Skocz do zawartości
Powerslave

Need For Speed Shift

Rekomendowane odpowiedzi

Po to jest forum żeby o tym dyskutować.

EA sama sobie opinie wyrobiła, więc trudno sie dziwić że co druga osoba miesza tą grę z błotem.

Ja też chciałbym dobrego NFS, niestety szanse na to są marne.

Najbardziej irytujące są te reklamy: będzie przełom, pracowaliśmy nad fizyką 5 lat, najlepsze odwzorowanie jazdy....itd.

Kupujesz grę i po 10 min odpalasz Deluxe ski jump, bo lepiej sie w to gra niż w NFS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wielu osobom żal d.pę ściska jak widzą, co EA robi z tą serią... i te ich obiecanki jak co roku :/

A ja się udzielam, bo lubię sobie czasem ponarzekać i poklnąć jak mi się coś nie podoba. :P

 

 

EDIT:

 

Jest roznica miedzy ocenianiem:

-gry , ktorej jeszcze nie ma , a

-dema , ktore w ogole sie jeszcze nie ukazalo , a

-fulla , ktory zawiera poprawki

 

Krytykuj ile wlezie w momencie ukazania sie DEMA , a nie w momencie wrozenia ze szklanej kuli. Demo Carbona lazilo slabo , full juz nie. Demo CMRow zawsze lazilo salbo , fulle poprawiali.

Dokładnie rozumiem o co Ci chodzi i przyznaję Ci rację. to rozumowanie ma sens w wypadku każdej gry... Z WYJĄTKIEM NFS. ;-)

 

Czemu? Bo to tak jakby o pedofilu-gwałcicielu, notorycznym recydywiście mówić "Nie należy pochopnie oceniać tego człowieka. Mówi, że się zmienił, i że jest dobrym człowiekiem, a nawet zmienił terapeutę na jednego z lepszych branży, uważam że trzeba mu zaufać!"

 

:lol:

 

a tak naprawdę to żeby być w zgodzie ze zdrowym rozsądkiem przyznaję Ci rację, ale za bardzo nie lubię kierunku w którym ta seria ciągle zmierza, żeby potrafić się powstrzymać przed jechaniem po tej grze. Oczywiście też chciałbym być miło zaskoczony, ale nie wierzę że to się stanie.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

czyli powinny zamknąć mordę? Nie, właśnie na tym polega siła krytyki, że jeżeli ktoś co roku robi cie w ch*** to masz prawo napisać co leży ci na sercu choćby po to by uniknąć sytuacji by właśnie przysłowiowy 12-latek po wejściu do tematu taki jak ten oprócz postów w stylu "będzie kozak" albo "zapowiada się ciekawie" przeczytał również, że wyjdzie kupa jak zawsze.

 

Dziękuję za uwagę.

Jest roznica miedzy ocenianiem:

-gry , ktorej jeszcze nie ma , a

-dema , ktore w ogole sie jeszcze nie ukazalo , a

-fulla , ktory zawiera poprawki

 

Krytykuj ile wlezie w momencie ukazania sie DEMA , a nie w momencie wrozenia ze szklanej kuli. Demo Carbona lazilo slabo , full juz nie. Demo CMRow zawsze lazilo salbo , fulle poprawiali.

 

Edit

Sysaku :

Czemu? Bo to tak jakby o pedofilu-gwałcicielu, notorycznym recydywiście mówić "Nie należy pochopnie oceniać tego człowieka. Mówi, że się zmienił, i że jest dobrym człowiekiem, a nawet zmienił terapeutę na jednego z lepszych branży, uważam że trzeba mu zaufać!"

Przypomnij sobie o pewnym psychologu :> Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co tu gdybać bez sensu. Jeśli przekreślacie gierę na starcie, nie zamierzacie się nią interesować bo tylko małolaty ją kupują, to po jakiego grzyba zaglądacie w ten temat i wróżycie z kart??

Tyle ot

Ja tam czekam. Będzie dobra, to się kupi i się pogra. Będzie do kitu to się nie kupi i się grać nie będzie.

Ja tam skreśliłem Pro Street i Undercover na początku, ale i tak dałem im szanse bo mam sentyment do tej serii, niestety stało sie to co sie spodziewałem, czyli były kiepskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFS, hahaha bo padne :D Po HP2/U1 ta gra powinna byc serią komediową ;)

 

Dryft pudełkiem od zapałek w Carbonie

Automatyczne hamowanie w Pro Streecie

Undercover... az szkoda gadac

 

BTW Shift'cie samochod bedzie tez sam skrecał :D ?

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam skreśliłem Pro Street i Undercover na początku, ale i tak dałem im szanse bo mam sentyment do tej serii, niestety stało sie to co sie spodziewałem, czyli były kiepskie.

 

Zdecyduj się.

Przeczytaj całe zdanie, przed premierą uważałem, że to będzie badziew, zagrałem kilka godzin i stało sie to czego sie spodziewałem, czyli gra kiepska i ocena poniżej 5/10

Edytowane przez demon92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś ostatnio w NFSy na G25 czy DFP ? :)

 

Kurde, specjalnie po przeczytaniu tego wątku, pościągałem dema nowych NFSów, żeby zobaczyć jak to jest z G25.

 

Ludzie! powiedzcie mi, co za palant robił ProStreet'a ? :lol: Przecież to załamać się moża. :? Nigdy w życiu tak nie jeździ się Porschakiem jak w tym NFSie ! Co za tragedia... Dla porównania modelu jazdy Porsche , zainstalowałem ... NFS Porsche. :) Widać pewną liniowość (im nowszy samochód, tym lżejsze skręcanie) jednak takie samochody z lat 70 fizykę mają dokładniej odwzorowaną niż w NFSie ProStreet ... Nie wiem, czy ja czegoś ustawić tam nie umiałem czy jak... Ale do NFS Porsche to ma baaaardzo daleko.

 

Podejrzewam, że te dwa NFSy PCtowe będą beznadzieje jak ... :? Jednak liczę na Shift'a, obstawiam, że fizyka będzie podobna do GTRa bądź Tocy. Tylko pytanie - czy będzie mnie bawić kolejna gra tego typu ? Może niech się lepiej nie pchają tam, gdzie jest za ciężka konkurencja. Zobaczymy, jestem dobrych myśli co do gry, jednak jak wyżej pisałem - w temacie shift się nie przebije (rFactor, GTL, GTR, LFS, Race07 itp.). ;)

Edytowane przez MaciekCi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

Tak patrze na ten temat to widzę tylko żarty w stosunku do nowego NFS, każdy po nim jedzie i w ogóle, ale zastanawia mnie jedno skoro tak nie lubicie nowych NFS (słusznie zresztą :razz:), to po co w ogóle ten temat i ta dyskusja?, nie lepiej go zamknąć zamiast czytać kolejne posty typu '' i tak będzie do pupy ten NFS''...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj całe zdanie, przed premierą uważałem, że to będzie badziew, zagrałem kilka godzin i stało sie to czego sie spodziewałem, czyli gra kiepska i ocena poniżej 5/10

Przeczytałem zarówno wtedy jak i teraz i nadal twierdzę, że palnąłeś głupotę. Albo coś skreślasz na starcie albo dajesz temu czemuś szansę. Jedno wyklucza drugie. Ja skreśliłem na starcie Crysis Warhead (bo mi się Crysis nie podobał) - nie grałem w niego i nie zagram. Za to mimo, że nie podobał mi się Far Cry dałem szansę drugiej części, nie skreśliłem jej i grałem przez pewien czas. Łapiesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj błąd. Wp jednak jest opóźnione ;) . Nie zauważyłem tego... Dla mnie to skok na kase i jest to żałosne ale mniejsza z tym.

Poprostu chcą trafić do każdego. ;) Na pewno będzie to miało o wiele lepsze skutki niż kolejna badziewna część w stylu UC czy PS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Pomysł nie jest zly. Jedna gra na normalne platformy, druga na mobilne, a trzecia to następca Motor City Online, która ma dużą szansę na sukces jeśli szybko nie pojawi się TDU 2. Czwarta gra to już juch wie co.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[screen shots removed] ???

Link nieaktualny :( Fake?

Szkoda, że nie przeczytałeś reszty...

 

It seems that the screen shots obtained were not meant for public release, so we unfortunately have to take them down until March 4th. Check back then for some even higher resolution screen shots.

Jak nie rozumieć, to masz tekst przepuszczony przez traslatora:

 

Wydaje się, że zrzuty ekranu uzyskane nie były przeznaczone dla publicznych prasowa, więc niestety musiał wziąć je do 4 marca. Sprawdź to w przypadku niektórych nawet wyższej rozdzielczości zrzuty ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choć moim zdaniem, mogliby połączyć wszystkie 4 projekty w jedną grę i wydać np za rok na jesień (co najmniej!), a nie teraz, aby doszlifować swój produkt (najlepiej napisać wszystko od nowa)

Nie moga polaczyc wszystkich gier w 1dna.Dlaczego?

1.Shift czy jak tam bedzie "pseudo symulatorem" z autami gtr ..prawdopodobnie wylacznie na torze.

2.Dla fanatykow undergroundowego nfsa robia oddzielna czesc z naklejkami i spojlerkami (po to zeby wyciagnac kase od tych ludzi ,ktorym to sie jeszcze podoba)

3.Ktoras z czesci bedzie tylko na wii jestli sie nie myle.

 

Gier teraz nie robi sie ,zeby byly mega wypasione,dobrze zoptymalizowane tylko po to zeby miec jak najwiekszy zarobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie juz chyba dam spokoj z cala seria NFS, marnuje tylko swoj czas i pieniadze. Kazdy kolejny NFS na poczatku zapowiada sie swietnie, pozniej jest juz coraz gorzej a po premierze juz o nich nie slychac. Ah, slychac tylko negatywne opinie na temat gry, co jest racja.

Patrzac na tego pierwszego screena takze od razu skojarzylem go z GRID'em, chociaz watpie zeby SHIFT mial szanse z nim konkurowac, za wysokie progi wg. mnie.

Need for Speed to juz nie jest to co kiedys.. ;f

Edytowane przez Fabiano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Co najistotniejsze to jaka będzie fizyka jazdy, bo to był najsłabszy punkt ostatniej (i nie tylko) części. Grafika wygląda świetnie, ale rendery Undercovera też wyglądały w większości fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby wrócić klimatem do pierwszych części gry, ale jakoś producenci mają własną wizję. Od starych klimatów jest TDU - innym też trzeba dać zarobić. Z tymi NFSami to jak z wyborami - zawsze obiecują, że będzie lepiej i na tym się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...