Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W godzinie masz błąd, powinno być pięćdziesiąt. :P

 

Heh rzeczywiście, ale to normalne jak się liczy od 0 do 59 słownie o 3 nad ranem :P Dzięki, poprawione ;]

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieprzeciętnie, czyli mi się podoba ale takiego zaparcia nie mam aby skrobać szkło z farby ;)

 

Aby ożywić trochę temat bo czasem czuję się jak bym tu prowadził monolog ;) Wrzucam swoją najnowszą pracę ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz monolog bo nikt nie nadąża ze skillsami ani z chęciami do modzenia. ;-)

Mi przyszły w końcu pomarańczowe plecki, ale te skośnookie małe kutasy wysłały mi najgorszą jakościowo podróbkę na świecie. Na tyle są jakieś 2 podłużne rowki (kiepski odlew) a w środku nie ma gwintu do wkręcenia dźwigienki uruchamiającej mechanizm wysuwania karty sim, więc mój drugi iphone to sterta części w woreczku foliowym i muszę to oddać komuś kto się zna, żeby to złożył do kupy, ale dopiero jak cing-ciongi z ping-pongu mi wyślą nowe plecki co pewnie znowu zajmie im miesiąc. Kufa najzdolniejszy naród świata niby a nawet głupiego kawałka plastiku się od nich nie da bez problemu kupić... :mur:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prowadzisz monolog bo nikt nie nadąża ze skillsami ani z chęciami do modzenia. ;-)

Mi przyszły w końcu pomarańczowe plecki, ale te skośnookie małe kutasy wysłały mi najgorszą jakościowo podróbkę na świecie. Na tyle są jakieś 2 podłużne rowki (kiepski odlew) a w środku nie ma gwintu do wkręcenia dźwigienki uruchamiającej mechanizm wysuwania karty sim, więc mój drugi iphone to sterta części w woreczku foliowym i muszę to oddać komuś kto się zna, żeby to złożył do kupy, ale dopiero jak cing-ciongi z ping-pongu mi wyślą nowe plecki co pewnie znowu zajmie im miesiąc. Kufa najzdolniejszy naród świata niby a nawet głupiego kawałka plastiku się od nich nie da bez problemu kupić... :mur:

 

Heh, tak czy inaczej jak ktoś chce sobie zapikować powyższy Dialer na swoim iP4 jest on już do pobrania na forum zajmującym się głownie stylami czyli MacThemes ;)

 

Grass Dialer v0.1

 

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcam do komentowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz telefon pod kompa, uruchom redsn0w i na końcu daj "just boot in tethered...." czy coś takiego :)'

Niestety jailbreak 4.2.1 jest tethered co oznacza, że przy każdym restarcie telefonu trzeba go podłączać pod kompa i uruchamiać z redsn0w'a.

Edytowane przez siebek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi po każdym restore iphone zużywa dużo baterii. Oczywiście tydzień działa dobrze po jailbraku , a potem za jakiś czas użycie i czas czuwania jest taki sam i bateira trzyma 1 dzień.

 

ktoś ma jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? iP 3g @ 4.2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz telefon pod kompa, uruchom redsn0w i na końcu daj "just boot in tethered...." czy coś takiego :)'

Niestety jailbreak 4.2.1 jest tethered co oznacza, że przy każdym restarcie telefonu trzeba go podłączać pod kompa i uruchamiać z redsn0w'a.

 

 

Dzieki wielkie

Dziwi mnie tylko zachowanie safari ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi po każdym restore iphone zużywa dużo baterii. Oczywiście tydzień działa dobrze po jailbraku , a potem za jakiś czas użycie i czas czuwania jest taki sam i bateira trzyma 1 dzień.

 

ktoś ma jakiś sposób na rozwiązanie tego problemu? iP 3g @ 4.2.1

 

90% problemów z baterią związanych jest z Hactivation, najprostszym i najpewniejszym rozwiązaniem jest aktywacja w iTunes za pomocą oryginalnej karty operatora (lub uniwersalnej) przed przeprowadzeniem JB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie tylko zachowanie safari ;/

 

To wszystko dlatego, że podczas jailbreak Safari jest przenoszone do innego katalogu (szczegółów nie znam).

 

@plastekk:

Rozumiem, że masz telefon aktywowany przez redsn0w? Jest alternatywna metoda haktywacji: SAM link

Mnie to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Untethered można osiągnąć przez GreenPois0n, przynajmniej tak wygooglowałem. Ludziom przy jailbreaku redsn0wem na 4.2.1 występowały problemy z różnymi funkcjami (chociażby wifi). Czy takie 'maniany' mają miejsce po użyciu GreenPois0n?

Co tam, raz się żyje, próbuję :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też problemów nie było z wifi itp ;)

 

@AragornPL:

Można zrobić untethered jailbreak 4.2.1 jeśli posiadasz pliki SHSH do FW 4.2b3. O innej opcji póki co nie słyszałem ;) Wszyscy czekają na soft 4.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moi rodzice mnie zadziwili- mamuśka kupiła sobie w Erze 4G 16gb. Teraz krótkie pytanie- jakie darmowe, ciekawe aplikacje można by nań zainstalować, żeby się nie nudziła? Może jakieś sugestie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moi rodzice mnie zadziwili- mamuśka kupiła sobie w Erze 4G 16gb. Teraz krótkie pytanie- jakie darmowe, ciekawe aplikacje można by nań zainstalować, żeby się nie nudziła? Może jakieś sugestie? ;)

 

W AppStore z aplikacjami darmowymi (jak i płatnymi) sprawa jest bardzo prosta, wchodzisz do kategorii jaka Cię interesuje dajesz Top Free i na pewno coś znajdziesz ;)

 

 

 

 

 

W formie ciekawostki : dla relaksu dzisiaj do swojego iPBack dorobiłem opcje generowania raportów w postaci HTML'a ;) Obecnie program prezentuje się w następujący sposób :

 

iPBack v0.7

Dołączona grafika

 

A wynik pracy nowej opcji w taki:

 

Dołączona grafika

 

Może mega piękny nie jest (kwestia dopieszczenia) ale działa ;) Pomysł na opcję narodził się przy piwie jak to ze znajomymi (również fanami iP) rozmawialiśmy na temat ciekawych aplikacji jakie to mam w telefonach, i aby ułatwić wymianę list zainstalowanych rzeczy powstało to co widać :P Jest jeszcze kilka problemów, pierwszy to polskie znaki w nazwach aplikacji i różne kodowania, oraz nie zawsze zainstalowana aplikacja ma tą samą nazwę na SpringBoard co w folderze ale powoli :P

 

EDIT:

 

I po kilku przeróbka raport prezentuje się tak ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis sposob na downgrade ip4 z 4.2.1 na 4.1

Ten z podmiana hosta juz kombinowalem, ale oczywiscie wspaniale itunes wywala mi zaraz losowy error

 

Jak masz pliki SHSH to się da wrócić do 4.1, oczywiście baseband pozostanie ten z 4.2.1

 

http://www.dkszone.net/downgrade-ios-4-2-1-4-1-iphone-43gs3g-ipod-touch-ipad

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze inaczej

 

Bawil sie ktorys z was w tworzenie obrazu partycji iphona?

Musze z niego odzyskac kilka danych, ale tutaj zaczynaja sie schodki juz na samym starcie

 

Zabieg taki jak przy ip 3g

Instaluje cydie, mobile terminal, ssh

Lacze sie z maciem badz pc z ubuntu i za pomoca polecenia daje rozkaz utworzenia obrazu partycji, w tym jednak momencie komputer odpowiada ze Resource busy

 

I guzik z tego wychodzi ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meeron: masz literowke "kompresuj po pobraniu"

 

Po zdaniu wnioskuję że miał być Mardok nie meeron. No i zastrzel mnie ale nie widzę tej literówki (chyba jestem bardziej chory niż myślałem).

 

No i finalna wersja raportów zarówno dla Aplikacji App Store jak i pakietów z Cydia ;)

 

Dołączona grafika

 

Jeszcze kilka drobnych poprawek w kodzie i będzie można oddać program większej gromadce ludzików do zabawy ;)

 

EDIT:

 

O w końcu zalazłem tą literówkę :P dzięki wunat i meeron za PW ;) Kurde było to w plikach językowych które ładowały się dopiero po zmianie języka więc zawsze po włączeniu programu miałem dobrze dopiero jak zmieniłem na EN a potem na PL to wyskakiwał kwiatek ;) Eh czyli do końca taki ślepy nie jestem :P

 

EDIT2:

 

3DBoard nie jest kompatybilne z Parallax :/ Tak wiec odpada póki co, ale autor twierdzi że nad tym pracuje !

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że mamy już Luty, pora na zaktualizowaną listę paczek którymi warto się zainteresować z Cydia ;)

 

Mardok'owa lista Cydi'owych aplikacji:

 

:arrow: Action Menu - poszerza możliwości menu operacji na tekście, dodatkowe ikonki jak i wklejki.

:arrow: Activator - uruchamianie aplikacji za pomocą gestów.

:arrow: AdBl0ck - program pozwala na blokowanie niektórych reklam w Safari.

:arrow: Advenced Preferences - rozszerzenie działające jako styl dla WinterBoard dodaje wiele nowych/ukrytych opcji w ustawieniach telefonu.

:arrow: afc2add – wtyczka do współpracy z alternatywnym menadżerem iP na PC (iFunBox).

:arrow: AndroidLock XT – odblokowywanie telefonu podobnie jak w Androidzie

:arrow: AppSync for 4.0 - synchronizacja z iTunes

:arrow: AskToSend - wyskakujące okno proszące o potwierdzenie wysyłanego SMS’a działa w wbudowanej aplikacji oraz w biteSMS.

:arrow: App Swither Volume – pasek głośności w menu aplikacji tak jak w iOS 4.2

:arrow: Barrel - świetny efekt podczas zmiany pulpitów, kilka gotowych efektów przejścia.

:arrow: biteSMS - alternatywna aplikacji do wysyłania SMS'ów, dodaje Avatary, QuickReplay itp.

:arrow: DeepEnd - robi to samo co 3DBoard a ma więcej opcji i jest za free ;)

:arrow: ChatPic - dodaje zdjęcie kontaktów obok treści SMS’a niestety działa tylko w wbudowanej aplikacji.

:arrow: CustomBadges - pozwala na dodanie do każdej aplikacji na Sprinboard dowolnego opisu w postaci Badge.

:arrow: CyDelete - umożliwia usuwanie aplikacji Cydia tak samo jak tych z AppStore.

:arrow: Cyntact - awatary w systemowej aplikacji kontaktów.

:arrow: Dock - świetnie wyglądający menadżer uruchomionych aplikacji.

:arrow: EZDecline – pozwala łatwo odrzucić rozmowę na ekranie zablokowanym.

:arrow: Five Icon Dock - 5 ikona na dock'u

:arrow: Five Icon Switcher - domyślnie 5 (można zmienić na nawet 10) ikon na pasku aktywnych aplikacji

:arrow: FolderEnhancer – świetny tweak rozbudowujący możliwości folderów

:arrow: Frash – Flash for iOS – dodaje możliwość wyświetlania Flasha w Safari

:arrow: FullScreen for Safari - świetne rozszerzenie dla Safari zwiększające funkcjonalność przeglądarki.

:arrow: Graviboard - fajny bajer do naszych ikon które latają po ekranie, nic pożytecznego ale fajne ;)

:arrow: Gridlock – pozwala na pulpicie dowolnie ustawiać ikony aplikacji a nie tylko jedna za drugą.

:arrow: iBye - przydatny program do tworzenia kopii danych bezpośrednio z telefonu.

:arrow: iFile – świetny menadżer plików z pełnym dostępem do systemu.

:arrow: Icon Renamer - pozwala w prosty i łatwy sposób zmienić nazwę każdej ikony na Springboard.

:arrow: Installous - instalator pakietów IPA.

:arrow: Infinifolders – nieskończona ilość aplikacji w folderach na pulpicie.

:arrow: iPhoneDelivery - raporty doręczeń SMS, współpracuje z wbudowaną aplikacją jak i biteSMS.

:arrow: iStrings – pozwala edytować prawie każdy napis w systemie.

:arrow: KuaiDial - świetne rozszerzenie do wbudowanej aplikacji telefonu, szybkie wybieranie ze zdjęciami i wiele innych.

:arrow: KuaiDial SMS Plugin - w połączeniu z KuaiDial dodaje dodatkowe możliwości do biteSMS oraz iRealSMS, między innymi łatwe wysyłanie wiadomości do wielu odbiorców.

:arrow: LockInfo - bardzo fajny program wyświetlający informacje na ekranie zablokowania. Moje wtyczki do Lockinfo: 2Do, Clock, Weather, WeatherIcons.

:arrow: Lockscreen Clock Hide - ukrywanie zegarka na ekranie zablokowanym.

:arrow: Mail Rules - świetne rozszerzenie do aplikacji Mail, pozwala na automatyczne dzielenie maili lub usuwanie spamu.

:arrow: MakeItMine – pozwala na edycję napisów operatora.

:arrow: Mark Read – masowe oznaczania wiadomości mail jako przeczytane.

:arrow: MarkThatMessage – teraz każdy SMS jest wyświetlany z datą.

:arrow: MCleaner – świetny program do blokowania niechcianych rozmów i SMS’ów.

:arrow: MobileTerminal – jak nazwa wskazuje jest to konsola dla naszego iP.

:arrow: MobileVolumeSound - dźwięk podczas zmiany głośności, taki sam jak na Mac’ku.

:arrow: Multiflo0w – świetny menadżer aplikacji pracujących w tle.

:arrow: MultiIconMover – teraz można przenosić po kilka ikona na raz między pulpitami.

:arrow: Multitasking Time - pokazuje czas i stan baterii na pasku aktywnych aplikacji.

:arrow: Music Controls Pro - bardzo dobre rozszerzenie możliwości aplikacji iPod, dodaje nawet wsparcie dla klawiszy na słuchawkach bluetooth.

:arrow: MusicBarExtended – świetne, podręczne menu do kontroli funkcji iPod.

:arrow: MusicCommentator - rozszerzenie, które przeczyta nam każdą nazwę piosenki przed jej odtworzeniem, przydatne zwłaszcza na słuchawkach;)

:arrow: MxTube – pozwala ściągnąć filmiki z YouTube do późniejszego oglądania ich w offline.

:arrow: MyWi - aplikacji, która pozwoli nam na przerobienie naszego iPhon’a w HotSpot, po wyjściu iOS4.3 przestanie być przydatna.

:arrow: MyOS – dodaje dotykowe możliwości ustawień systemowych.

:arrow: Notifier+ - ikony na pasku oraz dźwięki powiadomień niedobranych SMSów i połączeń.

:arrow: PagePreview - bajer z podglądem zawartości wszystkich pulpitów.

:arrow: Parallax – przesuwa tapetę tak jak na androidzie wraz z kolejnym pulpitem.

:arrow: PhotoAlbums+ - jak robisz zdjęcia na iP o po prostu musisz to mieć, czyli ręczne tworzenia albumów na telefonie bez iTunes.

:arrow: PkgBackup - często aktualizowany program do robienia kopii naszych pakietów z Cydia i nie tylko.

:arrow: PlayAwake – teraz mogą nas budzić nasze mp3 a nie domyślne dzwonki alarmów.

:arrow: Pull To Refresh for Mail - pobieranie maili za pomocą przeciągnięcia zawartości w dół.

:arrow: Pull To Refresh Safari - odświeżanie aktualnej strony za pomocą przeciągnięcia jej w dół.

:arrow: PwnTunes - świetne rozszerzenie pozwala nam korzystać z iPhone jak z pendrive na komputerach bez iTunes oraz na synchronizacje muzyki też bez iTunes.

:arrow: QuickLock 2 – prosta aplikacja do szybkiego blokowania ekranu.

:arrow: Rename 2 – program pozwalający zmienić nazwę każdej zainstalowanej aplikacji.

:arrow: Safari Download Manager – jak sama nazwa wskazuje możliwość pobierania plików z Safari.

:arrow: SBRotator – świetny program pozwalający na obracanie naszego pulpitu z fajną animacją.

:arrow: SBAdBlockToggle - świetne i często aktualizowane narzędzie do blokowania reklam nawet w cydia !

:arrow: SBSettings - podręczne menu wyłączania/włączania takich funkcji jak 3G/WiFi/EDGE/BT/SSH itp. Moje wtyczki : Airplane, Autolock, EDGE, SpringFlash. Oraz polecany themes: Serious HD

:arrow: ScrollingBoard - rozszerza możliwości między innymi naszego paska Dock.

:arrow: SleepFX - następca TV Tube, zabiera wiele dodatkowych animacji podczas usypiania naszego urządzenia.

:arrow: SnapTap - możliwość robienia zdjęć w aplikacji Aparat za pomocą klawiszy głośności.

:arrow: SwitcherMod – rozszerza funkcjonalność paska aplikacji oraz przyśpiesza ich zamykanie.

:arrow: SwitherPlus – pozwala na uruchamianie paska aplikacji na Lockscreen.

:arrow: Synchronicity - świetne narzędzie które zapobiega blokowaniu się naszego telefonu podczas synchronizacji.

:arrow: TV Tube Sleep - świetna animacja, w stylu wyłączania starego telewizora podczas wprowadzania telefonu w stan uśpienia.

:arrow: Veency - Serwer VNC można sterować naszym iP z pomocą PC.

:arrow: VoiceMailBlock - jeżeli nie używasz poczty głosowej i wielokrotnie przez przypadek udało Ci się ją włączyć to jest coś dla ciebie ;)

:arrow: WinterBoard – potężne narzędzie, dzięki któremu zmienimy wygląd praktycznie wszystkiego.

:arrow: YFiSelect4 - szybka zmiana sieci WiFi z poziomu SBSettings, wystarczy przytrzymać palec na ikonie WiFi a pokaże się menu wyboru.

:arrow: YourTube 2 - rozszerzenie do aplikacji YourTube, pozwala między innymi na pobieranie filmów z YT do późniejszego obejrzenia.

:arrow: 3DBoard - świetny efekt dający wrażenia iż nasz pulpit jest w 3D, choć polecam jego darmowy odpowiednik DeepEnd ;)

 

*nowe pozycje oznaczone kolorem czerwonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...