Skocz do zawartości
ath

Windows 7 Beta / Rc / Rtm

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w wersji 7022

 

-includes Internet Explorer 8 Release Candidate.

 

-Stability Improvements and System Relibility enhancements.

 

-15-01-2009 signature Date.

 

-During Installation Setup three Advanced Options shows after First Reboot, Completely New Feature.

 

-Search is Instant.

 

-Windows SideBar Name changed to Windows Gadgets and a new Icon for it.

 

Screen z wersji 7032, czyli jeszcze nowszej.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko działa rzadko przytnie, żre mi 600mb ram. Tlen mi się wywala i gadu gadu, inne progsy jeszcze potestuję. Beta imho udana. Po zainstalowaniu grub od linuxa mi zniknął.

Edytowane przez lol802

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem siły żaden progs od gg nie działał wqrfiłem się i usunąłem w dodatku zaczęła się wieszać padaka poczekam na fulla jak będzie szybki jak ten i nie będzie się wieszał to kupię oryginał póki co posiedzę na oryginale xp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w wersji 7022

 

-includes Internet Explorer 8 Release Candidate.

 

-Stability Improvements and System Relibility enhancements.

 

-15-01-2009 signature Date.

 

-During Installation Setup three Advanced Options shows after First Reboot, Completely New Feature.

 

-Search is Instant.

 

-Windows SideBar Name changed to Windows Gadgets and a new Icon for it.

I co ważne w 7022 wyłączenie UAC nie powoduje kłopotów z obsugą gadżetów sidebarów czy jak to tam zwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko napisać, że na kompie z podpisu* system chodzi genialnie.

 

Ani razu mi się nie wysypał, a robię tu przeróżne rzeczy. Każdy soft jaki używam działa tak samo jak na XP.

 

edit:

* pentium 4, 1gb ram

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 7 64bit 7000, bieże okolo 1.3gb pamieci, wszystko hula aż milo. Ostatnio zainstalowalem sobie Viste 32bit i normalnie masakra(zeby porownac).Pelno poprawek za nim zainstalowalo sie to chyba z 6 godzin minelo w dodatku gry ledwo co chodzily.Crysis w Viscie ledwo plynnie, a na 7 wszystko na full i bez zajekniecia. Programy chodza mi wszystkie, jedynie z dzwiekiem mialem problem(teraz ok). Napewno jak 7 wyjdzie to kupie 64 bitowa wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko chodzi aż miło - to fakt ...

 

Jest tylko kilka ale ;) - niestety jak dla mnie spore ale:

1) nie mogę odpalić ATT - cały czas pyta się o ten "low level driver"

2) Enemy Territory: Quake Wars - odpala się ale obraz cały czas miga / snieży ... żadna kompatybilność nie pomaga :( - grać się nie da :(

 

Poza tym system faktycznie stabilny - mam nadzieje ze poprawią wszystko w finalnej wersji :)

 

I będzie przystępny cenowo oczywiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak :)

 

ATT instaluje się bez problemu... Można się bawić itp itd. - auto overclocking działa, ręcznie też, testy i inne dodatki chodzą... Profil sie zapisuje... Restart kompa - wywala zaraz błąd (dokładnie nie przytocze) - że nie można otworzyć ATT bo brakuje "Low level driver" i mam zaistalować to cos :) tyle tylko że to jest - jak otwieram low level driver to jest on . Więc nie wiem o co chodzi ...

 

A RT nie probowałem - ale zobacze ... w sumnie się zastanawiam czy jakieś poważne zmiany nie zaszły w wersji 7022 ...

 

Co do ET:QW - nie mam pojęcia czemu - innej gry nie instalowałem bo się wkurzyłem i wyłączyłem kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam zainstalowany Win XP na partycji C ,chciałbym zainstalować Win 7 na innej partycji ale słyszałem że są problemy później z bootowaniem i menu wyboru systemu.Co zrobić żeby wszystko działało jak potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalować? Problemów żadnych nie ma...

Czyli rozumiem że po zainstalowaniu Win7 na oddzielnej partycji (ten sam dysk fizyczny) bedę miał do wyboru przy bootowaniu Win XP i Win 7 bez żadnych kombinacji i mogę spokojnie zainstalować Win 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że po zainstalowaniu Win7 na oddzielnej partycji (ten sam dysk fizyczny) bedę miał do wyboru przy bootowaniu Win XP i Win 7 bez żadnych kombinacji i mogę spokojnie zainstalować Win 7

Dokladnie jak juz wyzej Ci napisali, problemow zadnych nie ma , dzis wlasnie zrobilem tak jak Ty zamierzasz i wszystko hula bez problemu. Btw. ktoregos posta wyzej ze niby gg nie dziala, hm mnie jakos dziala i sie nic nie wywala(bulid 7022). Edytowane przez DdK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma problem z instalacją EVOLUTION patch do PES 2009 ? Gra instaluje się normalnie, patch 1.2 i normalnie gra chodzi. Gdy zainstaluję EVOLUTION patch przy uruchamianiu gry wyskakuje błąd i aplikacja zostaje zamknięta. Kilka razy robiłem to i zawsze skutek taki sam. Na XP po instalacji wszystko gra, a tutaj taki myk...

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Pytanko do użytkowników Live Mail

 

Czy jest w tym dennym programie możliwość importu kont pocztowych wyeksportowanych do iaf w Outlook Express? Normalnie szukam już z tydzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam sterów do karty sat Sky Star 2 moje czyli 4.4.1 nie działają z Win7 (...)

Mam ten sam problem , na stronie technisatu niby sa jakies stery 4.5.0 ale one tak samo dzialaja jak 4.4.1 czyli nijak, po probie updejtu sterow z menadzera urzadzen wita nas taki oto komunikat

Dołączona grafika

Byc moze ktos ma ta karte i udalo mu sie ja poprawnie zainstalowac i uruchomic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei rozwiazalem swoj problem z dzwiekiem - odpialem proteze front panelu i zagralo :) Widac Win7 phal dzwiek na ktores ze zlacz tego panelu (czyli de facto w pustke).

 

EDIT: jednak cos jest nadal nie halo, bo 5.1 nie dziala :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Tools/Accounts/Import?

 

Znalazłem rozwiązanie.

Po prostu pasek narzędzi był ukryty... bez problemu dodałem swoje osiem kont.

 

Natomiast dalej uważam, że ta nowa poczta jest jakaś denna.

Nie ma guzika Wyślij/odbierz. Nie da się go dodać w dostosowywaniu paska. Wiadomości ściągnęły się w jednym koncie, a w pozostałych nie i stanęło w miejscu. No dno normalnie.

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czemu usunęli tak fajny programik jak Windows Mail, który jest domyślnym klientem poczty w Viście :unsure:

Jak dla mnie jest on bardzo przyjemny - prosty w obsłudze a zawiera tak naprawdę wszystko czego potrzeba.

Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie dostępny, w przeciwnym wypadku to ogromna skucha ze strony MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia, czemu usunęli tak fajny programik jak Windows Mail, który jest domyślnym klientem poczty w Viście :unsure:

Jak dla mnie jest on bardzo przyjemny - prosty w obsłudze a zawiera tak naprawdę wszystko czego potrzeba.

Mam nadzieję, że w finalnej wersji będzie dostępny, w przeciwnym wypadku to ogromna skucha ze strony MS.

Przeciez mozesz go sciagnac ze strony MS, nie widze problemu.

Osobiscie wolalbym, zeby zostalo tak jak teraz, czyli brak w domyslnej instalacji wszelkich Movie Makerow, Maili i innych glupot. Jak ktos z tego korzysta, to niech sobie dociagnie ze strony, ew. moze tez byc na plycie w oddzielnym katalogu, ale niech nie bedzie domyslnie instalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No to przestań tej poczty używać tylko skorzystaj z innej, a nie ciągle narzekania jaka to jest zła.

Wyobraź sobie, że po to właśnie M$ udostępnia bety - żeby sprawdzić co i jak działa.

Akurat według mnie nowa poczta jest nieco denna, ale jak zapewne zauważyłeś wszystkie moje posty to pytania, a nie same narzekania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...