Skocz do zawartości
phranzee

Anime

Rekomendowane odpowiedzi

Hymmm jako tako jezyk umiem ale wiesz nie znam go na tyle jeszcze zeby spokojnie obejrzec caly film.A co do nowości pamietam ze do Speed Graphera wmiare szybko były napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eureczka się ssie, a ja stwierdziłem, że czas w końcu obejrzeć Akwarium i je z dysku zrzucić ;]

 

Co do tytułów z kalendarza kwietniowego to jak dla mnie najciekawiej zapowiadają się Black Lagoon i Juuousei. A co z tego wypali to zobaczymy :>

Jak na razie to czekam na kolejne epki Ergo od AK.

A... i zastanawiam się co wyniknie z Wings Of Rean, bo obejrzałem 1 epka i nie wiadomo totalnie o co chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eureka 7 ep33 obejrzany

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, przez jakie h napisałby to japończyk mając dwa do wyboru? W angielskim tego komfortu nie ma :>

Macho za bardzo kojarzy mi sie z napakowanym testosteronem samcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dijkstra

Jak chcesz to mogę go zmienić :P mam jeszcze parę innych avatarków by zastąpic maho ;]

 

@costi

Sorry mała literówka:P

 

 

Oglądał ktos "Ayashi no ceres" bo nie wiem czy zabrać się za to :P Nie chciał bym czasu tracic jeżeli nie ciekawe to jest;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Lagoon owszem szykuje się nieźle [; Z propozycji marcowych wybrałem sobie Shinigami no Ballad bo miałem ochotę na jakaś dramę i zassałem 2 pierwsze epki. Kreska może nie najwyższych lotów, ale jeżeli ma rozgrzewać ludzkie serca to moje rozgrzało i to nieźle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas mówicie? Patrzcie na to:

http://video.google.com/videoplay?docid=-4...opening&pl=true

 

Mnie jako wielkiego fana CB i NGE po prostu zmiażdżyło jak pierwszy raz oglądałem :D Czapki z głów :)

 

A co do tego AMV z NGE z piosenką "Engel" to faktycznie jest to jedno z najlepszych :rolleyes:

Edytowane przez pandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa sceny z amv3 motion picture... wywalony film(ik) ktory wazy okolo 700mb.. bardzo duzo takich klipow jest tam, niektore to naprade pomyslowe.

to link google

http://video.google.com/videoplay?docid=18...+hell+2&pl=true

 

polecam poszukac tego na amv.org i sciagnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sa sceny z amv3 motion picture... wywalony film(ik) ktory wazy okolo 700mb.. bardzo duzo takich klipow jest tam, niektore to naprade pomyslowe.

to link google

http://video.google.com/videoplay?docid=18...+hell+2&pl=true

 

polecam poszukac tego na amv.org i sciagnac.

AMV Hell 3 jest slabe, w porownaniu z 1 i 2 wrecz zenujaco slabe. Autorzy zamiast znowu usiasc sami dali "srodowisku" wolna reke, zbierajac klipy od wszystkich chetnych i robiac kompilacje. Wyszlo, jak wyszlo - dlugie i bez pomyslu, a fajnych bylo IMHO raptem pare scenek.

 

Jeszcze gorsze jest AMV Hell 0 - 3/4 filmiku to hentaje, pozbierane bez ladu i skladu (wiekszosc klipow zrobiona na zasadzie "ktos sie pie*** w rytm muzyki").

 

Notabene, obejrzalem ostatnio Shinobi - Heart Under Blade, czyli jakby ktos nei wiedzial Basiliska live action. Szczerze mowiac myslalem, ze bedzie gorzej - co prawda wyglada troche kiczowato (choc efekty zazwczaj sa niezle), ale fabula trzyma sie kupy (choc jest troche inna niz w serialu), a i aktorzy graja znosnie i zazwyczaj sa dobrze dobrani do postaci.

Nie jest to film na miare Hero czy Domu Latajacych Sztyletow, ale mozna obejrzec bez poczucia straconego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoshi No Koe (Voices of the Distant Star)

 

Cudowne!. Trwa zaledwie 25 minut, ale widz czuje, jakby poznał właśnie 13 odcinkową historię. Nie jest to romansidło do kwadratu, lecz życiowy dramat rozstania i przyjaźni przedstawiony na tle epickiego konfliktu. Spodoba się ono fanom i wielkich mechów, i przemyśleń oraz niespełnionej miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne!. Trwa zaledwie 25 minut, ale widz czuje, jakby poznał właśnie 13 odcinkową historię. Nie jest to romansidło do kwadratu, lecz życiowy dramat rozstania i przyjaźni przedstawiony na tle epickiego konfliktu. Spodoba się ono fanom i wielkich mechów, i przemyśleń oraz niespełnionej miłości.

Si, bardzo śliczna rzecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem 1 epek Ray'a i moim zdaniem jedna z ciekawszych propozycji na ten rok :D Szczerze mówiąc zaskoczyła mnie akcja tego anime ale w jak najbardziej pozytywny sposób :D

 

Ponadto przybył mój kochany GITS:SAC z Kinem Domowym i jestem pod wrażeniem roboty jaką w to włożono :] A plakacik jest bossski ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...