Skocz do zawartości
romek

Konkurs Genius

Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrzebne z racji tego, że?

 

Nawet jak wiesz, iż odpowiedziałeś dobrze zawsze pozostają "głupie" wątpliwości ;). Tak to łatwo tych wątpliwości można się pozbyć. To taka luźna propozycja więc nie oczekuje zbyt dużego poparcia w tej sprawie :P.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to chodzi, żeby w napięciu czekać do końca konkursu -.-

Oprócz poprawnych odpowiedzi potrzebne jest jeszcze szczęście w losowaniu.

Poza tym dzisiaj się kończy więc chyba tyle wytrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne z racji tego, że?

 

Nawet jak wiesz, iż odpowiedziałeś dobrze zawsze pozostają "głupie" wątpliwości ;). Tak to łatwo tych wątpliwości można się pozbyć. To taka luźna propozycja więc nie oczekuje zbyt dużego poparcia w tej sprawie :P.

Eeee stary nie hiperbolizuj, skoro ty pare dni nie mozesz poczekac na koniec konkursu i sie stresujesz/boisz/ to co ma powiedziec nastolatka czekająca na pierwszy okres po wakacjach? :lol: wyluzuj:)

 

Ciekawosc to pierwszy stopien do piekla:P

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja się nie stesuje. Poprostu jestem ciekawy ;]. Wytrzymać te parę godzin dam radę ;). Chodzi mi o przyszłe konkursy i o taki właśnie fajny system, który moim zdaniem "zapokoił" by moją ciekawość. Ciekawość rzecz ludzka, nie? :P

 

@UP

Na niebo to i tak nie mam szans ;).

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, ja się nie stesuje. Poprostu jestem ciekawy ;]. Wytrzymać te parę godzin dam radę ;) . Chodzi mi o przyszłe konkursy i o taki właśnie fajny system, który moim zdaniem "zapokoił" by moją ciekawość. Ciekawość rzecz ludzka, nie? :P

 

@UP

Na niebo to i tak nie mam szans ;) .

Twój pomysł OCM4n14k ma jedną wadę: ktoś mógłby rozesłać poprawne odpowiedzi do innych... i lipa. Imho bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój pomysł OCM4n14k ma jedną wadę: ktoś mógłby rozesłać poprawne odpowiedzi do innych... i lipa. Imho bez sensu.

Wiesz, nie wiem czy byłby sens robienia dla samego siebie konkurencji :P. Zresztą pomysł jak pomysł, mówiłem, że to luźna propozycja ;].

 

Takim systemem mozna by sobie wytypowac prawidlowe odpowiedzi ;) (np. w przypadku trudnych pytan) ...wysylajac odpowiedzi z roznych kont

Rozwiązanie jest proste, ograniczenie konkursu do kont mających określoną liczbę postów.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest proste, ograniczenie konkursu do kont mających określoną liczbę postów.

Nowi użytkownicy by nie mogli brać udziału w konkursie oraz ci co mało piszą.

Z drugiej strony ludzie, którzy robią konta tylko do konkursu by nie mieli jak oszukiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawda ;], ale raczej odpowiedziałem dobrze. Dla ułatwienia można by było zrobić jakiś taki automatyczny system, że wysyłałby maila z informacją o tym czy podane odpowiedzi są poprawne. Zmniejszyło by to wątpliwości co do odpowiedzi i nie trzeba by było czekać w napięciu do końca konkursu ;).

Albo ułatwiło przekazywanie sobie info o dobrych odpowiedziach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno majac przegladarke google ciezko odpowiedziec nieprawidlowo :D

Trzeba byc nadwyraz zdolnym hehe.

To prawie jak z konkursami audiotele:

Kto jest slynnym skateboardzista, uzyczajacym swojego nazwiska grze tony hawk skateboarding?

a. tony hawk

b. britney spears

c. mis koralgol

 

:D

Edytowane przez ilear

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieno majac przegladarke google ciezko odpowiedziec nieprawidlowo :D

Trzeba byc nadwyraz zdolnym hehe.

To prawie jak z konkursami audiotele:

Kto jest slynnym skateboardzista, uzyczajacym swojego nazwiska grze tony hawk skateboarding?

a. tony hawk

b. britney spears

c. mis koralgol

 

:D

c?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba o to chodzi, żeby w napięciu czekać do końca konkursu -.-

Oprócz poprawnych odpowiedzi potrzebne jest jeszcze szczęście w losowaniu.

Poza tym dzisiaj się kończy więc chyba tyle wytrzymasz.

ekhm, chyba chciales napisac - automacie wybierajacym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego to nie jest losowanie tylko automat wybierający? :) Mam nadzieję, że ostatni zgłaszający nie zostaną potraktowani przez los po macoszemu ;D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

A dlaczego to nie jest losowanie tylko automat wybierający? :) Mam nadzieję, że ostatni zgłaszający nie zostaną potraktowani przez los po macoszemu ;D.

Poczytaj sobie o "losowaniu" w programach i będziesz wiedział ;). Generalnie to nie ma czegoś takiego, jak losowanie, tylko program dzieli na pół, potem na pół, na pół, na pół i aż zostanie 1 osoba (przynajmniej taki mi tłumaczył typ od infy w LO - w kwestii delfiego, c i cpp).

 

A kolega OCM4n14k to chyba się deczko za bardzo napalił....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kolega OCM4n14k to chyba się deczko za bardzo napalił....

Robiąc niecnego offtopa. Na co ja się napaliłem? Rzuciłem luźną propozycje, ale oczywiście Ty zinterpretowałeś to w swój jakże dziwny sposób. Gratuluje!

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o losowaniu a propos c++, miałem w zeszłym roku ;) :damage_wall:

 

Fajnie jak używałem funkcji randomize do kolejnych ruchów stworka po planszy a on szedł idealnie po skosie (radomize zależny od godziny w pc :D ). Dopiero po przemnożeniu przez sinusyPi*1/2(randomize(randomize(sinusx*sinusx))) uzyskałem upragniony efekt. :)

 

Życzę wszystkim wygranej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wyluzujcie, idźcie dziś sobie na piwko i ten teges, bo wyniki i tak na 90% będą jutro... ;)

 

Fajnie bo teraz podium będzie niestandardowe - czteromiejscowe, zawsze większe szanse :lol: jednak przyznaję, że interesuje mnie główna nagroda... :P

 

PS. mechl!k byłes szybszy o ułamki sekund :D

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak. Swoja droga w dzisiejszych czasach wyniki powinny byc znane automatycznie o 0:01 :D no ale moze nie bede rozwijal tematu . Taka mala mysl o :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no tak. Swoja droga w dzisiejszych czasach wyniki powinny byc znane automatycznie o 0:01 :D

Jasne... to byś miał konkurencję w postaci zdublowanych kont.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...