Skocz do zawartości
p3dzi0r

Zenfist.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Orientuje sie ktos co jest ze sklepem zenfist.pl ? , zamowilem tam zasilacz w ubiegla srode, wplacilem pieniadze i nadal mam w realizacji zamowienia oczekiwanie na wplate, na maile 0 odpowiedzi, a telefonicznie poczta glosowa.

Maja jakis urlop swiateczny czy co ?

Bo niewiem jak inaczej mozna sie z nimi skontaktowac, a zasilacz by mi sie przydal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem sporo przed świetami Accelero S1 Rev2 oraz inne klocki. W momencie zamowienia towar widniał jako dostepny a po wpłacie czekałem tydzien zanim skompletowali zamowienie bo Accelero jednak nie meili.Zwyczajne wyciaganie kasy za towar którego sie nie ma;/

Edytowane przez JejoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja po prostu czekam juz 5 dni na zasilacz, a niby realizacja na nastepny dzien wiec mnie to troche zaniepokoilo. Pozatym dzisiaj jest 5 stycznia a chyba nadal sa chorzy :wink: bo zamowienie nadal czeka na wplate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełom roku, to nienajszczęśliwszy okres na robienie zakupów przez internet.

Ja składałem zamówienie w Zenfist.pl w niedziele 28 grudnia. Po 2 dniach, czyli 30 grudnia dostałem maila, że wpłata została zaksięgowana i zamówienie zostanie skierowane do realizacji.

Natomiast towar przekazano do spakowania i wysłano dopiero dzisiaj. Mam nadzieję, że mimo mrozu i szalejacej "epidemii grypy" kurier będzie jednak szybszy, a z zasilacza będę zadowolony.

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 29.12.2008 zamówiłem eh i jak mi napisali to jutro (6.12.2008) przyjdzie tylko ze teraz nikogo nie będzie w domu...

Cieszyc mnie moze tylko jedno ze zapłaciłem za obudowe 213zł, a aktualna cena w tym sklepie to 247zł ...

Coś posypia im sie nagatywne komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie doszedł zasilacz. Zamówienie złożyłem 28.12, więc troche to trwało, ale na szczęście, w końcu dotarł. No i jak ślicznie wygląda :wink: (Enermax Pro82+ EPR525AWT).

Edytowane przez Stanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sklep polecam

 

niegdy nie ma problemow z gwarancja , czy obsluga. nie kombinuja , sprzetu nie podmieniaja. jezeli cos dzieje sie z ich winy , to zawsze rozwiazanie jest na korzysc klienta. od czasu do czasu tam kupuje , placac troche wiecej niz u konkurencji wlasnie z tego wzgledu. zreszta wlasciciel tego sklepu czesto udzialal sie na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś posypia im sie nagatywne komentarze

Za co? Dalatego, ze jest sezon swiatecznych urlopow oraz remanentow? Normalne jest, że zamawiając cos przed swietami ostrzymamy towar dopiero w pierwszym tygodniu po nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co? Dalatego, ze jest sezon swiatecznych urlopow oraz remanentow? Normalne jest, że zamawiając cos przed swietami ostrzymamy towar dopiero w pierwszym tygodniu po nowym roku.

ale czesc ludzi tego nie rozumie i sprzet pewnie chcialo by miec w 10 min po kliknieciu zmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

ale czesc ludzi tego nie rozumie i sprzet pewnie chcialo by miec w 10 min po kliknieciu zmow.

Moze nie az tak , ale czasem slowo od sklepu , ktory cieszy sie jakas renoma byloby mile widziane. Bralem u nich kila czesci w maju albo kwietniu zeszlego roku. Zamowienie mialo byc w wiadomym terminie , minal bodajze tydzien i cisza. Okazalo sie , ze zamowionej budy nie mogli mi wyslac z powodu niby krzywych blach w kazdym modelu Dragona. Zdecydowalem sie na inna opdczas rozmowy na GG z pracownikiem , ale wczesniej kilkukrotnie pytalem cos sie dzieje z zamowieniem - zero odpowiedzi , az udalo mi sie namierzyc wlasnie kogos kompetentnego na GG i ten zajal sie sprawa do konca. Bez tego pewnie czekalbym i czekal. Wiecej nie pisze bo i po co.

 

Ps - bonusa tez nie bylo. :D

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w listopadzie też musiałem trochę poczekać na zasiłkę. Zamówienie przez kilka dni miało status "zapłacone" i dopiero jak straciłem cierpliwość i wysłałem zapytanie, zmieniło status tego samego dnia na "przygotowane do wysyłki" (czy jakoś tak) i zaraz przyszło. Generalnie zmieściło się to w granicach jakiegoś rozsądku, jednak przyzwyczajony jestem, że inne sklepy szybciej wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tam u nich na stronie pisalo, ze sprawdzaja kazdy zasilacz przed wysylka. co nie jest prawdą, ale chyba nikogo to nie dziwi. :) teraz nie moge sie dopatrzec tego wynioslego zdania. to tak na przyszlosc dla kupujacych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys tam u nich na stronie pisalo, ze sprawdzaja kazdy zasilacz przed wysylka. co nie jest prawdą, ale chyba nikogo to nie dziwi. :) teraz nie moge sie dopatrzec tego wynioslego zdania. to tak na przyszlosc dla kupujacych :)

Bardzo proszę Usługi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...