Skocz do zawartości
marco

IPB 3.0

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zachęcić wszystkich do zrobienia porządku w skrzynce odbiorczej, nie ma po co konwertować niepotrzebnych wiadomości.

Pousuwajcie te niepotrzebne, ważniejsze zarchiwizujcie. Przy okazji zrobicie sobie porządek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie mogę obejrzeć żadnego topicu bez problemów z jakimś skryptem, a każdy temat widzę tylko 1 strony (klikając na inne czy nawet wklepując w pasku adresu nie śmiga).

 

Co do pierwszego błędu:

Warning: explode() [function.explode]: Empty delimiter in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php on line 1573

 

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php on line 1609

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php:1573) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 93

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php:1573) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 96

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php:1573) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 104

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php:1573) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 105

 

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/applications_addon/other/communityseo/sources/functions.php:1573) in /home/www-root/forum.purepc.pl/www/admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php on line 109

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa nie mogę obejrzeć żadnego topicu bez problemów z jakimś skryptem, a każdy temat widzę tylko 1 strony (klikając na inne czy nawet wklepując w pasku adresu nie śmiga).

 

Co do pierwszego błędu:

 

 

Geez niektórym trzeba łomem wbijać to co jest napisane jak byk w ramce...

 

 

A mnie się właśnie podobało, że PPC wciąż trzymało się starego IPB... Było proste i wystarczająco funkcjonalne.

 

 

1) Kwestia gustu

 

2) Dodaj 'na tyle na ile pozwał zakończony support'.

 

 

Mam nadzieję że opcje ocen postów zostaną wyłączone? Bo zasłaniają sigi [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace mają trwać do dnia jutrzejszego, godziny 14. Więc rozsądnie patrząc to jeszcze przez parę dni mogą się jakieś błędy sypać. Chill ;]]

 

ps. smiesznie wyglada otwiaranie szybkiej odpowiedzi lub szybka edycja. Wziuu w gore, wziuu w dol ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwykle ludzie boją się nowości, wypierają je (zgodnie z teorią 4 faz Zaprzeczanie – Opór – Eksperymentowanie – Zaangażowanie).

 

Ja też na początku byłem zły, że mi ktoś znowu coś zmienia, że znowu trzeba się będzie uczyć, przyzwyczajać (np. podobnie było ostatnio z gazeta.pl, czy allegro), ale za chwile zapomnimy, że to inaczej wyglądało :)

 

 

No to do jutra do 14 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba to, że idziemy z "duchem czasu" ;) nowe nie znaczy gorsze, a może być tylko lepiej.

 

Brakuje mi tylko jednej rzeczy: skórki z poprzedniej wersji forum. Niestety nie pamiętam jej nazwy, ale w speed-dial mam miniaturkę z nią, więc zamieszczam ją tutaj. Jeśli możliwe jest podczepienie tej skórki to tej wersji forum to byłbym wdzięczny. Naprawdę bardzo mi ona odpowiadała i wg mnie była najlepsza (kwestia gustu).

 

Dołączona grafika

 

pozdrawiam

m

 

ps. nie działa jeszcze dodawanie załaczników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to skóra zwała się Rooq.

 

edit

http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7478

 

edit2

Wpisy do dziennika ostrzeżeń bez zmieniania jego poziomu są bardzo mądrym pomysłem. Generalnie dla moderacji jest dużo fajnych uproszczeń i funkcji, których nieco brakowało. No i nowy sposób segregowania prywatnych wiadomości będzie dużym plusem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przyciski nad każdym tematem (submit to digg, deliscious itp) oraz przycisk twittera w oknie odpowiedzi jednak znikną w trakcie kolejnych modernizacji skryptu.

 

E: Problem jednak wciąż występuje.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jedyną użyteczną skórką jest IMHO Pure-Red (i w drodze wyjątku CleanCut). Szkoda, że nie ma Pure-Blue bo była by prawie idealna (czyt. prawie jak domyślna w IPB 2.0).

Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma nic gorszego niż zmiana layoutu czy wersji czegokolwiek. Ale cóż, już się przyzwyczaiłem że nikt nie umie usiedzieć na [gluteus maximus] i z czasem musi coś zmienić mimo iż jest idealnie i zmiana absolutnie potrzebna nie jest. Ileż to już programów czy serwisów zostało w ten sposób srieplodonych. Fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana wersji zwykle wiąże się ze zmianą layoutu. Nowe funkcje wymagają miejsca w skórach, do tego dochodzi technologia, która nie stoi w miejscu (a widzę że się pojawiły fikuśne animacje niektórych rzeczy i więcej AJAXa) i też trzeba ją upchnąć.

Jeżeli przejście na nowy silnik ma przynieść większe korzyści (a widzę po komentarzach moderacji, że mają dużo udogodnień, zresztą, mnie też się kilka rzeczy podoba), to jestem w stanie przecierpieć przesiadkę i związane z nią niedogodności.

 

Przeglądam sobie, niemniej jednak, skórki i do tej pory masakra. Najbardziej w tym momencie pasuje mi CleanCut. W pozostałych trudno mi się odnaleźć. Wkurzają mnie tylko zaokrąglone rogi boxów, które się pojawiają tu i ówdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam to skóra zwała się Rooq.

 

edit

Viewing File

 

Dzięki! To ta skórka. Szkoda, że nie ma wersji pod IPB 3. Będę musiał przetestować inne.

 

@qbass: oczywiście, że można zrobić własną oryginalną skrókę. problem w tym, że jest to bardzo, ale to bardzo praco- i czasochłonne. Zrobienie skórki dla wordpresa wymaga już sporo czasu...

 

Wiem, że forum nie jeszcze gotowe w 100%, ale mam nadzieję, że zniknie licznik postów użytkownika oraz zainteresowania w mini profilu przy postach użytkowników. Była to jedna z najlepszych rzeczy w poprzedniej wersji forum, że informacje te nie były wyświetlane. Nikt nie zwracał wtedy uwagi na to ile kto postów pisze, lecz na ich treść. Nie znam innego forum, na którym informacje te są ukryte (zwłaszcza licznik postów)

 

pozdrawiam

m

Edytowane przez mystery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale skórki to porażka. Żadna mi sie nie podobała od momentu zmiany seriwsu na purepc.pl , musiałem sie zmuszać do przyzwyczajenia. W tym momencie wiekszość rzeczy jest do poprawy.

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też najbardziej odpowiadała domyślna skóra z poprzedniego forum. Teraz siedzę na red, poza kolorem czerwonym najbardziej podobna kolorystycznie do tamtej. :]

No gdyby jeszcze była szersza, bo nie przepadam za takimi wąskimi, ale każdemu się nie dogodzi.

Pure blue pewnie wróci, skoro red już siedzi.

A tak ogólnie dobra robota, nowości są fajne, trzeba się tylko przyzwyczaić.

 

edit:

 

A i jeszcze w tych nowych skórach zdecydowanie za dużo miejsca poświęcone jest na pole przeznaczone na avatar i dane typu grupa, rejestracja itp, to powinno być o połowę węższe, bo wtedy mało tekstu zostaje na posta.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze gdzie sie podziala jasno niebieska skorka z poprzedniego silnika? ;( nie moge sie do tych przyzwyczaic. wlasciwie to zadna z nowych mi sie nie podoba. beda jeszcze jakies inne skory czy tylko to co widac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...