Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

GreenPois0n RC5 - ktoś już działał ?

 

Mało u nas posiadaczy Mac'a ;) Jak wyjdzie pod Windows'a to może skuszę się na iOS 4.2.1 na swoim iP4 bez podnoszenia BB.

 

EDIT:

 

Jak prawdę mówią to długo nie będzie trzeba czekać ;)

 

GreenPois0n RC5 na Windows w przeciągu dnia | AppleiPhones.pl

 

EDIT2:

 

Jak obiecali tak zrobili ;)

 

iOS 4.2.1 Jailbreak GreenPois0n RC5 Windows | celljee.com

 

EDIT3:

 

Nosz cholera po chyba 8 próbach w końcu Push Doctor w końcu zadziałał ! ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po raz kolejny pod ogromny wrażeniem możliwości rozrywkowych IP. Najnowszy Real Racing 2 zwyczajnie zrywa czapki z głów! Wszystko jest tu rewelacyjne i momentami o klasę lepsze od Gran Turismo na PSP (np. kwestia kariery, widoku z wnętrza, uszkodzeń wizualnych pojazdów). Polecam każdemu!

 

http://itunes.apple.com/au/app/real-racing-2/id386568787?mt=8#

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok, dokładnie o to mi chodzi, efekt zgodny z tym co w przypadku SMS

 

Dołączona grafika

 

Trochę to trwało ale przypadkiem znalazłem coś takiego

 

Mail Enhancer 1.0-5 form Cydia ;)

 

Dołączona grafika

 

EDIT:

 

Niedługo w Cydia pojawi się nowa wersja Mail Enhancer wraz z polską wersją językową w wykonaniu Mardoka ;) A co Polacy nie gęsi ... :P

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki najszybszy sposob na pogode w belce, bez duzych zabaw w edycje itd? Chodzi mi o wersje najprostsza, czyli stopnie celsjusza + ikonka, zadnej prognozy tygodniowej zajmujacej pol ekranu. Cos jak na screenie wyzej, Mardok, skad masz? ;)

 

Edit: Thx ;]

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych, którzy zamierzają wykonać update iOS'a poinformuję, że ja doświadczyłem nieporządanych zachowań aplikacji iPoda (przeskakiwanie utworów po przewinięciu, problemy z ładowaniem okładek, znikanie tekstów itd.) i w związku z tym wróciłem do 4.2.1. Poczekam na iOS 5. Już niedługo.

 

@Mardok

Czyżby wkrótce relacja z modowania iPada? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale QWERTZ? Nie przeszkadza ci niemiecki układ?

 

Przyznam szczerze że mam ten układ bo nówka jest 2x tańsza od polskiej ;) W telefonie (bo póki co testowałem na iP4) po zmianie klawiatury fizycznej z DE na PL pisze się już normalnie (tzn. mimo iż na klawiaturze jest Z wyskakuje Y).

 

...

@Mardok

Czyżby wkrótce relacja z modowania iPada? ;)

 

Ciii bo to tajemnica :P

 

Tych, którzy zamierzają wykonać update iOS'a poinformuję, że ja doświadczyłem nieporządanych zachowań aplikacji iPoda (przeskakiwanie utworów po przewinięciu, problemy z ładowaniem okładek, znikanie tekstów itd.) i w związku z tym wróciłem do 4.2.1. Poczekam na iOS 5. Już niedługo.

...

 

Tu mnie trochę zmartwiłeś ... Z racji UnLock'a mam u siebie dalej iOS 4.0.2 i z aplikacją iPod mam coś takiego że raz na jakiś czas (prawdopodobnie po restarcie samego SpringBoard) utwory w iPod się same pauzują albo trzeszczą albo przeskakują i tak przez powiedzmy pierwszą minutę, dwie może trzy użytkowania potem wszystko wraca do normy. Jest to na tyle uciążliwe że często grzebię w telefonie co wymaga restartu SpringBoard i równie często słucham z niego muzyki, myślałem że w końcu jak wyjdzie obiecany UnLock na 4.3 (swoją drogą zaś piszą że UnLock nie wyjdzie już bo coś tam) wgram sobie nowy system i coś z tym zrobili ...

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to był odosobniony przypadek, może jeszcze coś po kryjomu zmienili w wersji GM, ciężko mi powiedzieć. Tak czy inaczej ja zadowolony nie byłem i na pewno nie będę dawał drugiej szansy nowej wersji pomimo ogromnego przyspieszenia Safari, iPod to dla mnie priorytet najwyższy jaki może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to był odosobniony przypadek, może jeszcze coś po kryjomu zmienili w wersji GM, ciężko mi powiedzieć. Tak czy inaczej ja zadowolony nie byłem i na pewno nie będę dawał drugiej szansy nowej wersji pomimo ogromnego przyspieszenia Safari, iPod to dla mnie priorytet najwyższy jaki może być.

 

Doświadczyłeś któregoś z opisanych przeze mnie problemów na 4.2.1 ? Bo w razie czego mogę wgrać 4.2.1 niby nowy UnLock ma załatwić iOS 4.1./4.2.1/4.3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, problemów na 4.2.1 brak. Obecna jest tylko drobna niedogodność, która jest od zawsze czyli czasem po przesunięciu utworu do końca następny zaczyna się od losowego momentu. Nie pamiętam, bym tego nie doświadczał na jakiejś wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, problemów na 4.2.1 brak. Obecna jest tylko drobna niedogodność, która jest od zawsze czyli czasem po przesunięciu utworu do końca następny zaczyna się od losowego momentu. Nie pamiętam, bym tego nie doświadczał na jakiejś wersji.

 

Przewijania używam stosunkowo rzadko jak już to skip/next ;) Tak czy inaczej dzięki za info na temat 4.3, pewnie i tak wgram go jako pierwszego ale w razie problemów z aplikacją iPod nie będę się już zastanawiał czemu tylko zrobię downgrade do 4.2.1 eh i jak tu się obejść bez plików SHSH ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę czekał na iOS 5 który wg. plotek może się pojawić już w kwietniu choć IMO bardziej prawdopodobny jest czerwiec/lipiec (wraz z iPhone 5) przy czym wsześniej oczywiście betatesty dla developerów i przecieki do sieci o nowych funkcjach i ewentualnej zmianie designu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę czekał na iOS 5 który wg. plotek może się pojawić już w kwietniu choć IMO bardziej prawdopodobny jest czerwiec/lipiec (wraz z iPhone 5) przy czym wsześniej oczywiście betatesty dla developerów i przecieki do sieci o nowych funkcjach i ewentualnej zmianie designu.

 

Ja mam nadzieję testować iOS 5 na iP 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest juz mozliwy JB na ios 4.3?

 

Jest ale na razie tylko w wersji "tethered" i w porównaniu do poprzednich bardziej skomplikowany w przeprowadzeniu no i najważniejsze potrzebny jest Mac ;) Podsumowując radze poczekań na lepsze rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia, kontakty itd. są archiwizowane w backupie, zdjęcia, video i muzyka po prostu się resynchronizują.

Niczego się nie traci, telefon jest gotowy do działania zaraz po wypięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...