Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na GITS:SAC. Wprawdzie tylko dwa odcinki w numerze, ale dopieszczone do każdego szczegółu :D

Przed chwilą obejrzałem Appleseed'a. Początek mi się podobał, ale potem już gorzej. Prawie usnąłem :?

hm.... a ma wyjchodzic w nastepnych numerach :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie lutego i marca IDG planuje wydanie serialu anime "Ghost in The Shell: Stand Alone Complex" opartego o słynny i kultowy już pełnometrażowy film anime "Ghost in The Shell". W specjalnej serii wydawniczej ukaże się na początek siedem kolejnych zeszytów zawierających po dwa serialowe odcinki w każdym wydaniu oraz specjalny wielkoformatowy plakat kolekcjonoreski. Płyta z filmem będzie wydawana w specjalnym pudełku typu slim i trafi do kiosków, salonów EMPiK i innych saloników prasowych w cenie 19,90 zł.

 

Serial nie był wczęsniej publikowany na DVD w Polsce, tak więc wydanie IDG będzie jego Polską premierą i nie lada gratką dla fanów. Nad tłumaczeniem napisów do serii IDG współpracuje z freemanem - autorem fansubu do pełnometrażowego GITS'a.

 

Film oprócz sprzedaży kioskowej będzie również dostępny w prenumeracie.

Wg tych informacji ma wychodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"na poczatek siedem kolejnych zeszytow po dwa odcinki" - jak zostawia ten serial w polowie serii (bo np. stwierdza ze wydawanie dalszych czesci sie im nie oplaca) to ich fani chyba zastrzela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z initial d fourth stage? wiadomo ile ma być w końcu odcinków? bo póki co wyszło ich chyba 24, ale nie wiem czy to jest koniec serii czy dalej mają być epki z tego stage'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema dawno sie tu nie udzielalem :D

FMA:movie sie sciaga jutro bedzie.

H264 dobry jest, CCCP i dziala niezle. (Ciekawe jest ze jak ogladam appleseed'a w H264 to mi leciutko przycina, a jak wlacze postprocesing to dziala ultra plynnie...dziwne)

 

@Dijkstra sprawdz uTorrent, nie blokuja go.

Ja programik sciagnolem przed chwila i zaczyna mi sie podobac. Kozysta z sieci DHT bit commeta i mozna wlaczyc szyfrowanie azureus'a.

 

Co do predkosci ciezko mi narazie stwierdzic, ale narazie jest ok.

Programik ladnie wyglada i zajmuje 130KB (Niezle)

Srednie zuzycie ramu ~3MB

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...CIACH...]

H264 dobry jest, CCCP i dziala niezle. (Ciekawe jest ze jak ogladam appleseed'a w H264 to mi leciutko przycina, a jak wlacze postprocesing to dziala ultra plynnie...dziwne)

 

@Dijkstra sprawdz uTorrent, nie blokuja go.

Ja programik sciagnolem przed chwila i zaczyna mi sie podobac. Kozysta z sieci DHT bit commeta i mozna wlaczyc szyfrowanie azureus'a.

[...CIACH...]

H264 jest jeszcze w zasadzie experymentalny. Do tego na slabszych kompach gdzie nie ma problemu z xvid czy divx kodek ten przycina az niemilo...

 

uTorrent jest malutki ale brakuje mu troche opcji. Nie znalazlem chocby ustawien bufora pamieci (uzywanego do odciazenia hdd).

 

I jak zwykle konczy sie to tak ze na potrzeby KAA odpalam azurka i jakos to leci :)

Edytowane przez spicum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uTorrent jest malutki ale brakuje mu troche opcji. Nie znalazlem chocby ustawien bufora pamieci (uzywanego do odciazenia hdd).

Te opcje sa w zakladce advanced, tylko nie sa napisane po ludzku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te opcje sa w zakladce advanced, tylko nie sa napisane po ludzku ;-)

"W glebokim powazaniu" mam zaawansowane ustawienia pokazane w ten sposob - szczegolnie ze sa zupelnie nieopisane. A zgadywanie do czego co sluzy ....

Innymi slowy zamiasta przez brak tych parametrow nie bede sie tym bawil przez beznadziejny interfejs opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FMA:Movie zaliczony :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Troche szkoda ze juz nie zakonczyli to jakims dobrym happy endem.

A moze to dobrze? Zobaczymy co wypuszcza (OVA napewno nie bedzie nawiazywala)

@cookie

mowisz taki gniot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S0n1c

Mnie sie podobalo ;]

Czy ktos ma juz za soba pierwsza epke Ergo Proxy? Obejzalem ver Jelly Caption Team i mam jakies dziwne odczucia...Zeby nie powiedziec ze od poczatku rzucaja widza na gleboka wode... CO? GDZIE? CZEMU? Tyle po jednej epce. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@S0n1c

 

no właśnie nie wiadomo czy to nawet gniot, bo pierwszy ep to jest recap seri do momentu walki z księdzem, czyli nic nowego.

 

za to co było na be:

-OST, oprócz endingu, kompletna cisza i nuda, nic ciekawego moje ucho nie uchwyciło.

-wstawki komediowe, niczym z marnych serii echi, IMO kompletnie nietrafiony pomysł.

-nowy image niektórych postaci.

-momentami animacja trochę nie tego, ale to już gusta.

 

@Orgiusz

Ergo, fakt dość zawiły początek, ale suby nie były najwyższych lotów, wiec może dlatego, za to ostanie 5 minut...miód i jeszcze raz miód… no i ta pani na końcu :wink:

Edytowane przez cookie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...