Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, probowalem... nie hulaja. Problem jest taki, ze na dzien dobry sciagnalem z WU jakies stery Creative ("Creative Driver Update for Creative Audigy Audio Processr (WDM)") i teraz W7 uwaza je za najnowsze, i przy probie instalacji jakichkolwiek innych sterow wraca do tych z WU, bo sa nowsze...

Da sie wymusić jak klikniesz "Pozwól mi wybrać...." i "Z dysku". Wtedy wskazujesz plik *.inf :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam takie pytanko... Jak zapewne wcześniej widzieliście zrobiłem mały reknsesans w programach typu gry^^ i ciekawi mnie czemu do jasnej anielki nie działa mi multi w CoD4?? :angry:

 

 

Mam podobny błąd że niby "iwmp3.exe" nie odpowiada i nastąpi jego zaknięcie blablabla...

 

Pomocy :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cos znalazlem:

A possible solution for the problems encountered with Windows Update and MSI Installer (ArsTechnica forum):

 

start regedit

navigate to HKLM\Software\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions

rename MachineThrottling to _MachineThrottling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, moglbys podac linka i w ktorym miejscu mam to zmienic? Zgubilem sie juz o ktore chodzi.

 

Na razie doszedlem do tego, ze Youp-pax 2.32, ktore chodza pod XP, nie chca sie zainstalowac pod Win7, najnowsze wersje Y-P, jak i najnowszy produkt Daniela, daja efekt w postaci "wszystko niby dziala, ale nic nie slychac". Zmiana slotu nie pomaga, jest dalej to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystapił mały problem!!!

sterownik sie zawiesza, wszelkie proby zainstalowania sterow beta lub 8.12 nie da sie dokonczyc instalacji (czyt. w pewnym momencie staja i nic sie nie dzieje :mur: )

Moze jakies rady jak je odinstalowac i zainstalowac na nowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, mój Sound Blaster 24 bit live gra tylko na 2 głośniki, instalowałem kilka sterowników, między innymi x-fi itp, po odpaleniu creative Console Launcher, brak wyboru głośników, moge wybrać tylko słuchawki! Co zrobić żeby mieć dźwięk 5.1 lub 6.1 na windows 7, na Vista wszystko ładnie działa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery maja wdzieczna nazwe

SBAX_PCDRVBETA_US_2_18_0001

i sa dostepne pod tym linkiem

Zmiany dokonujesz w panelu sterowania\sounds. O ile bedziesz miec prbolemy z charczeniem dzwieku zmien domyslne urzadzenie ze speakers na spdis

zmeczenie + browar + obiad. sry

Obecnie sie to nazywa SBAX_PCDRV_LB_2_18_0001, ale zakladam, ze to to samo? Podany link przenosi na strony wyboru karty dzwiekowej, do A2 stery z sierpnia maja taka nazwe, jak podalem.

 

Jak to nie pomoze, to wezme chyba zainwestuje te 100zl w normalne A2 ZS, bo z tym OEM mam ciagle jakies problemy ze sterami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie sie to nazywa SBAX_PCDRV_LB_2_18_0001, ale zakladam, ze to to samo? Podany link przenosi na strony wyboru karty dzwiekowej, do A2 stery z sierpnia maja taka nazwe, jak podalem.

 

Jak to nie pomoze, to wezme chyba zainwestuje te 100zl w normalne A2 ZS, bo z tym OEM mam ciagle jakies problemy ze sterami...

No to będziesz miał dalej problemy , bo 2zs to nic innego tylko złote jacki ;), chyba że masz jakiegoś kastrata na lowprofilowej płytce pcb.

Z dźwiękiem są jazdy w W7. Po pierwsze trzeba było u mnie wyłączyć ulepszenia audio , bo np. dźwięk w css i strzał z kałacha brzmiał jak katiusz. W chwili obecnej powróciłem do Visty SP1. Na W7 kilka razy miałem BSOD`a np podczas grania w csa już nie wspominając o tym, że jednak trochę wolniej chodzi on u mnie niż na Viście(do 10% mniej fps).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz miał dalej problemy , bo 2zs to nic innego tylko złote jacki

Z punktu widzenia sterownika to jest co innego, a to glownie o to chodzi ;)

 

EDIT: znalazlem nawet dokladnie ten sterownik, o ktorym pisal Orgiusz, trzeba bylo tylko kliknac w "beta drivers" :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz - niestety, same shit... nawet system postawilem jeszcze raz i wciaz mam to samo :mur: Chyba po prostu Win7 sie nie lubi z moja karta i tyle.

 

Czy jakis warszawiak ma Audigy 2 ZS do pozyczenia na pare dni na test?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlag chce trafić z tymi sterownikami do drukarki.

Ściągnąłem aktualizacje wchodząc na str bila, ściąglem zainstalowałem zadowolony. jak podpiąłem do drukarki w robocie zwariowałem. 100 stron krzaków drukowała. wywaliłem drukarke i ręcznie zainstalowałem stare stery. spoko zadziałało. Dzis znowu podpinam i akcja sie powtarza. znowu sie jakoś uaktualniły. mam w historii aktualizacje drukarki ale nie ma jej w oknie wywalania aktualizacji. czy ktoś wie jak wyłaczyć uaktualnianie automatyczne sterowników?albo jak wywalić te nowe sterowniki zeby nie uaktualniły sie. hilfe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po defragmentacji wszystkich dysków sevenka normalnie zapitala jak szalona już nie wracam do Visty ani XP. Programy instalują się z turbo dołaldowaniem... jestem w szoku.

Ale mam jedek kłopot wyłączanie komputera. Daje Shut Down, a on się wyłacza jednak dioda i wiatraki w budzie pracują... o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Orgiusz - niestety, same shit... nawet system postawilem jeszcze raz i wciaz mam to samo :mur: Chyba po prostu Win7 sie nie lubi z moja karta i tyle.

 

Czy jakis warszawiak ma Audigy 2 ZS do pozyczenia na pare dni na test?

Podaj symbol jaki masz na PCB tego audigy.(SB XXX) Coś źle robić musisz, bo od audigy1 do audigy2 kilka kart przetestowałem i "działają", aczkolwiek są problemy z dźwiękiem takie jak kiedyś na Viście np: brzęczenie po dłuższym słuchaniu muzyki lub rozmowie przez skype itp. Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Ciekawostka

 

Dysk startowy windy7 w biosie musi być ustawiony na automatyczne wykrywanie. Jak przestawiam na manualne ustawienia, żeby za każdym razem bios nie szukał co tam jest podpięte, win7 nie chce wystartować -> twierdzi, że błąd jakiś tam ....

 

WinXP nie robi problemów ....

 

Zresztą od złożenia kompa i pierwszego wykrycia dysków miałem ustawione na manuala -> zawsze parę sekund uruchamiania krócej. Dopiero przy instalacji win7 musiałem przełączyć na auto, bo instalator pluł się, że nie może na żadnym dysku / partycji zainstalować win7. Co ciekawe, instalator widział dyski / partycje / wolne i zajęte miejsce ..... tylko nie chciał zainstalować win7 ..... bo tak ......

 

Znowu napiszę -> winXP nie robił / nie robi żadnych problemów pod tym względem ....

 

Ciekawe

 

@ LCC

Czym defragmentujesz, wbudowanym czy zewnętrznym programem ??

Edytowane przez Conti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam jedek kłopot wyłączanie komputera. Daje Shut Down, a on się wyłacza jednak dioda i wiatraki w budzie pracują... o co biega?

a moze dajesz hibernacje? ja po przejsciu na 7 z xp tak samo mialem bo ikonka w tym samym miejscu i tez sie dziwilem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie szlag chce trafić z tymi sterownikami do drukarki.

Ściągnąłem aktualizacje wchodząc na str bila, ściąglem zainstalowałem zadowolony. jak podpiąłem do drukarki w robocie zwariowałem. 100 stron krzaków drukowała. wywaliłem drukarke i ręcznie zainstalowałem stare stery. spoko zadziałało. Dzis znowu podpinam i akcja sie powtarza. znowu sie jakoś uaktualniły. mam w historii aktualizacje drukarki ale nie ma jej w oknie wywalania aktualizacji. czy ktoś wie jak wyłaczyć uaktualnianie automatyczne sterowników?albo jak wywalić te nowe sterowniki zeby nie uaktualniły sie. hilfe

 

zna ktoś odpowiedz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wczoraj zmuszony do wyłączenia UAC. Chiałem sobie zagrać w moją ulubioną grę czyli Freelancer (by Ms). Zainstalował się, uruchamia. No to trzeba dołączyć mody. Mod manager poszedł więc zacząłem dogrywać mody -> błąd w wypakowywaniu plików, następny mod -> to samo, następny ......... .

Nadanie praw administracyjnych nie zmieniło sytuacji.

Wyłączenie avg -> bz.

UAC o nic się nie dopytywał, ale pomimo braku pytań jedynie on został do wyłączenia. No to go suwakiem w dół, restart kompa i wszystko hula ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma wbudowany, wiec po co chcesz dodatkowo instalowac?

Ok kojarze, że wbudowany , ale używam W7 od 2 tygodni i nagle wczoraj takie coś. Chodzi o to , że nie bardzo wiem co z tym zrobić bo mi przeszkadza...

Dodam tylko, że wyskakuje za każdym razm jak odpale system...

Edytowane przez m@rcinpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...