Skocz do zawartości
Rikki

Ati Radeon HD5850/5870

Rekomendowane odpowiedzi

No dokladnie, a nie widzi mi się Wiedzmina instalować na Viście skoro mam go na Xp...

Po za tym mam klienta na swoje HD 5870, sprzedaje i biore jakiegoś Hd 4890, sprzedaje procka i biore Quada Q9950 i go ocuje.

Posiedze na tym jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ptys... nie zgadzam się z Tobą , co to za gadka o pazeroności?

Prawda jest taka że czekałem na stery, już wcześniej chciałem brać Hd 5870 ale nie chciałem dokładać 400 zł, miałem Hd 5850 podkręciłem go, i wyszło tak że nabyłem HD 5870 wychodząc na plus, ale jeżeli ATI robi takie jaja że olewa stery bo tak jest to wybacz ale ponad 1500 zł na ulicy nie leży .Ja szanuje pieniądze bo sam na siebie zarabiam nie wiem jak Ty.

Ale odpowiedz sobie sam na pytanie czy gdybyś miał możliwość zarobić i przy tym być zadowolonym to olał byś to?

Pozdo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Sprzedaja bo podrożały.

Jestem ciekaw ile w tym prawdziwej checi zarobienia - liczenia na zysk - a ile ewentualnego wk..po czekaniu miech/dwa na poprawe, wysluchiwaniu obietnic, a pozniej konfrontacji z rzeczywistoscia.

 

Jednak, jak to napisal Gosu :

ale jeżeli ATI robi takie jaja że olewa stery bo tak jest to wybacz ale ponad 1500 zł na ulicy nie leży

jak widac, ON GRA WE WSZYSTKO, nie kupil kalkulatora by sie w niego gapic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) ja kupilem 2 karty i nie narzekam. Rzeczywiscie Wiedzmin nie dziala tak jak trzeba. Ale o dziwo zainstalowalem pierwszy raz Wiedzmina i dzialal ok. Grafika byla ok. Ale zapodalem patcha 1.5 i chyba zaktualizowalem dx do najnowszego i kaszana.

 

Czekam teraz na nowa karte nvidii. Zobaczymy co pokaze - dzisiaj chyba maja sie pojawic testy i czy wyjdzie do marca.

Edytowane przez Lysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W release notes sterowników jest że poprawili problemy w Wiedźminie ale tylko dla Vista o ile dobrze pamiętam. O XP i 7 nic nie pisze.

Przepraszam, ale nie jest, że poprawili tylko jest w "Known Issues" tak samo był w 9.10. Nic nie zostało poprawione, pod żaden system. A tak BTW to jest w ogóle śmiechu warte, że tylko pod Vistą jest w KI, użytkownicy zgłaszali pod każdy system. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

w GTA4 to samo.

Z tego co pamietam to mod, z ktorym rozmawiales, albo raczej, ktory tlumaczyl Ci :lol2: mowil, ze chwilowo nie bedzie to poprawione bo niby:

Witcher is fixed in the next drivers, GTA4 is mostly fixed in the next drivers but it is complecated to fix so wont be totally fixed for a while

Smieszne, trudno poprawic wiec na razie nie bedzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie nowe gry chodzą w miarę dobrze, i tak na razie nie ma nic ciekawszego w ofercie sklepowej więc zostaje przy tym co mam, jak nie poprawią sterów do lutego to opchnę i fermi zakupie, mnie tam wszystko jedno na jakich gratach jestem ważne żeby było w miarę wydajnie i tanio, Gosu mając 20lat żyłem na własny rachunek, bez support i protekcji ze strony mamusi czy tatusia, wartość zarobionych pieniędzy znam doskonale, w sumie jakbym przewidział taki wzrost cen to zakupiłbym wszystko co było dostępne w vobisie (szafirek z siga za 1300zł) i teraz ociach!liłbym na allegro, na jednej karcie zysk minimalny a wracać do 4890 nie mam zamiaru w przyszłym tygodniu testy na i5 lub i7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario nie pie*** głupot :-) Wiadomo że ciocia mi go pożyczyła, wyjęła z pralki :)

Kupiony, to że Ty byś nie wracał nie oznacza że ja nie.

Różni ludzie , różne mapy rzeczywistości- tyle w tym temacie.

Edytowane przez Gosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozmawialem z dystrybutorem i cen nie bedzie poki co dobrych,bo kart poprostu nie ma fizycznie w duzych ilosciach.Pewnie juz sie to gdzies przewinelo,ale powodem jest produkcja,gdzie tylko 30% chipow jest sprawnych.

A dla ciekawskich,karty w cenie 1700+ ida jak woda.

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylem przejrzec calego tematu ale spytam i tak. Czy ktos tutaj korzysta z win xp sp3 i karty 5850 (najlepiej asusa) ? Jak tak to jaka wersja sterownika i czy nie ma problemow? Mam freeezy i probuje wyczaic co moze byc przyczyna. Jade na sterach 9.10(probowalem bety i wczesniejsze nie ma roznicy) - zreszta dokladniej wszystko opisalem w tym temacie - http://forum.purepc.pl/Podstawowe-Zagadnie...mu-t311805.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdazylem przejrzec calego tematu ale spytam i tak. Czy ktos tutaj korzysta z win xp sp3 i karty 5850 (najlepiej asusa) ? Jak tak to jaka wersja sterownika i czy nie ma problemow? Mam freeezy i probuje wyczaic co moze byc przyczyna. Jade na sterach 9.10(probowalem bety i wczesniejsze nie ma roznicy) - zreszta dokladniej wszystko opisalem w tym temacie - http://forum.purepc.pl/Podstawowe-Zagadnie...mu-t311805.html

 

MIałem niedawno HD 5850 caty 9.10 na xp z sp3 , żądnych freezów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis rozmawialem z dystrybutorem i cen nie bedzie poki co dobrych,bo kart poprostu nie ma fizycznie w duzych ilosciach.Pewnie juz sie to gdzies przewinelo,ale powodem jest produkcja,gdzie tylko 30% chipow jest sprawnych.

A dla ciekawskich,karty w cenie 1700+ ida jak woda.

No to teraz mogę sobie pluć w brodę że nie brałem jak były po 1400 zł. :razz: Się mówi trudno. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam bo mam lekkie problemy przy OC, gdy obliczam na karcie boinc to leci spoko 1010 przy 1.17V ale przy grach to już 860 tak da sie pograć powyzej lipa, przy 900 to 1.35V musze dac bo tak to wywala szary ekran. Zastanawiam się czy zmiana biosu na jakiejś innej firmy by pomogła ? Jakies sugestie ? może coś je różni że np: testy prowadzą przy 950 i 1.2V i wszystko ok hmmm może wina zasilacza ?

Edytowane przez Jang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...