłem 2g jakby nie to że rozwaliłem go w drobny mak to dalej bym używał i był happy. Choć muszę przyznać że łączność 3g jest mega przydatna i przez cichy głośnik 2g mało kiedy mogłem się z kimś dogadać w jakimkolwiek gwarniejszym miejscu, choć nie wiem czy to wada fabryczna czy mój był uszkodzony, bo duzo przeszedł już zanim go kupiłem.

 

Ja w między czasie ściągnąłem simlocka u operatora (Szwajcarzy są tak mili, że po skończeniu umowy robią to za free) z tego styranego 3g co to go za free dostałem, pomarańczowa pupcia dalej leci z hong-kongu do uk i chyba jeszcze dokupie szybkę to sobie zrobię funkiel nówencję z niego, a drugiego pogonie.

 

Mardok mój kumpel sobie też przerobił na białego, bo tydzien po zakupie go rozbił i musiał kupic obudowę i szczerze taka kombinacja jak masz wygląda chyba najlepiej. Biały przód nie wygląda zbyt super, bo czarny wyświetlacz psuje efekt, za to biały tył jest miodzio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę powiedzieć żebym miał cichy głośnik...

Czasami zdarza mi się kumpla słabo słyszeć, ale tylko jego, i jest to wina jego telefonu.

Reszta połączeń jest na tyle głośna że spokojnie mogę się dogadać w zatłoczonym miejscu, no chyba że już jakaś impreza się kręci to wtedy nie bardzo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Mardok mój kumpel sobie też przerobił na białego, bo tydzien po zakupie go rozbił i musiał kupic obudowę i szczerze taka kombinacja jak masz wygląda chyba najlepiej. Biały przód nie wygląda zbyt super, bo czarny wyświetlacz psuje efekt, za to biały tył jest miodzio.

 

I taką kombinację chyba zostawię bo biały przód wraz z wyświetlaczem to ~700zł (orginał) a taka cena to lekka przesada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez cichy głośnik 2g mało kiedy mogłem się z kimś dogadać w jakimkolwiek gwarniejszym miejscu, choć nie wiem czy to wada fabryczna czy mój był uszkodzony, bo duzo przeszedł już zanim go kupiłem.

 

W moim 2G jest podobnie. Też myślałem, że to mój egzemplarz jest uszkodzony. Wystarczy, że ktoś zadzwoni jak jestem np. na zakupach w centrum handlowym i kompletnie nie możemy się dogadać.

Teraz planuję zakup 3GS i mam nadzieję, że będzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trzyma zawsze tak samo - ok. dwóch dni przy dość intensywnym użytkowaniu. Wiadomo, że jak zachce mi się pograć dłużej np. w Dungeon Hunter 2 to i dnia nie wytrzyma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo Apple jest brzydkie, masz fajne HQ dostępne na deviantART'cie. Poza tym trochę niespójnie pod kątem ikon, taki mix wyszedł [;

 

Heh to ma działać (i działa żeby nie było) a dopiero potem wyglądać ;) Tak czy inaczej wszystkie uwagi przeczytane i coś się pomyśli w chwili wolnej ;)

 

EDIT:

 

Tym razem grudniowa i w dodatku świąteczna edycja listy Mardok’owych aplikacji „Cydiowych” ;)

 

Mardok'owa lista Cydi'owych aplikacji:

 

:arrow: Action Menu - poszerza możliwości menu operacji na tekście, dodatkowe ikonki jak i wklejki.

:arrow: Activator - uruchamianie aplikacji za pomocą gestów.

:arrow: AdBl0ck - program pozwala na blokowanie niektórych reklam w Safari.

:arrow: Advenced Preferences - rozszerzenie działające jako styl dla WinterBoard dodaje wiele nowych/ukrytych opcji w ustawieniach telefonu.

:arrow: afc2add – wtyczka do współpracy z alternatywnym menadżerem iP na PC (iFunBox).

:arrow: AndroidLock XT – odblokowywanie telefonu podobnie jak w Androidzie

:arrow: AppSync for 4.0 - synchronizacja z iTunes

:arrow: AskToSend - wyskakujące okno proszące o potwierdzenie wysyłanego SMS’a działa w wbudowanej aplikacji oraz w biteSMS.

:arrow: App Swither Volume – pasek głośności w menu aplikacji tak jak w iOS 4.2

:arrow: Barrel - świetny efekt podczas zmiany pulpitów, kilka gotowych efektów przejścia.

:arrow: biteSMS - alternatywna aplikacji do wysyłania SMS'ów, dodaje Avatary, QuickReplay itp.

:arrow: ChatPic - dodaje zdjęcie kontaktów obok treści SMS’a niestety działa tylko w wbudowanej aplikacji.

:arrow: CyDelete - umożliwia usuwanie aplikacji Cydia tak samo jak tych z AppStore.

:arrow: Cyntact - awatary w systemowej aplikacji kontaktów.

:arrow: EZDecline – pozwala łatwo odrzucić rozmowę na ekranie zablokowanym.

:arrow: Five Icon Dock - 5 ikona na dock'u

:arrow: Five Icon Switcher - domyślnie 5 (można zmienić na nawet 10) ikon na pasku aktywnych aplikacji

:arrow: FolderEnhancer – świetny tweak rozbudowujący możliwości folderów

:arrow: Frash – Flash for iOS – dodaje możliwość wyświetlania Flasha w Safari

:arrow: FullScreen for Safari - świetne rozszerzenie dla Safari zwiększające funkcjonalność przeglądarki.

:arrow: Graviboard - fajny bajer do naszych ikon które latają po ekranie, nic pożytecznego ale fajne ;)

:arrow: Gridlock – pozwala na pulpicie dowolnie ustawiać ikony aplikacji a nie tylko jedna za drugą.

:arrow: iBye - przydatny program do tworzenia kopii danych bezpośrednio z telefonu.

:arrow: iFile – świetny menadżer plików z pełnym dostępem do systemu.

:arrow: Installous - instalator pakietów IPA.

:arrow: Infinifolders – nieskończona ilość aplikacji w folderach na pulpicie.

:arrow: iPhoneDelivery - raporty doręczeń SMS, współpracuje z wbudowaną aplikacją jak i biteSMS.

:arrow: iStrings – pozwala edytować prawie każdy napis w systemie.

:arrow: KuaiDial - świetne rozszerzenie do wbudowanej aplikacji telefonu, szybkie wybieranie ze zdjęciami i wiele innych.

:arrow: LockInfo - bardzo fajny program wyświetlający informacje na ekranie zablokowania. Moje wtyczki do Lockinfo: 2Do, Clock, Weather, WeatherIcons.

:arrow: Lockscreen Clock Hide - ukrywanie zegarka na ekranie zablokowanym.

:arrow: Mail Rules - świetne rozszerzenie do aplikacji Mail, pozwala na automatyczne dzielenie maili lub usuwanie spamu.

:arrow: MakeItMine – pozwala na edycję napisów operatora.

:arrow: Mark Read – masowe oznaczania wiadomości mail jako przeczytane.

:arrow: MarkThatMessage – teraz każdy SMS jest wyświetlany z datą.

:arrow: MCleaner – świetny program do blokowania niechcianych rozmów i SMS’ów.

:arrow: MobileTerminal – jak nazwa wskazuje jest to konsola dla naszego iP.

:arrow: MobileVolumeSound - dźwięk podczas zmiany głośności, taki sam jak na Mac’ku.

:arrow: Multiflo0w – świetny menadżer aplikacji pracujących w tle.

:arrow: MultiIconMover – teraz można przenosić po kilka ikona na raz między pulpitami.

:arrow: Multitasking Time - pokazuje czas i stan baterii na pasku aktywnych aplikacji.

:arrow: Music Controls Pro - bardzo dobre rozszerzenie możliwości aplikacji iPod, dodaje nawet wsparcie dla klawiszy na słuchawkach bluetooth.

:arrow: MusicBarExtended – świetne, podręczne menu do kontroli funkcji iPod.

:arrow: MxTube – pozwala ściągnąć filmiki z YouTube do późniejszego oglądania ich w offline.

:arrow: MyOS – dodaje dotykowe możliwości ustawień systemowych.

:arrow: Notifier+ - ikony na pasku oraz dźwięki powiadomień niedobranych SMSów i połączeń.

:arrow: PagePreview - bajer z podglądem zawartości wszystkich pulpitów.

:arrow: Parallax – przesuwa tapetę tak jak na androidzie wraz z kolejnym pulpitem.

:arrow: PlayAwake – teraz mogą nas budzić nasze mp3 a nie domyślne dzwonki alarmów.

:arrow: Pull To Refresh for Mail - pobieranie maili za pomocą przeciągnięcia zawartości w dół.

:arrow: Pull To Refresh Safari - odświeżanie aktualnej strony za pomocą przeciągnięcia jej w dół.

:arrow: QuickLock 2 – prosta aplikacja do szybkiego blokowania ekranu.

:arrow: Rename 2 – program pozwalający zmienić nazwę każdej zainstalowanej aplikacji.

:arrow: Safari Download Manager – jak sama nazwa wskazuje możliwość pobierania plików z Safari.

:arrow: SBRotator – świetny program pozwalający na obracanie naszego pulpitu z fajną animacją.

:arrow: SBAdBlockToggle - świetne i często aktualizowane narzędzie do blokowania reklam nawet w cydia !

:arrow: SBSettings - podręczne menu wyłączania/włączania takich funkcji jak 3G/WiFi/EDGE/BT/SSH itp. Moje wtyczki : Airplane, Autolock, EDGE, SpringFlash. Oraz polecany themes: Serious HD

:arrow: ScrollingBoard - rozszerza możliwości między innymi naszego paska Dock.

:arrow: SnapTap - możliwość robienia zdjęć w aplikacji Aparat za pomocą klawiszy głośności.

:arrow: SwitcherMod – rozszerza funkcjonalność paska aplikacji oraz przyśpiesza ich zamykanie.

:arrow: SwitherPlus – pozwala na uruchamianie paska aplikacji na Lockscreen.

:arrow: Synchronicity - świetne narzędzie które zapobiega blokowaniu się naszego telefonu podczas synchronizacji.

:arrow: Veency - Serwer VNC można sterować naszym iP z pomocą PC.

:arrow: WinterBoard – potężne narzędzie, dzięki któremu zmienimy wygląd praktycznie wszystkiego.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok , kiedyś miałeś iphone 3G na pewno i chciałbym Ciebie spytać jaka jest najlepsza aplikacja do nagrywania video? Kiedyś używałem cycoder ale ciekawe czy jest coś lepszego.

 

Muszę Cię zmartwić, nigdy wcześniej nie miałem żadnego iPhone, ta czwórka to mój pierwszy telefon firmy z jabłuszkiem ;) Natomiast wracając do pytania, jedyną alternatywą jaką znam dla Cycoder'a to Video Recorder 3G.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu ściągnąłem whatsapp i zastanawiam się czemu dopiero wczoraj. Co za zajebiaszcza aplikacja! Takie bbm, które działa na iphonie, blackberry i androidzie. Wersja na symbiana już w drodze. I wszystko śmiga między platwormami 100% idealnie. Każdy powinien to mieć. Widząc jak inne rzeczy przychodzą do Polski tylko z małym opóźnieniem, gwarantuję wam, że już możecie sciągnąć i zacząć polecać znajomym, bo za chwile i tak każdy kto tylko może będzie to miał. ;-)

 

http://www.whatsapp.com/

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w końcu ściągnąłem whatsapp i zastanawiam się czemu dopiero wczoraj. Co za zajebiaszcza aplikacja! Takie bbm, które działa na iphonie, blackberry i androidzie. Wersja na symbiana już w drodze. I wszystko śmiga między platwormami 100% idealnie. Każdy powinien to mieć. Widząc jak inne rzeczy przychodzą do Polski tylko z małym opóźnieniem, gwarantuję wam, że już możecie sciągnąć i zacząć polecać znajomym, bo za chwile i tak każdy kto tylko może będzie to miał. ;-)

 

http://www.whatsapp.com/

 

Hym na telefon to ja jakoś wolę tradycyjny SMS albo od biedy GG, pewnie z racji tego że mało który mój znajomy ma smartphone który obsłuży czo innego niż wymienione ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...