Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak na XP się wszystko samo ustawia i śmiga...

Wystarczyło w ffdshow włączyć mixer i expand stereo, a ja nawet nie zwróciłem na to uwagi :mur:

 

Jakby tylko jeszcze były stery do Zxdsl dwu diodowego... :rolleyes: (nie wiem czemu ludzie jadą tak po tym modemie. U mnie tylko on nie rwie połączenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zainstalowałem W7 na nowym PC, lepiej mi się pracuje niż na XP SP3. Wszystko chodzi tak jak powinno, zero problemów ze sprzętem. Co do tej głupiej oceny dysku przez system: mam 6.0 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez dzisiaj zainstalowalem sevena na moim komputerze. Początkowo wrazenia jak najbardziej pozytywne, nie mialem problemow z instalacja sterownikow do mojego sprzetu. Pierwsze zainstalowane programy dzialaja tak jak nalezy. Zobaczymy co dalej. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po tylu dniach testów, warto instalować jako system główny? Już go sprawdzałem i nie było problemów z niczym, a chciałbym się wyzbyć XPka, a Vista mi nie odpowiada, którą mi dodaje Samsung do lapka :)

a nie lepiej zainstalować i samemu się przekonać ?,ja sam nie mam żadnych problemów prócz wieszającego się IE 8.Po dwóch tygodniach stwierdzam ze seven x64 jest minimalnie szybszy od Windows vista SP2 X64.Z visty póki co nie warto się przesiadać,no chyba ze posiadamy słaby sprzęt,wtedy siódemka będzie dobrą alternatywą dla xp pod warunkiem ze mamy minimum 1GB pamięci,bez tego ani rusz. Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu postawienia używam 7 jako głównego os'a - póki co praktycznie bez problemów, ostatnio nawet kompa nie wyłączam, jakiś tydzień już 24/h śmiga..w razie czego awaryjna partycja na drugim hdd z xp64 siedzi, ale mam nadzieję jej nie używać..

z aplikacjami nie miałem póki co żadnego problemu, z gier instalowałem póki co tylko Pro Evolution 2k9 i demo Fear2 więc się nie będę wypowiadał..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu postawienia używam 7 jako głównego os'a - póki co praktycznie bez problemów, ostatnio nawet kompa nie wyłączam, jakiś tydzień już 24/h śmiga..w razie czego awaryjna partycja na drugim hdd z xp64 siedzi, ale mam nadzieję jej nie używać..

z aplikacjami nie miałem póki co żadnego problemu, z gier instalowałem póki co tylko Pro Evolution 2k9 i demo Fear2 więc się nie będę wypowiadał..

Aż sie nie chce wierzyć że tylu ludzi jako główny os go już używa i nie mają problemów. Ja po zainstalowaniu miałem git - normalne :P . Żeby zainstalować stery od chipsetu trzeba było zgodność ale jest git. Gorzej było z netem bo mam netie na modemie usb, niby działa choć miałem problemy, ale co jakiś czas mam BlueScreena. GTA4 mi nie działa (zainstalowane - błąd przy włączaniu), Crysis Warhead działa - mniej więcej tak jak na Viście, daemon tools nie działa - alternatywny clone virtual w sumie styka, do dźwiękówki sterów brak - żadne nie działają, tylko zwykły z update pozostaje, więc granie i słuchanie muzy w szczególności na nim odpada. Zdziwił mnie ogrom sterów w update, nawet do bluetooth sobie pobrał, gdy Vista widziała go jako nieznane urządzenie i była bezradna bez zewnętrznych sterów :lol2: 3Dmark06 działa, sprawdziłem sobie wydajność na nowym os'ie (najważniejsze) ale juz nawet nie chciało mi sie sprawdzac dalej innych programów.

Ogólnie dobre wrażenie, ale pozostaje niedosyt że można używać legalnie do sierpnia, tylko po co? W obliczu tego co wyżej napisałem to chyba tylko do neta. Chociaż i tak Google Chrome nie działa, ale Firefox na szczęście tak... No i plusem jest fakt że wyszedł Kaspersky dedykowany pod W7.

Więc żeby został głównym os'em u mnie, dużo mu brakuje... Co beta to beta.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz ze modemy na usb to shit

to samo miałem napisać :)

 

co do audigy - nie licząc filmów, w których coś nie bardzo 5.1 chce zaskoczyć - cała reszta hula, też mam audigy se@x-fi..

 

edyta

Orgiusz - jemu raczej o post Dejwit'a chodziło ;)

Edytowane przez raven_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś postawiona 7 na Raid 0 Intela z zainstalowanym Matrixem 8.7?

 

Moja wczesna radosc bardzo szybko została przerwana. Wczoraj wszystko działało, jednak dzisiaj po kilkunastu minutach przegladania internetu widze:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

System nie chcial wstac po reboocie, jednak za 3 razem mu sie udało. Powitał mnie takimi komunikatami:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Hmm, sterowniki Intela do ICH10 sa niekompatybilne z 7?

 

Stracilem tez kilkanaście plików - zdjecia, liste kontaktow (!), niektóre programy nie chcą sie odpalic. Przestroga dla innych - posiadam backup, wiec mi nic strasznego sie nie stalo.

 

Edit,

DejwiT11, u mnie Google Chrome działa.

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to samo miałem napisać :)

 

co do audigy - nie licząc filmów, w których coś nie bardzo 5.1 chce zaskoczyć - cała reszta hula, też mam audigy se@x-fi..

ze modemy na usb to shit to wiem, ale mam jednego kompa w chacie to po co mi router... Poza tym te bluescreeny niewiem czy od sterów tego modemu czy czegoś innego bo za każdym razem inny komunikat mam.

 

A do tego augidy se jakie masz w końcu stery??

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sie nie chce wierzyć że tylu ludzi jako główny os go już używa i nie mają problemów. Ja po zainstalowaniu miałem git - normalne :P . Żeby zainstalować stery od chipsetu trzeba było zgodność ale jest git. Gorzej było z netem bo mam netie na modemie usb, niby działa choć miałem problemy, ale co jakiś czas mam BlueScreena. GTA4 mi nie działa (zainstalowane - błąd przy włączaniu), Crysis Warhead działa - mniej więcej tak jak na Viście, daemon tools nie działa - alternatywny clone virtual w sumie styka, do dźwiękówki sterów brak - żadne nie działają, tylko zwykły z update pozostaje, więc granie i słuchanie muzy w szczególności na nim odpada. Zdziwił mnie ogrom sterów w update, nawet do bluetooth sobie pobrał, gdy Vista widziała go jako nieznane urządzenie i była bezradna bez zewnętrznych sterów :lol2: 3Dmark06 działa, sprawdziłem sobie wydajność na nowym os'ie (najważniejsze) ale juz nawet nie chciało mi sie sprawdzac dalej innych programów.

Ogólnie dobre wrażenie, ale pozostaje niedosyt że można używać legalnie do sierpnia, tylko po co? W obliczu tego co wyżej napisałem to chyba tylko do neta. Chociaż i tak Google Chrome nie działa, ale Firefox na szczęście tak... No i plusem jest fakt że wyszedł Kaspersky dedykowany pod W7.

Więc żeby został głównym os'em u mnie, dużo mu brakuje... Co beta to beta.

U mnie (Win7x64) GTA4 działa (mam wersję steam). Chrome zaczął działać po zastosowaniu tego sposobu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja puki co to testowałem: COD 4/5, Crysis, Warhammer 40k, GRID i nie ma problemu. Jutro powinna do mnie dojść Prince of Persia wiec zobaczę. Co do programów to jak jakiś nie działa to jest odpowiednik który bez problemu chodzi na W7 (czyt. Daemon->VCD). Antyvir NOD32 chodzi, ATT i inne ciach!ły też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ci modem na wtyki rj-45/rj-11. 

 

ja mam postawiony raid na Intelu i nie bylo z nim zadnych problemow

A dokladniej o tym raidzie? Które sterowniki instalowales? Mam włączone w raidzie write-back cache (podnosi wydajnosc), moze przez to cos sie posypało. Lecz mimo wszystko na Viscie pracował bez problemów również z ta opcja.

 

Co do Chrome to rzeczywiscie - działa bo mam wersje 32bit.

 

Centrum sieci i udostępniania myśli ze nie jestem połączony z zadna siecia mimo aktywnego polaczenia z internetem..

Edytowane przez acrobat13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj testuje nową 7mke i muszę powtórzyć po niektórych że jest bardzo pozytywnie. Wszystko działa jak powinno prócz dźwięku, testowałem na standardowej zintegrowanej i na audigy oem - nie słychać nic z głośników frontowych.

 

Czy w Vista była możliwość podgłaśniania osbono każdego z programów osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanow sie, czy sa modemy ADSL na PCI...

Właśnie są modemy adsl na pci ale z Twojej wypowiedzi wynika że myślałeś że nie ma więc napisz o jakim myślałes.

 

Raven_88 te stery faktycznie działają jednak dalej w sumie są gołe ale nie oczekujmy zbyt wiele :wink: I warto napisać że mi działa 5.1 w filmach jednak te tylne cos cicho grają, w Viście szło podgłaszać tylne nawet w wmp ale tu nie widze tej opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie są modemy adsl na pci ale z Twojej wypowiedzi wynika że myślałeś że nie ma więc napisz o jakim myślałes.

Fakt, o modemach ADSL na PCI nie wiedzialem - mialem na mysli modem, ktory na wlocie ma RJ-11, a na wylocie RJ-45. Podpina sie go do sieciowki w kompie. Cos a'la router, ale bez wbudowanego switcha, routingu, serwera DHCP itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dokladniej o tym raidzie? Które sterowniki instalowales? Mam włączone w raidzie write-back cache (podnosi wydajnosc), moze przez to cos sie posypało. Lecz mimo wszystko na Viscie pracował bez problemów również z ta opcja.

tez mam wlaczone WB. sterowniki ver 7.5.0.1017 dla ICH9R. siodemka 32bit. 

 

mialem na mysli modem ADSL. takie rozwiazanie jest o tyle prostsze, ze nie potrzebujesz do niego sterownikow :) 

 

[...]mialem na mysli modem, ktory na wlocie ma RJ-11, a na wylocie RJ-45. Podpina sie go do sieciowki w kompie. Cos a'la router, ale bez wbudowanego switcha, routingu, serwera DHCP itp.

dokladnie o to chodzilo Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, o modemach ADSL na PCI nie wiedzialem - mialem na mysli modem, ktory na wlocie ma RJ-11, a na wylocie RJ-45. Podpina sie go do sieciowki w kompie. Cos a'la router, ale bez wbudowanego switcha, routingu, serwera DHCP itp.

W sumie nie jestem mocny ani obeznany w tych sprawach ale żeby nie robić offtopa to podaj jakiś namiar na przykładowy taki modem bo zaciekawiło mnie to i już sie nie rozpisuje tu na ten temat :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...