Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Firekage

Dziękuje za odpowiedź:) Wikipediste... przemilczę -_-

 

suchyjastrząb

 

wiesz jak to jest, nie ma się czego przyczepić? Jak to nie, zawsze się coś znajdzie :D

 

kamyk18

 

Muszę Cię zmartwić, ale producenci tunerów TV nigdy się nie kwapili w częsty upgrade sterowników do swoich produktów. Radzę Ci zmienić do wcześniejszego systemu jak chcesz uzywać tego sprzętu. Chociaż mam nadzieje że znaajdziesz rozwiązanie :)

 

Seven rozwiązał mój największy problem przynajmniej mogę tak powieddzieć po dniu testowania. Mianowicie rozchodzi się o to że Ruter Linksys razem z Vistą zawieszał mi przeglądarki, w taki sposób że resetować trzeba było. Jednak aby rest mógł być dokonany trzeba było 15 minut poczekać aż się odwiesi system. Seven jak na razie trzyma połączenie Wifi z Linkszszem wzorcowo:D

Doprowadzało mnie to do szału, bo mogłem pracować ok 30 min i potem zawicha, ale tylko przeglądarek IE,FF,Opera i reset.

 

Aha Windows Update sam wyszukał mi najnowsze Beta stery od Ati do 7 dla mojej karty, grzecznie zapytał czy może ściągnąć. Więc nie tylko pobiera stery i krytyczne aktualizacje.

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Eset Firewall'a w wersji beta ( ess_nt64_enu.msi )

jak narazie chodzi wysmienicie ,tylko nie moge wykminic czy ta wersja jest calkowicie free ??

czy tez to jakis 30 dniowy Trial

Beta jest aktywna do 2 marca...

 

fl0r3k

 

Zgadzam sie z toba w 100% jakis chory czlowiek w Microsofcie wymyslil przeniesienie

ShowDesktop na prawa strone zdala od najczesciej klikanych ikon ,w moim wypadku IE i FF

mam nadzieje ze w pelnej wersj ialbo jeszcze w jakims Updejcie

dadza mozliwosc skonfigurowania polozenia tego przycisku

IMHO dobrze ze jest po prawej stronie, nie trzeba celowac obok startu, wystarczy przesunąć myche na dol i w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Aha Windows Update sam wyszukał mi najnowsze Beta stery od Ati do 7 dla mojej karty, grzecznie zapytał czy może ściągnąć. Więc nie tylko pobiera stery i krytyczne aktualizacje.

W7 u mnie bez updejtow smigal z 4870 , a ten mial bodajze stery z Visty , karte od razu rozpoznal. Jednak tez wgralem specjalne pod W7 by miec jeszcze CCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx

 

Widac ze kolega nie posiada podlaczonego TV

bo w moim wypadku musze wlasnie celowac bo pare mm dalej mam juz ekran TV

bezdyskusyjnie powinni dac mozliwosc konfiguracji gdzie ma byc ikona ShowDesktop .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji, w momencie gdy pierwszy raz pojawia sie myszka, komp jakby umiera na 5 min. Następnie pojawia się "zainstaluj teraz", klikam i znowu komp umiera. Można ruszać myszką, ale nic sie nie dzieje. Nie czyta z dvd, nie rzęzi dyskiem...itd.

Windows7 x64, asusp5k, e6300, gf8800gt, 2X1GB.

U was jest płynnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można coś więcej? Jest sposób na przdłużanie okresu 30dni?

Musisz wpisać klucz.

U was jest płynnie?

Jak najbardziej.

Szybkie pytanie:

Nie wiem czy już nie było. Gdzie się podziała poczta? Nie ma takiego czegoś jak Windows Mail czy coś?

Musisz sobie ściągnąć.

Windows Live Essentials - Mail

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIN7 śmiga aż miło 1 bsod na początku przy instalowaniu blusoila sterow, potem 5 dni spokoju a teraz zainstalowałem k lite mega codeck pack. i na dzien dobry przy próbie otwarcia filmu bsod. Wyawaliłem k lite, przywróciłem system, system znowu stabilny, ale juz nie moge tego filmu otworzyc, wczesniej dało sie. na xp chodzi nadal, czyli nie zepsuł WMP. tyle na razie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIN7 śmiga aż miło 1 bsod na początku przy instalowaniu blusoila sterow, potem 5 dni spokoju a teraz zainstalowałem k lite mega codeck pack. i na dzien dobry przy próbie otwarcia filmu bsod. Wyawaliłem k lite, przywróciłem system, system znowu stabilny, ale juz nie moge tego filmu otworzyc, wczesniej dało sie. na xp chodzi nadal, czyli nie zepsuł WMP. tyle na razie..

Zamiast kLite'a używaj ffdshow'a by clsid. Odtwarza mi wszystko i nigdy nie mam problemów, a używam od paru lat. Jeżeli potrzebujesz to najwyżej doinstalujesz sobie kodeki realmedia i quicktime'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji, w momencie gdy pierwszy raz pojawia sie myszka, komp jakby umiera na 5 min. Następnie pojawia się "zainstaluj teraz", klikam i znowu komp umiera. Można ruszać myszką, ale nic sie nie dzieje. Nie czyta z dvd, nie rzęzi dyskiem...itd.

miałem to samo, trzeba się uzbroić w cierpliwość i odczekać swoje, a się zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

k- lite działają , miałem poroblemy ale to myśle ze narozrabiał wmp, porobił błędy krytyczne...przeinstalowałem jeszcze raz k- lite i jest juz poprawnie wszystko{jak narazie } nie mam tylko tej zielonej strzałki {programik do ałto lołdu napisów}, musze ręcznei przeciągać. damy rade.

zadowolony jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ciekawosci zainstalowalem najpierw na dysku "7" a dopiero potem Viste i nie mam zadnych problemow BootLoaderem :) - wiec nie ma juz takiego problemu jak wczesniej z XP i Vista...

Bo to dwie Visty sa tak naprawde, tylko jedna ma poprzestawiane okna i katalogi :)

 

Przyjemnie mnie zaskoczyla instalacja - tylko kilka najistotniejszych opcji do wybrania, a do tego sam z siebie ustawil monitor i znalazl sterowniki do kart sieciowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem Eset Firewall'a w wersji beta ( ess_nt64_enu.msi )

jak narazie chodzi wysmienicie ,tylko nie moge wykminic czy ta wersja jest calkowicie free ??

czy tez to jakis 30 dniowy Trial

 

 

 

fl0r3k

 

Zgadzam sie z toba w 100% jakis chory czlowiek w Microsofcie wymyslil przeniesienie

ShowDesktop na prawa strone zdala od najczesciej klikanych ikon ,w moim wypadku IE i FF

mam nadzieje ze w pelnej wersj ialbo jeszcze w jakims Updejcie

dadza mozliwosc skonfigurowania polozenia tego przycisku

Beta jest aktywna do 2 marca...

 

 

IMHO dobrze ze jest po prawej stronie, nie trzeba celowac obok startu, wystarczy przesunąć myche na dol i w prawo.

 

 

 

A nie sierpnia czasem?

Imo o to chodziło. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz wyżej pisałem o problemach z sterami blusoil, codeckami k-lite, to jeszcze dopisze ze po wyjściu z colina 2 juz pare x sie zdarzyło ze znikła tapeta i ikony pulpitu, wszystko w tym czasie działa {moze to kwestia wspułdzielonej pamieci grafiki x3100 w laptopie}.

ogolnie to nie ruszałem blusoila potem , codeki jeszcze raz wgrane dzaiałają poprawnie {juz nie uzywam WMP} i system chodzi..podociągałem co jest do win7 czekam na dalsze aktualizacje z niecierpliwością. jestem na tak z win7.

ps colin 2 smiga na win7 jak i wczesniej na xp - podobnie. Na viśta wio, na laptopie nie odpala..

Edytowane przez pool80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do BT - Acer nie udostepnia na swojej stronie zadnych sterow? Na do swojego zainstalowalem tylko Toshiba Bluetooth Stack ze strony Toshiby i wszystko hula, korzystam ze standardowych narzedzi w Win7.

Jedyne co, to nie udalo mi sie dogadac ze sluchawka Sony Ericcsona, ale nie wiem, czy ona jest w stanie w ogole z kompem wspolpracowac (nie sprawdzalem na zadnym innym systemie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączany pod usb BT nie mam wbudowanego.

i jeszcze 1na uwaga mapowane dyski z xp-kiem chodza woooolno,lipa...

Wywala mi bsoda jak włączam aplikacje blusoila bo sama instalacja porzechodzi..

szukam alterantywy, bo samoczynnie jak mi znajduje z win7 po podpieciu to mam bład 43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cmx @ Prawdopodobnie mial na mysli Bete ESET Firewalla

a nie bete Windowsa 7 .

Dokładnie, odnośnie kodeków/filtrów to najlepiej zainstalować ffdshow, jest tez wersja x64.

 

Z nim nigdy nie miałem problemów, do tego oczywiście real alternative + quicktime alternative + media player classic x64.

 

 

btw. pochrzanił mi się układ klawiatury, zamiast y mam z i na odwrót...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze 1na uwaga mapowane dyski z xp-kiem chodza woooolno,lipa...

U siebie nie zauwazylem tego problemu, za to nie dziala mi bootmanager jak trzeba (nie wykrywa zainstalowanego XP) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo Creative, zainstalował ktoś Sound Blastera? Stery od Visty mi BlueScreena wywalają podczas instalacji, a na standardowym sterowniku dźwięk gorszy jak z integry no i zero opcji... <_<

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...